Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Kolm vajalikku rüüd EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Kolm vajalikku rüüd EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Kolm vajalikku rüüd EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Kolm vajalikku rüüd EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Kolm vajalikku rüüd EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Kolm vajalikku rüüd EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Kolm vajalikku rüüd EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Kolm vajalikku rüüd EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Kolm vajalikku rüüd EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 9 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 9 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Kolm vajalikku rüüd

Go down 
AutorTeade
Destin Lord
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Destin Lord


Postituste arv : 1934
Join date : 10/06/2013
Age : 25

Kolm vajalikku rüüd Empty
PostitaminePealkiri: Kolm vajalikku rüüd   Kolm vajalikku rüüd EmptyLaup Juun 15 2013, 21:07

See päev meeldis poisile isegi rohkem, kui eelmine, mil ta linna sattunud oli. Tol eelmisel päeval oli olnud äärmiselt palav, kuid sel päeval oli pisut pilves ning puhus õrn tuul. Destin oli jälle reisinud Rüütli bussiga. Tee tema kodust Londonini polnud just kõige pikem, kuid korralikult läbi loksutatud oli poiss sellest hoolimata.
Bussist välja ronides olid ta blondid juuksed pisut sassis ning ta pidi need uuesti kinni siduma. Rüüd ei olnud mugav ostma minna, kui kõik salgud ripakil olid. Parasjagu seljas oli tal muidu hallid teksad ja must T-särk - kõige väiksem number, mille ta leida oli suutnud, kuid ikkagi oli see talle pisut pikk, aga vähemalt mitte väga lai.
Buss oli ta Katla ees maha pannud, nii et tal tuli veel väike jalutuskäik teha, enne kui jõudis oma sihtmärgini, milleks oli Madam Malkini pood.

OT: Jennifer
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Kolm vajalikku rüüd Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kolm vajalikku rüüd   Kolm vajalikku rüüd EmptyLaup Juun 15 2013, 21:12

Jennifer oli näinud,et Destin seal oli ning ta järgnes talle. Jenny hüüdis:"Tsauki, kas sa lähed Madam Malkini-sse?"
Tagasi üles Go down
Destin Lord
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Destin Lord


Postituste arv : 1934
Join date : 10/06/2013
Age : 25

Kolm vajalikku rüüd Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kolm vajalikku rüüd   Kolm vajalikku rüüd EmptyPüh Juun 16 2013, 19:32

Destin oli enam-vähem juba nimetatud poe ette jõudnud ning võpatas õrnalt võõra hüüde tõttu. Seal ei koperdanud parasjagu ühtegi teist inimest niiet tal oli alust arvata, et tüdruk rääkis temaga. "Ee.. Mina?" küsis ta siiski igaks juhuks uuesti ringi vaadates. Nägu ei tulnud eriti tuttav ette ausalt öeldes.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Kolm vajalikku rüüd Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kolm vajalikku rüüd   Kolm vajalikku rüüd EmptyEsm Juun 17 2013, 11:23

"Hei! Vabandust,et ma nii otsekohene olen, aga ma tean sind sa oled Slytherinist eks?Ma tean peaaegu kõigi olemasolust Very Happy" vastas Jen ning jäi küsivalt tüdrukule otsa vaatama.
Tagasi üles Go down
Destin Lord
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Destin Lord


Postituste arv : 1934
Join date : 10/06/2013
Age : 25

Kolm vajalikku rüüd Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kolm vajalikku rüüd   Kolm vajalikku rüüd EmptyEsm Juun 17 2013, 14:33

"Õppisid nimekirja pähe või?" küsis Zane kergelt muiates. "Slytherinis ja lähen viiendale aastale." noogutas poiss õrnal. "Ja sina?" uuris ta siis. Aega tal oli, Rüütli bussi sai igal ajal järgi kutsuda, mitte ei pidanud passima nagu mugubussidega või üldse igasuguste mugu-sõidukitega.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Kolm vajalikku rüüd Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kolm vajalikku rüüd   Kolm vajalikku rüüd EmptyLaup Juun 22 2013, 12:06

"Mina olen Ravenclaw-is ja lähen 6.klassi," hakkas Jen jutustama.
Tagasi üles Go down
Destin Lord
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Destin Lord


Postituste arv : 1934
Join date : 10/06/2013
Age : 25

Kolm vajalikku rüüd Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kolm vajalikku rüüd   Kolm vajalikku rüüd EmptyLaup Juun 22 2013, 22:42

"Sa oled siis minust vanem?" eeldas Dest pisut küsiva tooniga, kuigi see oli ilmselge.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Kolm vajalikku rüüd Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kolm vajalikku rüüd   Kolm vajalikku rüüd EmptyNelj Juun 27 2013, 12:43

"Nojah," vastas Jennifer häbenedes. Ta häbenes seda kui ta vanem või targem oli, sest ta oli harjunud ikka noorim olema.
Tagasi üles Go down
Destin Lord
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Destin Lord


Postituste arv : 1934
Join date : 10/06/2013
Age : 25

Kolm vajalikku rüüd Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kolm vajalikku rüüd   Kolm vajalikku rüüd EmptyNelj Juun 27 2013, 12:44

Destin noogutas kergelt. "Mul oli üldiselt kavas rüüd ostma minna. Tuled ka?" küsis ta siis. Ta ei teadnud ju mis tüdrukul kavas oli.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Kolm vajalikku rüüd Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kolm vajalikku rüüd   Kolm vajalikku rüüd Empty

Tagasi üles Go down
 
Kolm vajalikku rüüd
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Kolm luuda
» Malkini juures rüüd ostmas

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: || RPG :: Esimene kooliaasta-
Hüppa: