Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Diagon'i põiktänaval EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Diagon'i põiktänaval EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Diagon'i põiktänaval EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Diagon'i põiktänaval EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Diagon'i põiktänaval EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Diagon'i põiktänaval EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Diagon'i põiktänaval EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Diagon'i põiktänaval EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Diagon'i põiktänaval EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 4 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 4 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Diagon'i põiktänaval

Go down 
+3
Alysson Sheeran
Aurore Sanchez
Liam J. Payne
7 posters
Mine lehele : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorTeade
Aurore Sanchez
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Aurore Sanchez


Postituste arv : 677
Join date : 11/06/2013

Diagon'i põiktänaval Empty
PostitaminePealkiri: Diagon'i põiktänaval   Diagon'i põiktänaval EmptyNelj Juun 13 2013, 17:27

Erinevalt paljudest teistest õpilastest ootas Aurore juba ammu Sigatüükasse naasmist. Kuna ta oli viimased kaks kuud reisil olnud, siis polnud tal olnud võimalust isegi sõpradega kokku saada ning eraldatud olemine kõigist tuttavatest ei olnud tore. Pealegi olid tema vanemad mugud, see tähendas, et terve suve oli ta eemal olnud igasugusest võlukunstist. 

Nüüd oli neiu reisilt tagasi, päevitunud ja veel rõõmsameelsem kui varem. Ta kõndis mööda Diagon'i tänavat, olles just väljunud Gringotts'ist, et veidi võluraha välja võtta. Mugurahaga polnud ju siin midagi peale hakata. Aure'l oli tegelikult vaja päris palju sisseoste teha ning need kõik oli ta muidugi jätnud viimasele minutile. 

OT: Liam. Smile
Tagasi üles Go down
Liam J. Payne
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Liam J. Payne


Postituste arv : 1050
Join date : 11/06/2013

Diagon'i põiktänaval Empty
PostitaminePealkiri: Re: Diagon'i põiktänaval   Diagon'i põiktänaval EmptyNelj Juun 13 2013, 17:32

Jah, Liam ootas ka Sigatüükasse minemist juba sellest ajast peale, kui vaheaeg hakkas. Liam oli koguaeg London'is olnud ja laule kirjutanud nagu ikka. Nüüd oli ta enda koeraga Loki'ga jalutuskäigul. Ta jalutas temaga juba Diagon'i tänaval ja järsku nägi Liam kedagi tuttavat, kes oli just Gringotts'ist väljunud. Ta tundis otsekoheselt tüdruku ära ja ta suule ilmus lai naeratus. Liam jalutas kiiresti neiu juurde seljatagant ja pani enda käed tüdruku silme ette ''Arva, kes see on?'' ütles Liam kavalalt.
Tagasi üles Go down
Aurore Sanchez
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Aurore Sanchez


Postituste arv : 677
Join date : 11/06/2013

Diagon'i põiktänaval Empty
PostitaminePealkiri: Re: Diagon'i põiktänaval   Diagon'i põiktänaval EmptyNelj Juun 13 2013, 17:39

OT: Ma just enne mõtlesin, et kui Aure Liam'it esimesena märkaks, siis ta teeks ka talle nii. Very Happy

Aure oli hetkeks seisatanud, et raha ilusti kotti panna. Ja kui siis poole tegevuse pealt keegi tema silmad kinni kattis, kohkus ta veidi. Sest see oli tulnud ootamatult, kedagi endale lähenemas polnud ta kuulnud. Kui ta aga tuttavat häält kuulis, ilmus tema näole naeratus. "Kuri röövel, kes tahab mu raha ära varastada?" pakkus Aurore, kuigi ta loomulikult teadis, et käte omanikuks oli Liam.
Tagasi üles Go down
Liam J. Payne
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Liam J. Payne


Postituste arv : 1050
Join date : 11/06/2013

Diagon'i põiktänaval Empty
PostitaminePealkiri: Re: Diagon'i põiktänaval   Diagon'i põiktänaval EmptyNelj Juun 13 2013, 17:49

OT: Sama mõtlemisviis meil Very Happy 

''Ja jah. Gimme all your money!'' Liam võttis enda käed Aurore silmade eest ära ja tegi enda käest püssi. Noh, tead ju küll, kuidas seda tehakse. Loki rihm oli tal nüüd teises käes.
Tagasi üles Go down
Aurore Sanchez
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Aurore Sanchez


Postituste arv : 677
Join date : 11/06/2013

Diagon'i põiktänaval Empty
PostitaminePealkiri: Re: Diagon'i põiktänaval   Diagon'i põiktänaval EmptyNelj Juun 13 2013, 17:53

OT Very Happy

Kui Aurore oma nägemise tagasi sai, toppis ta kogu raha kotti ära ning pöördus siis poisi poole. Teda sihtivast 'püssist' ei teinud Aure välja, vaid hüppas lihtsalt kutile kaela. Või noh, kallistas teda. "Ma pole sind nii ammu näinud!" hüüdis neiu rõõmsalt naeratades.
Tagasi üles Go down
Liam J. Payne
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Liam J. Payne


Postituste arv : 1050
Join date : 11/06/2013

Diagon'i põiktänaval Empty
PostitaminePealkiri: Re: Diagon'i põiktänaval   Diagon'i põiktänaval EmptyNelj Juun 13 2013, 18:00

Liam kallistas muidugi Aurore't naeratades vastu. Loki muidugi jooksis Liam'i selja taha, et ta kellegi jalge alla ei jääks. ''Ma pole sind ka.'' ütles Liam. See kallistus läks pikaks, sest Liam tugevad enda haaret Aurore ümber.
Tagasi üles Go down
Aurore Sanchez
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Aurore Sanchez


Postituste arv : 677
Join date : 11/06/2013

Diagon'i põiktänaval Empty
PostitaminePealkiri: Re: Diagon'i põiktänaval   Diagon'i põiktänaval EmptyNelj Juun 13 2013, 18:04

"See olekski imelik, kui sina oleksid mind näinud, aga mina sind mitte," lausus Aurore selle peale naerdes. Tema hea tuju oli just veel paremaks läinud, onju. "Millal sa röövliks hakkasid?" küsis neiu naeratades. Tal polnud pika kallistuse vastu midagi, aga järgmiseks võtab ta Loki ette.
Tagasi üles Go down
Liam J. Payne
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Liam J. Payne


Postituste arv : 1050
Join date : 11/06/2013

Diagon'i põiktänaval Empty
PostitaminePealkiri: Re: Diagon'i põiktänaval   Diagon'i põiktänaval EmptyNelj Juun 13 2013, 18:17

Liam lasi lõpuks Aurore lahti. Ta oli ka väga rõõmus, et ta neiut üle pika aja jälle nägi ''Siis ma oleks mingi stalker.'' ütles Liam muiates ja naeris Aurore küsimuse peale ''Tänasest.'' vastas Liam sellele küsimusele ja nüüd tuli Loki Liam'i selja tagant ka välja. Ta haukus korraks Aurore'le. Tervituseks vist.
Tagasi üles Go down
Aurore Sanchez
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Aurore Sanchez


Postituste arv : 677
Join date : 11/06/2013

Diagon'i põiktänaval Empty
PostitaminePealkiri: Re: Diagon'i põiktänaval   Diagon'i põiktänaval EmptyNelj Juun 13 2013, 18:21

Aurore naeris Liam'i vastuste peale. "Oi, Loki!" hüüdis Aurore, kui koera haukumist kuuldes alla vaatas ning Liam'i koera märkas. Koheselt neiu kükitas ning sirutas oma käed koera poole. Loomi ta armastas ning Loki'ga olid nad juba ammused tuttavad, onju. Siis võttis Aure koera sülle ning kallistas teda ka, kuigi mitte tugevalt. "Sind pole ka ammu näinud," lausus ta vaikselt Lok'ile.
Tagasi üles Go down
Liam J. Payne
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Liam J. Payne


Postituste arv : 1050
Join date : 11/06/2013

Diagon'i põiktänaval Empty
PostitaminePealkiri: Re: Diagon'i põiktänaval   Diagon'i põiktänaval EmptyNelj Juun 13 2013, 18:28

Liam naeratas selle peale. Loki hakkas nüüd Aurore käte vahel põnevusest tõmblema. Ta tundis Aurore ära. ''Ta ka igatses sind.'' ütles Liam.
Tagasi üles Go down
Aurore Sanchez
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Aurore Sanchez


Postituste arv : 677
Join date : 11/06/2013

Diagon'i põiktänaval Empty
PostitaminePealkiri: Re: Diagon'i põiktänaval   Diagon'i põiktänaval EmptyNelj Juun 13 2013, 18:31

Aurore naeris Lok'i tõmblemise peale. Alguses oli neiu arvanud, et äkki koer kartis teda või midagi, aga Liam'i sõnu kuuldes ta naeratas. Neiu tegi Loki'ile musi, tegi talle korra veel pai ning lasi siis lahti ja tõusis ise püsti. "Mida te siin teete?" küsis Aurore, kordamööda Liam'i ja Loki poole vaadates. Ta mõtles nagu, et kas Liam oli Diagon'ile niisama tulnud või oli tal siin tegemist janii.
Tagasi üles Go down
Liam J. Payne
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Liam J. Payne


Postituste arv : 1050
Join date : 11/06/2013

Diagon'i põiktänaval Empty
PostitaminePealkiri: Re: Diagon'i põiktänaval   Diagon'i põiktänaval EmptyNelj Juun 13 2013, 18:34

''Ma tulin Loki'ga jalutama.'' vastas Liam lühidalt ''Ja sa?'' äkki ta sai Aurore'ga koos kuhugi liikuda. Ikkagi polnud enda parimat sõbrannat kaua aega näinud.
Tagasi üles Go down
Aurore Sanchez
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Aurore Sanchez


Postituste arv : 677
Join date : 11/06/2013

Diagon'i põiktänaval Empty
PostitaminePealkiri: Re: Diagon'i põiktänaval   Diagon'i põiktänaval EmptyNelj Juun 13 2013, 18:40

"Kooliasju tulin ostma," lausus Aurore vastuseks ning vaatas korraks enda ümber ringi. Ta ei olnud Diagon'il tihe külaline ning kuna ta väga hea orienteerumisvõimega polnud, siis ei teadnud ta, kus mingi pood asub. Aga õnneks polnud Diagon'i tänav väga pikk. "Aga mul on selleks terve päev aega," lisas ta. Ta ei kavatsenud Liam'it ju ometi endaga poodidesse kaasa kutsuda, sest ta oletas, et poisi jaoks poleks see eriti lõbus. Või oleks?
Tagasi üles Go down
Liam J. Payne
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Liam J. Payne


Postituste arv : 1050
Join date : 11/06/2013

Diagon'i põiktänaval Empty
PostitaminePealkiri: Re: Diagon'i põiktänaval   Diagon'i põiktänaval EmptyNelj Juun 13 2013, 18:44

''Aa. Selge.'' õnneks oli Liam'il kõik vajalikud kooliasjad juba ammu olemas, sest ta oli hea õpilane. Vähemalt enda arust. Koeraga vist ei saanud ka kõikidesse poodidesse rännata? ''Ma tuleks sinuga hea meelega poodidesse kaasa, aga ma ei tea, kas koeraga võib poodides käia.'' ütles Liam. Eks Liam võis selle üle elada ju. Nad olid varem ka Aurore'ga shoppamas käinud, ma võin oletada.
Tagasi üles Go down
Aurore Sanchez
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Aurore Sanchez


Postituste arv : 677
Join date : 11/06/2013

Diagon'i põiktänaval Empty
PostitaminePealkiri: Re: Diagon'i põiktänaval   Diagon'i põiktänaval EmptyNelj Juun 13 2013, 18:51

Jah, koeraga vist väga poodidesse ei lasta. "Hmm.. Vist mitte, jah," arvas ka Aurore, Loki poole vaadates. "Tegelikult ma võin homme ka poodidesse minna," lausus Aure. Tal oli veel aega sisseoste teha. Ning kuna ta praegu Lekkivas katlas peatus, siis polnud vahet. "Niiet kui sa juba siin oled, siis me võime midagi muud teha," pakkus neiu ning vaatas ootavalt Liam'i poole. Äkki oli poisil mõni hea mõte?
Tagasi üles Go down
Alysson Sheeran
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Alysson Sheeran


Postituste arv : 414
Join date : 11/06/2013

Diagon'i põiktänaval Empty
PostitaminePealkiri: Re: Diagon'i põiktänaval   Diagon'i põiktänaval EmptyNelj Juun 13 2013, 18:57

''Kui sa tahad homme, siis mine homme poodidesse.'' ja ma pakun, et olid veel soojad ilmad ''Lähme ujuma.'' ütles Liam kohe idee välja ja naeratas laialt. Kui soe ilm oli, siis oli Liam'il palav ja ta tahtis kindlasti vette minna.
Tagasi üles Go down
Aurore Sanchez
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Aurore Sanchez


Postituste arv : 677
Join date : 11/06/2013

Diagon'i põiktänaval Empty
PostitaminePealkiri: Re: Diagon'i põiktänaval   Diagon'i põiktänaval EmptyNelj Juun 13 2013, 19:04

Ikka oli soe ilm, ma arvan. "Kuhu kohta?" küsis Aure. Sest Diagon'is mingid ujumiskohta vist polnud. London'is ta ka eriti hästi ei orienteerunud ning seal olevaid kohti ei teadnud. "Aga see on muidu hea mõte," arvas Aurore.
Tagasi üles Go down
Liam J. Payne
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Liam J. Payne


Postituste arv : 1050
Join date : 11/06/2013

Diagon'i põiktänaval Empty
PostitaminePealkiri: Re: Diagon'i põiktänaval   Diagon'i põiktänaval EmptyNelj Juun 13 2013, 19:07

''Ma ei teagi täpselt.'' ütles Liam muiates ''Sul on ujukad all?'' oli Liam'i esimene küsimus Aurore'le. Äkki oli neiul vaja kodust läbi käia vms.
Tagasi üles Go down
Aurore Sanchez
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Aurore Sanchez


Postituste arv : 677
Join date : 11/06/2013

Diagon'i põiktänaval Empty
PostitaminePealkiri: Re: Diagon'i põiktänaval   Diagon'i põiktänaval EmptyNelj Juun 13 2013, 19:11

"Ei, siis ma pean Lekkivast katlast läbi minema, kõik mu asjad on seal," lausus Aurore. Kuigi ma ei tea, miks ta oleks pidanud kooli ujumisriided kaasa võtma, aga las see olla. "Aga sul?" küsis ta vastu ka.
Tagasi üles Go down
Liam J. Payne
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Liam J. Payne


Postituste arv : 1050
Join date : 11/06/2013

Diagon'i põiktänaval Empty
PostitaminePealkiri: Re: Diagon'i põiktänaval   Diagon'i põiktänaval EmptyNelj Juun 13 2013, 19:15

''Mul vahet pole.'' Liam'il olid lühkarid jalas ja noh sellised bokserite laadsed asjad all. Ta võis lihtsalt bokserid pärast kuhugi ära panna ja ilma nendeta tagasi minna ''Aga lähme siis Lekkivasse Katlasse.'' pakkus Liam.
Tagasi üles Go down
Aurore Sanchez
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Aurore Sanchez


Postituste arv : 677
Join date : 11/06/2013

Diagon'i põiktänaval Empty
PostitaminePealkiri: Re: Diagon'i põiktänaval   Diagon'i põiktänaval EmptyNelj Juun 13 2013, 19:17

"Okei," nõustus Aurore ning noogutas. Ta astus Liam'ilt tee pealt eest ära, tema kõrvale, hakates katla poole minema. See asus Gringotts'ist ainult natuke maad edasi. "Mida sa vaheajal siis teinud oled? Räägi kõigest huvitavast," käskis Aure ning vaatas Liam'i poole.
Tagasi üles Go down
Liam J. Payne
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Liam J. Payne


Postituste arv : 1050
Join date : 11/06/2013

Diagon'i põiktänaval Empty
PostitaminePealkiri: Re: Diagon'i põiktänaval   Diagon'i põiktänaval EmptyNelj Juun 13 2013, 19:35

''No ma olen päris mitut kontserdit teinud. Kohtunud paljude fännidega.'' see oligi vist kõik ''Pidu pannud.'' see ka muidugi ''Ja sina?'' küsis ka Liam Aurore'lt ja kõndis ka Katla poole siis.
Tagasi üles Go down
Aurore Sanchez
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Aurore Sanchez


Postituste arv : 677
Join date : 11/06/2013

Diagon'i põiktänaval Empty
PostitaminePealkiri: Re: Diagon'i põiktänaval   Diagon'i põiktänaval EmptyNelj Juun 13 2013, 19:39

"Ja mina ei saanudki su kontserdile tulla," lausus Aurore kahetsevalt. "Ma olin peaaegu terve suve reisil. Käisin perega Lõuna-Ameerikas," lausus Aure. Reis oli olnud igati tore janii. "Räägi, kui kuulus sa oled juba? Sind tuntakse tänavatel ka ära?" uuris neiu naeratades. Tore oli, kui Liam'il hästi läks.
Tagasi üles Go down
Liam J. Payne
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Liam J. Payne


Postituste arv : 1050
Join date : 11/06/2013

Diagon'i põiktänaval Empty
PostitaminePealkiri: Re: Diagon'i põiktänaval   Diagon'i põiktänaval EmptyNelj Juun 13 2013, 19:41

''Kunagi ikka kutsun su.'' ütles Liam naeratades Aurore'le. Kindlasti kutsus. Äkki sebib mõne Liam'i bändikaaslase ka siis juba ära. Okei, nali. ''Umbes aasta vist. Või natuke vähem.'' arvas Liam. Ta ei ole kindel ''Vahepeal ikka tuntakse.'' ütles Liam ausalt. Mõned on olnud väga imelikud kohtumised fännidega. Mõni on isegi karjunud: Have my babies! vms.
Tagasi üles Go down
Aurore Sanchez
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Aurore Sanchez


Postituste arv : 677
Join date : 11/06/2013

Diagon'i põiktänaval Empty
PostitaminePealkiri: Re: Diagon'i põiktänaval   Diagon'i põiktänaval EmptyNelj Juun 13 2013, 19:45

Sebib mõne bändikaaslase ära? Jah, miks mitte. Aurore naeratas, kui Liam teda kunagi kontserdile lubas kutsuda. "Ma tahan VIP pääset," lausus Aure, "vähemaga ma ei lepi." Ta kõndis edasi, varsti paistiski juba Lekkiva katla silt. "Ma ei ole sellel suvel isegi ühelgi peol käinud," lisas Aure hetke pärast, tagasi selle teema juurde pöördudes.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Diagon'i põiktänaval Empty
PostitaminePealkiri: Re: Diagon'i põiktänaval   Diagon'i põiktänaval Empty

Tagasi üles Go down
 
Diagon'i põiktänaval
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 9Mine lehele : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Digon'i põiktänaval kolamas

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: || RPG :: Esimene kooliaasta-
Hüppa: