Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Reeglid, pähpäh.. EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Reeglid, pähpäh.. EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Reeglid, pähpäh.. EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Reeglid, pähpäh.. EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Reeglid, pähpäh.. EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Reeglid, pähpäh.. EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Reeglid, pähpäh.. EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Reeglid, pähpäh.. EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Reeglid, pähpäh.. EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 2 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 2 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Reeglid, pähpäh..

Go down 
2 posters
AutorTeade
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Reeglid, pähpäh.. Empty
PostitaminePealkiri: Reeglid, pähpäh..   Reeglid, pähpäh.. EmptyReede Apr 20 2012, 19:37

Hwa liikus üpris aeglaselt metsasuunas. Kell oli juba palju, aga poisil oli suhteliselt suva sellest, et mõni õpetaja, prefekt või koolivanem talle peale sattuda võib. Metsas käimine oli ka juba nii populaarseks muutunud, et Jung kahtles kas selle eest enam üldse karistataksegi. Gryffide puhketoas enam muust ei räägitudki. Metsani jõudnud jäi ta seisma, kaaludes, kas roniks puuotsa või ei.

OT: Jane.
Tagasi üles Go down
Jane Macie Elencia
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Jane Macie Elencia


Postituste arv : 2356
Join date : 29/07/2011
Age : 29

Reeglid, pähpäh.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Reeglid, pähpäh..   Reeglid, pähpäh.. EmptyReede Apr 20 2012, 19:49

OT:Kes Hwa on? Very Happy

Jane'l, nagu juba tihti juhtus, oli jälle igav ja puhketoas räägiti jälle mingit mõtetud juttu ja nii otsustas tüdruk õue tulla ja nagu iseenesest oli ta metsa servale jõudnud.Nähes, et ta ei olnud seal üksinda kavatses ta midagi öelda, aga midagi mida sobiks öelda ei tulnud tal pähe.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Reeglid, pähpäh.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Reeglid, pähpäh..   Reeglid, pähpäh.. EmptyReede Apr 20 2012, 19:58

OT: Kwang Jung-Hwa, kui ma selle perekonna nime ka nüüd ikka õieti kirjutasin, on mu NPC karakter Very Happy Võid tutvustustest vaatata, ta on seal kohe kõige esimene.

Järelikult siis ikka ei olnud vaja öelda. Hwa oli vahepeal juba ühest puuoksast kinni hakkanud ja vinnas end kätejõul puu otsa, avastades tüdruku alles mõni hetk hiljem. Poiss oleks peaaegu raginal kohe uuesti sealt puuotsast kenasti alla tulnud, aga ta hoidis kätega oksast kinni ja seega jäi ta sinna käsi pidi rippuma.
Tagasi üles Go down
Jane Macie Elencia
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Jane Macie Elencia


Postituste arv : 2356
Join date : 29/07/2011
Age : 29

Reeglid, pähpäh.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Reeglid, pähpäh..   Reeglid, pähpäh.. EmptyReede Apr 20 2012, 20:37

Okei nüüd Jane ütleb midagi:"Sa oled hea ronija, mina ei oska väga ronida," see ei olnud just eriti hea, aga mida tüdruk oleks pidanud, siis ütlema?
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Reeglid, pähpäh.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Reeglid, pähpäh..   Reeglid, pähpäh.. EmptyReede Apr 20 2012, 20:48

Ega midagi paremat ilmselt ei saanudki öelda. Hwa turtsus pisut naerda ning lasi oksast lahti maandudes tagasi maha, ning kehitas siis õlgu. "Võrreldes mõne teisega, olen ma ilmselt kohutav ronija." arvas Jung. Jah, igasuguseid oli sigatüükase tulnud. Mõni muud ei teindudki, kui ainult kargas ringi ja siis oli selline tunne, et too hakkab kohe mööda seina üles ronima ja laes kõndima.
Tagasi üles Go down
Jane Macie Elencia
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Jane Macie Elencia


Postituste arv : 2356
Join date : 29/07/2011
Age : 29

Reeglid, pähpäh.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Reeglid, pähpäh..   Reeglid, pähpäh.. EmptyReede Apr 20 2012, 21:51

"Kuin sina juba utled, et siin on sinust paremini ronivaid, siis olen mina siin koige halvem ronimises, aga ma pole end tutvustanud.Minu nimi on Jane Macie."raakis Jane midagi kokku."Aga sinu nimi?"
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Reeglid, pähpäh.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Reeglid, pähpäh..   Reeglid, pähpäh.. EmptyLaup Apr 21 2012, 15:23

Hwa kehitas lihtsalt õlgu. Ega kõik ei pidanudki ahve mängima. Tüdruku nime peale poiss noogutas. "Jung-Hwa." vastas ta siis küsimusele oma täis nimega.
Tagasi üles Go down
Jane Macie Elencia
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Jane Macie Elencia


Postituste arv : 2356
Join date : 29/07/2011
Age : 29

Reeglid, pähpäh.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Reeglid, pähpäh..   Reeglid, pähpäh.. EmptyLaup Apr 28 2012, 11:54

"Kihvt nimi," ütles Jane ka midagi."Mis majas sa oled?"küsis Macie pärast väikest pausi.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Reeglid, pähpäh.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Reeglid, pähpäh..   Reeglid, pähpäh.. Empty

Tagasi üles Go down
 
Reeglid, pähpäh..
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» REEGLID
» ROLLIMÄNGU REEGLID!
» Reeglid mind ei koti

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: | RPG :: RPG: Teine kooliaasta / Pärast lahingut-
Hüppa: