Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Wil'i juures EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Wil'i juures EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Wil'i juures EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Wil'i juures EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Wil'i juures EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Wil'i juures EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Wil'i juures EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Wil'i juures EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Wil'i juures EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 3 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 3 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Wil'i juures

Go down 
+5
Benjamin Paul Bruce
Chanelle R. Lefèvre
Kylie Hannah Cassells
Jeremy Grey
Wil
9 posters
Mine lehele : 1, 2, 3 ... 9 ... 18  Next
AutorTeade
Wil
Vilistlane
Vilistlane
Wil


Postituste arv : 747
Join date : 04/12/2011

Wil'i juures Empty
PostitaminePealkiri: Wil'i juures   Wil'i juures EmptyTeis Aug 28 2012, 12:10

Wil ja Kylie ilmusid täpselt maja ees, teerajal. William vaatas hetkeks maja poole ning samal hetkel astus majast välja üks eakas mees ning läks neile vastu. "See on mu... Majahoidja," lausus Wil. "Hoiab asjadel silma peal siis, kui mind pole." Päris tõele see ei vastanud, aga otseselt William ei valetanud ka. Majahoidja võttis nii Kylie kui Wil'i kohvrid ja kotid ning suundus nendega majja.

OT: Kylie.
Tagasi üles Go down
Jeremy Grey
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Jeremy Grey


Postituste arv : 287
Join date : 23/06/2012

Wil'i juures Empty
PostitaminePealkiri: Re: Wil'i juures   Wil'i juures EmptyTeis Aug 28 2012, 12:35

Kylie siis naeratas, kui sai teada, et Wil'il on majahoidja ''Sul on siis täitsa luks elu ju.'' arvas Kylie ning vaatas Wil'i poole.
Tagasi üles Go down
Wil
Vilistlane
Vilistlane
Wil


Postituste arv : 747
Join date : 04/12/2011

Wil'i juures Empty
PostitaminePealkiri: Re: Wil'i juures   Wil'i juures EmptyTeis Aug 28 2012, 12:38

Wil naeratas selle peale. "Pole viga jah," kehitas ta õlgu ning suundus ka maja poole. Ta ootas, et Kylie talle järgi läheks. "Tahad sa kohe oma tuba näha või...?" pakkus William. Tal oli teenija ka, kes süüa tegi. Sest Wil ise selles eriti hea polnud.
Tagasi üles Go down
Kylie Hannah Cassells
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Kylie Hannah Cassells


Postituste arv : 1155
Join date : 29/01/2012

Wil'i juures Empty
PostitaminePealkiri: Re: Wil'i juures   Wil'i juures EmptyTeis Aug 28 2012, 13:10

Kylie järgnes Wil'ile ''Tee mulle pigem maja peal tuur.'' ütles siis naine naeratades.
Tagasi üles Go down
Wil
Vilistlane
Vilistlane
Wil


Postituste arv : 747
Join date : 04/12/2011

Wil'i juures Empty
PostitaminePealkiri: Re: Wil'i juures   Wil'i juures EmptyTeis Aug 28 2012, 13:14

"Hea küll," lausus Wil ning kui nad majja olid sisenenud, pani ta ukse kinni. Otse esikust läks trepp üles teisele korrusele. Esikust vasakule jäi mingi kabineti moodi tuba, mille ukse ta lahti tegi. Tumedates toonides, raamatuid täis tuba ühe kirjutuslauaga.
Tagasi üles Go down
Kylie Hannah Cassells
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Kylie Hannah Cassells


Postituste arv : 1155
Join date : 29/01/2012

Wil'i juures Empty
PostitaminePealkiri: Re: Wil'i juures   Wil'i juures EmptyTeis Aug 28 2012, 13:16

''Sul on väga ilus kodu.'' ütles siis Kylie Wil'ile komplimendi ''Kade olen.'' pidi siis Kylie ausalt ütlema ning naeratas siis.
Tagasi üles Go down
Wil
Vilistlane
Vilistlane
Wil


Postituste arv : 747
Join date : 04/12/2011

Wil'i juures Empty
PostitaminePealkiri: Re: Wil'i juures   Wil'i juures EmptyTeis Aug 28 2012, 13:45

"Tänud," lausus Wil samuti naeratades. Ta näitas Kylie'le kööki, elutuba, siis oli esimene korrus enamvähem nähtud. Ta suundus teisele korrusele. "Siin pole midagi peale minu magamistoa ja kahe külalistetoa," tegelikult polnudki elamine nii suur, kui Wil'ile oleks meeldinud.
Tagasi üles Go down
Kylie Hannah Cassells
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Kylie Hannah Cassells


Postituste arv : 1155
Join date : 29/01/2012

Wil'i juures Empty
PostitaminePealkiri: Re: Wil'i juures   Wil'i juures EmptyTeis Aug 28 2012, 13:50

''Sul on siin palju pidusi, jah?'' eeldas Kylie, sest maja oli tõesti ilus ja suur ''Ja kas ma magan siis eraldi toas?'' ta mõtles nagu, et ta ei maga siis Wil'iga samas toas jn.
Tagasi üles Go down
Wil
Vilistlane
Vilistlane
Wil


Postituste arv : 747
Join date : 04/12/2011

Wil'i juures Empty
PostitaminePealkiri: Re: Wil'i juures   Wil'i juures EmptyTeis Aug 28 2012, 14:00

"Tegelikult mitte väga palju," lausus William pidude kohta. Koduga seoses oli liiga palju riske, et keegi saab teada kes ta tegelikult on jne. Pidudel käis ta rohkem mujal. Wil muigas ning kergitas samas küsimuse peale kulme. "Kullake, sa võid magada ükskõik, kus sa tahad," lausus mees naeratades ning suudles Kylie't.
Tagasi üles Go down
Kylie Hannah Cassells
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Kylie Hannah Cassells


Postituste arv : 1155
Join date : 29/01/2012

Wil'i juures Empty
PostitaminePealkiri: Re: Wil'i juures   Wil'i juures EmptyTeis Aug 28 2012, 14:02

Kylie vaatas siis üllatunult Wil'i, kui mees teatas, et tal ei ole siin pidusi. Ja siis Kylie naeris, kui Wil teda kullakeseks kutsus ning suudles Wil'i vastu.
Tagasi üles Go down
Wil
Vilistlane
Vilistlane
Wil


Postituste arv : 747
Join date : 04/12/2011

Wil'i juures Empty
PostitaminePealkiri: Re: Wil'i juures   Wil'i juures EmptyTeis Aug 28 2012, 14:11

"Üllatunud, sest ma ei peagi siin iga nädal.. Pidusid?" naeris Wil, kui oli suudluse lõpetanud. "Mulle ei meeldi oma majas purjus teismelisi näha," lausus ta selgituseks.
Tagasi üles Go down
Kylie Hannah Cassells
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Kylie Hannah Cassells


Postituste arv : 1155
Join date : 29/01/2012

Wil'i juures Empty
PostitaminePealkiri: Re: Wil'i juures   Wil'i juures EmptyTeis Aug 28 2012, 14:13

''Ega ma ei mõelnudki, et sul siin teismelisi oleks.'' raputas siis Kylie naeratades pead ''Aga ma tahan sinuga ühes toas magada.'' otsustas siis Kylie. See meeldiks talle rohkem.
Tagasi üles Go down
Wil
Vilistlane
Vilistlane
Wil


Postituste arv : 747
Join date : 04/12/2011

Wil'i juures Empty
PostitaminePealkiri: Re: Wil'i juures   Wil'i juures EmptyTeis Aug 28 2012, 14:17

Wil naeris jälle ning lükkas ühe külalistetoa ukse lahti. Ta oli õige toa valinud, sest Kylie asjad olid seal. Majahoidja, kelle nimi võiks näiteks olla.. Arthur, vot tema oli need sinna viinud.
Tagasi üles Go down
Kylie Hannah Cassells
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Kylie Hannah Cassells


Postituste arv : 1155
Join date : 29/01/2012

Wil'i juures Empty
PostitaminePealkiri: Re: Wil'i juures   Wil'i juures EmptyTeis Aug 28 2012, 16:41

Kylie võttis enda asjad sealt toast välja ''Ma loodan, et on okei, kui me mu kassiga elame.'' ütles siis Kylie Tommi puuri vaadates.
Tagasi üles Go down
Wil
Vilistlane
Vilistlane
Wil


Postituste arv : 747
Join date : 04/12/2011

Wil'i juures Empty
PostitaminePealkiri: Re: Wil'i juures   Wil'i juures EmptyTeis Aug 28 2012, 19:05

"Ega muud üle ei jää ju. See on okei," lausus Wil ning vaatas Kylie't, naeratus huulil. "Sa kavatsed kõigi oma asjadega minu tuppa kolida?" muigas mees.
Tagasi üles Go down
Jeremy Grey
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Jeremy Grey


Postituste arv : 287
Join date : 23/06/2012

Wil'i juures Empty
PostitaminePealkiri: Re: Wil'i juures   Wil'i juures EmptyTeis Aug 28 2012, 19:11

''Kui ruumi on.'' irvitas siis naine ja pani enda asjad maha ning kükitas enda kassi puuri juurde ja avas selle.
Tagasi üles Go down
Wil
Vilistlane
Vilistlane
Wil


Postituste arv : 747
Join date : 04/12/2011

Wil'i juures Empty
PostitaminePealkiri: Re: Wil'i juures   Wil'i juures EmptyTeis Aug 28 2012, 19:14

"Ruumi on küll," muigas Wil. Tema tuba oli külalistetubadest niikuinii suurem jms. Wil tõmbas siis külalistetoa ukse kinni, sest Kylie oli oma asjad sealt ära võtnud.
Tagasi üles Go down
Kylie Hannah Cassells
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Kylie Hannah Cassells


Postituste arv : 1155
Join date : 29/01/2012

Wil'i juures Empty
PostitaminePealkiri: Re: Wil'i juures   Wil'i juures EmptyTeis Aug 28 2012, 19:19

Kylie vaatas, et kass ei julgenud puurist välja tulla ning ta võttis siis Tommi sülle ''Aga lähme siis sinu tuppa.'' ütles Kylie naeratades ning hoidis ühe käega Tommi't kinni ja teise käega võttis enda kohvri kätte. Puur jäi põrandale.
Tagasi üles Go down
Wil
Vilistlane
Vilistlane
Wil


Postituste arv : 747
Join date : 04/12/2011

Wil'i juures Empty
PostitaminePealkiri: Re: Wil'i juures   Wil'i juures EmptyTeis Aug 28 2012, 19:23

Wil võttis puuri enda kätte ning läks kõige viimase ukse juurde. Ta tegi selle lahti, tema magamistuba oli seal. Ma ei viitsi toast pilti otsida praegu, aga see peaks välja nägema selline tumedates toonides, avar tuba, kus on suur voodi ja maast laeni aken, mida vajadusel saab ka katta tumedate kardinatega. Kuskilt läheb uks vannituppa ka. Ja midagi on seal toas veel.
Tagasi üles Go down
Kylie Hannah Cassells
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Kylie Hannah Cassells


Postituste arv : 1155
Join date : 29/01/2012

Wil'i juures Empty
PostitaminePealkiri: Re: Wil'i juures   Wil'i juures EmptyTeis Aug 28 2012, 19:26

''Oh.'' tuli Kylie suust siis välja, kui ta Wil'i tuppa jõudis. Eks ma kujutan seda tuba siis lihtsalt ette. Kylie pani enda kohvri ukse kõrvale ning läks Wil'i voodi juurde ja pani kassi selle peale.
Tagasi üles Go down
Wil
Vilistlane
Vilistlane
Wil


Postituste arv : 747
Join date : 04/12/2011

Wil'i juures Empty
PostitaminePealkiri: Re: Wil'i juures   Wil'i juures EmptyTeis Aug 28 2012, 19:33

Wil naeratas omaette ning pani kassi puuri kuskile teiste asjade kõrvale. Eks Kylie ise tõstab hiljem ümber võinii. Tema enda spordikott oli voodi juures maas, aga seda ta praegu lahti pakkida ei viitsi.
Tagasi üles Go down
Kylie Hannah Cassells
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Kylie Hannah Cassells


Postituste arv : 1155
Join date : 29/01/2012

Wil'i juures Empty
PostitaminePealkiri: Re: Wil'i juures   Wil'i juures EmptyTeis Aug 28 2012, 19:35

Kylie sai aru, et kass polnud veel harjunud uue koduga pm ning läks enda kohvri juurde, võttes sealt välja tahvelarvuti. See ajas kassi silmad särama ning Kylie suule tekkis naeratus. Naine istus kassi kõrvale ja lülitas siis enda tahvelarvuti sisse.
Tagasi üles Go down
Wil
Vilistlane
Vilistlane
Wil


Postituste arv : 747
Join date : 04/12/2011

Wil'i juures Empty
PostitaminePealkiri: Re: Wil'i juures   Wil'i juures EmptyTeis Aug 28 2012, 19:40

Wil vaatas korraks Kylie ja kassi poole ning toetas ennast voodi ääre, või millegi, vastu. "Tahad sa äkki süüa, juua, midagi?" pakkus ta naisele.
Tagasi üles Go down
Kylie Hannah Cassells
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Kylie Hannah Cassells


Postituste arv : 1155
Join date : 29/01/2012

Wil'i juures Empty
PostitaminePealkiri: Re: Wil'i juures   Wil'i juures EmptyTeis Aug 28 2012, 19:45

Siis pani Kylie tööle ühe mängu, milles ujusid kalad ning Tommi hakkas neid kalu jälgima ja neid käpaga püüdma. Kylie pööras enda pilgu Wil'ile ''Ma tahaks tegelikult pigem pesema minna.'' arvas Kylie ''Kui see okei on.'' lisas siis veel naine ja tuli voodi pealt ära.
Tagasi üles Go down
Wil
Vilistlane
Vilistlane
Wil


Postituste arv : 747
Join date : 04/12/2011

Wil'i juures Empty
PostitaminePealkiri: Re: Wil'i juures   Wil'i juures EmptyTeis Aug 28 2012, 19:46

"Kui sa juba siin toas oled, siis sa võid minu vannituba kasutada," lausus William. Majas oli veel vannitube tegelikult, Kylie võis ise valida.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Wil'i juures Empty
PostitaminePealkiri: Re: Wil'i juures   Wil'i juures Empty

Tagasi üles Go down
 
Wil'i juures
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 18Mine lehele : 1, 2, 3 ... 9 ... 18  Next
 Similar topics
-
» paju juures
» Väikse jäätisekioski juures
» Malkini juures rüüd ostmas

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: | RPG :: RPG: Kolmas kooliaasta-
Hüppa: