Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Kupee kolmele EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Kupee kolmele EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Kupee kolmele EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Kupee kolmele EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Kupee kolmele EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Kupee kolmele EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Kupee kolmele EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Kupee kolmele EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Kupee kolmele EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 3 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 3 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Kupee kolmele

Go down 
+2
Kelly Wharwood
Nora Mirell Rainbow
6 posters
Mine lehele : 1, 2  Next
AutorTeade
Nora Mirell Rainbow
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Nora Mirell Rainbow


Postituste arv : 410
Join date : 18/06/2013
Age : 25
Asukoht : Sigatüügas

Kupee kolmele Empty
PostitaminePealkiri: Kupee kolmele   Kupee kolmele EmptyTeis Juun 25 2013, 12:18

King's Cross 'i jaamas kallistas Nora isa ja venda ja astus rongi.Hommikul oli ta vara ärganud ,sest ta oli väga kooli oodanud.Nora maandus eesse kupeesse.Ta viibutasvõlukeppi ja kohver tõusis riiulile.Siis tõstis ta öökullipuuri maast üles istmele.Nora haigutas.Eipne öö andis tunda.Ta oli heitnud hilja magama ja rõusis vara.Ta pani pea vasru klaasi.ja see oli nii hea.Uni tuli ta.Ja Nora mõtles ,et eks ma võuin magafa nii kaua kuni sõbrad tulevad.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Kupee kolmele Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kupee kolmele   Kupee kolmele EmptyTeis Juun 25 2013, 14:26

Rosemary oli siia tulnud koos oma õe ja emaga. Õde soovis veel emaga hüvasti jätta kui Rose oli sellega juba lõpetanud. Ta ütles õele, et läheb ees, et ta võib ta hiljem üles otsida. Mary astus esimesse suht vabasse kupeesse sisse ning pani siis oma kohvri vaikselt üles riiulie kuna ta märkas, et siin olev tüdruk magas ja ta ei soovinud teda üles äratada.
Tagasi üles Go down
Kelly Wharwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kelly Wharwood


Postituste arv : 2312
Join date : 17/06/2013

Kupee kolmele Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kupee kolmele   Kupee kolmele EmptyTeis Juun 25 2013, 15:17

Kelly leidis lõpuks kupee kus Nora magas, tema kõrval võõras tüdruk. Ta sisenes. "Hei, mina olen Kelly."
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Kupee kolmele Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kupee kolmele   Kupee kolmele EmptyTeis Juun 25 2013, 15:30

Rose vaatas siseneja poole. "Hye, ma olen Rosemary, võid Rose öelda," lausus ta vaikselt kuna ei soovinud seda magajat üles ajada.
Tagasi üles Go down
Kelly Wharwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kelly Wharwood


Postituste arv : 2312
Join date : 17/06/2013

Kupee kolmele Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kupee kolmele   Kupee kolmele EmptyTeis Juun 25 2013, 15:33

Kelly naeratas. Talle tundus, et neist kolmest saavad head sõbrad.
Tagasi üles Go down
Nora Mirell Rainbow
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Nora Mirell Rainbow


Postituste arv : 410
Join date : 18/06/2013
Age : 25
Asukoht : Sigatüügas

Kupee kolmele Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kupee kolmele   Kupee kolmele EmptyTeis Juun 25 2013, 15:39

Häälte peale ärkas ka Nora."Tsau,sa juba siiin Kelly"pöördus ta kõigepealt Kelly ja alles siis võõra poole"Tere ,mina olen Nora Mirell aga kutsu mind Nora'ks"Ta vaatas naeratades Kellyt sest teda oli tore jälle näha."Vabandust ,et magasin"lisas Nora igaksjuhuks veel.
Tagasi üles Go down
Kelly Wharwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kelly Wharwood


Postituste arv : 2312
Join date : 17/06/2013

Kupee kolmele Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kupee kolmele   Kupee kolmele EmptyTeis Juun 25 2013, 15:42

"Ah, pole hullu," muigas tüdruk. Ta tahtis hirmsasti rääkida Norale millestki, kuid ei teadnud kas Rose usaldada. "Rose, oskad sa saladusi hoida?"
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Kupee kolmele Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kupee kolmele   Kupee kolmele EmptyTeis Juun 25 2013, 16:15

"Ma olen siis Rosemary nagu ma ennist ütlesin siin Kelly'le," lausus Rose igaks juhuks veel. "Ja ma suudan neid pidada," vastas ta siis Kelly küsimusele.
Tagasi üles Go down
Kelly Wharwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kelly Wharwood


Postituste arv : 2312
Join date : 17/06/2013

Kupee kolmele Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kupee kolmele   Kupee kolmele EmptyTeis Juun 25 2013, 16:20

"Oh, tore." Siis rääkis Kelly Rosele ja Norale ühest lollist tüdrukust, ning ühest armsast poisist, kellele ta jäätist peale ajas. "Eh, ega need polnud saladused, lihtsalt eelistaksin, et keegi teine neid ei kuuleks."
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Kupee kolmele Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kupee kolmele   Kupee kolmele EmptyTeis Juun 25 2013, 16:24

Rose kuulas siis hoolega, mida tüdruk rääkis. "Ma ei räägi edasi," lubas ta siis tüdrukule naeratades.
Tagasi üles Go down
Ariel Night
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Ariel Night


Postituste arv : 149
Join date : 20/06/2013

Kupee kolmele Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kupee kolmele   Kupee kolmele EmptyTeis Juun 25 2013, 16:28

Nora kuulas naeratades Kellyt ja kinnitas samuti ,et ei räägi seda edasi.Siis küsis ta:"Mis majas sa Rose oled?Ma olen Hufflepuffis."
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Kupee kolmele Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kupee kolmele   Kupee kolmele EmptyTeis Juun 25 2013, 16:37

"Ma olen ka huff," lausus Rose siis naeratades tüdruku küsimusele. "Ja sa Kelly?" küsis ta siis talt.
Tagasi üles Go down
Kelly Wharwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kelly Wharwood


Postituste arv : 2312
Join date : 17/06/2013

Kupee kolmele Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kupee kolmele   Kupee kolmele EmptyTeis Juun 25 2013, 18:11

"Kahjuks Gryffindor." Kelly oleks tahtnud nii väga Rose ja Noraga ühes olla. Aga ei, tema peab Gryffis olema. "Keegi lendluupalli meeskonda läheb? Mina Gryffi püüdjaks lausa," muigas Kelly. Vanaema oli teda hästi õpetanud.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Kupee kolmele Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kupee kolmele   Kupee kolmele EmptyTeis Juun 25 2013, 18:28

"Ma lähen, ajajaks siis huffi meeskonda ikka," lausus Rose naeratades. Ta teadis selles mängust nii mõndagi ilmselt tänu vennale äkki, kes tegelt teab, kust ta oli oma teadmised saanud.
Tagasi üles Go down
Ariel Night
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Ariel Night


Postituste arv : 149
Join date : 20/06/2013

Kupee kolmele Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kupee kolmele   Kupee kolmele EmptyTeis Juun 25 2013, 18:51

"Ma ka Huffi ajaja"ütles Nora naerdes.Teda polnud keegi õpetanud.Enne kooli sattus talle kätte raamat lendluudpallist ja nii ta õppiski ning harjutaski üksi.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Kupee kolmele Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kupee kolmele   Kupee kolmele EmptyKolm Juun 26 2013, 00:53

"Oh cool," lausus Rose sellepeale muigega. "Mitmendasse lähete?" küsis ta siis uue küsimuse.
Tagasi üles Go down
Ariel Night
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Ariel Night


Postituste arv : 149
Join date : 20/06/2013

Kupee kolmele Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kupee kolmele   Kupee kolmele EmptyKolm Juun 26 2013, 09:52

"Viiendasse.Sa?"lausus Nora samal ajal mõeldes ,et nüüd tuleb veel välja ,et ta käib Rosega ühes klassis ka ja muigas selle peale.Siis võttis ta baleriinad jalast ja tõmbas jalad enda alla krõnksu ,et mugavam oleks.
Tagasi üles Go down
Kelly Wharwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kelly Wharwood


Postituste arv : 2312
Join date : 17/06/2013

Kupee kolmele Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kupee kolmele   Kupee kolmele EmptyKolm Juun 26 2013, 11:15

"Ma ka viies,"muigas Kelly. Tal oli tuju paha, kuna ta oleks ka tahtnud teistega olla, ühes majas, tiimis.
Tagasi üles Go down
Kesha Miller
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kesha Miller


Postituste arv : 404
Join date : 13/06/2013

Kupee kolmele Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kupee kolmele   Kupee kolmele EmptyKolm Juun 26 2013, 12:13

"Ma ka viies," lausus Rose muigega. Kuidas küll Nora ja Rose polnud koolis kokkusattunud oli vägagi veider.
Tagasi üles Go down
Ariel Night
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Ariel Night


Postituste arv : 149
Join date : 20/06/2013

Kupee kolmele Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kupee kolmele   Kupee kolmele EmptyKolm Juun 26 2013, 18:23

"Nii ,et me oleme klassiõed"ütles Nora ja imestas ka miks nad Rosega varem pole kokku saanud.Siis hakkas ta mõtlema ,et miks Kelly kurva näoga on."Kelly,on midagi lahti?"küsis ta.
Tagasi üles Go down
Kelly Wharwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kelly Wharwood


Postituste arv : 2312
Join date : 17/06/2013

Kupee kolmele Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kupee kolmele   Kupee kolmele EmptyKolm Juun 26 2013, 18:33

"Kade lihtsalt teie peale veits," manas Kelly näole naeratuse. "Teil siin koolis pere, sugulasi?" küsis tüdruk siis. "Mu vend tuleb siia järgmine aasta."
Tagasi üles Go down
Kesha Miller
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kesha Miller


Postituste arv : 404
Join date : 13/06/2013

Kupee kolmele Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kupee kolmele   Kupee kolmele EmptyKolm Juun 26 2013, 18:47

"Miks siis kade meie peale?" küsis Rose kuna ta ei saanud pihta täpselt miks kuigi ta aimas. "No mul läheb vend nüüd see aasta seitsmendasse ja õde teisse," lausus Mary.
Tagasi üles Go down
Ariel Night
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Ariel Night


Postituste arv : 149
Join date : 20/06/2013

Kupee kolmele Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kupee kolmele   Kupee kolmele EmptyKolm Juun 26 2013, 18:50

"Mul läheb ka vend järgmine aasta kooli" ütles Melly ja hakkas puurivarbade vahelt oma öökull Nelly't silitama.
Tagasi üles Go down
Kelly Wharwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kelly Wharwood


Postituste arv : 2312
Join date : 17/06/2013

Kupee kolmele Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kupee kolmele   Kupee kolmele EmptyReede Juun 28 2013, 17:37

"Te saate koos Huffis olla," muigas Kelly, kuigi naeratuse taga oli kurb ttüdruk.
Tagasi üles Go down
Ariel Night
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Ariel Night


Postituste arv : 149
Join date : 20/06/2013

Kupee kolmele Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kupee kolmele   Kupee kolmele EmptyReede Juun 28 2013, 20:20

Nora jäi Kellyt vaatama.Tüdruk oli küll rõõmsa näoga aga ...aga midagi oli valesti.Seda mis valesti oli ei osanud Nora välja mõelda.Aga ta küsis siis igaksjuhuk:"Kelly ega sa kurb ole selle pärast ,et me Rosega Huffis käime?Ja kui oled siis ma lubanet kui sa tahad olen iga võimaliku hetke sinuga koos ning me käime ühes klassis ja meil on kindlasti tunde koos"ütles Nora siiralt ning see tuli tõesti südamest.Mirryl olid isegi pisarad silmas ,sest tal oli sõbrannast kahju.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Kupee kolmele Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kupee kolmele   Kupee kolmele Empty

Tagasi üles Go down
 
Kupee kolmele
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2Mine lehele : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Esimene kupee (loe: draamade kupee)
» Syd'i kupee
» Veel üks kupee
» Ja veel üks kupee
» Kupee tagapool

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: || RPG :: Esimene kooliaasta-
Hüppa: