Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Sünnipäev... - Page 3 EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Sünnipäev... - Page 3 EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Sünnipäev... - Page 3 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Sünnipäev... - Page 3 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Sünnipäev... - Page 3 EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Sünnipäev... - Page 3 EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Sünnipäev... - Page 3 EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Sünnipäev... - Page 3 EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Sünnipäev... - Page 3 EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 3 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 3 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Sünnipäev...

Go down 
+7
Jamie Charlotte Evans
Tyler Logan
Sydney Jenner
Isis Nigra Nox
Benjamin Paul Bruce
Jack Adams
Chanelle R. Lefèvre
11 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutorTeade
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Sünnipäev... - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sünnipäev...   Sünnipäev... - Page 3 EmptyPüh Sept 09 2012, 22:36

"Ma ei arvanud, et see et mul koer on, nii tähtis asi on," lausus Jack Ben'ile, õlgu kehitades. Siis kallistas ta Jamie't vastu ja kindlasti tänas teda ka. "Ühined sa meiega?" küsis Jack Jamie'lt. See tähendab, Jamie oli öelnud, et ta oli lihtsalt London'ist läbi käind, vms. Kes teab, kuhu tal nüüd minek oli jms.
Tagasi üles Go down
Jamie Charlotte Evans
Jack'i personaaltreener
Jack'i personaaltreener
Jamie Charlotte Evans


Postituste arv : 1234
Join date : 24/04/2012
Age : 33

Sünnipäev... - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sünnipäev...   Sünnipäev... - Page 3 EmptyPüh Sept 09 2012, 22:40

"Ma oletan, et see oli pakkumine. Eks ma ühine," naeratas Char ja libistas pilgu üle inimeste, kõik tuttavad näod. Tore. "Ma ausaltöeldes ei arvanud, et sa enda juures pidu hakkad korraldama," ütles Jamie siis, ta pigem arvas, et Jack läheb Logani või kellegagi välja.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Sünnipäev... - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sünnipäev...   Sünnipäev... - Page 3 EmptyPüh Sept 09 2012, 22:44

"Ma ise ka ei arvanud. Nad lihtsalt sadasid ühel hetkel sisse. Terve seltskonnaga," lausus Jack ning vaatas teiste poole. Mitte et see halb oleks olnud, vms. Kuigi Jack oleks ilmselt eelistanud kuskil mujal pidu pidada. Vahet polnud.
Tagasi üles Go down
Benjamin Paul Bruce
Vilistlane
Vilistlane
Benjamin Paul Bruce


Postituste arv : 1111
Join date : 04/01/2012
Age : 30

Sünnipäev... - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sünnipäev...   Sünnipäev... - Page 3 EmptyEsm Sept 10 2012, 06:27

Ben tõstis selle peale enda pöidlad üles ''Üllatuspidu siis.'' eeldas Ben sellega, et kõik sisse sadasid. Ben ei arvanud, et teised inimesed veel tulevad ja see tähendas ka seda, et ma ei tea veel kust Ben Jack'i sünnipäevast teada sai.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Sünnipäev... - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sünnipäev...   Sünnipäev... - Page 3 EmptyEsm Sept 10 2012, 07:08

Isis ütles Ben'ile äkki, ma pakun. Ja Isis'el oli Jack'ile tegelt veel üks kingitus. Ta ei saanud oma loomadest üle ega ümber. Seekord polnud tegu küll ehtsa loomaga, aga midagi sinna poole. Kingitus oli parasjagu Isis'el ka käes, aga ta oli liiga ametis muude asjadega, et see meelde tuleks. Kingituse karp oli suht samasugune nagu see, mis Jamie Jack'ile andis. Ainult veel väiksem. Polnud vaja nii suurt karpi elusale sõrmusele.
Tagasi üles Go down
Chanelle R. Lefèvre
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Chanelle R. Lefèvre


Postituste arv : 6141
Join date : 04/12/2011
Age : 29

Sünnipäev... - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sünnipäev...   Sünnipäev... - Page 3 EmptyEsm Sept 10 2012, 17:06

Chanelle ei suutnud otsustada, kumma meeskonna poolt jalkas olla. Seega ta tõusis natukese aja pärast diivanilt püsti ja kõndis akna juurde. Sest ma kujutan ette, et elutoas ikka on aken. "Oh milline vaade," lausus Roxy imetlevalt. Pilvelõhkujates tavaliselt olid ju miljonivaatega korterid.
Tagasi üles Go down
Benjamin Paul Bruce
Vilistlane
Vilistlane
Benjamin Paul Bruce


Postituste arv : 1111
Join date : 04/01/2012
Age : 30

Sünnipäev... - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sünnipäev...   Sünnipäev... - Page 3 EmptyEsm Sept 10 2012, 18:42

Ben pöördus aga Jack'i poole ''Noh, Jack. Kas me joome ka?'' küsis Ben Jack'ilt. Ben tahab juua.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Sünnipäev... - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sünnipäev...   Sünnipäev... - Page 3 EmptyEsm Sept 10 2012, 20:55

Ma oletan, et Jack oli ukse kinni ka pannud vahepeal. "Mida te juua tahate?" küsis ta, peamiselt Ben'i poole pöördudes. Tema oli küsinud. Jack oli tegelt juba ennem vähe joonud, see selleks. Jooke tal kodus leidus, söögiga oli probleeme. Ta ilmselt lootis, et kõik olid ennem tema juurde tulemist kodus kõhud täis söönud, või midagi taolist. Midaiganes.
Tagasi üles Go down
Chanelle R. Lefèvre
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Chanelle R. Lefèvre


Postituste arv : 6141
Join date : 04/12/2011
Age : 29

Sünnipäev... - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sünnipäev...   Sünnipäev... - Page 3 EmptyEsm Sept 10 2012, 21:09

Chanel pööras oma pilgu aknalt ja vaatelt. "Siidrit," teatas ta Jack'i küsimusele. Ta mõtles hetke, sest ta tegelikult kahtles, kas Jack'il kodus siidrit oli. Aga küsida ju võis.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Sünnipäev... - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sünnipäev...   Sünnipäev... - Page 3 EmptyEsm Sept 10 2012, 21:12

"Midagi peale siidri?" küsis Jack, Chanel'i poole vaadates. Ise seda ei joonud, polnud mõtet koju varuda ka siis ju. Vms.
Tagasi üles Go down
Chanelle R. Lefèvre
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Chanelle R. Lefèvre


Postituste arv : 6141
Join date : 04/12/2011
Age : 29

Sünnipäev... - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sünnipäev...   Sünnipäev... - Page 3 EmptyEsm Sept 10 2012, 21:23

"Veini?" küsis Chanel siis muiates. On suurem tõenäosus, et seda Jack'il on? "Või pean ma tõesti viskit jooma hakkama?" mõtles ta siis valjult.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Sünnipäev... - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sünnipäev...   Sünnipäev... - Page 3 EmptyEsm Sept 10 2012, 21:35

"Punast või valget?" küsis Jack selle peale. Midagi pidi tal olema ka. "Tegelt sa võid ise valida, tule," lausus mees hetke pärast ning suundus kuskile sinna, kus jäi köögi pool. Ma oletan, et köök ja elutuba olid ühes ruumis.
Tagasi üles Go down
Benjamin Paul Bruce
Vilistlane
Vilistlane
Benjamin Paul Bruce


Postituste arv : 1111
Join date : 04/01/2012
Age : 30

Sünnipäev... - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sünnipäev...   Sünnipäev... - Page 3 EmptyEsm Sept 10 2012, 21:36

''Ma tahan viskit.'' teatas Ben ja järgnes Jack'ile kööki. I want something stronger!
Tagasi üles Go down
Sydney Jenner
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Sydney Jenner


Postituste arv : 3300
Join date : 19/10/2011

Sünnipäev... - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sünnipäev...   Sünnipäev... - Page 3 EmptyEsm Sept 10 2012, 21:41

"Mina tahan ka veini. Valget," teatas Sydney ja tõusis püsti. Läheb ka siis sinna kööki või kuhugi. Ja pärast käib terve korteri läbi.
Tagasi üles Go down
Chanelle R. Lefèvre
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Chanelle R. Lefèvre


Postituste arv : 6141
Join date : 04/12/2011
Age : 29

Sünnipäev... - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sünnipäev...   Sünnipäev... - Page 3 EmptyEsm Sept 10 2012, 21:44

"Oo, sa jood veini?" küsis Chanel veidi üllatunult Jack'ilt. Ta oleks võinud viskiga ka leppida tegelikult. Aga vein oli parem. Ta läks Jack'i järel sinna köögi poolele siis. "Kas sa näitad meile pärast oma ülejäänud korterit ka?" uuris Chanel siis. Ta tahtis näha.
Tagasi üles Go down
Benjamin Paul Bruce
Vilistlane
Vilistlane
Benjamin Paul Bruce


Postituste arv : 1111
Join date : 04/01/2012
Age : 30

Sünnipäev... - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sünnipäev...   Sünnipäev... - Page 3 EmptyEsm Sept 10 2012, 21:46

''Jah, ma tahan ka su korterit näha.'' ütles Ben rõõmsa naeratusega. Ben'il oli ka umbes sama luks korter, aga tal oli vähem selliseid kalleid asju jn.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Sünnipäev... - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sünnipäev...   Sünnipäev... - Page 3 EmptyEsm Sept 10 2012, 21:56

"Mina ei joo, naised joovad," lausus Jack Chanel'ile esimese vastuse, mis pähe tuli. Aeg ajalt ikka mingid naised külas käisid. Nagu praegugi. Ta tegi mingi ukse lahti, mis viis eraldi sahvrisse(?), seal oli mitme riiuli peal veine. Veiniriiulid, ühesõnaga. See oli enam vähem jahe ruum, vms. "Te võite siit midagi valida," lisas ta Chanel'ile ja Syd'ile. "Mingit ringkäiku ma teile korteris ei tee, eks," lausus ta muiates. "Aga te võite ise ringi vaadata. Minu magamistuppa ei lähe," lisas ta. Põhimõtteliselt tema tuppa ei saanudki minna. Lukus või loitsu all või midagi.
Tagasi üles Go down
Chanelle R. Lefèvre
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Chanelle R. Lefèvre


Postituste arv : 6141
Join date : 04/12/2011
Age : 29

Sünnipäev... - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sünnipäev...   Sünnipäev... - Page 3 EmptyEsm Sept 10 2012, 22:02

"Arvestades, kui palju siin veine on, siis peab sul kõvasti naisi siin käima..," arvas Chanelle ning astus sahvrisse. "Sa tahtsid valget?" küsis ta Syd'ilt, sest ta oli vist nii kuulnud. "Miks sinu tuppa minna ei tohi?" küsis ta samas Jack'ilt.
Tagasi üles Go down
Benjamin Paul Bruce
Vilistlane
Vilistlane
Benjamin Paul Bruce


Postituste arv : 1111
Join date : 04/01/2012
Age : 30

Sünnipäev... - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sünnipäev...   Sünnipäev... - Page 3 EmptyTeis Sept 11 2012, 15:21

''Aga, Jack. Mu viski?'' küsis Ben enda joogi kohta. Ben tahtis ka juua.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Sünnipäev... - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sünnipäev...   Sünnipäev... - Page 3 EmptyTeis Sept 11 2012, 17:32

"Kas piima ka saab?" uuris Isis end püsti ajades. "Vṍi üldse midagi peale alkohooli ja vee?" lisas ta siis igaks juhuks veel ühe küsimuse.
Tagasi üles Go down
Jamie Charlotte Evans
Jack'i personaaltreener
Jack'i personaaltreener
Jamie Charlotte Evans


Postituste arv : 1234
Join date : 24/04/2012
Age : 33

Sünnipäev... - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sünnipäev...   Sünnipäev... - Page 3 EmptyTeis Sept 11 2012, 18:02

Jamie oli end, aga Logani kõrvale sättinud, ta ei tahtnud hetkel juua, õhtu oli veel noor ka ja nii. Ta polnud päris kindel, kas ta peab homme töötama ka või mitte.
Tagasi üles Go down
Tyler Logan
Lendluudpalli õpetaja / Vilistlane
Lendluudpalli õpetaja / Vilistlane
Tyler Logan


Postituste arv : 1696
Join date : 06/07/2011

Sünnipäev... - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sünnipäev...   Sünnipäev... - Page 3 EmptyTeis Sept 11 2012, 19:40

Logan pidas äärmiselt heaks meelelahutuseks seda, kuidas Jack oma külalistega tegeles. Aga jalgpall oli siiski parem. Kuna Jack ja Logan olid ennem juba joonud, siis ma julgen arvata, et Ty'l oli oma klaas olemas, viskiga. "Te olete Jack'iga päriselt siis sõbrad?" küsis Logan, kui Jamie tema kõrvale istus. Sünnipäevale päris ei tuleks ju, kui nad läbi ei saaks.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Sünnipäev... - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sünnipäev...   Sünnipäev... - Page 3 EmptyTeis Sept 11 2012, 19:45

Jack otsis mingid pokaalid ka naistele. Ben'ile andis viskiklaasi ning osutas diivani kõrval olevale lauale. Viskipudel oli seal. "Piima?" kordas Jack, kui Isis't kuulis. "Mingit mahla mul peaks olema, kohvi ka," vastas ta teisele küsimusele. Piima ilmselt oli tegelt ka kuskil külmkapis.
Tagasi üles Go down
Chanelle R. Lefèvre
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Chanelle R. Lefèvre


Postituste arv : 6141
Join date : 04/12/2011
Age : 29

Sünnipäev... - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sünnipäev...   Sünnipäev... - Page 3 EmptyTeis Sept 11 2012, 19:47

Kuna Syd ei vastanud Chanel'ile midagi, siis valis Roxana ise ühe veini välja. "Ma tahan seda," teatas ta Jack'ile. Mingi valge vein oli. Ta võttis pudeli riiulist ning näitas seda kutile.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Sünnipäev... - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sünnipäev...   Sünnipäev... - Page 3 EmptyTeis Sept 11 2012, 20:01

Jack noogutas, võttis pudeli Chanel'i käest ning tegi selle lahti. Eks ta kallas pokaali veini siis ja ulatas selle Chanelle'ile.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Sünnipäev... - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sünnipäev...   Sünnipäev... - Page 3 Empty

Tagasi üles Go down
 
Sünnipäev...
Tagasi üles 
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 10Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Sam'i 18. sünnipäev
» Kaksikute sünnipäev
» Sweet 18 ehk sünnipäev
» Annie 17. sünnipäev
» Halloween'i afterparty ja ka Ben'i sünnipäev

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: | RPG :: RPG: Kolmas kooliaasta-
Hüppa: