Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
♥ Hille Looming.  EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
♥ Hille Looming.  EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
♥ Hille Looming.  EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
♥ Hille Looming.  EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
♥ Hille Looming.  EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
♥ Hille Looming.  EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
♥ Hille Looming.  EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
♥ Hille Looming.  EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
♥ Hille Looming.  EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 5 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 5 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 ♥ Hille Looming.

Go down 
+7
Jack Adams
Catherine Matheria
Jane Macie Elencia
Sydney Jenner
Isis Nigra Nox
Rosalie Kapelskär
Chanelle R. Lefèvre
11 posters
AutorTeade
Chanelle R. Lefèvre
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Chanelle R. Lefèvre


Postituste arv : 6141
Join date : 04/12/2011
Age : 29

♥ Hille Looming.  Empty
PostitaminePealkiri: ♥ Hille Looming.    ♥ Hille Looming.  EmptyReede Märts 30 2012, 22:51

Niisiis, mul oli igav ja otsustasin ka teha oma loomingu lehekülje. Siia tulevad põhiliselt joonistatud pildid.
Minu järjejutu jaoks (The Unreliable) on eraldi teema, kuigi see on ebaaktiivne teema. Jutul vist lihtsalt pole lugejaid, seega ma pole viitsinud uusi osasid netti panna ka. Smile

Igatahes ma üritan siia lisada kõik on hästi ja mitte nii hästi välja tulnud pildid. Nende juurde midagi tutvustavad ja pildid võrdluseks janii. Kõik kommentaarid on oodatud, sealhulgas ootan kriitikat, ja mis iganes teile pähe tuleb. Smile

Kõige esimene joonistus, kus ma reaalselt püüdsin mingit kuulsust joonistada. Alex Pettyfer'i siis, jah. Mingi kümne minuti töö. Ning ma ise olin ikka eriti rahul selle pildiga. Tagantjärele vaadates ei kannata see pilt muidugi kriitikat.. Very Happy :
Spoiler:


Kuna ma arvasin, et Pettyfer'i töö tuli nii hästi välja, siis ma muidugi hakkasin kohe järgmist pilti joonistama. Nina Dobrev'it. Üks koledamaid joonistusi, mis ma teinud olen. Kui pilt oli alles pooleli, siis ma sain juba aru, et sellest midagi head ei tule ning jätsin pooleli. Isegi juukseid ei värvinud tumedaks.. Tulemus:
Spoiler:

Mingil hetkel ma mõtlesin, et mõne pildi võiks ära ka värvida. Olin just lõpetanud enda arust Dianna Agron'i joonistamise. Harilikuga tehes ei tulnudki nii hull pilt, aga värvimisega suutsin ikka kõik ära rikkuda. Skännimine jättis muidugi oma jälje, aga siiski on see kindlalt kõige koledam pilt , mis ma kunagi joonistanud olen:
Spoiler:

Pärast kahte katastroofilist joonistust jõudsin ma järeldusele, et ma lihtsalt ei oska naisi joonistada. Seega võtsin ma taaskord ette Pettyfer'i. Lõppkokkuvõtteks olin ma sellest pildist ka eriliselt vaimustatud. Et tuli enda arust päris hästi välja.
Nüüd taaskord tagantjärele vaadates on see pilt päris kole.. :
Spoiler:

Siis jõuludeks kinkisin ma sõbrannale kaks pilti, mille üle ma siis eriti uhke olin. Vasakul pildil on Shannon & Jared Leto, paremal Shannon Leto. Vasak pilt tuli selgelt parem välja, minuarust. Aga võibolla tundub mulle nii, sest seal on Jared..:
Spoiler:

-

Mingil hetkel tabas mind Wil Francis'e hullus ning ma üritasin teda ka joonistada. Kui ma selle pildi valmis sain, siis oli see selgelt mu lemmik. Ehk siis William Control:
Spoiler:

Kui ma William'i pildi valmis sain, siis mul tekkis mingi eriline vaimustus nii joonistamisest. Ja see Bonnie Wright'i pilt on nii äge, et ma tahtsin seda ka proovida teha.
Spoiler:

Kuna eelmine Dianna Agron'i pilt tuli leebelt öeldes kohutavalt halb, siis ma tahtsin uuesti proovida teda joonistada. Aga ka seekord ei jäänud ma tulemusega rahule. See pilt ei läinud isegi facebook'i üles.. Very Happy
Spoiler:

-

Paar kuud pärast Pettyfer'i pildi joonistamist leidsin ma selle pildi sahtlist üles ning ei suutnud ära imestada, kui kole see oli.. Seega võtsin kätte ja tegin ümber selle. Tulemusega jäin päris rahule.
Spoiler:

Siis praegu avastasin veel arvutist ühe Alex'i pildi. See ei ole üldse tema sarnane, aga mulle iseenesest meeldib see värvimine. Tume toon jäi. Pintsak on muidugi koledasti tehtud, kõik värvimisjäljed on näha..
Spoiler:

Blake Lively. Alguses oli pilt harilikuga tehtud, tahtsin natuke värvi juurde panna ja lõpptulemusena ei jäänud hariliku varje ega midagi nähagi.. Very Happy
Spoiler:

Ka juba üsna vana pilt, aga siia üles ma ei ole veel viitsinud seda panna. Very Happy Pildil peaks olema Taylor Momsen. Ma pole rahul selle pildiga, aga jah:
Spoiler:

-

Jared Leto, pilt, millega ma ka üsna rahule jäin.
Spoiler:

Üks uuemaid pilte, mille kallal ma päris kõvasti vaeva nägin ja mis võttis päris kaua aega. Pildil on Pettyfer (jälle jaa. Very Happy ) ja mingi teine tüüp..
Spoiler:

Järgmiseks üritasin teha midagi teistsugust. Alguses värvisin markeriga ainult ühte pidi, võimis, aga kuna siis jäid värvimiskohad väga koledasti näha, hakkasin igat pidi markeriga tõmmates pinda katma. Selle pildi jaoks kulus ainult kaks tundi, ja ma loodan, et te tunnete ära selle inimese. Very Happy Very Happy
Spoiler:

Ja viimane pilt, mis ma olen teinud. Sõbranna tahtis, talle sünnipäevaks. Ärge arvake, et ma muidu oleks neid joonistanud.. Very Happy Et siis Maltšik ja Horton! Enough said. Smile
Spoiler:

Pidevalt täiendamisel.


Viimati muutis seda Chanelle R. Lefèvre (Nelj Juul 19 2012, 19:42). Kokku muudetud 4 korda
Tagasi üles Go down
Rosalie Kapelskär
4. klassi õpilane
4. klassi õpilane
Rosalie Kapelskär


Postituste arv : 1539
Join date : 18/08/2011
Age : 21
Asukoht : kord maal,kord linnas ja kord kuskil mujal :D

♥ Hille Looming.  Empty
PostitaminePealkiri: Re: ♥ Hille Looming.    ♥ Hille Looming.  EmptyPüh Apr 01 2012, 00:43

ilusad need kõik
Tagasi üles Go down
http://hogwarts2.forum.co.ee
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

♥ Hille Looming.  Empty
PostitaminePealkiri: Re: ♥ Hille Looming.    ♥ Hille Looming.  EmptyPüh Apr 01 2012, 01:00

Mida sa aiad Hille, Nina on täitsa kena sul ju Very Happy
Tagasi üles Go down
Sydney Jenner
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Sydney Jenner


Postituste arv : 3300
Join date : 19/10/2011

♥ Hille Looming.  Empty
PostitaminePealkiri: Re: ♥ Hille Looming.    ♥ Hille Looming.  EmptyPüh Apr 01 2012, 09:24

Nina oma on ilus jah, ma ise paremini ei suudaks. Very Happy Aga Shannon'i oma meeldis kõige rohkem.
Tagasi üles Go down
Chanelle R. Lefèvre
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Chanelle R. Lefèvre


Postituste arv : 6141
Join date : 04/12/2011
Age : 29

♥ Hille Looming.  Empty
PostitaminePealkiri: Re: ♥ Hille Looming.    ♥ Hille Looming.  EmptyPüh Apr 01 2012, 13:34

Shannon on nendest vist kõige sarnasem küll. Very Happy
Hiljem lisan pilte juurde.
Tagasi üles Go down
Jane Macie Elencia
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Jane Macie Elencia


Postituste arv : 2356
Join date : 29/07/2011
Age : 29

♥ Hille Looming.  Empty
PostitaminePealkiri: Re: ♥ Hille Looming.    ♥ Hille Looming.  EmptyKolm Apr 04 2012, 16:32

Oskad ikka enda üle kobiseda.Smile Minu meelest kõik super ilusad. Very Happy
Tagasi üles Go down
Chanelle R. Lefèvre
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Chanelle R. Lefèvre


Postituste arv : 6141
Join date : 04/12/2011
Age : 29

♥ Hille Looming.  Empty
PostitaminePealkiri: Re: ♥ Hille Looming.    ♥ Hille Looming.  EmptyKolm Apr 04 2012, 19:29

Oskan Very Happy . Mina jään oma arvamuse juurde. Ilusaid pole ma veel jõudnud siia lisada.. Very Happy
Lisasin juurde, kolm pilti. Very Happy
Tagasi üles Go down
Catherine Matheria
Vilistlane
Vilistlane
Catherine Matheria


Postituste arv : 692
Join date : 13/05/2011
Age : 30

♥ Hille Looming.  Empty
PostitaminePealkiri: Re: ♥ Hille Looming.    ♥ Hille Looming.  EmptyKolm Apr 04 2012, 20:30

See uus Dianna oma on nii armas. Very Happy
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

♥ Hille Looming.  Empty
PostitaminePealkiri: Re: ♥ Hille Looming.    ♥ Hille Looming.  EmptyKolm Apr 04 2012, 20:31

Lõpuks näen mina ka Wil'i pildi ära. Very Happy Hea.
Tagasi üles Go down
Vanessa Rosaly Elencia
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Vanessa Rosaly Elencia


Postituste arv : 2604
Join date : 29/07/2011
Age : 24

♥ Hille Looming.  Empty
PostitaminePealkiri: Re: ♥ Hille Looming.    ♥ Hille Looming.  EmptyKolm Apr 04 2012, 20:49

Catherine Matheria kirjutas:
See uus Dianna oma on nii armas. Very Happy
Tagasi üles Go down
Jane Macie Elencia
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Jane Macie Elencia


Postituste arv : 2356
Join date : 29/07/2011
Age : 29

♥ Hille Looming.  Empty
PostitaminePealkiri: Re: ♥ Hille Looming.    ♥ Hille Looming.  EmptyKolm Apr 04 2012, 20:53

Vanessa Rosaly Elencia kirjutas:
Catherine Matheria kirjutas:
See uus Dianna oma on nii armas. Very Happy
Tagasi üles Go down
Chanelle R. Lefèvre
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Chanelle R. Lefèvre


Postituste arv : 6141
Join date : 04/12/2011
Age : 29

♥ Hille Looming.  Empty
PostitaminePealkiri: Re: ♥ Hille Looming.    ♥ Hille Looming.  EmptyKolm Apr 04 2012, 21:00

Ma tänan heade kommentaaride eest. Very Happy Very Happy
Tagasi üles Go down
Natalie Johnson
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Natalie Johnson


Postituste arv : 302
Join date : 16/12/2011

♥ Hille Looming.  Empty
PostitaminePealkiri: Re: ♥ Hille Looming.    ♥ Hille Looming.  EmptyPüh Apr 15 2012, 19:44

Jane Macie Elencia kirjutas:
Vanessa Rosaly Elencia kirjutas:
Catherine Matheria kirjutas:
See uus Dianna oma on nii armas. Very Happy
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




♥ Hille Looming.  Empty
PostitaminePealkiri: Re: ♥ Hille Looming.    ♥ Hille Looming.  EmptyTeis Mai 01 2012, 16:12

Vägaväga kenad ju. Pane siis Zayni ja Nialli pilt ka siia, kui valmis saab Smile
Tagasi üles Go down
Chanelle R. Lefèvre
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Chanelle R. Lefèvre


Postituste arv : 6141
Join date : 04/12/2011
Age : 29

♥ Hille Looming.  Empty
PostitaminePealkiri: Re: ♥ Hille Looming.    ♥ Hille Looming.  EmptyTeis Mai 01 2012, 16:14

Aitäh. Smile kuigi ma olen laisk olnud ja viimasel ajal tehtud paremaid pilte pole veel üles pannud. Very Happy
Muidugi panen. Very Happy
Tagasi üles Go down
Chanelle R. Lefèvre
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Chanelle R. Lefèvre


Postituste arv : 6141
Join date : 04/12/2011
Age : 29

♥ Hille Looming.  Empty
PostitaminePealkiri: Re: ♥ Hille Looming.    ♥ Hille Looming.  EmptyKolm Mai 02 2012, 19:19

Uuendasin veits. Pärast viimast märki (-) hakkavad uued pildid, võimis. Very Happy
Tagasi üles Go down
Alicia Renata Clounder
4. klassi õpilane
4. klassi õpilane
Alicia Renata Clounder


Postituste arv : 1168
Join date : 23/05/2011
Age : 24
Asukoht : Tallinn

♥ Hille Looming.  Empty
PostitaminePealkiri: Re: ♥ Hille Looming.    ♥ Hille Looming.  EmptyKolm Mai 02 2012, 19:23

Väga kenad. Very Happy Mulle meeldib eriti viimane. Very Happy
Tagasi üles Go down
Chanelle R. Lefèvre
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Chanelle R. Lefèvre


Postituste arv : 6141
Join date : 04/12/2011
Age : 29

♥ Hille Looming.  Empty
PostitaminePealkiri: Re: ♥ Hille Looming.    ♥ Hille Looming.  EmptyKolm Mai 02 2012, 19:35

Aitäh. Very Happy Jamh, see viimane on veits uuem ka, teised on väga ammu tehtud. Very Happy
Tagasi üles Go down
Chanelle R. Lefèvre
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Chanelle R. Lefèvre


Postituste arv : 6141
Join date : 04/12/2011
Age : 29

♥ Hille Looming.  Empty
PostitaminePealkiri: Re: ♥ Hille Looming.    ♥ Hille Looming.  EmptyEsm Mai 07 2012, 19:53

Uuendused, jälle. Very Happy
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




♥ Hille Looming.  Empty
PostitaminePealkiri: Re: ♥ Hille Looming.    ♥ Hille Looming.  EmptyEsm Mai 07 2012, 20:44

Whoa! Zayn´i ja Niall´i pilt on ülikena Razz
Tagasi üles Go down
Chanelle R. Lefèvre
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Chanelle R. Lefèvre


Postituste arv : 6141
Join date : 04/12/2011
Age : 29

♥ Hille Looming.  Empty
PostitaminePealkiri: Re: ♥ Hille Looming.    ♥ Hille Looming.  EmptyEsm Mai 07 2012, 20:48

Ma tänan veelkord. Very Happy Very Happy
Tagasi üles Go down
Jamie Charlotte Evans
Jack'i personaaltreener
Jack'i personaaltreener
Jamie Charlotte Evans


Postituste arv : 1234
Join date : 24/04/2012
Age : 33

♥ Hille Looming.  Empty
PostitaminePealkiri: Re: ♥ Hille Looming.    ♥ Hille Looming.  EmptyTeis Mai 08 2012, 21:22

Ma olen pilte facebookis jälginud ja polegi omaloomingu teemasse vaadanud, aga pean siiski tõdema, et sa oled imeline joonistaja! Smile
Tagasi üles Go down
Jane Macie Elencia
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Jane Macie Elencia


Postituste arv : 2356
Join date : 29/07/2011
Age : 29

♥ Hille Looming.  Empty
PostitaminePealkiri: Re: ♥ Hille Looming.    ♥ Hille Looming.  EmptyTeis Mai 08 2012, 21:29

Jamie Charlotte Evans kirjutas:
Ma olen pilte facebookis jälginud ja polegi omaloomingu teemasse vaadanud, aga pean siiski tõdema, et sa oled imeline joonistaja! Smile
Tagasi üles Go down
Chanelle R. Lefèvre
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Chanelle R. Lefèvre


Postituste arv : 6141
Join date : 04/12/2011
Age : 29

♥ Hille Looming.  Empty
PostitaminePealkiri: Re: ♥ Hille Looming.    ♥ Hille Looming.  EmptyTeis Mai 08 2012, 21:32

Very Happy Aitähh! Smile
Tagasi üles Go down
Sponsored content





♥ Hille Looming.  Empty
PostitaminePealkiri: Re: ♥ Hille Looming.    ♥ Hille Looming.  Empty

Tagasi üles Go down
 
♥ Hille Looming.
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» karmu looming
» Isis'e looming
» Margi looming
» Netu looming
» Eleanora looming

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Väljaspool rollimängu :: Omalooming-
Hüppa: