Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
ma vihkan pealkirju EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
ma vihkan pealkirju EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
ma vihkan pealkirju EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
ma vihkan pealkirju EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
ma vihkan pealkirju EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
ma vihkan pealkirju EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
ma vihkan pealkirju EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
ma vihkan pealkirju EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
ma vihkan pealkirju EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 5 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 5 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 ma vihkan pealkirju

Go down 
2 posters
AutorTeade
Jamie Charlotte Evans
Jack'i personaaltreener
Jack'i personaaltreener
Jamie Charlotte Evans


Postituste arv : 1234
Join date : 24/04/2012
Age : 33

ma vihkan pealkirju Empty
PostitaminePealkiri: ma vihkan pealkirju   ma vihkan pealkirju EmptyTeis Mai 08 2012, 21:37

Jamie istus vestibüülis trepil ja oli süvenenud oma õpilaste kirjandite lugemisse. Vahepeal ta ohkas ja tõmbas kirjanditest lauseid maha. Mõned kirjandid olid ka nii kohutavalt kirjutatud, et Jamie lihtsalt need "trolliks" tembeldas. Siiski, üldiselt olid tööd hästi tehtud ja Char oli nendega rahul. Naine ei tundnud end kõige paremini ja ta oli päris kindel, et ta oli esimese päeva pingeid maandades alkoholiga pisut liiale läinud, sest tal oli üpris korralik mälukas. Mida ta ikka oli saanud teha? Ta ärkas hommikul isegi oma voodis.

OT: Adamst
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

ma vihkan pealkirju Empty
PostitaminePealkiri: Re: ma vihkan pealkirju   ma vihkan pealkirju EmptyTeis Mai 08 2012, 21:48

Jack jõudis ka mingil hetkel vestibüüli. Oli väljast tulnud, või kuskilt. Värske õhk aitas peavalu ja halva enesetunde vastu ikkagi päris hästi. Tegelt polnud poiss isegi õieti maganud, aga ei tundnud ilmselt puudust siis. Igatahes tahtis Jack minna kööki. Aga selleks tuli kindlasti minna trepist üles, ja seal istus Jamie. Kahtlane, sest Jack mäletas üsna hästi kõike, mis öösel toimunud oli. Midaiganes, võtab ennast kokku. "Tere, professor," lausus Jack, kui oli trepile piisavalt lähedale jõudnud. See viisakas pöördumine puhtalt selle pärast, et Jack ei teadnud, kas Jamie mäletas, vms.
Tagasi üles Go down
Jamie Charlotte Evans
Jack'i personaaltreener
Jack'i personaaltreener
Jamie Charlotte Evans


Postituste arv : 1234
Join date : 24/04/2012
Age : 33

ma vihkan pealkirju Empty
PostitaminePealkiri: Re: ma vihkan pealkirju   ma vihkan pealkirju EmptyTeis Mai 08 2012, 21:53

Jamie tõstis pea ja lükkas juuksed näo eest ära. "Oh, tere Adams," naeratas Char ja jätkas ühe töö kontrollimist. Trepp oli lai ja vaatamata sellele, et Charlotte oli oma paberid mööda treppi laiali laotanud, mahtus Adams siit siiski mööda. "On see väga veider, kui ma siin töid kontrollin?"
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

ma vihkan pealkirju Empty
PostitaminePealkiri: Re: ma vihkan pealkirju   ma vihkan pealkirju EmptyTeis Mai 08 2012, 21:59

"Üsna jah," lausus Jack õlgu kehitades. Tal oli suva, aga veider oli see ikkagi jah. "Sul.. Teil on oma kabinett ka olemas, teised õpetajad kasutavad üldiselt neid kohti tööde parandamiseks," lisas Adams. Jamie ju ikka mäletas, et Jack oma kirjandit talle ei esitanud?
Tagasi üles Go down
Jamie Charlotte Evans
Jack'i personaaltreener
Jack'i personaaltreener
Jamie Charlotte Evans


Postituste arv : 1234
Join date : 24/04/2012
Age : 33

ma vihkan pealkirju Empty
PostitaminePealkiri: Re: ma vihkan pealkirju   ma vihkan pealkirju EmptyTeis Mai 08 2012, 22:03

"Ma olen terve elu siin koduseid töid teinud," ütles Jamie, "harjumus." Char lappas korra paberid läbi ja veendus, et Adamsi oma seal ei olnud. "Kas te esitasite mulle oma kirjandi? Ma olen selle vist kuhugi ära pannud..."
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

ma vihkan pealkirju Empty
PostitaminePealkiri: Re: ma vihkan pealkirju   ma vihkan pealkirju EmptyTeis Mai 08 2012, 22:06

Jack noogutas lühidalt. "Ma pole kindel, ilmselt esitasin," lausus Jack. Ta mäletas, et ta oli vaielnud Evans'iga mõnda aega selle kirjandi kirjutamise üle. Aga Ben oli kirjandi ära teinud, ilmselt tegi tema ka siis.
Tagasi üles Go down
Jamie Charlotte Evans
Jack'i personaaltreener
Jack'i personaaltreener
Jamie Charlotte Evans


Postituste arv : 1234
Join date : 24/04/2012
Age : 33

ma vihkan pealkirju Empty
PostitaminePealkiri: Re: ma vihkan pealkirju   ma vihkan pealkirju EmptyTeis Mai 08 2012, 22:13

"Heaküll, ma püüan selle üles otsida," ütles Jamie ja korjas trepilt üles paberihunnikud, mis ta sinna tekitanud oli.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

ma vihkan pealkirju Empty
PostitaminePealkiri: Re: ma vihkan pealkirju   ma vihkan pealkirju EmptyTeis Mai 08 2012, 22:19

Paistis, et Jamie ei mäletanud öisest joomingust midagi. Jack polnud nii taun ka, et hakkaks midagi mainima, vms. "Tore oleks," noogutas Jack. Ta kavatses endale sellel aastal tundides head hinded saada. Vähemalt oli eesmärk.
Tagasi üles Go down
Jamie Charlotte Evans
Jack'i personaaltreener
Jack'i personaaltreener
Jamie Charlotte Evans


Postituste arv : 1234
Join date : 24/04/2012
Age : 33

ma vihkan pealkirju Empty
PostitaminePealkiri: Re: ma vihkan pealkirju   ma vihkan pealkirju EmptyTeis Mai 08 2012, 22:26

Oleks päris piinlik, kui millalgi Char midagi mäletama hakkaks eks. "Igatahes, ma lähen oma kabinetti," lausus Jamie, kavatses Adams oma puhketuppa minna või midagi?
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

ma vihkan pealkirju Empty
PostitaminePealkiri: Re: ma vihkan pealkirju   ma vihkan pealkirju EmptyTeis Mai 08 2012, 22:30

Piinlik muidugi. Jack'il oli tegelikult olnud plaan minna kööki. Et otsida peaparanduseks midagi. Aga tegelikult käis peavalurohi ka lihtsalt. Seda puhketoas vist leidus. Seega Jack pööras trepi ees ennast suunaga puhketoa poole. "Hea mõte," arvas Jack. Ei jää seal trepi peal kellelegi rohkem jalgu, vms.
Tagasi üles Go down
Jamie Charlotte Evans
Jack'i personaaltreener
Jack'i personaaltreener
Jamie Charlotte Evans


Postituste arv : 1234
Join date : 24/04/2012
Age : 33

ma vihkan pealkirju Empty
PostitaminePealkiri: Re: ma vihkan pealkirju   ma vihkan pealkirju EmptyPüh Juun 03 2012, 22:54

"Ja paistab, et ka Teil on vangikoobastesse asja," kostis Char ja toppis oma paberid kotti. "Kuna mul pole siin koolis kindlat graafikut, tundidel, siis ma mainin ära, et homme toimub järgmine tund. Mul on üllatusi varuks," ütles Jamie.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

ma vihkan pealkirju Empty
PostitaminePealkiri: Re: ma vihkan pealkirju   ma vihkan pealkirju EmptyEsm Juun 04 2012, 19:43

"Üllatusi?" kordas Jack. Kõlas isegi huvitavalt, vms. Mitte et Jack oleks viitsinud tundi minna.
Tagasi üles Go down
Jamie Charlotte Evans
Jack'i personaaltreener
Jack'i personaaltreener
Jamie Charlotte Evans


Postituste arv : 1234
Join date : 24/04/2012
Age : 33

ma vihkan pealkirju Empty
PostitaminePealkiri: Re: ma vihkan pealkirju   ma vihkan pealkirju EmptyEsm Juun 04 2012, 22:06

OT: Lõpetame teema.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





ma vihkan pealkirju Empty
PostitaminePealkiri: Re: ma vihkan pealkirju   ma vihkan pealkirju Empty

Tagasi üles Go down
 
ma vihkan pealkirju
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Jee! Ma jätkuvalt vihkan seda kohta.

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: | RPG :: RPG: Teine kooliaasta / Pärast lahingut-
Hüppa: