Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Mina ja ilus neiu! Aqua ja Mike era EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Mina ja ilus neiu! Aqua ja Mike era EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Mina ja ilus neiu! Aqua ja Mike era EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Mina ja ilus neiu! Aqua ja Mike era EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Mina ja ilus neiu! Aqua ja Mike era EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Mina ja ilus neiu! Aqua ja Mike era EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Mina ja ilus neiu! Aqua ja Mike era EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Mina ja ilus neiu! Aqua ja Mike era EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Mina ja ilus neiu! Aqua ja Mike era EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 2 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 2 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Mina ja ilus neiu! Aqua ja Mike era

Go down 
AutorTeade
Mike Harry Dughsa
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Mike Harry Dughsa


Postituste arv : 79
Join date : 22/03/2012

Mina ja ilus neiu! Aqua ja Mike era Empty
PostitaminePealkiri: Mina ja ilus neiu! Aqua ja Mike era   Mina ja ilus neiu! Aqua ja Mike era EmptyNelj Apr 19 2012, 21:53

Mike jõudis Aquaga käsikäes siia. Avastades et ta hoiab tüdruku käest kinni läks tema sees kõik kuumaks. Ta lasi õrnalt neiu käe lahti ja vaatas ringi. Vihma sadas. Nad läksid kuskile puu alla ja istusid kuivale murule, puu alla vihm ju ei jõudnud ja seal oli kuiv. Loogiline ju? Või mis?
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Mina ja ilus neiu! Aqua ja Mike era Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mina ja ilus neiu! Aqua ja Mike era   Mina ja ilus neiu! Aqua ja Mike era EmptyPüh Apr 22 2012, 19:31

Aqua pani juba ammu tähele, et poiss hoiab tema käest kinni. Ta küll algul punastas sellepärast aga jahm selleks ajaks kui nad sigatüüka siseõue jõudsid olid juba see punane värvus ta näost kadunud. Aga istus siis vaikselt seal puu all kuna ta ei osanud midagi öelda.
See on muidu täitsa loogiline ilmselt.
Tagasi üles Go down
Mike Harry Dughsa
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Mike Harry Dughsa


Postituste arv : 79
Join date : 22/03/2012

Mina ja ilus neiu! Aqua ja Mike era Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mina ja ilus neiu! Aqua ja Mike era   Mina ja ilus neiu! Aqua ja Mike era EmptyEsm Apr 23 2012, 14:04

Jah, loogiline oli see küll. Kuna ka Mike ei osanud midagi üelda. Ta mõtles üksnes Aquast. Ilus neiu.. Tõesti ilus! Mike ei teadnud, kuid ta oli Aquasse vist armunud. Võibolla... Kess tea? Niisiis pöördun tagasi Mike ja Aqua juurde, kes puu all istusid. "Tead.. Aqua?" Ütles poiss neiu poole vaadates ja neelatas vaikselt.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Mina ja ilus neiu! Aqua ja Mike era Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mina ja ilus neiu! Aqua ja Mike era   Mina ja ilus neiu! Aqua ja Mike era EmptyEsm Apr 23 2012, 16:07

"Eh... mida?" küsis Aqua siis ja vaatas poisi poole.
Tagasi üles Go down
Mike Harry Dughsa
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Mike Harry Dughsa


Postituste arv : 79
Join date : 22/03/2012

Mina ja ilus neiu! Aqua ja Mike era Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mina ja ilus neiu! Aqua ja Mike era   Mina ja ilus neiu! Aqua ja Mike era EmptyLaup Apr 28 2012, 08:29

" Sa meeldid mulle.. " Mike ütles midagi, mida ta ise ka ei teadnud. Talle meeldib Aqua, see oli ju järelikult tõsi! Mike kahtles oma ütluses, aga sõnu tagasi võtta ei saa.
Tagasi üles Go down
Mike Harry Dughsa
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Mike Harry Dughsa


Postituste arv : 79
Join date : 22/03/2012

Mina ja ilus neiu! Aqua ja Mike era Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mina ja ilus neiu! Aqua ja Mike era   Mina ja ilus neiu! Aqua ja Mike era EmptyKolm Mai 16 2012, 14:59

OT: Sa pole sees? Otsisin aktiivset tüdrukut.. Katksestan suhte

Mike vaatas tüdruku poole kuid too polnud ikka vastanud. Mike kehitas õlgu ja kõndis minema.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Mina ja ilus neiu! Aqua ja Mike era Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mina ja ilus neiu! Aqua ja Mike era   Mina ja ilus neiu! Aqua ja Mike era Empty

Tagasi üles Go down
 
Mina ja ilus neiu! Aqua ja Mike era
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Ilus õhtu, eks
» Kas öö pole mitte ilus?
» Halleluuja, mina siin!
» Aqua Maria Smith
» kui ilus on siin täiskuuööl...

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: | RPG :: RPG: Teine kooliaasta / Pärast lahingut-
Hüppa: