Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Viienda korruse koridor - Page 2 EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Viienda korruse koridor - Page 2 EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Viienda korruse koridor - Page 2 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Viienda korruse koridor - Page 2 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Viienda korruse koridor - Page 2 EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Viienda korruse koridor - Page 2 EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Viienda korruse koridor - Page 2 EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Viienda korruse koridor - Page 2 EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Viienda korruse koridor - Page 2 EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 3 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 3 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Viienda korruse koridor

Go down 
5 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3  Next
AutorTeade
Kira Donovan
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kira Donovan


Postituste arv : 1719
Join date : 12/04/2011
Age : 27

Viienda korruse koridor - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Viienda korruse koridor   Viienda korruse koridor - Page 2 EmptyPüh Juun 05 2011, 13:46

Rebecca jalutas vaikselt mööda koolimaja. Jõudnud viiendale korrusele ei viitsinud tüdruk edasi minna ning ta istus aknalauale, tõmmates ka oma jalad sinna. Nii jäi ta igavledes mööduvaid õpilasi vaatama.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Viienda korruse koridor - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Viienda korruse koridor   Viienda korruse koridor - Page 2 EmptyEsm Juun 13 2011, 14:50

Sirius nägi ühte oma maja õpilast.''Tere''Ütles ta tüdrukule kes aknalaual istus ja lisas:''Kas võib ka istuda?''
Tagasi üles Go down
Kira Donovan
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kira Donovan


Postituste arv : 1719
Join date : 12/04/2011
Age : 27

Viienda korruse koridor - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Viienda korruse koridor   Viienda korruse koridor - Page 2 EmptyEsm Juun 13 2011, 14:52

"Hei," lausus Becca, kui nägi oma majakaaslast koridori tulemas. Küsimuse peale nooguta tüdruk. "Ikka võib," lausus ta ning tegi poisile aknalauale ruumi.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Viienda korruse koridor - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Viienda korruse koridor   Viienda korruse koridor - Page 2 EmptyEsm Juun 13 2011, 14:58

Sirius istus ja ütles:''Mina olen Sirius.Võid kutsuda mind lihtsalt Siks''Ütles Si ja istus võttes enda alla võimalikult vähe ruumi
Tagasi üles Go down
Kira Donovan
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kira Donovan


Postituste arv : 1719
Join date : 12/04/2011
Age : 27

Viienda korruse koridor - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Viienda korruse koridor   Viienda korruse koridor - Page 2 EmptyEsm Juun 13 2011, 15:00

"Mina olen Rebecca, Becca, Beck, Becky, kuidas iganes sobib," lausus tüdruk ka ennast tutvustades. "Kas sa käid ka viiendas?" küsis Becca siis meenutades, kas ta on poissi oma klassides näinud.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Viienda korruse koridor - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Viienda korruse koridor   Viienda korruse koridor - Page 2 EmptyEsm Juun 13 2011, 15:08

''Jah ja olen prefekt pealekauba''ütles Si ohates''Ema ja isa olid väga rõõmsad ja ma sain sünnipäevaks puhas plats viie asemel nimbus kakstuhat ühe''Si jaoks oli see liiga uhke
Tagasi üles Go down
Kira Donovan
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kira Donovan


Postituste arv : 1719
Join date : 12/04/2011
Age : 27

Viienda korruse koridor - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Viienda korruse koridor   Viienda korruse koridor - Page 2 EmptyEsm Juun 13 2011, 15:11

"Hm, seda ma ei teadnudki," lausus Becca, kui kuulis et poiss oli prefekt. "Vedas," lausus ta, kuuldes Sirius'e luuast. "Sa oled meie lendluudpalli võistkonnas ka?" küsis ta siis.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Viienda korruse koridor - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Viienda korruse koridor   Viienda korruse koridor - Page 2 EmptyEsm Juun 13 2011, 15:14

''Täna panen end tõrjujaks kui saan.See on mu lemmiasi lendluudpallis.''Järgmiseks ta küsis:''Kas sa oled võistkonnas?''
Tagasi üles Go down
Kira Donovan
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kira Donovan


Postituste arv : 1719
Join date : 12/04/2011
Age : 27

Viienda korruse koridor - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Viienda korruse koridor   Viienda korruse koridor - Page 2 EmptyEsm Juun 13 2011, 15:17

"Jah, ajaja," vastas Rebecca küsimusele. "Ma juba tõeliselt ootan majadevahelisi mänge," lisas ta.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Viienda korruse koridor - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Viienda korruse koridor   Viienda korruse koridor - Page 2 EmptyEsm Juun 13 2011, 15:27

''Ma ka.Mul tuleb sind kaitsta klommide eest''Naeris Sirius
Tagasi üles Go down
Kira Donovan
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kira Donovan


Postituste arv : 1719
Join date : 12/04/2011
Age : 27

Viienda korruse koridor - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Viienda korruse koridor   Viienda korruse koridor - Page 2 EmptyEsm Juun 13 2011, 15:29

"Ma saan ise ka hakkama," lausus Becca protestival häälel, kuid andis siiski alla ning naeratas. "Mis su lemmik tund on?" küsis ta lihtsalt jutujätkuks.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Viienda korruse koridor - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Viienda korruse koridor   Viienda korruse koridor - Page 2 EmptyEsm Juun 13 2011, 15:37

''Lendamine,MJVK ja nõiajoogid''
Tagasi üles Go down
Kira Donovan
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kira Donovan


Postituste arv : 1719
Join date : 12/04/2011
Age : 27

Viienda korruse koridor - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Viienda korruse koridor   Viienda korruse koridor - Page 2 EmptyEsm Juun 13 2011, 15:39

"Mulle meeldib muundamine..ja nõiasõnad," lausus Becca siis ise. "Mis sa suvel ka teed?" esitas Rebecca jällegi uue küsimuse. Suvi oli ju kohe tulemas.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Viienda korruse koridor - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Viienda korruse koridor   Viienda korruse koridor - Page 2 EmptyEsm Juun 13 2011, 15:44

''Ei tea.Äkki saad mulle külla?''Küsis Sirius ja äkitselt tuli tal suust välja lause mida ta polnud oodanud:''Tledmgblae?''
Tagasi üles Go down
Megan Gomez
Vilistlane
Vilistlane
Megan Gomez


Postituste arv : 6877
Join date : 17/05/2011

Viienda korruse koridor - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Viienda korruse koridor   Viienda korruse koridor - Page 2 EmptyEsm Juun 13 2011, 17:27

Megan juhtus juhuslikult viienda korruse koridori. Rebeccat nähes, tormas tüdruk tema juurde. "Hei, Beck, sa minu ja Wa sünnipäevale tahad tulla?"
Tagasi üles Go down
Alicia Renata Clounder
4. klassi õpilane
4. klassi õpilane
Alicia Renata Clounder


Postituste arv : 1168
Join date : 23/05/2011
Age : 24
Asukoht : Tallinn

Viienda korruse koridor - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Viienda korruse koridor   Viienda korruse koridor - Page 2 EmptyEsm Juun 13 2011, 18:17

Nat uitas koos oma õega mööda lossi ringi ja nad sattusid koridori kus olid Becky, Megan ja poiss keda Al ei tundnud. Nat kuulis kuidas Megan kutsus Beccat tema ja Wanda sünnipäevale. "Tere!Oi mulle meeldivad peod, kas me oleme kutsutud?" lipsas Natil üle huulte enne kui ta midagi mõelda jõudis aga ta kahetses seda kohe kui oli seda küsinud ja läks näost punaseks. "Ah, saan aru kui te ei taha meid kutsuda..."
Tagasi üles Go down
Ashley Katie Clounder
4. klassi õpilane
4. klassi õpilane
Ashley Katie Clounder


Postituste arv : 120
Join date : 06/06/2011

Viienda korruse koridor - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Viienda korruse koridor   Viienda korruse koridor - Page 2 EmptyEsm Juun 13 2011, 18:24

"No jah! Mõnikord me ikka päris tüütud." Ash läks Nati juurde ja naeratas talle.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Viienda korruse koridor - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Viienda korruse koridor   Viienda korruse koridor - Page 2 EmptyEsm Juun 13 2011, 18:57

''Tere'' ütles Sirius võõrastele tüdrukutele ja tutvustas ennast:''Mina olen Sirius.Sirius Taylor''
Tagasi üles Go down
Megan Gomez
Vilistlane
Vilistlane
Megan Gomez


Postituste arv : 6877
Join date : 17/05/2011

Viienda korruse koridor - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Viienda korruse koridor   Viienda korruse koridor - Page 2 EmptyEsm Juun 13 2011, 18:59

"Megan. Megan Arleen Breacky," tutvustas ka Megan end. "Te olete mõlemad kutsutud," lisas ta kaksikutele.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Viienda korruse koridor - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Viienda korruse koridor   Viienda korruse koridor - Page 2 EmptyEsm Juun 13 2011, 19:08

''Rõõm tutvuda.''ütles Sirius.Tal oligi sõpru vaja
Tagasi üles Go down
Alicia Renata Clounder
4. klassi õpilane
4. klassi õpilane
Alicia Renata Clounder


Postituste arv : 1168
Join date : 23/05/2011
Age : 24
Asukoht : Tallinn

Viienda korruse koridor - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Viienda korruse koridor   Viienda korruse koridor - Page 2 EmptyEsm Juun 13 2011, 19:13

"Tere, mina olen Alicia Renata Clounder ja see on minu kaksikõde Ashley Katie Clounder," ütles Al end ja õde tutvustades. "Oi, kui tore!" ütles Alicia Meganile. "Aga kus ja millal pidu toimub?"
Tagasi üles Go down
Megan Gomez
Vilistlane
Vilistlane
Megan Gomez


Postituste arv : 6877
Join date : 17/05/2011

Viienda korruse koridor - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Viienda korruse koridor   Viienda korruse koridor - Page 2 EmptyEsm Juun 13 2011, 19:14

Megan pilgutas Siriusele silma ning küsis: "Mis majas sa oled?" Siis lausus ta kaksikutele: "Ülehomme, siseõues."
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Viienda korruse koridor - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Viienda korruse koridor   Viienda korruse koridor - Page 2 EmptyEsm Juun 13 2011, 19:20

''Griffindor''ütles Sirius ja lisas:''Aga oleks tahtnud Slytrehin'i
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Viienda korruse koridor - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Viienda korruse koridor   Viienda korruse koridor - Page 2 EmptyEsm Juun 13 2011, 19:23

Syd jalutas koridoris. Eemal teisi inimesi silmates võttis ta suuna sinna poole.
Tagasi üles Go down
Alicia Renata Clounder
4. klassi õpilane
4. klassi õpilane
Alicia Renata Clounder


Postituste arv : 1168
Join date : 23/05/2011
Age : 24
Asukoht : Tallinn

Viienda korruse koridor - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Viienda korruse koridor   Viienda korruse koridor - Page 2 EmptyEsm Juun 13 2011, 19:25

"Olgu, aga mis kell võiks kohale tulla?" küsis Al Meganilt .
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Viienda korruse koridor - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Viienda korruse koridor   Viienda korruse koridor - Page 2 Empty

Tagasi üles Go down
 
Viienda korruse koridor
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 3Mine lehele : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Viienda korruse koridor
» Teise korruse koridor
» Seitsmenda korruse koridor
» Kolmanda korruse koridor
» Neljanda korruse koridor

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: | RPG :: RPG: Esimene kooliaasta-
Hüppa: