Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Kahevõitluse klubi///1. tund - Page 2 EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Kahevõitluse klubi///1. tund - Page 2 EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Kahevõitluse klubi///1. tund - Page 2 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Kahevõitluse klubi///1. tund - Page 2 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Kahevõitluse klubi///1. tund - Page 2 EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Kahevõitluse klubi///1. tund - Page 2 EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Kahevõitluse klubi///1. tund - Page 2 EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Kahevõitluse klubi///1. tund - Page 2 EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Kahevõitluse klubi///1. tund - Page 2 EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 5 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 5 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Kahevõitluse klubi///1. tund

Go down 
+8
Jane Macie Elencia
Chanelle R. Lefèvre
Sydney Jenner
Vanessa Rosaly Elencia
Megan Gomez
Liam Payne
Isis Nigra Nox
Jamie Charlotte Evans
12 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorTeade
Liam Payne
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Liam Payne


Postituste arv : 958
Join date : 01/03/2012
Age : 28

Kahevõitluse klubi///1. tund - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kahevõitluse klubi///1. tund   Kahevõitluse klubi///1. tund - Page 2 EmptyKolm Apr 25 2012, 19:34

''Ta ongi.'' naeratas Liam ''Iseloom on tal täitsa sõbralik ja ta on viisakas.'' jutustas Liam.
Tagasi üles Go down
Vanessa Rosaly Elencia
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Vanessa Rosaly Elencia


Postituste arv : 2604
Join date : 29/07/2011
Age : 24

Kahevõitluse klubi///1. tund - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kahevõitluse klubi///1. tund   Kahevõitluse klubi///1. tund - Page 2 EmptyKolm Apr 25 2012, 19:41

"Siis sa teed mind temaga tuttavaks?" huvitus neiu äkitselt. Kuna Nessa oli ise parasjagu heas tujus siis oli uute tutvuste sobitamiseks arvatavasti ka paras aeg. Hetkel oli neiu küllaltki sõbralikus tujus, nagu mitte igakord.
Tagasi üles Go down
Chanelle R. Lefèvre
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Chanelle R. Lefèvre


Postituste arv : 6141
Join date : 04/12/2011
Age : 29

Kahevõitluse klubi///1. tund - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kahevõitluse klubi///1. tund   Kahevõitluse klubi///1. tund - Page 2 EmptyKolm Apr 25 2012, 19:43

"Kurat küll, mida te jooksete siin? Paremat kohta pole või!?" käratas Chanelle, kui mingeid poisse jooksmas nägi. Käitusid nagu väiksed lapsed, ise suured poisid. "Lastead," pomises neidis vastikusega ning astus eemale.
Tagasi üles Go down
Jamie Charlotte Evans
Jack'i personaaltreener
Jack'i personaaltreener
Jamie Charlotte Evans


Postituste arv : 1234
Join date : 24/04/2012
Age : 33

Kahevõitluse klubi///1. tund - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kahevõitluse klubi///1. tund   Kahevõitluse klubi///1. tund - Page 2 EmptyKolm Apr 25 2012, 19:49

Prof Evans polnud just kõige õnnelikum, kui kuulis kuidas keegi vastu ust tagus ja linki logistas. Naine vaatas oma hõbedase käekella poole ja arvas, et võib uksed lahti teha. Char astus põrandale ja kõndis ukseni, puusad kergelt nõksumas, ta ema oli modell - piisavalt öeldud. Jamie tegi ukse lahti, noogutas õpilastele ja kõndis tagasi lauani ja toetas kergelt end selle vastu.
Tagasi üles Go down
Jane Macie Elencia
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Jane Macie Elencia


Postituste arv : 2356
Join date : 29/07/2011
Age : 29

Kahevõitluse klubi///1. tund - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kahevõitluse klubi///1. tund   Kahevõitluse klubi///1. tund - Page 2 EmptyKolm Apr 25 2012, 19:50

Jane sisenes klassi ja paistis üsna huvitatud olevad sellest tunnist.Ta tervitas mõnda keda tundis ja läks siis kuskile, kus olid Liam ja tema õde?
Tagasi üles Go down
Sydney Jenner
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Sydney Jenner


Postituste arv : 3300
Join date : 19/10/2011

Kahevõitluse klubi///1. tund - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kahevõitluse klubi///1. tund   Kahevõitluse klubi///1. tund - Page 2 EmptyKolm Apr 25 2012, 19:52

Sydney astus viivitamatult sisse, kui uksed lahti tehti. Cathy järgnes talle kohe. Siis jalutasid tüdrukud natuke aega saalis ja vaatasid ringi, ning siis peatus nende pilk õpetajal. See noor naine seal oligi nende õpetaja? Ookei..
Tagasi üles Go down
Chanelle R. Lefèvre
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Chanelle R. Lefèvre


Postituste arv : 6141
Join date : 04/12/2011
Age : 29

Kahevõitluse klubi///1. tund - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kahevõitluse klubi///1. tund   Kahevõitluse klubi///1. tund - Page 2 EmptyKolm Apr 25 2012, 19:53

Chanel saatis veel ühe vihase pilgu poistele, kes talle peaaegu otsa oleks jooksnud ning astus saali. Tüdruk vaatas vägagi umbusklikul pilgul nende ees seisvat noort õpetajat. Kas tõesti nii noor õpetaja oskas neile midagi õpetada?
Tagasi üles Go down
Megan Gomez
Vilistlane
Vilistlane
Megan Gomez


Postituste arv : 6877
Join date : 17/05/2011

Kahevõitluse klubi///1. tund - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kahevõitluse klubi///1. tund   Kahevõitluse klubi///1. tund - Page 2 EmptyKolm Apr 25 2012, 19:54

Saali sisenes ka Megan. Temal seevastu polnud noore õpetaja vastu midagi. Oligi just hea, ei pea mingite vanade kollidega tundides istuma.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Kahevõitluse klubi///1. tund - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kahevõitluse klubi///1. tund   Kahevõitluse klubi///1. tund - Page 2 EmptyKolm Apr 25 2012, 19:57

Poisid said suht kiiresti maast üles jälle ja suht vabandavate nägudega jäid nad ootama, et teised klassi läheksid. Väike ebaviisakas Isis koperdas lihtsalt sinna saali, vaatamata, kas keegi talle jalgu jäi või ei. Arya ja Albus järgnesid õele.
Tagasi üles Go down
Vanessa Rosaly Elencia
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Vanessa Rosaly Elencia


Postituste arv : 2604
Join date : 29/07/2011
Age : 24

Kahevõitluse klubi///1. tund - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kahevõitluse klubi///1. tund   Kahevõitluse klubi///1. tund - Page 2 EmptyKolm Apr 25 2012, 20:03

Vanessa sisenes samuti saali ja vaatas seal ringi. Neiu uuris ka õpetajat umbusklikult. Neil polnud just palju noori õpetajaid. Too oli teistsugune.
Tagasi üles Go down
Liam Payne
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Liam Payne


Postituste arv : 958
Join date : 01/03/2012
Age : 28

Kahevõitluse klubi///1. tund - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kahevõitluse klubi///1. tund   Kahevõitluse klubi///1. tund - Page 2 EmptyKolm Apr 25 2012, 20:04

Liam, Kylie ja Ben järgnesid rahvale ja Ben ning Liam ütlesid samal ajal ''Tervist!'' ja naeratasid ning Liam läks Vanessa kõrvale.
Tagasi üles Go down
Jamie Charlotte Evans
Jack'i personaaltreener
Jack'i personaaltreener
Jamie Charlotte Evans


Postituste arv : 1234
Join date : 24/04/2012
Age : 33

Kahevõitluse klubi///1. tund - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kahevõitluse klubi///1. tund   Kahevõitluse klubi///1. tund - Page 2 EmptyKolm Apr 25 2012, 20:07

Jamie tervitas õpilasi kes olid teda tervitanud vastu ja muigas, kui mõne õpilase näos üllatunud pilte nägi. Õpetaja võttis laualt paberi ja vaatas märkmeid, mis ta tunni jaoks oli teinud. Tunni alguseni oli kolm minutit. Annab veel natuke aega õpilastel koguneda ja siis alustab ta tunniga.
Tagasi üles Go down
Chanelle R. Lefèvre
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Chanelle R. Lefèvre


Postituste arv : 6141
Join date : 04/12/2011
Age : 29

Kahevõitluse klubi///1. tund - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kahevõitluse klubi///1. tund   Kahevõitluse klubi///1. tund - Page 2 EmptyKolm Apr 25 2012, 20:07

Ja Alex'i ma juba unustasin. Alex ootas, kuni tüdrukud oli saali sisenenud nind järgnes siis neile. Noort õpetajat nähes oli ta üllatunud, aga mitte halvas mõttes. "Tere," lausus ta võimalikult kõvasti, et õpetaja selles suures saalis tema tervitust ikka kuuleks.
Tagasi üles Go down
Liam Payne
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Liam Payne


Postituste arv : 958
Join date : 01/03/2012
Age : 28

Kahevõitluse klubi///1. tund - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kahevõitluse klubi///1. tund   Kahevõitluse klubi///1. tund - Page 2 EmptyKolm Apr 25 2012, 20:08

Ben hiilis Liam'i kõrvale ja sosistas talle kõrva: ''Õpetaja on ikka väga kena. Ma arvasin, et mingi vanamutt.'' Liam naeris vaikselt ja raputas pead ''Sebi ära.'' sosistas Liam vastu ja Ben raputas ehmunult pead.
Tagasi üles Go down
Roshon J. Gomez
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Roshon J. Gomez


Postituste arv : 647
Join date : 28/10/2011

Kahevõitluse klubi///1. tund - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kahevõitluse klubi///1. tund   Kahevõitluse klubi///1. tund - Page 2 EmptyKolm Apr 25 2012, 20:09

Mina unustasin kõik ära. Kohale tuli Roshon koos Mollyga, Mida enamat? Viiendat klassi ju ei kutsutud. Mõlemad ka tervitasid õpetajat ja vabndasid, et nad hilinesid. Võibolla..
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Kahevõitluse klubi///1. tund - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kahevõitluse klubi///1. tund   Kahevõitluse klubi///1. tund - Page 2 EmptyKolm Apr 25 2012, 20:11

Need Sun ja Hwa kobisid ka siis kenasti saali, onju. Kui tibikarjandus sisse läinud oli. Õpsi nähes nad kusjuures väga üllatunud ei olnud. Pigem lihtsalt rõõmad, et kõik õpsid sellised vanad kännud pole.
Tagasi üles Go down
Jamie Charlotte Evans
Jack'i personaaltreener
Jack'i personaaltreener
Jamie Charlotte Evans


Postituste arv : 1234
Join date : 24/04/2012
Age : 33

Kahevõitluse klubi///1. tund - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kahevõitluse klubi///1. tund   Kahevõitluse klubi///1. tund - Page 2 EmptyKolm Apr 25 2012, 20:23

Jamie tervitas ka Alex´it ja noogutas saali sisenenud Annie´le ja Demetri´le, kes teda just niimoodi tervitanud olid. Naine kõndis saali keskele ja osutas võlukepiga uksele - see vajus kinni. "Ma oletan, et me võime alustada?" ometigi ei jäänud naine vastust ootama.
"Tere, mina olen Teie uus Kahevõitluse klubi juht, õpetaja või kes iganes. Siin tunnis ei toimu just kuigi palju õpikute kasutamist ja kirjandite tegemist. O m e t i g i nõuan ma, et kõik tundides tähelepanelikud oleksid ja usinalt kaasa töötaksid. See on kõik Teile endale ka kasuks." Naine hingas korraks sügavalt sisse ja lasi õpilastel mõelda. "Minu nimi on Jamie Charlotte Evans, Teile Prof. Evans. Ma olen 21. aastane ja ma tean, et ma pole Teist just kuigi palju vanem, kuid ma siiski eeldan, et Te suhtute minusse austusega. Paar aastat tagasi lõpetasin ma siin samas koolis. Ma käisin Ravenclaw´is ja Mustade Jõudude Vastane kaitse oli alati mu lemmik aine olnud. Ometigi, on mind huvitanud väga ka kahevõitlus ja ka Mustad Jõud, kuid ma arvan, et me ei hakka nendest rääkima, esialgu. Peale kooli lõpetamist reisisin ma mööda ilma ringi ja tegin erinevaid eksameid, Nüüd olen ma tagasi oma kodus, kui nii võib öelda," oli siin ikka kombeks enda tutvustamine? Vahet pole, ei mingeid traditsioone. "Ma ei tea veel Teie nimesid, seega ma palun Teil mulle vastata, kui ma Teie nime ütlen."
Tagasi üles Go down
Liam Payne
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Liam Payne


Postituste arv : 958
Join date : 01/03/2012
Age : 28

Kahevõitluse klubi///1. tund - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kahevõitluse klubi///1. tund   Kahevõitluse klubi///1. tund - Page 2 EmptyKolm Apr 25 2012, 20:26

Liam ja Ben noogutasid selle peale ja Ben'il oli selline pervo naeratus suul. Kylie ei reageerinud sellele jutule ja ta pilk oli maas.
Tagasi üles Go down
Vanessa Rosaly Elencia
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Vanessa Rosaly Elencia


Postituste arv : 2604
Join date : 29/07/2011
Age : 24

Kahevõitluse klubi///1. tund - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kahevõitluse klubi///1. tund   Kahevõitluse klubi///1. tund - Page 2 EmptyKolm Apr 25 2012, 20:28

Tutvustus oli kena, Rosie arust, niisiis ta noogutas. Noored õpetajad ehk ongi paremad kui vanaätid, aga eks näis.
Tagasi üles Go down
Jamie Charlotte Evans
Jack'i personaaltreener
Jack'i personaaltreener
Jamie Charlotte Evans


Postituste arv : 1234
Join date : 24/04/2012
Age : 33

Kahevõitluse klubi///1. tund - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kahevõitluse klubi///1. tund   Kahevõitluse klubi///1. tund - Page 2 EmptyKolm Apr 25 2012, 20:43

Jamie vältis ühe õpilase näoilmet ja kutsus kutseloitsuga oma tunnist osavõtjate nimekirja ette.
Albus Edward Nox, 7. klass
Alexander Burns, 6. klass
Annie Fox, 6. klass
Aphrodite Ophelika Nox, 7. klass
Arya Nymeria Storm, 3. klass
Baek Jae-Sun, 6. klass
Benjamin Paul Bruce, 7. klass
Catherine Matheria , 7. klass
Cecilie Emilie Montez, 6. klass
Chanelle R. Lefévre, 6. klass
Demetri Hunter, 5. klass
Elizabeth London, 5. klass
Isis Nigra Nox, 5. klass
Jack Adams, 7. klass
Jane Macie Elencia, 6. klass
Kwang Jung-Hwa, 5. klass
Kylie Hannah Cassells,7. klass
Liam Payne, 6. klass
Megan Annethé Breacky, 6. klass
Molly A. Ward, 6. klass
Roshon J. Gomez, 6. klass
Sydney Jenner , 6. klass
Vanessa Rosaly Elencia, 6. klass
"Lihtsalt tõske käsi, või öelge, et Te olete kohal," lisas Char, enne kui nimesid ette lugema hakkas.

OT: Oletame, et need kes on kohal ei pea midagi ütlema, ei kulu nii palju aega. Jack pole kohal ja teised on vist? Ahjaa, Cecelie ka.


Viimati muutis seda Jamie Charlotte Evans (Nelj Apr 26 2012, 15:46). Kokku muudetud 3 korda
Tagasi üles Go down
Megan Gomez
Vilistlane
Vilistlane
Megan Gomez


Postituste arv : 6877
Join date : 17/05/2011

Kahevõitluse klubi///1. tund - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kahevõitluse klubi///1. tund   Kahevõitluse klubi///1. tund - Page 2 EmptyKolm Apr 25 2012, 20:44

OT: Gomez*
Tagasi üles Go down
Chanelle R. Lefèvre
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Chanelle R. Lefèvre


Postituste arv : 6141
Join date : 04/12/2011
Age : 29

Kahevõitluse klubi///1. tund - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kahevõitluse klubi///1. tund   Kahevõitluse klubi///1. tund - Page 2 EmptyKolm Apr 25 2012, 20:46

OT: Chanel ja Alex peaks ka tegelt olema seal, ju?
Tagasi üles Go down
Liam Payne
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Liam Payne


Postituste arv : 958
Join date : 01/03/2012
Age : 28

Kahevõitluse klubi///1. tund - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kahevõitluse klubi///1. tund   Kahevõitluse klubi///1. tund - Page 2 EmptyKolm Apr 25 2012, 20:51

Liam noogutas kergelt ja vaatas ringi. Tund võiks juba hakata!
Tagasi üles Go down
Jamie Charlotte Evans
Jack'i personaaltreener
Jack'i personaaltreener
Jamie Charlotte Evans


Postituste arv : 1234
Join date : 24/04/2012
Age : 33

Kahevõitluse klubi///1. tund - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kahevõitluse klubi///1. tund   Kahevõitluse klubi///1. tund - Page 2 EmptyKolm Apr 25 2012, 20:53

OT: Chanel ja Alex pole seal teemas, kus kirja saab panna, kirjas. Aga ma parandan pärast ära, igatahes nad on kohal. Mark, lisa end ka sinna teemasse!

"Igatahes, ma vabandan ette ära, kui ma kellegi nimed segamini suudan ajada," teatas Jamie ja naeratas õpilastele. Naine vaatas hetke saalis ringi: "Ma saan aru, et meil on kaks puudujat - Härra Adams ja Preili Montez. Miinus viis punkti," sõnas õpetaja üpris vaikselt, siiski selge häälega. "Palun võtke kõik paaridesse!" lisas naine nüüd kõvemini.
Tagasi üles Go down
Liam Payne
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Liam Payne


Postituste arv : 958
Join date : 01/03/2012
Age : 28

Kahevõitluse klubi///1. tund - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kahevõitluse klubi///1. tund   Kahevõitluse klubi///1. tund - Page 2 EmptyKolm Apr 25 2012, 20:55

Liam vaatas Vanessa poole ''Kas sa võtad enda õe või ma võtan Ben'iga?'' kergitas Liam küsivalt kulme.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Kahevõitluse klubi///1. tund - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kahevõitluse klubi///1. tund   Kahevõitluse klubi///1. tund - Page 2 Empty

Tagasi üles Go down
 
Kahevõitluse klubi///1. tund
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 6Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Kahevõitluse klubi//2. tund//1. grupp
» Kahevõitluse klubi
» 3.{?}tund 1-7. klassile
» Tund 2-7 klassile 19.05
» 1. tund 2-4 klassile

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: | RPG :: RPG: Teine kooliaasta / Pärast lahingut-
Hüppa: