Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Päikeserataspäikeseratas.. EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Päikeserataspäikeseratas.. EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Päikeserataspäikeseratas.. EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Päikeserataspäikeseratas.. EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Päikeserataspäikeseratas.. EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Päikeserataspäikeseratas.. EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Päikeserataspäikeseratas.. EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Päikeserataspäikeseratas.. EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Päikeserataspäikeseratas.. EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 2 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 2 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Päikeserataspäikeseratas..

Go down 
2 posters
AutorTeade
Chanelle R. Lefèvre
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Chanelle R. Lefèvre


Postituste arv : 6141
Join date : 04/12/2011
Age : 29

Päikeserataspäikeseratas.. Empty
PostitaminePealkiri: Päikeserataspäikeseratas..   Päikeserataspäikeseratas.. EmptyNelj Mai 03 2012, 21:40

Jälle oli käes õhtu ning puhketuba oli taaskord liiga ülerahvastatud. Seepärast oli Chanelle endale uue lemmikkoha leidnud. Siseõue. Õnneks olid ilmad juba soojad, seega oli imeline lihtsalt seal taimede ja rohelise rohu sees istuda ning kevadet nautida. Kuna oli õhtu, siis päike oli juba madala ning ümberringi oli vaikne ja rahulik. Chanel oli üsna kindel, et ta oli siseõues üksinda. Tüdruk istus rätsepaistes ühel pingil, vaadates taevasse. Oli mõttesse vajunud.
Tagasi üles Go down
Jamie Charlotte Evans
Jack'i personaaltreener
Jack'i personaaltreener
Jamie Charlotte Evans


Postituste arv : 1234
Join date : 24/04/2012
Age : 33

Päikeserataspäikeseratas.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Päikeserataspäikeseratas..   Päikeserataspäikeseratas.. EmptyNelj Mai 03 2012, 21:44

Jamie kõndis Sigatüükas ringi ja nautis iga hetke selle kooli imelistes koridorides, klassitubades, varjatud ruumides jne. Mingil seletamatul põhjusel tekkis naisel isu siseõue minna. Seal märkas ta ühte blondi tüdrukut. Arvatavasti seitsmenda või kuuenda klassi õpilast. "Tere, teil ei ole midagi selle vastu, kui ma istun, ega?" see tüdruk oli Chanelle eks, prantsusepärase perekonnanimega. Levre? Eee, Lefévre?
Tagasi üles Go down
Chanelle R. Lefèvre
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Chanelle R. Lefèvre


Postituste arv : 6141
Join date : 04/12/2011
Age : 29

Päikeserataspäikeseratas.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Päikeserataspäikeseratas..   Päikeserataspäikeseratas.. EmptyNelj Mai 03 2012, 21:47

Levre, ja. "Tere," vastas Chanelle automaatselt, kuuldes kedagi enda kõrval rääkimas. Pilku taevalt pöörates märkas ta kahevõitluse õpetajat. "Ee, professor!" lipsas kogemata üle tüdruku huulte. Ilmselt arvas, et ta oli mingi jamaga hakkama saanud ja nüüd tuli professor Evans seda klaarima. "Muidugi, istuge," lausus Chanel ennast veidi koomale tõmmates. Ilmselt oli ta selles pahanduse asjas eksinud.
Tagasi üles Go down
Jamie Charlotte Evans
Jack'i personaaltreener
Jack'i personaaltreener
Jamie Charlotte Evans


Postituste arv : 1234
Join date : 24/04/2012
Age : 33

Päikeserataspäikeseratas.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Päikeserataspäikeseratas..   Päikeserataspäikeseratas.. EmptyNelj Mai 03 2012, 21:51

"Te ei pea mind kartma, ma lihtsalt taasavastan kooli," muigas Jamie ja võttis samuti istet. "Te olite kahevõitluse tunnis väga osav, mind lihtsalt huvitab, kui Te küsimust muidugi pahaks ei pane, kas Te olete alati Sigatüükas õppinud?"
Tagasi üles Go down
Chanelle R. Lefèvre
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Chanelle R. Lefèvre


Postituste arv : 6141
Join date : 04/12/2011
Age : 29

Päikeserataspäikeseratas.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Päikeserataspäikeseratas..   Päikeserataspäikeseratas.. EmptyNelj Mai 03 2012, 21:54

Chanelle naeratas õpetaja esimese lause peale. Ta ei kartnud, lihtsalt veidi üllatav oli olnud see. "Ma tänan," lausus ta juba veidi enesekindlamalt, kui Jamie teda kiitis. Professor ei tundunudki eriti vana onju, seepärast suutis Chanel end tema seltskonnas vabamalt tunda, võimis. "Ma tulin siia alles sellel aastal. Poole õppeaasta pealt," lausus Roxy vastuseks. "Te taasavastate kooli, seega Te käisite ka kunagi siin?" kasutas Chanelle juhust, et küsida.
Tagasi üles Go down
Jamie Charlotte Evans
Jack'i personaaltreener
Jack'i personaaltreener
Jamie Charlotte Evans


Postituste arv : 1234
Join date : 24/04/2012
Age : 33

Päikeserataspäikeseratas.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Päikeserataspäikeseratas..   Päikeserataspäikeseratas.. EmptyNelj Mai 03 2012, 22:08

"Jah, ma alles paar aastat tagasi lõpetasin siin. Päris uskumatu on siin tagasi olla," naeratas Jamie ja noogutas Chanelle jutu peale. "Mu noorem õde käis samuti Beauxbatonsis," lisas naine, kes teab, äkki ta teadis isegi Chanelle´i.
Tagasi üles Go down
Chanelle R. Lefèvre
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Chanelle R. Lefèvre


Postituste arv : 6141
Join date : 04/12/2011
Age : 29

Päikeserataspäikeseratas.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Päikeserataspäikeseratas..   Päikeserataspäikeseratas.. EmptyNelj Mai 03 2012, 22:11

"Jah, ma käisin ka Beauxbatonsis," noogutas Chanelle. Täitsa võimalik, et nad tundsid üksteist. "Mis Teie õe nimi oli?" küsis Chanelle mõtlikult, üritades mitte liiga uudishimulik olla.
Tagasi üles Go down
Jamie Charlotte Evans
Jack'i personaaltreener
Jack'i personaaltreener
Jamie Charlotte Evans


Postituste arv : 1234
Join date : 24/04/2012
Age : 33

Päikeserataspäikeseratas.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Päikeserataspäikeseratas..   Päikeserataspäikeseratas.. EmptyNelj Mai 03 2012, 22:15

"Gemma Evans," ütles Jamie, "ta on üpris minu nägu, aga tal on eksootilisem välimus.
Tagasi üles Go down
Chanelle R. Lefèvre
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Chanelle R. Lefèvre


Postituste arv : 6141
Join date : 04/12/2011
Age : 29

Päikeserataspäikeseratas.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Päikeserataspäikeseratas..   Päikeserataspäikeseratas.. EmptyNelj Mai 03 2012, 22:18

"Ma olen üsna kindel, et ma tunnen teda," noogutas Chanelle tõsiselt. Tegelikult ainus asi mida ta kahetses Sigatüükasse tulemise juures oli see, et sõbrad olid Beauxbatonsisse maja jäänud.
Tagasi üles Go down
Jamie Charlotte Evans
Jack'i personaaltreener
Jack'i personaaltreener
Jamie Charlotte Evans


Postituste arv : 1234
Join date : 24/04/2012
Age : 33

Päikeserataspäikeseratas.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Päikeserataspäikeseratas..   Päikeserataspäikeseratas.. EmptyNelj Mai 03 2012, 22:24

"Võimalik, ma tegelikult ei tunne väga oma õe tuttavaid. Me ei näe üksteist kuigi tihti," sõnas Jamie. Ta oleks ka ise napilt Beauxbatonsissse läinud.
Tagasi üles Go down
Chanelle R. Lefèvre
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Chanelle R. Lefèvre


Postituste arv : 6141
Join date : 04/12/2011
Age : 29

Päikeserataspäikeseratas.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Päikeserataspäikeseratas..   Päikeserataspäikeseratas.. EmptyNelj Mai 03 2012, 22:27

"Okei," noogutas Chanelle. Ja teda oleks ääre pealt Beauxbatonsist välja visatud, aga see selleks. Chanel pööras hetkeks oma pilgu eemale murulapile. Kas oleks olnud imelik ise õpetajaga vestlust jätkata?
Tagasi üles Go down
Jamie Charlotte Evans
Jack'i personaaltreener
Jack'i personaaltreener
Jamie Charlotte Evans


Postituste arv : 1234
Join date : 24/04/2012
Age : 33

Päikeserataspäikeseratas.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Päikeserataspäikeseratas..   Päikeserataspäikeseratas.. EmptyNelj Mai 03 2012, 22:33

Kusjuures, Jamie ei tundnud end ka veel väga õpetajana. Seega ei, ei oleks.
Tagasi üles Go down
Chanelle R. Lefèvre
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Chanelle R. Lefèvre


Postituste arv : 6141
Join date : 04/12/2011
Age : 29

Päikeserataspäikeseratas.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Päikeserataspäikeseratas..   Päikeserataspäikeseratas.. EmptyNelj Mai 03 2012, 22:37

"Ma pean tunnistama et ma olin üllatunud Teis kui õpetajas. Esimene kahevõitluse tund oli üle ootuste hea," lausus Chanelle ausalt. Eks ta võrdles taset veidi ka Beauxbatonsiga ning ta oli Sigatüükas meeldivalt üllatunud.
Tagasi üles Go down
Jamie Charlotte Evans
Jack'i personaaltreener
Jack'i personaaltreener
Jamie Charlotte Evans


Postituste arv : 1234
Join date : 24/04/2012
Age : 33

Päikeserataspäikeseratas.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Päikeserataspäikeseratas..   Päikeserataspäikeseratas.. EmptyNelj Mai 03 2012, 22:49

"Ma tänan," naeratas Char. Ta oli tõesti rõõmus, et tunniga rahule jäeti. Eks need loodetavasti veel paremaks lähevad.
Tagasi üles Go down
Chanelle R. Lefèvre
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Chanelle R. Lefèvre


Postituste arv : 6141
Join date : 04/12/2011
Age : 29

Päikeserataspäikeseratas.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Päikeserataspäikeseratas..   Päikeserataspäikeseratas.. EmptyNelj Mai 03 2012, 22:51

"Kuigi mõningate õpilastega on üsna raske kindlasti hakkama saada," arvas Chanelle. Samas, see polnud tema asi. Lihtsalt mainis.
Tagasi üles Go down
Jamie Charlotte Evans
Jack'i personaaltreener
Jack'i personaaltreener
Jamie Charlotte Evans


Postituste arv : 1234
Join date : 24/04/2012
Age : 33

Päikeserataspäikeseratas.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Päikeserataspäikeseratas..   Päikeserataspäikeseratas.. EmptyNelj Mai 03 2012, 22:56

Jamie mõtted liikusid automaatselt selle juurde, mis Adamsiga peale tunde oli juhtunud. Naine surus selle mõtte alla. "Veidi. Siiski on siin suurem osa head õpilased, tase on siin alati hea olnud."
Tagasi üles Go down
Chanelle R. Lefèvre
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Chanelle R. Lefèvre


Postituste arv : 6141
Join date : 04/12/2011
Age : 29

Päikeserataspäikeseratas.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Päikeserataspäikeseratas..   Päikeserataspäikeseratas.. EmptyNelj Mai 03 2012, 22:57

Chanelle naeratas selle peale. "Jah, siin on kõik hoopis teistsugused. Sõbralik õhkkond janii," lausus Chanelle.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Päikeserataspäikeseratas.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Päikeserataspäikeseratas..   Päikeserataspäikeseratas.. Empty

Tagasi üles Go down
 
Päikeserataspäikeseratas..
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: | RPG :: RPG: Teine kooliaasta / Pärast lahingut-
Hüppa: