Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Kokku kutsutud ümarlaud - Page 2 EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Kokku kutsutud ümarlaud - Page 2 EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Kokku kutsutud ümarlaud - Page 2 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Kokku kutsutud ümarlaud - Page 2 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Kokku kutsutud ümarlaud - Page 2 EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Kokku kutsutud ümarlaud - Page 2 EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Kokku kutsutud ümarlaud - Page 2 EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Kokku kutsutud ümarlaud - Page 2 EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Kokku kutsutud ümarlaud - Page 2 EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Kokku kutsutud ümarlaud

Go down 
+4
Cecelia Jones
Vanessa Rosaly Elencia
Isis Nigra Nox
Prof. McGonagall
8 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3  Next
AutorTeade
Megan Gomez
Vilistlane
Vilistlane
Megan Gomez


Postituste arv : 6877
Join date : 17/05/2011

Kokku kutsutud ümarlaud - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kokku kutsutud ümarlaud   Kokku kutsutud ümarlaud - Page 2 EmptyTeis Nov 22 2011, 20:48

"Ja siis Jack vandus," lisas Megan naeratades.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Kokku kutsutud ümarlaud - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kokku kutsutud ümarlaud   Kokku kutsutud ümarlaud - Page 2 EmptyTeis Nov 22 2011, 20:49

"Ta vandus enne kukkumist." parandas Isis. Või pärast? Vahet polnud, üks vitt sealt läbi igatahes oli käinud.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Kokku kutsutud ümarlaud - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kokku kutsutud ümarlaud   Kokku kutsutud ümarlaud - Page 2 EmptyTeis Nov 22 2011, 20:50

"Ja Megan vandus ka," lausus Jack, kes oli vahepeal kuskile istunud ning nüüd laisalt, käed vaheliti, kabinetis ringi vahtis. Muu oli kõik tõele vastanud.
Tagasi üles Go down
Megan Gomez
Vilistlane
Vilistlane
Megan Gomez


Postituste arv : 6877
Join date : 17/05/2011

Kokku kutsutud ümarlaud - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kokku kutsutud ümarlaud   Kokku kutsutud ümarlaud - Page 2 EmptyTeis Nov 22 2011, 20:51

"Vabandust," lausus Megan ingelliku nägu tehes. "Jack hoopis ropendas, kui ma õigesti mäletan. Eksju, Isis?"
Tagasi üles Go down
Prof. McGonagall
1. klassi õpilane
1. klassi õpilane
Prof. McGonagall


Postituste arv : 1705
Join date : 09/04/2011

Kokku kutsutud ümarlaud - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kokku kutsutud ümarlaud   Kokku kutsutud ümarlaud - Page 2 EmptyTeis Nov 22 2011, 20:51

Minerva vangutas pead. Sellised olid siis tänapäeva noored. Loomulikult ei hakanud ta küsima, mis vandesõnad olid kõlanud. Kuid halb oli see igatepidi. "Ma kuulsin, et te käisite haiglatiivas?" küsis Minerva Megan'i käest.
Tagasi üles Go down
https://hogwarts.forum.co.ee
Megan Gomez
Vilistlane
Vilistlane
Megan Gomez


Postituste arv : 6877
Join date : 17/05/2011

Kokku kutsutud ümarlaud - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kokku kutsutud ümarlaud   Kokku kutsutud ümarlaud - Page 2 EmptyTeis Nov 22 2011, 20:52

"Jah," lausus Megan napilt. Megani vanemad tegid üllatunud näo, karku olid nad küll märganud, aga Megan oli keeldunud muud rääkimast.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Kokku kutsutud ümarlaud - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kokku kutsutud ümarlaud   Kokku kutsutud ümarlaud - Page 2 EmptyTeis Nov 22 2011, 20:54

"Jah, roppendas." nõustus Isis. "Megan nikastas oma selja ära või midagi." lausus ta siis Minerva'le. Ei muidugi, tal oli jumala savi, et seda Megan'i käest küsiti.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Kokku kutsutud ümarlaud - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kokku kutsutud ümarlaud   Kokku kutsutud ümarlaud - Page 2 EmptyTeis Nov 22 2011, 20:55

"Ja mina viisin ta sinna," lausus Jack, haiglatiiba. Pidi endale ka plusspunkte direktrissi ees juurde teenima, võimalus ju oli paremasse kirja saada.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Kokku kutsutud ümarlaud - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kokku kutsutud ümarlaud   Kokku kutsutud ümarlaud - Page 2 EmptyTeis Nov 22 2011, 20:55

"Viisid koolini ja panid seal maha." lisas Isis, nagu muuseas. Jutt pidi ikka detailne olema, ime et ta ei öelnud millest Megan ja Jack rääkisid.
Tagasi üles Go down
Megan Gomez
Vilistlane
Vilistlane
Megan Gomez


Postituste arv : 6877
Join date : 17/05/2011

Kokku kutsutud ümarlaud - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kokku kutsutud ümarlaud   Kokku kutsutud ümarlaud - Page 2 EmptyTeis Nov 22 2011, 20:56

"Jah, mul oli karku ka vaja, et kuidagi liikuda," lausus Megan kargule osutades. Tegelikult polnud tal karku vaja, ta oli Pomfrey käest selle "lakkamatute" jalavalude peale saanud.
Tagasi üles Go down
Prof. McGonagall
1. klassi õpilane
1. klassi õpilane
Prof. McGonagall


Postituste arv : 1705
Join date : 09/04/2011

Kokku kutsutud ümarlaud - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kokku kutsutud ümarlaud   Kokku kutsutud ümarlaud - Page 2 EmptyTeis Nov 22 2011, 20:56

Minerva noogutas. "Ja kui tõsine on vigastus? Saite te ennast proua Pomfrey abiga terveks ravitud?" uuris Minerva uuesti Megan'ilt.
Tagasi üles Go down
https://hogwarts.forum.co.ee
Megan Gomez
Vilistlane
Vilistlane
Megan Gomez


Postituste arv : 6877
Join date : 17/05/2011

Kokku kutsutud ümarlaud - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kokku kutsutud ümarlaud   Kokku kutsutud ümarlaud - Page 2 EmptyTeis Nov 22 2011, 20:58

"Läheb aega, Jack kukkus mulle siiski peale ju," lausus ta.
Tagasi üles Go down
Cecelia Jones
3. klassi õpilane
3. klassi õpilane
Cecelia Jones


Postituste arv : 3281
Join date : 20/07/2011

Kokku kutsutud ümarlaud - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kokku kutsutud ümarlaud   Kokku kutsutud ümarlaud - Page 2 EmptyTeis Nov 22 2011, 21:00

"Tegelikult tundub mulle, et midagi hullu ei ole juhtunud, kui seljaga tõsisemad jamad oleksid, siis ei saaks see tüdruk hetkel käiagi ja kaebleks valude käes. Nii, mis CeCe karistuseks tuleb?" rääkis Cecelia isa selgelt asja tagant kiirustades, ta küll nautis koos oma tütrega kvaliteetaega, aga seda mitte koolidirektrissi kabinetis.


Viimati muutis seda Cecelia Jones (Teis Nov 22 2011, 21:00). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Prof. McGonagall
1. klassi õpilane
1. klassi õpilane
Prof. McGonagall


Postituste arv : 1705
Join date : 09/04/2011

Kokku kutsutud ümarlaud - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kokku kutsutud ümarlaud   Kokku kutsutud ümarlaud - Page 2 EmptyTeis Nov 22 2011, 21:00

Minerva kuulas ning noogutas. "Aga me loodame parimat," lausus Minerva. "Mis on teil selle peale öelda?" pöördus Minerva CeCe poole. Tahtis tema versiooni ka kuulda.
Tagasi üles Go down
https://hogwarts.forum.co.ee
Cecelia Jones
3. klassi õpilane
3. klassi õpilane
Cecelia Jones


Postituste arv : 3281
Join date : 20/07/2011

Kokku kutsutud ümarlaud - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kokku kutsutud ümarlaud   Kokku kutsutud ümarlaud - Page 2 EmptyTeis Nov 22 2011, 21:01

"Mul on siin väga igav," lausus Cecelia selgelt ja vaatas oma isale otsa, kes tema poole kulmu kortsutas.
Tagasi üles Go down
Prof. McGonagall
1. klassi õpilane
1. klassi õpilane
Prof. McGonagall


Postituste arv : 1705
Join date : 09/04/2011

Kokku kutsutud ümarlaud - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kokku kutsutud ümarlaud   Kokku kutsutud ümarlaud - Page 2 EmptyTeis Nov 22 2011, 21:05

"30 punkti Hufflepuff'ilt," lausus Minerva. "See on minu otsus, sinu majavanem võib veel punkte maha võtta, kui ta leiab, et su käitumine oli seda väärt," lausus Minerva karmilt. "Lisaks jätan ma su peale tunde," lausus Minerva. "Sellest annan ma sulle täpsemalt teada hilejm". "Ja ma tahan, et sa teiste ees vabandaksid," lausus naine.
Tagasi üles Go down
https://hogwarts.forum.co.ee
Megan Gomez
Vilistlane
Vilistlane
Megan Gomez


Postituste arv : 6877
Join date : 17/05/2011

Kokku kutsutud ümarlaud - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kokku kutsutud ümarlaud   Kokku kutsutud ümarlaud - Page 2 EmptyTeis Nov 22 2011, 21:06

"Jah, sinu pärast ma kukkusin," lausus Megan, suutmata end tagasi hoida. Megani ema pidi jälle piinlikust tundma.
Tagasi üles Go down
Cecelia Jones
3. klassi õpilane
3. klassi õpilane
Cecelia Jones


Postituste arv : 3281
Join date : 20/07/2011

Kokku kutsutud ümarlaud - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kokku kutsutud ümarlaud   Kokku kutsutud ümarlaud - Page 2 EmptyTeis Nov 22 2011, 21:12

Nüüd oli Cecelia kord särada, seekord läks tüdruk tõesti laua keskele seisma, et olla kõigile nähtav. " Ma palun siiralt vabandust kõigi ees, kellele ma olen kunagi liiga teinud. Just hiljuti tapsin ma ühe sääse ära, muide. Aa, ja teie ees," CeCe osutas näpuga kõikidele emadele-isadele selles ruumis, "et teie lapsed nii kohutavalt minu pärast vannuvad. Ja muidugi see ka, et tegelikult olete te kõik minu pärast siin toas ja mul ei ole tegelikult sellest üldse kahju." Cecelia lõpetas oma jutu kniksuga ja ronis laua pealt alla ning vaatas direktrissile otsa. "Kas see sobis?" küsis tüdruk.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Kokku kutsutud ümarlaud - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kokku kutsutud ümarlaud   Kokku kutsutud ümarlaud - Page 2 EmptyTeis Nov 22 2011, 21:18

"Ei," lausus Jack McGonagall'i asemel ning pani käed kuklale. "Ma tahan siirast, ausat vabandust. Et ma seda usuks ka," lausus Jack. Ei olnud vist vaja lisada, et CeCelia võiks põlvili ka viskuda.
Tagasi üles Go down
Cecelia Jones
3. klassi õpilane
3. klassi õpilane
Cecelia Jones


Postituste arv : 3281
Join date : 20/07/2011

Kokku kutsutud ümarlaud - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kokku kutsutud ümarlaud   Kokku kutsutud ümarlaud - Page 2 EmptyTeis Nov 22 2011, 21:22

"Noh, eks sa siis jää lootma," lausus CeCe lõbusalt, tema küll rohkem laua peale ronima ei hakka, nii et uut vabandust ei saa.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Kokku kutsutud ümarlaud - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kokku kutsutud ümarlaud   Kokku kutsutud ümarlaud - Page 2 EmptyTeis Nov 22 2011, 21:25

"Jäängi," lausus Jack, temal aega oli. Loodetavasti teistel ka. Poiss vaatas McGonagall'i poole. Ta pidi ju oma vabanduse lõpuks saama? See, mis Cecelia ennem sääskede ja muude asjade kohta ütles, oli hale.
Tagasi üles Go down
Prof. McGonagall
1. klassi õpilane
1. klassi õpilane
Prof. McGonagall


Postituste arv : 1705
Join date : 09/04/2011

Kokku kutsutud ümarlaud - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kokku kutsutud ümarlaud   Kokku kutsutud ümarlaud - Page 2 EmptyKolm Nov 23 2011, 20:52

"Preili Jones, ma ei palu muud, kui üht korralikku vabandust," lausus Minerva, kes tüdruku vabandusest suurt midagi ei arvanud. Tuleks nüüd üks normaalne vabandus, direktriss mõistaks, et tüdruk kahetses ning nad kõik saaksid laiali minna.
Tagasi üles Go down
https://hogwarts.forum.co.ee
Cecelia Jones
3. klassi õpilane
3. klassi õpilane
Cecelia Jones


Postituste arv : 3281
Join date : 20/07/2011

Kokku kutsutud ümarlaud - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kokku kutsutud ümarlaud   Kokku kutsutud ümarlaud - Page 2 EmptyKolm Nov 23 2011, 20:57

"Tõstke mind keegi laua peale," ütles Cecelia päris käskiva tooniga. Kuna tema isa ei pooldanud laua peale ronimist, siis ei kavatsenudki ta tütart tõsta, vaid vaatas nende poole, kellel seda vabandust hädasti kuulda oli vaja.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Kokku kutsutud ümarlaud - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kokku kutsutud ümarlaud   Kokku kutsutud ümarlaud - Page 2 EmptyKolm Nov 23 2011, 21:03

"Ei ole vaja laua peale ronida," lausus Jack, mis mõte sellel oli? Ja eriti, kui Cecelia ise sinna ronida ei viitsinud.
Tagasi üles Go down
Cecelia Jones
3. klassi õpilane
3. klassi õpilane
Cecelia Jones


Postituste arv : 3281
Join date : 20/07/2011

Kokku kutsutud ümarlaud - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kokku kutsutud ümarlaud   Kokku kutsutud ümarlaud - Page 2 EmptyKolm Nov 23 2011, 21:06

"Ma ei kavatse vabandada sinu jalgadele," lausus CeCe jonnakalt, oli siis nii raske teha paari võlukepi liigutust? Wingardium Leviosa oleks küll aitama pidanud, aga tüdruk kartis, et võibolla ajab ta midagi nässu ja tapab ennast ära.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Kokku kutsutud ümarlaud - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kokku kutsutud ümarlaud   Kokku kutsutud ümarlaud - Page 2 Empty

Tagasi üles Go down
 
Kokku kutsutud ümarlaud
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 3Mine lehele : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Saame kokku
» koolilõpu pidu-kutsutud on kõik,kes tahavad tulla!
» lihtsalt pidžaamapidu,okei,kõik kutsutud,isegi kui keegi pole kutset kätte saanud

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: | RPG :: RPG: Teine kooliaasta / Enne lahingut-
Hüppa: