Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Kõndides mööda üksikut koridori... EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Kõndides mööda üksikut koridori... EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Kõndides mööda üksikut koridori... EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Kõndides mööda üksikut koridori... EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Kõndides mööda üksikut koridori... EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Kõndides mööda üksikut koridori... EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Kõndides mööda üksikut koridori... EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Kõndides mööda üksikut koridori... EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Kõndides mööda üksikut koridori... EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Kõndides mööda üksikut koridori...

Go down 
5 posters
Mine lehele : 1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorTeade
Andromeda Parker
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Andromeda Parker


Postituste arv : 412
Join date : 11/04/2011

Kõndides mööda üksikut koridori... Empty
PostitaminePealkiri: Kõndides mööda üksikut koridori...   Kõndides mööda üksikut koridori... EmptyLaup Apr 23 2011, 19:18

Kendra kõndis koridoris ringi, otsides rahulikku ja üksildast kohta. Ta ei jõudnud enam pisaraid tagasi hoida, mistõttu ta vajus põrandale ja hakkaks vaikselt nutma. Soojad pisarad voolasid mööda tüdruku põske alla, kuid ta ei teinud neist välja. Sa ei saa midagi enam teha." kordas ta endale, kuid mõtted ei andnud talle rahu. Miks see mind alati nii endast välja viib?" mõtles ta ning ta sulges silmad, soovides ajas tagasi minna.
Tagasi üles Go down
Severus Snape
MJVK õpetaja / Slytherin'i majavanem
MJVK õpetaja / Slytherin'i majavanem
Severus Snape


Postituste arv : 184
Join date : 23/04/2011

Kõndides mööda üksikut koridori... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõndides mööda üksikut koridori...   Kõndides mööda üksikut koridori... EmptyLaup Apr 23 2011, 19:22

Peeves leidis oma rõõmuks nutva tüdruku. Kummitus lajatas tüdrukule pähe tindipommi ja lendas lae alla sihtides uut pommi.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Kõndides mööda üksikut koridori... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõndides mööda üksikut koridori...   Kõndides mööda üksikut koridori... EmptyLaup Apr 23 2011, 19:25

Jack kõndis, käed taskus, vaikselt mööda koridori. Tal polnud tõesti muud teha. Parajal hetkel tõstis ta pilgu, et mitte põrandal olevale tüdrukule otsa kõndida. Jack oli juba avamas oma suud, et midagi eriti mürgist tee peal ees passimise kohta öelda, kui ta märkas, et tüdruk oli Kendra ja Kendra nuttis. "Hei, juhtus midagi?" küsis Jack, tüdruku juurde seisma jäädes. Ta ei saanud ju lihtsalt nutvast tüdrukust kaarega mööda minna.
Tagasi üles Go down
Severus Snape
MJVK õpetaja / Slytherin'i majavanem
MJVK õpetaja / Slytherin'i majavanem
Severus Snape


Postituste arv : 184
Join date : 23/04/2011

Kõndides mööda üksikut koridori... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõndides mööda üksikut koridori...   Kõndides mööda üksikut koridori... EmptyLaup Apr 23 2011, 19:27

"Keegi käskis mull rohelisi kimputata?" meenutas kummitus salakavalalt ja virutas Jack'i ette maha pasapommi.
Tagasi üles Go down
Andromeda Parker
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Andromeda Parker


Postituste arv : 412
Join date : 11/04/2011

Kõndides mööda üksikut koridori... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõndides mööda üksikut koridori...   Kõndides mööda üksikut koridori... EmptyLaup Apr 23 2011, 19:27

OT: Ei no tõsiselt ka, võta rahulikumalt! Mõned tahavad rahulikemaid vestlusi kellegagi kuskil teha. Sa oled juba igal korrusel midagi teinud Shocked ( peevesile )

Kendra tegutses ennem, ta käsi haaras võlukepi ja ta hüüdis vaikselt nuuksudes: ,,P - protego !" , mistõttu tekkis talle kilbiloits ning tindipudel, kui ka pasapomm põrkasid eemale. ,,Oi ei, mitte sina!" pomises ta, kui nägi Jack´i tema poole tulemas.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Kõndides mööda üksikut koridori... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõndides mööda üksikut koridori...   Kõndides mööda üksikut koridori... EmptyLaup Apr 23 2011, 19:30

OT: Ega Peeves ei pea olema Ssytherin'ide tont? Et ta ei tohiks neid nagu piinata??
Tagasi üles Go down
Severus Snape
MJVK õpetaja / Slytherin'i majavanem
MJVK õpetaja / Slytherin'i majavanem
Severus Snape


Postituste arv : 184
Join date : 23/04/2011

Kõndides mööda üksikut koridori... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõndides mööda üksikut koridori...   Kõndides mööda üksikut koridori... EmptyLaup Apr 23 2011, 19:31

OT: No vabantus ma pean varsti välja minema, aga pahandused ottavad!

Peetves lendas kahjurüümsalt irvitades minema.

OT: kes seda ütles et ma neid ei tohi pasapommidega loopida?
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Kõndides mööda üksikut koridori... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõndides mööda üksikut koridori...   Kõndides mööda üksikut koridori... EmptyLaup Apr 23 2011, 19:32

"Oi ei, mitte mina?" küsis Jack kulmu kortsutades. Enda arust polnud ta sellist vastuvõttu ära teeninud. "Ma võin ju minna ka," lausus Jack ning asutas ennast minekule, kuid keeras siis end uuesti ümber. Järele mõeldes ei kavatsenud ta ikkagi kuhugi minna.

OT: Ei, ta on lihtsalt tont. Mitte Slytherin'i.
Tagasi üles Go down
Andromeda Parker
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Andromeda Parker


Postituste arv : 412
Join date : 11/04/2011

Kõndides mööda üksikut koridori... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõndides mööda üksikut koridori...   Kõndides mööda üksikut koridori... EmptyLaup Apr 23 2011, 19:35

,,Tore oleks." hüüdis Kendra poisile. Ta vältis alati Jack´iga kahekesi jäämiseid ja ega seekord erand polnud. ,,M-mul pole tuju sinuga rääkida..."
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Kõndides mööda üksikut koridori... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõndides mööda üksikut koridori...   Kõndides mööda üksikut koridori... EmptyLaup Apr 23 2011, 19:37

"Kas sa kardad mind?" küsis Jack järsku, vastu seina nõjatudes. Talle vähemalt tundus, et Kendra püüdis teda vältida.
Tagasi üles Go down
Andromeda Parker
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Andromeda Parker


Postituste arv : 412
Join date : 11/04/2011

Kõndides mööda üksikut koridori... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõndides mööda üksikut koridori...   Kõndides mööda üksikut koridori... EmptyLaup Apr 23 2011, 19:40

,,Mis see sinu asi on?" sähvas Kendra Jack´ile. Ta hääl värises kergelt ja pisarad hakkasid uuesti mööda põski alla voolama.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Kõndides mööda üksikut koridori... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõndides mööda üksikut koridori...   Kõndides mööda üksikut koridori... EmptyLaup Apr 23 2011, 19:43

"Rahune maha," lausus Jack vaikselt. Vastus polnud eitav, sellest tegi poiss omad järeldused. "Kas sa kavatsed mulle öelda, mis sul juhtus või raiskan ma siin lihtsalt oma aega?" küsis Jack. Tegelikult küsis ta seda niisama, aega oli tal nagunii maa ja ilm.
Tagasi üles Go down
Andromeda Parker
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Andromeda Parker


Postituste arv : 412
Join date : 11/04/2011

Kõndides mööda üksikut koridori... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõndides mööda üksikut koridori...   Kõndides mööda üksikut koridori... EmptyLaup Apr 23 2011, 19:50

Kendra vajus seina äärde ning pani silmad kinni, ise öeldes: ,,Sa ei ole just õige inimene, kellele ma tahaksin südant puistada, niiet ma arvan, et teine variant."
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Kõndides mööda üksikut koridori... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõndides mööda üksikut koridori...   Kõndides mööda üksikut koridori... EmptyLaup Apr 23 2011, 19:52

"Olgu siis," lausus Jack ning toetas end seina vastu. "Aega mul on," lausus poiss täpsustuseks, miks ta juba minema ei hakanud.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Kõndides mööda üksikut koridori... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõndides mööda üksikut koridori...   Kõndides mööda üksikut koridori... EmptyLaup Apr 23 2011, 19:55

Alexa keksis õnnelikult mööda koridori. "Huvitav, millisesse majja mind sõõlatakse?" arutles ta. Märgates eemal võõrast poissi ja tüdrukut, jäi Juliet kohe seisma. Mõni sekund tardunult, pomises tüdruk kuuldavalt: "Ups."
Tagasi üles Go down
Andromeda Parker
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Andromeda Parker


Postituste arv : 412
Join date : 11/04/2011

Kõndides mööda üksikut koridori... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõndides mööda üksikut koridori...   Kõndides mööda üksikut koridori... EmptyLaup Apr 23 2011, 19:58

Kendra ei öelnud midagi vastuseks, vaid hakkas uuesti pisardama. Ta proovis oma nägu Jack´i eest peita, kuid ta oli kindel, et see ebaõnnestus tal. Kas tal tõesti paremat teha pole? mõtles tüdruk raevukalt.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Kõndides mööda üksikut koridori... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõndides mööda üksikut koridori...   Kõndides mööda üksikut koridori... EmptyLaup Apr 23 2011, 20:00

"See koridor pole keelatud liikumiseks või midagi," pomises Jack tüdrukule, kes äsja tardunult seisma oli jäänud ja "ups" lausunud. Jack aga ei liikunudki paigast. "Äkki on mul kuidagimoodi võimalik sind aidata? Mis iganes ka ei juhtunud," küsis poiss Kendra'lt.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Kõndides mööda üksikut koridori... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõndides mööda üksikut koridori...   Kõndides mööda üksikut koridori... EmptyLaup Apr 23 2011, 20:01

Kuna poisi käitumine polnud Alexa' le just kõige sõbralikum tundunud, arvas ta et on targem lahkuda. Tüdruk kõndis kikivarvul, suure kaarega teistest mööda.
Tagasi üles Go down
Emilia Myers
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Emilia Myers


Postituste arv : 691
Join date : 13/04/2011

Kõndides mööda üksikut koridori... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõndides mööda üksikut koridori...   Kõndides mööda üksikut koridori... EmptyLaup Apr 23 2011, 20:03

''Tere,'' ütles Emilia kõigile rõõmsalt, kuid nähes Ühe tüdruku nutust nägu, otsustas ta, et on vale aeg rõõmustamiseks. ''Mis juhtus?'' küsis ta murelikumal toonil.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Kõndides mööda üksikut koridori... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõndides mööda üksikut koridori...   Kõndides mööda üksikut koridori... EmptyLaup Apr 23 2011, 20:05

Jack vaid viipas Emilia'le tervituseks. Ta ei osanud ka midagi rohkemat öelda, kuna ei teadnud isegi, mis Kendra'ga juhtunud oli.
Tagasi üles Go down
Emilia Myers
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Emilia Myers


Postituste arv : 691
Join date : 13/04/2011

Kõndides mööda üksikut koridori... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõndides mööda üksikut koridori...   Kõndides mööda üksikut koridori... EmptyLaup Apr 23 2011, 20:10

Emilia ootas Kendralt vastust, kuid oli üsna selge, et seda sealt ei tule. ''Ja mida sina siin teed?'' küsis ta Jack'ilt. ''Ega te tülis pole?'' lisas ta ennetades midagi hullu.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Kõndides mööda üksikut koridori... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõndides mööda üksikut koridori...   Kõndides mööda üksikut koridori... EmptyLaup Apr 23 2011, 20:11

"Seda sama mida sinagi," lausus Jack Emilia'le. Ta oli lihtsalt kõndinud mööda koridori, näinud Kendra't ning küsinud, mis tal juhtus. "Miks me peaks tülis olema?" küsis Jack. Kas temalt tõesti midagi muud peale kellegagi külitsemise ei oodatud?
Tagasi üles Go down
Andromeda Parker
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Andromeda Parker


Postituste arv : 412
Join date : 11/04/2011

Kõndides mööda üksikut koridori... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõndides mööda üksikut koridori...   Kõndides mööda üksikut koridori... EmptyLaup Apr 23 2011, 20:12

Äkitselt sekkus Kendra vestlusesse ja tundus nagu ei suudaks ta seda enam enda sees hoida. ,,Ma ei mäleta seda ja keegi ei öelnud ka, nad ei ütle tegelikult siiamaani ja ma ei usugi, et nad ütlevad, ikkagi on jube ja ma ei saa kõik see aeg ometi teadmatuses elada ja ma ise ei mäleta seda hästi, aga ikkagist on see õudne ja ma tõesti ei taha rääkida, samas ma tahan teada saada, kes need olid seal, see on nagu pusle, see on lihtsalt õudne, ma näen seda unenägudes, aga nad varjavad, ka vendadest pole abi, ma arvan, et nad teavad ka, aga ka nemad ei ütle, jäjekordne saladus." vuristas tüdruk ette, ise natuke jahmunud ütles ta: ,,Ma panen jälle segast juttu."
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Kõndides mööda üksikut koridori... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõndides mööda üksikut koridori...   Kõndides mööda üksikut koridori... EmptyLaup Apr 23 2011, 20:14

Jack sai kogu jutust aru ainult nii palju, et Kendra eest varjati mingisugust saladust? Jack ainult noogutas aeglaselt ning vaatas siis Emilia poole, ehk oskas tema midagi paremat selle peale kosta.
Tagasi üles Go down
Emilia Myers
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Emilia Myers


Postituste arv : 691
Join date : 13/04/2011

Kõndides mööda üksikut koridori... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõndides mööda üksikut koridori...   Kõndides mööda üksikut koridori... EmptyLaup Apr 23 2011, 20:17

''Ega te peagi.'' vastas Emilia Jacki küsimusele leebelt. ''Kas kellegagi on midagi juhtunud?'' mõtles Emilia Kendra pika, kuid arusaamatu teksti peale. Jack'i ilmest oli aru saada, et ka tema ei mõistnud.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Kõndides mööda üksikut koridori... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõndides mööda üksikut koridori...   Kõndides mööda üksikut koridori... Empty

Tagasi üles Go down
 
Kõndides mööda üksikut koridori...
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 5Mine lehele : 1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Jalutades mööda koridori- Ei ma tõesti e i viitsi jalutada
» Koridori chill
» Mõõda jalutades
» Veel paar kitsast koridori..
» Mööda tänavat kõmpides.

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: | RPG :: RPG: Esimene kooliaasta-
Hüppa: