Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Rituaal         EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Rituaal         EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Rituaal         EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Rituaal         EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Rituaal         EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Rituaal         EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Rituaal         EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Rituaal         EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Rituaal         EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 3 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 3 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Rituaal

Go down 
Mine lehele : 1, 2, 3  Next
AutorTeade
Külaline
Külaline




Rituaal         Empty
PostitaminePealkiri: Rituaal    Rituaal         EmptyLaup Okt 08 2011, 18:37

OT: Syd ja Cathy pidid mingi kahtlase värgi tegema, seega selline pealkiri. Very Happy Jack, Syd, Cathy

Annie istus koridoris, terve hunnik valgeid tablette käes. Ann oli need enne Tarvilikust toast lahkumist leidnud ja enda kätte võtnud, et Syd neid ei võtaks. Need tundusid nii ahvatlusväärsed, kuid tüdruk ei saanud peast ära mõtet, et need oleksid arvatavasti Syd'i tapnud. Neid ohkas ja toetas end vastu seina, tal oli seljas ainult sviiter ja teksad, arvatavasti saab mõne kena külmetushaiguse, aga vahet polnud. See oli kõik tema süü, ta andis Syd'ile nii halba eeskuju ja see mis London'is juhtus...
Õudne.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Rituaal         Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rituaal    Rituaal         EmptyLaup Okt 08 2011, 18:41

Jack väljus puhketoast, hakates mööda koridori treppide poole kõndima. Märgates Annie't jäi poiss seisma. "Tervitus," lausus ta ning nägi siis tablette tüdruku käes. "Uskumatu, sa pole ikka nende võtmist lõpetanud?" küsis Jack.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Rituaal         Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rituaal    Rituaal         EmptyLaup Okt 08 2011, 18:43

"Need ei ole minu omad," ütles tüdruk ja ohkas, "need on S y d n e y omad. Ma võtsin temalt need ära." Annie heitis veel ühe kõhkleva pilgu uimastitele ja andis need siis Jack'ile: "Ma ei taha riskida, see on minu süü."
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Rituaal         Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rituaal    Rituaal         EmptyLaup Okt 08 2011, 18:44

Sydney oli juba mõnda aega vangikoobastes ühes kõledas kongis passinud, tüdruk lihtsalt lebas seal külmal kivipõrandal. Cathy, oma uue assistendi, oli ta juba ammu nuga tooma saatnud, kuid blondiin polnud loomulikult veel tagasi jõudnud. Kuid Syd'il polnud sellest eriti midagi, temale sobis ka lihtsalt niisama vangikoobastes kükitamine.

Ning siis jõudiski kohale Cathy, käes hiiglaslik, kõige suurem nuga mille ta leidnud oli. Koridoris märkas neid Annie't ja Jack'i, kellele rõõmsalt lehvitas.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Rituaal         Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rituaal    Rituaal         EmptyLaup Okt 08 2011, 18:47

"Sinu süü?" kordas Jack. "Kas sina andsid neid Syd'ile?" küsis poiss uskumatult. Annie oli neid esimesena võtnud, kes teab. "Tere Cathy," lausus Jack, kui blondiini märkas. "Kuhu sa sellega lähed?" küsis poiss siis kulmu kortsutades, noa poole viibates.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Rituaal         Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rituaal    Rituaal         EmptyLaup Okt 08 2011, 18:48

"Syd'i juurde," vastas Cathy lahkelt. "Ta ajas mingit tapmise mula ja käskis mul noa tuua." Catherine ilmselt ei mõistnud asja tõsidust..
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Rituaal         Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rituaal    Rituaal         EmptyLaup Okt 08 2011, 18:49

Jack pööras ennast Cathy poole. "Sa teed nalja?" küsis ta, taaskord uskumatult. Cathy oli ikka tõeline blondiin.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Rituaal         Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rituaal    Rituaal         EmptyLaup Okt 08 2011, 18:50

"Ei..," lausus Cathy süütult ning kehitas õlgu.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Rituaal         Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rituaal    Rituaal         EmptyLaup Okt 08 2011, 18:51

"Anna see nuga siia," käskis Jack ning läks Cathy juurde, et nuga tüdrukult ära võtta.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Rituaal         Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rituaal    Rituaal         EmptyLaup Okt 08 2011, 18:51

"Muidugi mitte," Annie ajas end maast püsti ja tormas Cathy juurde. "Anna see kohe siia," käskis ta ja võttis Cathy õlgadest kinni, lollakas.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Rituaal         Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rituaal    Rituaal         EmptyLaup Okt 08 2011, 18:52

"Miks te minult noa ära võtate?" nõudis Cathy. "Syd tahtis end ise maha lüüa."
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Rituaal         Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rituaal    Rituaal         EmptyLaup Okt 08 2011, 18:53

"Sina ei aita teda selles," lausus Jack karmilt. "Kus ta on?" küsis poiss siis.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Rituaal         Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rituaal    Rituaal         EmptyLaup Okt 08 2011, 18:54

Cathy'le ei tulnud muidugi pähegi, et Syd ei luba tal sellist infot jagada. Seega tüdruk osutaski vangikoobaste kaugemasse nurka, kus Syd pikutas.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Rituaal         Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rituaal    Rituaal         EmptyLaup Okt 08 2011, 18:55

"Cathy oled sa Sydney sõber või mitte?" Annie tõmbas Cathy käest noa ära ja lükkas selle oma selja taha. "Syd on arvatavasti pilves, jälle."
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Rituaal         Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rituaal    Rituaal         EmptyLaup Okt 08 2011, 18:56

"Olen, sellepärast ma teda aitangi. Ükskõik milles," teatas Cathy uhkelt.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Rituaal         Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rituaal    Rituaal         EmptyLaup Okt 08 2011, 18:58

"Sa oled jobu," ütles Annie ja murdis noa pooleks, noh animaag oli natuke tugevam, kui varem. Slytherin'lane lasi Cathy'st ahti ja kõndis Syd'i juurde kellele ta kõva laksu vastu põske andis: "Mida sa teed!?"


Viimati muutis seda Annie Fox (Laup Okt 08 2011, 19:00). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Rituaal         Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rituaal    Rituaal         EmptyLaup Okt 08 2011, 18:59

Jack läks Cathy osutatud suunas vangikoobaste kaugemasse nurka. Ja Syd oligi seal, pikutas. "Sydney," lausus Jack ning kükitas tüdruku kõrvale maha. "Mis kurat sul viga on?" ei saanud poiss pihta, ta oletas et Syd oli teadvusel ikka, vms.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Rituaal         Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rituaal    Rituaal         EmptyLaup Okt 08 2011, 19:01

"Ai!" Syd kargas vihaselt püsti ja lõi Annie'le kõrvakiilu vastu. "Miks teid huvitab?!"
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Rituaal         Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rituaal    Rituaal         EmptyLaup Okt 08 2011, 19:05

"Sest sa oled mu sõber ja sõbrad ei jäta teisi!" käratas Annie ja hõõrus oma põske. "Sa lõpetad selle ära, ma aitan sind."
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Rituaal         Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rituaal    Rituaal         EmptyLaup Okt 08 2011, 19:07

"Ei lõpeta ma midagi!" käratas Syd jonnakalt.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Rituaal         Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rituaal    Rituaal         EmptyLaup Okt 08 2011, 19:08

Annie hakkas nutma, pagan tunded keesid liiga tihti üle. "Lõpetad küll, sa rikud oma elu ära! Mina rikkusin, ma tegin asju mida ma endiselt kahetsen, väga ja ma ei luba sul midagi sellist teha."
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Rituaal         Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rituaal    Rituaal         EmptyLaup Okt 08 2011, 19:13

"Lõpeta!" kähvas Syd. "Nuga siia!"
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Rituaal         Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rituaal    Rituaal         EmptyLaup Okt 08 2011, 19:15

Annie võttis noa kilud, murdis need Syd'i ees veel väiksemateks tükkideks ja pressis siis need kokku, ta käed olid küll verised, aga Syd'ei saa nüüd enam end sellega pussitada.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Rituaal         Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rituaal    Rituaal         EmptyLaup Okt 08 2011, 19:16

"CATHY! Too uus nuga!" röökis Syd ning vaatas rahuolevalt Catherine'i, kes köögi poole põgenes.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Rituaal         Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rituaal    Rituaal         EmptyLaup Okt 08 2011, 19:18

"Mis paneb sind arvama, et ma sellega sama ei tee?" urises Annie, mitte nagu inimene, vaid nagu rebane. Funny.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Rituaal         Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rituaal    Rituaal         Empty

Tagasi üles Go down
 
Rituaal
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 3Mine lehele : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: | RPG :: RPG: Teine kooliaasta / Enne lahingut-
Hüppa: