Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Lendame luuaga kosmosesse EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Lendame luuaga kosmosesse EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Lendame luuaga kosmosesse EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Lendame luuaga kosmosesse EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Lendame luuaga kosmosesse EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Lendame luuaga kosmosesse EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Lendame luuaga kosmosesse EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Lendame luuaga kosmosesse EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Lendame luuaga kosmosesse EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 3 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 3 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Lendame luuaga kosmosesse

Go down 
2 posters
Mine lehele : 1, 2  Next
AutorTeade
Alica Petler
4. klassi õpilane
4. klassi õpilane
Alica Petler


Postituste arv : 381
Join date : 21/10/2011
Age : 21

Lendame luuaga kosmosesse Empty
PostitaminePealkiri: Lendame luuaga kosmosesse   Lendame luuaga kosmosesse EmptyPüh Apr 01 2012, 13:36

Alica tuli lendluudpalli väljakule veidi ebatavaliselt:luuaga lennates.Ta oli lossist välja jõudes end luuaga õhku tõuganud.Alica
lendas lendluudpalli väljakul sihitult ringi,vahel sukeldudes järsukt,vahel püstloodis ülespoole minnes,ning vahel lihtsalt kiiresti otse sõites.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Lendame luuaga kosmosesse Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lendame luuaga kosmosesse   Lendame luuaga kosmosesse EmptyPüh Apr 01 2012, 13:49

Aqua kõndis siis lendluudpalli väljaku poole ja nii pea kui ta selleni jõudis jäi ta selle keskele seisma. Ta ei teadnud, miks ta siia üldse tuli, ilmselt igavusest ja lootes, et teda siit keegi ei leia. Ta tahtis siiski üksi olla kuna ta ei julgenud kellegiga suhelda, seda kõike tema selle kooli eelsete juhtumite pärast.
Tagasi üles Go down
Alica Petler
4. klassi õpilane
4. klassi õpilane
Alica Petler


Postituste arv : 381
Join date : 21/10/2011
Age : 21

Lendame luuaga kosmosesse Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lendame luuaga kosmosesse   Lendame luuaga kosmosesse EmptyPüh Apr 01 2012, 13:54

Alica sukeldus jälle,ning oleks peaaegu taevast sõnaotseses mõttes tüdrukule pähe enda luuaga sadanud.Õnneks siiski suutis Alica luua viimasle hetkel ära põõrata ning tribüüni otsa lennata.Käis kõva kolksatus,kui Alica luud kuskile vahele kukkus ja vaikne oie,kui Alica kuskile istmete vahele kukkus,,Sorry''hüüdis Alica tüdrukule,kellele ta peaaegu oleks otsa sõitnud.Õnneks polnud Alicat näha.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Lendame luuaga kosmosesse Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lendame luuaga kosmosesse   Lendame luuaga kosmosesse EmptyPüh Apr 01 2012, 14:07

Aqua ehmus kolksatuse peale. Ta ei saanud üldse aru, mis just toimus kuna ta oli olnud omasi mõtteis. "Em.. sorry, mille eest?" küsis Aqua segaduses olles.
Tagasi üles Go down
Alica Petler
4. klassi õpilane
4. klassi õpilane
Alica Petler


Postituste arv : 381
Join date : 21/10/2011
Age : 21

Lendame luuaga kosmosesse Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lendame luuaga kosmosesse   Lendame luuaga kosmosesse EmptyPüh Apr 01 2012, 14:35

,,Kas sa siis ei näinud,et ma oleksin sulle äärepealt peapõrutuse tekitanud?''küsis Alica kuskile treppide juurde roomates,sest jalad ei kandnud,,Või isegi sind tapnud''laussu Alica ja kukkus järgmisel hetkel trepist alla.,,üks õnnetus teise otsa''pomises Alica,kui oli maapeale jüudnud
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Lendame luuaga kosmosesse Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lendame luuaga kosmosesse   Lendame luuaga kosmosesse EmptyPüh Apr 01 2012, 15:30

"Oh... ei pannud sind tõesti tähele, ma olin ametis oma mõtedega. Alles siis sain aru, et keegi oli siin kui käis mingi kolksatus," ütles Aqua ja proovis siis silmadega leida üles, seda inimest, kes olleks ta siis ilmselt peaaegu otsa lennanud luuaga.
Tagasi üles Go down
Alica Petler
4. klassi õpilane
4. klassi õpilane
Alica Petler


Postituste arv : 381
Join date : 21/10/2011
Age : 21

Lendame luuaga kosmosesse Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lendame luuaga kosmosesse   Lendame luuaga kosmosesse EmptyPüh Apr 01 2012, 18:51

Alica krimpsutas n
gu,,See kolksatus oli sellepärast,et mu luud kukkus kuskile tribüüni alla ja mõned teised kolksatused võisid olla sellepärast,et ma kukkusin mitu korda''lausus Alica Ning ajas end püsti,kuid prantsatas seejärel lihtsalt jälle kõhuli.No jalad lihtsalt ei kandnud,tore-tore
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Lendame luuaga kosmosesse Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lendame luuaga kosmosesse   Lendame luuaga kosmosesse EmptyPüh Apr 01 2012, 19:43

"Ahah," ütls Aqua ja kõndis tüdruku juurde. "On abi vaja?" küsis Aqua, ise mõeldes: "Kust pagan sain ma praegu selle julguse, et temaga nii vabalt suhelda."


Viimati muutis seda Aqua Maria Smith (Püh Apr 01 2012, 20:46). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Alica Petler
4. klassi õpilane
4. klassi õpilane
Alica Petler


Postituste arv : 381
Join date : 21/10/2011
Age : 21

Lendame luuaga kosmosesse Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lendame luuaga kosmosesse   Lendame luuaga kosmosesse EmptyPüh Apr 01 2012, 20:26

OT:Mõtteid oleks soovituslik kirjutada kaldkirjas,mitte jutumärkides.Või värvidega.On arusaadavam.

,,Ei ole''lausus Alia ja roomas ühe väravaposti juurde,mille najal ta püsti tõusis,,Alica petler''Lausus Alica ja hoidis postist kõvasti kinni,et mitte jälle kukkuda
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Lendame luuaga kosmosesse Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lendame luuaga kosmosesse   Lendame luuaga kosmosesse EmptyPüh Apr 01 2012, 20:50

"No jahm, kui ei ole vaja siis ei ole," ütles Aqua ja oli mõnda aega vait. "Aqua Maria Gray," ütles Aqua naeratades.
Tagasi üles Go down
Alica Petler
4. klassi õpilane
4. klassi õpilane
Alica Petler


Postituste arv : 381
Join date : 21/10/2011
Age : 21

Lendame luuaga kosmosesse Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lendame luuaga kosmosesse   Lendame luuaga kosmosesse EmptyEsm Apr 02 2012, 20:26

,,meeldiv tutvuda''lausus Alica.,,Gryffindor,3. klass''lausus ta seejärel.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Lendame luuaga kosmosesse Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lendame luuaga kosmosesse   Lendame luuaga kosmosesse EmptyEsm Apr 02 2012, 21:29

"Jahm, meeldiv tutvuda. Ma muidu Ravenclaw ja 5 klass," ütles Aqua tüdrukule sellepeale naeratades. "See ei ole enam tõesti normaalne minu puhul, mis ajast ma olen nii julgeks läinud. Tänasest?" mõtles siis Aqua seal omaette.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Lendame luuaga kosmosesse Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lendame luuaga kosmosesse   Lendame luuaga kosmosesse EmptyEsm Apr 02 2012, 21:41

OT:Ma Alica teine kasutaja

,,Sul muidu hobisid on?''esitas Alica küsimuse,et teemat arendada
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Lendame luuaga kosmosesse Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lendame luuaga kosmosesse   Lendame luuaga kosmosesse EmptyEsm Apr 02 2012, 21:53

"Mkm," ütles Aqua pead raputades. Tal kunagi olid aga ta loobus neist kui tuli siia kooli, kuna tal polnud tahtmist enam kuskil käia.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Lendame luuaga kosmosesse Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lendame luuaga kosmosesse   Lendame luuaga kosmosesse EmptyReede Apr 06 2012, 10:30

,,Mul ka pole neid,kui mitte arvestada seda,et ma püüan endale sõpru tekitada.Mul suht palju vaenlasi...'' lausus Alica ja lasi postist lahti,misjärel ta jälle maha kukkus,,No ma ei või!''pomises Alica,võttis enda taskust võlukpi ja lausus:,,WIngardium Leviosa!".Alica kerkis paari jala kõrgusele õhku,,vähemalt pole enam ohtu,et keegi sulle peale astub''pomises Alica ja püüdis end mitte alla kukutada,ega ta mingi teab mis osav ka polnud.
Tagasi üles Go down
Cecilie Montez
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Cecilie Montez


Postituste arv : 598
Join date : 05/04/2012
Age : 27

Lendame luuaga kosmosesse Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lendame luuaga kosmosesse   Lendame luuaga kosmosesse EmptyReede Apr 06 2012, 10:35

OT: Ma olen Aqua teine kasutaja! Smile

"Mul pole üldse sõpru ega ka vaenlasi veel," ütles Aqua üsnagi kurvalt, kuna tal ei olnud kunagi eriti sõpru olnud, kuna ta alati olnud nii arg. Ilmselt siia kooli tulek on teda julgemaks veidikene muutnud, kuna ta suhtleb võõrastega juba väga vabalt. Kui Aqua nägi mis tüdruk just tegi, et püsti seista siis ta muigas korraks sellepeale.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Lendame luuaga kosmosesse Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lendame luuaga kosmosesse   Lendame luuaga kosmosesse EmptyReede Apr 06 2012, 10:41

,,Sul veab et sul vaenlasi pole,mul on peaaegu terve Slytherini maja vaenlasi täis.Ja sõpru pole eriti''lausus Alica kurvalt.Ta oligi tihti üksinduses elanud
Tagasi üles Go down
Cecilie Montez
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Cecilie Montez


Postituste arv : 598
Join date : 05/04/2012
Age : 27

Lendame luuaga kosmosesse Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lendame luuaga kosmosesse   Lendame luuaga kosmosesse EmptyReede Apr 06 2012, 10:45

"No ilmselt jahm. No loogiline, et neid mul pole kui hoiad inimesest koguaeg eemale," ütles Aqua kurvalt. Ega Aqua on ka tihti elanud üksinduses.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Lendame luuaga kosmosesse Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lendame luuaga kosmosesse   Lendame luuaga kosmosesse EmptyReede Apr 06 2012, 10:48

,,SUl muidu lihtsalt unistusi ka on?''küais Alica lihtsalt huvi pärast
Tagasi üles Go down
Cecilie Montez
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Cecilie Montez


Postituste arv : 598
Join date : 05/04/2012
Age : 27

Lendame luuaga kosmosesse Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lendame luuaga kosmosesse   Lendame luuaga kosmosesse EmptyReede Apr 06 2012, 10:52

"No, ilmselt kindalalt on neid aga neid on liiga palju, et ned kõiki üles lugema hakkata," ütles Aqua muigega. Tegelt tal oli neid tekkinud oma elu jooksul väga palju. "No suurimaks unistuseks on mul olnud saada kuulsaks lauljaks või tantsijaks," lausus ta peale pikka mõtlemist.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Lendame luuaga kosmosesse Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lendame luuaga kosmosesse   Lendame luuaga kosmosesse EmptyReede Apr 06 2012, 10:59

,,Mul ka unistusi palju,näiteks enda pere,või sõbrad.Aga üks suur unistus on mul see,et ma saaksin kunagi endale mingi pilli.Sest mulle meeldib väga muusika.Aga ma tean,et see ei täitu,sest...''enda lauset Alica ei suutnud lõpetada,sest ta silmist voolas pisaraid,,,Noh,mul p-pole pere,ega ristiv-vanemaid,ega k-kedagi.Ja l-lastekottu ei taha ma mingil juhul m-minna,sest ma sain aru,et seal ei t-tahtnud k-keegi mind.''Alica ei teinud sellest väljagi,et ta kukkus maha.Kurvad mälestused tulid lihtsalt pähe
Tagasi üles Go down
Cecilie Montez
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Cecilie Montez


Postituste arv : 598
Join date : 05/04/2012
Age : 27

Lendame luuaga kosmosesse Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lendame luuaga kosmosesse   Lendame luuaga kosmosesse EmptyReede Apr 06 2012, 11:27

"No ega mul endal parem pole. Mul pole ka kedagi enam, vanemad surid 12 aasta eest. Peale seda läksin lastekodusse elama, kunini tulin siia kooli," ütles ka Aqua pisarais olles. "Seega ma tean mida sa tunned," lisas ta veel juurde ja tal tulid ka kõik kurvad mälestused taas meelde, mida ta oli proovinud unustada.
Tagasi üles Go down
Alica Petler
4. klassi õpilane
4. klassi õpilane
Alica Petler


Postituste arv : 381
Join date : 21/10/2011
Age : 21

Lendame luuaga kosmosesse Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lendame luuaga kosmosesse   Lendame luuaga kosmosesse EmptyReede Apr 06 2012, 13:06

,,Jah,see on kohutav''pomises Alica,,Ma plaanin suvevaheajal siia jääda,ning kui see ei õnnestu,siis ma lähen kuskile ja otsin mõne koha elamiseks''lausus Alica ning ohkas
Tagasi üles Go down
Cecilie Montez
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Cecilie Montez


Postituste arv : 598
Join date : 05/04/2012
Age : 27

Lendame luuaga kosmosesse Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lendame luuaga kosmosesse   Lendame luuaga kosmosesse EmptyReede Apr 06 2012, 13:20

"Mul on suhteliselt sama idee, seoses suvevaheajaga. Kuigi mul pole seda raha eriti palju," ütles Aqua vaikselt ja pühkis oma pisarad ära.
Tagasi üles Go down
Alica Petler
4. klassi õpilane
4. klassi õpilane
Alica Petler


Postituste arv : 381
Join date : 21/10/2011
Age : 21

Lendame luuaga kosmosesse Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lendame luuaga kosmosesse   Lendame luuaga kosmosesse EmptyReede Apr 06 2012, 13:28

,,Mulle on see-eest palju raha pärandatud''lausus Alica pisaraid pühkides,,Kui suvevaheaeg tuleb,ja me ei saa kooli jääda,siis äkki ühined minuga ja otsime endale elupaika ja asju koos?''tegi Alica ettepaneku
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Lendame luuaga kosmosesse Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lendame luuaga kosmosesse   Lendame luuaga kosmosesse Empty

Tagasi üles Go down
 
Lendame luuaga kosmosesse
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2Mine lehele : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» luuaga lendamas-Isise ja Rosalie erateema
» lendame kuskile ameerikasse...ei,jätame selle huntide hooleks

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: | RPG :: RPG: Teine kooliaasta / Pärast lahingut-
Hüppa: