Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Kõike kõikidele kõigist/pealkiri muutmisel - Page 2 EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Kõike kõikidele kõigist/pealkiri muutmisel - Page 2 EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Kõike kõikidele kõigist/pealkiri muutmisel - Page 2 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Kõike kõikidele kõigist/pealkiri muutmisel - Page 2 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Kõike kõikidele kõigist/pealkiri muutmisel - Page 2 EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Kõike kõikidele kõigist/pealkiri muutmisel - Page 2 EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Kõike kõikidele kõigist/pealkiri muutmisel - Page 2 EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Kõike kõikidele kõigist/pealkiri muutmisel - Page 2 EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Kõike kõikidele kõigist/pealkiri muutmisel - Page 2 EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Kõike kõikidele kõigist/pealkiri muutmisel

Go down 
+35
Sara Rue
Tyler Logan
Liam Payne
Prof. McGonagall
Sunny Lee
Alannah Newton
Demetria Hunter
Aphrodite Ophelika Nox
Edward Lars South
Kwon Minwoo
Katherine Willow
Rosalie Kapelskär
Natalie Johnson
Holly Evans
Chanelle R. Lefèvre
Kira Donovan
Roshon J. Gomez
Demetri Hunter
Ally Brown
Regan Carter
Alicia Renata Clounder
Johanne Friis
Molly A. Ward
Jane Macie Elencia
Lily Collins
Lisell Linkholm
Xavier Z. Demir
Alica Petler
Isis Nigra Nox
Sydney Jenner
Vanessa Rosaly Elencia
Cecelia Jones
Megan Gomez
Athena Z. Demir
Alexa Carter
39 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 15  Next
AutorTeade
Vanessa Rosaly Elencia
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Vanessa Rosaly Elencia


Postituste arv : 2604
Join date : 29/07/2011
Age : 24

Kõike kõikidele kõigist/pealkiri muutmisel - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõike kõikidele kõigist/pealkiri muutmisel   Kõike kõikidele kõigist/pealkiri muutmisel - Page 2 EmptyEsm Okt 24 2011, 21:44

Jaa, veab neil kellel maja on, mul on korter -.-
Tagasi üles Go down
Megan Gomez
Vilistlane
Vilistlane
Megan Gomez


Postituste arv : 6877
Join date : 17/05/2011

Kõike kõikidele kõigist/pealkiri muutmisel - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõike kõikidele kõigist/pealkiri muutmisel   Kõike kõikidele kõigist/pealkiri muutmisel - Page 2 EmptyEsm Okt 24 2011, 21:45

-


Viimati muutis seda Megan Gomez (Esm Juun 11 2012, 22:06). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Sydney Jenner
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Sydney Jenner


Postituste arv : 3300
Join date : 19/10/2011

Kõike kõikidele kõigist/pealkiri muutmisel - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõike kõikidele kõigist/pealkiri muutmisel   Kõike kõikidele kõigist/pealkiri muutmisel - Page 2 EmptyEsm Okt 24 2011, 21:45

Megan A. Breacky kirjutas:
Su koera. Very Happy

Jaaja, Laiks sööb su ära. Ei söö tegelt, ta ei söö inimesi.. Very Happy
Tagasi üles Go down
Vanessa Rosaly Elencia
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Vanessa Rosaly Elencia


Postituste arv : 2604
Join date : 29/07/2011
Age : 24

Kõike kõikidele kõigist/pealkiri muutmisel - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõike kõikidele kõigist/pealkiri muutmisel   Kõike kõikidele kõigist/pealkiri muutmisel - Page 2 EmptyEsm Okt 24 2011, 21:46

Mul ei ole koera ka, kuigi ma olen teda 5 aastat nurunud.
Tagasi üles Go down
Megan Gomez
Vilistlane
Vilistlane
Megan Gomez


Postituste arv : 6877
Join date : 17/05/2011

Kõike kõikidele kõigist/pealkiri muutmisel - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõike kõikidele kõigist/pealkiri muutmisel   Kõike kõikidele kõigist/pealkiri muutmisel - Page 2 EmptyEsm Okt 24 2011, 21:46

-


Viimati muutis seda Megan Gomez (Laup Aug 25 2012, 11:39). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Kõike kõikidele kõigist/pealkiri muutmisel - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõike kõikidele kõigist/pealkiri muutmisel   Kõike kõikidele kõigist/pealkiri muutmisel - Page 2 EmptyEsm Okt 24 2011, 21:46

Koolis, aga õpin kitarri olen viieline ja kiituskirjaga tüüp.
Tagasi üles Go down
Sydney Jenner
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Sydney Jenner


Postituste arv : 3300
Join date : 19/10/2011

Kõike kõikidele kõigist/pealkiri muutmisel - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõike kõikidele kõigist/pealkiri muutmisel   Kõike kõikidele kõigist/pealkiri muutmisel - Page 2 EmptyEsm Okt 24 2011, 21:47

Mul on kass ka. Metsatöll on ta nimi (ärge pange tähele, mina ei mõelnud seda välja) ja tema on nõus küll ükskõik kelle ära sööma.. Very Happy
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Kõike kõikidele kõigist/pealkiri muutmisel - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõike kõikidele kõigist/pealkiri muutmisel   Kõike kõikidele kõigist/pealkiri muutmisel - Page 2 EmptyEsm Okt 24 2011, 21:47

Jah ja minu face on Fiona Kaldmaa..
Tagasi üles Go down
Megan Gomez
Vilistlane
Vilistlane
Megan Gomez


Postituste arv : 6877
Join date : 17/05/2011

Kõike kõikidele kõigist/pealkiri muutmisel - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõike kõikidele kõigist/pealkiri muutmisel   Kõike kõikidele kõigist/pealkiri muutmisel - Page 2 EmptyEsm Okt 24 2011, 21:47

Mu kass (R.I.P.) oli nii tore. *igatseb*
Tagasi üles Go down
Cecelia Jones
3. klassi õpilane
3. klassi õpilane
Cecelia Jones


Postituste arv : 3281
Join date : 20/07/2011

Kõike kõikidele kõigist/pealkiri muutmisel - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõike kõikidele kõigist/pealkiri muutmisel   Kõike kõikidele kõigist/pealkiri muutmisel - Page 2 EmptyEsm Okt 24 2011, 21:49

Ma olen ainuke, kes oma kala ei igatse. Onju? Very Happy
Tagasi üles Go down
Sydney Jenner
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Sydney Jenner


Postituste arv : 3300
Join date : 19/10/2011

Kõike kõikidele kõigist/pealkiri muutmisel - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõike kõikidele kõigist/pealkiri muutmisel   Kõike kõikidele kõigist/pealkiri muutmisel - Page 2 EmptyEsm Okt 24 2011, 21:50

-


Viimati muutis seda Sydney Jenner (Esm Okt 24 2011, 21:52). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Megan Gomez
Vilistlane
Vilistlane
Megan Gomez


Postituste arv : 6877
Join date : 17/05/2011

Kõike kõikidele kõigist/pealkiri muutmisel - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõike kõikidele kõigist/pealkiri muutmisel   Kõike kõikidele kõigist/pealkiri muutmisel - Page 2 EmptyEsm Okt 24 2011, 21:50

Vist jah, Annie pane see pilt siis ükskord ära.
Tagasi üles Go down
Athena Z. Demir
6. klassi õpilane / Prefekt
6. klassi õpilane / Prefekt
Athena Z. Demir


Postituste arv : 3279
Join date : 29/06/2011

Kõike kõikidele kõigist/pealkiri muutmisel - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõike kõikidele kõigist/pealkiri muutmisel   Kõike kõikidele kõigist/pealkiri muutmisel - Page 2 EmptyEsm Okt 24 2011, 22:19

Vanessa Rosaly Elencia kirjutas:
Athena, kust saa Hanna Maria Saart tead? Very Happy

Hóllaa, tean jahh Very Happy.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Kõike kõikidele kõigist/pealkiri muutmisel - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõike kõikidele kõigist/pealkiri muutmisel   Kõike kõikidele kõigist/pealkiri muutmisel - Page 2 EmptyEsm Okt 24 2011, 22:34

Nimi on Anette.käin Tallinna Reaalkoolis. Elan tabasalus sarapuu tänaval. Sündisin 24.07.2000. Ma mängin tennist ja lähen kohe varsti Türki võistlema.
Pildid:
Kõike kõikidele kõigist/pealkiri muutmisel - Page 2 14b3e51609b426fc8e3aa3748bea99f9547bbcff
Natuke väiksemana:
Kõike kõikidele kõigist/pealkiri muutmisel - Page 2 File186_Anette_Andresoo_06.06.2010
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Kõike kõikidele kõigist/pealkiri muutmisel - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõike kõikidele kõigist/pealkiri muutmisel   Kõike kõikidele kõigist/pealkiri muutmisel - Page 2 EmptyTeis Okt 25 2011, 08:07

Sa oled jumala ilus Very Happy
Tagasi üles Go down
Alica Petler
4. klassi õpilane
4. klassi õpilane
Alica Petler


Postituste arv : 381
Join date : 21/10/2011
Age : 21

Kõike kõikidele kõigist/pealkiri muutmisel - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõike kõikidele kõigist/pealkiri muutmisel   Kõike kõikidele kõigist/pealkiri muutmisel - Page 2 EmptyTeis Okt 25 2011, 08:18

Nimi on Karmen.On 4 aastane puudega vend.Isa on surnud autoõnnetuses.Ema hoolitseb meie kahe eest.Olen 9 ja käin lindi koolis.Olen enamuses väga kurb.See on minu loomuses sellest ajast kui lindi koolis käima hakkasin.Seal mind kiusati ja kiustakse veel.Varsti hakkan käima võibolla Judos.Käin plokkflöödis.Et seda tundi on meie koolis võimalik saada on see minu lemmik tund.Kuulan tihti muusikat.Minu loomuses on plokkflööt,muusika,kurbus ja vahel rõõm.Fännan terminaatorit ja elan päriselus õhust ja armastusest-ehk siis teisisõnu ma ei sõõ päriselt ka peaaegu midagi.Armastan lugeda.Fännan Harry Potterit ja Videvikku.Minu kõige suurem südamesoov on leida tõeline sõber.Meeldib veel ka kunst.
Fakte:
Olen väga julge tüdruk
Nutan tihti vahetundides{päriselus.Ja see pole ime kui ma käin koolis mida ma vihkan)
olen Koolis parim peitja
Vihkan Lindi lasteaed algkooli ja see on ta jaoks valus teema
On saanud liigagi palju diplomeid jms.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Kõike kõikidele kõigist/pealkiri muutmisel - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõike kõikidele kõigist/pealkiri muutmisel   Kõike kõikidele kõigist/pealkiri muutmisel - Page 2 EmptyTeis Okt 25 2011, 08:20

Mille eest, sa neid diplomeid niipalju oled saanud? Very Happy
Tagasi üles Go down
Alica Petler
4. klassi õpilane
4. klassi õpilane
Alica Petler


Postituste arv : 381
Join date : 21/10/2011
Age : 21

Kõike kõikidele kõigist/pealkiri muutmisel - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõike kõikidele kõigist/pealkiri muutmisel   Kõike kõikidele kõigist/pealkiri muutmisel - Page 2 EmptyTeis Okt 25 2011, 08:23

Olen käinud väga paljudel kohtadel esinemas.Ja siis tänu koolile on mu kõik neli teadetetahvlit täis.Pildid ei mahu ära XD Ja üks pronksmedal on laulmise eest
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Kõike kõikidele kõigist/pealkiri muutmisel - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõike kõikidele kõigist/pealkiri muutmisel   Kõike kõikidele kõigist/pealkiri muutmisel - Page 2 EmptyTeis Okt 25 2011, 08:48

Sa oled päris tegus Very Happy Ma võin diplomidest ainult unistada Very Happy Keegi neid ju puuotsas ronimis eest ei jaga?
Tagasi üles Go down
Alica Petler
4. klassi õpilane
4. klassi õpilane
Alica Petler


Postituste arv : 381
Join date : 21/10/2011
Age : 21

Kõike kõikidele kõigist/pealkiri muutmisel - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõike kõikidele kõigist/pealkiri muutmisel   Kõike kõikidele kõigist/pealkiri muutmisel - Page 2 EmptyTeis Okt 25 2011, 08:58

Vist mitte.Ma ka kunagi unistasin diplomitest.Tuleb töötada ja alles siis saad auhindu
Tagasi üles Go down
Athena Z. Demir
6. klassi õpilane / Prefekt
6. klassi õpilane / Prefekt
Athena Z. Demir


Postituste arv : 3279
Join date : 29/06/2011

Kõike kõikidele kõigist/pealkiri muutmisel - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõike kõikidele kõigist/pealkiri muutmisel   Kõike kõikidele kõigist/pealkiri muutmisel - Page 2 EmptyTeis Okt 25 2011, 09:02

Miranda, äkki paneksid enda viimase pildi spoilerisse? Oleks parem kiirvastuse lahtrit leida.
Karem, kui sul seal koolis ei meeldi ütle vanematele vms, ega sa ei pea ootama kuni sa mingi 4. klassi lõpetad. Mul oli sama probleem suhteliselt ning ma rääkisin sellest vanematele ning ma läksin enda isa kooli, kus ta käis.

Kuna kõik on siin pannud enda elulugu siis mina ka:

Mina olen Mark ja olen 13 ning elan Sauel, kuid käin Tallinnas koolis. Ma käisin kuni viienda klassini Saue koolis, kuid seal tekkisid mul probleeme, siis läksin teise kooli. Nagu ma kuulnud, ma olen mingi kuulus nüüd, sest ma läksin Saue koolist ära. Kuna ma olen teistsugune ja mul on swag, siis tihtipeale inimestele meeldib mind sellepärast narrida. Nagu näiteks ma mängin pokémoni ja ükssarvikud on minu jaoks lahedad. Mulle meeldib tantsida. Mul on palju medaleid ja diplomeid tantsimisest. Ja üks karikas ka veel Very Happy. Ma enamuse oma vabal ajal tantsin, istun arvutis või mängin simsi või kirjutan igasuguseid jutte.
Mul on kinnineside nutellaga. Mina ei hakka kaklema, kui küsitatakse kumb on parem kas mingi nussa või nutella. Sest nutella minu jaoks on parem, see ei ole niii magus ja seal on mingied pähkleid sees. Ja ma olen salaja abielus Ariana Grandega. Mhm, oleme. Veel on kinnineside mul McFlurryga, Ameerika Supermodelliga ja kindlasti Victoriousega.

Fakte ka:
1. Mina ei kasuta sõna '' BFF ''.
2. PC v.s. Mac. Mac/Apple wins!
3. Tumblr muuutis mu elu. See on nagu Narnia.
4. Mulle meeldivad ükssarvikud
5. Suhtlusportaalid pole lastele.
6. Facebook pole mängimiseks mõeldud.
7. Ma olen tundlik/üli-emotsionaalne poiss. Mis tähendab, et ma nutan, kui keegi mu peale karjub või ütleb halvasti. Ja, hahah narrige ja tundlikku poissi hakkab veel rohkem nutma.
8. Allison ja Angelea ja Myrtle/Chris on kõige parimad Ameerika supermodellist.
9. Kui Eestis on mingi 12 hooaega jooksnud Ameerika supermodellist, siis ma olen kõiki näinud ning vaatan 17. hooaega, kus on fännide lemmikud modellid. Seal hulgas Allison ja Angelea.
10. Kooli juures vihkan seda, et see pole Sigatüügas.
11. Mul on swag. 100% swag.
12. Sims 1 on parem kui 2 ja 3.
13. Ma olen lühike poiss, hetkel 152-153, kuid puberteediga hakkan kasva päris suurelt. Õnneks ma enam pole klassi kõige väikseim. Very Happy

Minu suhtlusportaalid:
feiss
tumblr
weheartit
youtube (mul on lahe kasutaja nimi, I know, see oli mingi 6 aastaselt väljamõeldud nii, et jätke mind rahule sellega Very Happy)
twitter (ma käin seal eluheliharva sees)
Tagasi üles Go down
Cecelia Jones
3. klassi õpilane
3. klassi õpilane
Cecelia Jones


Postituste arv : 3281
Join date : 20/07/2011

Kõike kõikidele kõigist/pealkiri muutmisel - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõike kõikidele kõigist/pealkiri muutmisel   Kõike kõikidele kõigist/pealkiri muutmisel - Page 2 EmptyTeis Okt 25 2011, 10:03

Mark, sa oled ise ka laps...
Tagasi üles Go down
Sydney Jenner
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Sydney Jenner


Postituste arv : 3300
Join date : 19/10/2011

Kõike kõikidele kõigist/pealkiri muutmisel - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõike kõikidele kõigist/pealkiri muutmisel   Kõike kõikidele kõigist/pealkiri muutmisel - Page 2 EmptyTeis Okt 25 2011, 10:07

Mark, vaidlen vastu, Sims 3 on palju parem kui Sims 1..
Tagasi üles Go down
Athena Z. Demir
6. klassi õpilane / Prefekt
6. klassi õpilane / Prefekt
Athena Z. Demir


Postituste arv : 3279
Join date : 29/06/2011

Kõike kõikidele kõigist/pealkiri muutmisel - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõike kõikidele kõigist/pealkiri muutmisel   Kõike kõikidele kõigist/pealkiri muutmisel - Page 2 EmptyTeis Okt 25 2011, 10:10

Triinuke (oli see su nimi ikka?), vaidle vaidle Very Happy
Petrakene, laste all ma mõtlen alla 12 aastasi.
Tagasi üles Go down
Cecelia Jones
3. klassi õpilane
3. klassi õpilane
Cecelia Jones


Postituste arv : 3281
Join date : 20/07/2011

Kõike kõikidele kõigist/pealkiri muutmisel - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõike kõikidele kõigist/pealkiri muutmisel   Kõike kõikidele kõigist/pealkiri muutmisel - Page 2 EmptyTeis Okt 25 2011, 10:11

Oma kasvult oledki sa nende moodi.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Kõike kõikidele kõigist/pealkiri muutmisel - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõike kõikidele kõigist/pealkiri muutmisel   Kõike kõikidele kõigist/pealkiri muutmisel - Page 2 Empty

Tagasi üles Go down
 
Kõike kõikidele kõigist/pealkiri muutmisel
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 15Mine lehele : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 15  Next
 Similar topics
-
» Kõike kõikidele kõigist
» Tund kõikidele klassidele!
» 1. Nõiasõnade tund kõikidele klassidele 9.10.12
» Pealkiri
» Pealkiri

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: Chat'i Arhiiv :: | rpg chat-
Hüppa: