Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
I don´t really want to be here EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
I don´t really want to be here EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
I don´t really want to be here EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
I don´t really want to be here EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
I don´t really want to be here EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
I don´t really want to be here EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
I don´t really want to be here EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
I don´t really want to be here EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
I don´t really want to be here EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 17 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 17 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 I don´t really want to be here

Go down 
2 posters
AutorTeade
Baylee Z. Hour
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Baylee Z. Hour


Postituste arv : 318
Join date : 20/05/2012

I don´t really want to be here Empty
PostitaminePealkiri: I don´t really want to be here   I don´t really want to be here EmptyReede Dets 28 2012, 21:47

Kuigi Baylee´le ei meeldi talvisel ajal õues olla, tahtis ta värsket õhku. Ja kuna tal oli seltsi ka, polnudki see nii hull.
"Tead Dyani, sa pead teadma, et ma olen väga otsekohane. Seega... ma ütlen kohe otse välja, et sa meeldid mulle."
Bay lükkas kindaga pingilt lume ja istus sinna. "Ja kui see sulle ei sobi, siis ütle lihtsalt välja ja head aega." Nad tundsid ennast üksteist ju vähe aga poiss oli lihtsalt külgetõmbav.
Tagasi üles Go down
Dyani Zvi
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Dyani Zvi


Postituste arv : 261
Join date : 22/12/2012

I don´t really want to be here Empty
PostitaminePealkiri: Re: I don´t really want to be here   I don´t really want to be here EmptyReede Dets 28 2012, 22:00

Dyani vaatas hetke segaduses olled Baylee´le silma. "Küll sina oled ikka kiire," ütles ta lõpuks ja istus ta kõrvale. "Pole viga, ma olen ka otsekohene," jätkas ta. Ta ohkas ja keerutas pöidlaid. "Ja mul ei ole selle vastu absoluutselt mitte midagi, aga...aga sa pead teadma, et ma ei ole nii kindel, et ma praegu samamoodi tunnen... Tähendab ei, sa meeldid mulle ka, aga mitte päris nii."
Dyani tundis end nüüd nagu mingi jobu. Ta vaatas jälle Baylee suurtesse pruunidesse silmadesse ja ootas süüdlasliku näoga vastust.
Tagasi üles Go down
Baylee Z. Hour
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Baylee Z. Hour


Postituste arv : 318
Join date : 20/05/2012

I don´t really want to be here Empty
PostitaminePealkiri: Re: I don´t really want to be here   I don´t really want to be here EmptyReede Dets 28 2012, 22:06

Tüdruk hakkas naerma. "Ega ma ka päris selles mõttes ei mõelnud, aga kuna ma olen nii otsekohane, siis ma arvasin ka, et see nii tundub. Vaata, asi on selles, et ma ei saa inimestega väga läbi. Ja kui ma saan, hakkavad nad mulle kohe meeldima. See on väga imelik." Tüdruk võttis veidi pingi kõrvalt lund ja hakkas sellest mingit palli tegema. "Tee mulle üks teene. Unusta see asi lihtsalt ära."
Tagasi üles Go down
Dyani Zvi
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Dyani Zvi


Postituste arv : 261
Join date : 22/12/2012

I don´t really want to be here Empty
PostitaminePealkiri: Re: I don´t really want to be here   I don´t really want to be here EmptyReede Dets 28 2012, 22:15

Dyani ohkas kergendatult.
"Diil," ütles ta.
"Ega ma ka ei saa inimestega läbi. Ikkagi Slytherinlane. Teiste jaoks olen ma liiga ülbe või midagi ja Slytherinlaste jaoks liiga eraklik. Nii et mind nad küll mingisse kampa ei saa võtta."
Dyani vaatas aeda, kus nad olid.
"Milline siin suvel on?" küsis ta pärast mõningat vaikust.
Tagasi üles Go down
Baylee Z. Hour
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Baylee Z. Hour


Postituste arv : 318
Join date : 20/05/2012

I don´t really want to be here Empty
PostitaminePealkiri: Re: I don´t really want to be here   I don´t really want to be here EmptyReede Dets 28 2012, 22:22

Tüdruk hakkas nostalgitsema. "Siis oli siin ilus, päike paistis silma ja lilled õitsesid. Linnud laulsid puudel." Baylee jõudis siis maa peale tagasi. "Mitte nagu praegu. Külm ja valge."
Tagasi üles Go down
Dyani Zvi
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Dyani Zvi


Postituste arv : 261
Join date : 22/12/2012

I don´t really want to be here Empty
PostitaminePealkiri: Re: I don´t really want to be here   I don´t really want to be here EmptyReede Dets 28 2012, 22:25

Mis valgel viga on, mõtles Dyani silmitsedes oma heledaid riideid ja valgeid juukseid.

"Ma loodan, et ma olen siis siin," ütles ta vaikselt, näppides ühte lumega kaetud närtsinud õit ühel roosipõõsal.
Tagasi üles Go down
Baylee Z. Hour
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Baylee Z. Hour


Postituste arv : 318
Join date : 20/05/2012

I don´t really want to be here Empty
PostitaminePealkiri: Re: I don´t really want to be here   I don´t really want to be here EmptyReede Dets 28 2012, 22:38

Ega valgel midagi viga ei ole. Lihtsalt talle meeldib roheline ja selline värviline rohkem.
"Miks sa siin siis olema ei peaks? Ja üleüldse, mis sa peale kooli lõpetamist teed?".
Tagasi üles Go down
Dyani Zvi
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Dyani Zvi


Postituste arv : 261
Join date : 22/12/2012

I don´t really want to be here Empty
PostitaminePealkiri: Re: I don´t really want to be here   I don´t really want to be here EmptyReede Dets 28 2012, 22:44

Dyani istus tagasi Baylee juurde ja toetus taha, pingi seljatoele.

"Noh, eks igasugu asju võib ju juhtuda," ütles ta. Tegelikult teadis ta väga hästi, mis võiks juhtuda.
"Aga ma ei ole veel kindel, muidu ma oskan üsna hästi maalida, nii et võib-olla kunstinkuks või midagi, aga ma arvan, et see jääb mu jaoks igavaks. Lapsena tahtsin ma tegelikult auroriks saada, aga ma arvan, et see ei ole nii hea mõte."
Tagasi üles Go down
Baylee Z. Hour
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Baylee Z. Hour


Postituste arv : 318
Join date : 20/05/2012

I don´t really want to be here Empty
PostitaminePealkiri: Re: I don´t really want to be here   I don´t really want to be here EmptyReede Dets 28 2012, 22:48

"Ma küll ei tea, mis ma teen. Ei tahaks nagu koolist lahkuda ka. Aga õps olla on ju ka igav. Oskad äkki midagi mulle pakkuda?" muigas tüdruk. Tegelikult ei tundnud ta end eriti hästi. Ta pea käis ringi, kuid ta püsis veel ärkvel.
Tagasi üles Go down
Dyani Zvi
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Dyani Zvi


Postituste arv : 261
Join date : 22/12/2012

I don´t really want to be here Empty
PostitaminePealkiri: Re: I don´t really want to be here   I don´t really want to be here EmptyEsm Dets 31 2012, 17:20

Küsimusele vastamise asemel heitis Dyani tüdrukule pilgu ning küsis murelikult: "On kõik ikka korras, Baylee?". Neiu nägi üsna haiglane välja.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





I don´t really want to be here Empty
PostitaminePealkiri: Re: I don´t really want to be here   I don´t really want to be here Empty

Tagasi üles Go down
 
I don´t really want to be here
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: | RPG :: RPG: Kolmas kooliaasta-
Hüppa: