Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Minu järjekas foorumist. EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Minu järjekas foorumist. EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Minu järjekas foorumist. EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Minu järjekas foorumist. EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Minu järjekas foorumist. EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Minu järjekas foorumist. EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Minu järjekas foorumist. EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Minu järjekas foorumist. EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Minu järjekas foorumist. EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 3 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 3 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Minu järjekas foorumist.

Go down 
3 posters
Mine lehele : 1, 2  Next
AutorTeade
Külaline
Külaline




Minu järjekas foorumist. Empty
PostitaminePealkiri: Minu järjekas foorumist.   Minu järjekas foorumist. EmptyEsm Aug 29 2011, 13:42

Ma tegin järjeka sellest foorumist, et mul siin igav ei hakkaks.Kes tahab siia juttu sisse saada siis kirjuta siia alla.Noh, kommentaaridesse.

''Head aega ema ja isa!'' karjus Dakota, kui ta oli rongi peale minemas.''Küllap sul on seal tore.'' ütles ema nuuksudes oma siidist rätikusse.
''Loodan väga, et talle seal meeldib.'' ütles isa lehvitades Dakotale, kui rong hakkas sõitma lehvitas Dakota emale ja isale.Ta astus sisse ja pani oma kohvrid ära sinna kuhu ta pidi panema.''Terekest.'' lausus Dakotale võõras, väikest kasvu mees.''Tere jah!'' lausus Dakota rõõmsalt, sest ta ei tahtnud toda meest solvata.Dakota istus vaba koha peale ja nägi seal tundmatut tüdrukut.''Terekest, '' lausus Dakota.
''Tere,'' ütles tundmatu tüdruk.Tundmatu tüdruk tõstis pea ülesse ja vabandas, et ta oli nii lohakas.''Pole midagi.'' lausus Dakota vaadates aknast välja.''Kes sina veel oled?'' küsis tundmatu tüdruk.''Ee - Dakota.'' ütles Dakota, sest ta ei kavatsend täispikka nime välja öelda.
''Mina olen Jane.'' lausus nüüdsest peale talle tuttav tüdruk - Jane.''Sa lähed Sigatüükasse eks?'' küsis Jane kiirustades, et ma ei jõuaks temast midagi küsida.''Ja, mis siis sellest?'' küsis Dakota.''Ah, ei midagi,'' ütles Jane rõõmsalt vaadates ukse poole.''Bertie Botti kommid!'' ütles Jane rõõmsalt ja kiirustas neid ostma.''No, ma ostan ka siis midagi.'' ütles Dakota ja kiirustas igasugust magusat ostma.''Vau, ma pole varem nii palju komme kedagi ostmas näinud.'' ütles Jane imestades.''Aga ole Bertie Bottis ettevaatlik, seal on kollimaitselisi ka, jube rõvedad.'' ütles Jane nina krimpsutades ja oma pakki lahti tehes.''Sul on konn ka, lahe.'' lausus Jane silmad pärani ajades.''Mhm.'' ütles Dakota noogutades.''Vabandust, ega te siin kollimaitselisi komme söö, nende hais tuleb taha.'' ütles talle võõras.''Sul on kuumi õune.'' ütles võõras rõõmsalt.''See ongi see tüdruk, noh see Rosalie.'' ütles Jane sosistades.''Mida sa seal sosistad, ahjaa me hakkame kohale jõudma!'' ütles Rosalie ja kõndis oma kohale.''Ta on jube.''ütles Jane.''Me oleme nüüd kohal.'' lausus jälle see lühikest kasvu mees.''Pange riided selga.'' ütles lühikest kasvu mees, kui ta hakkas juba ära minema.''Oota, kes sa oled?'' küsis Dakota.''Rubeus Hagrid,Sigatüüka metsavaht ja õpetaja.'' ütles Hagrid.''Aga riided selga ja rongist välja.'' ütles Hagrid ja lahkus.Jane ja Dakota astusid rongist välja ja, nad pidid minema Hagridiga kaasa.''Tulge palun kõik siia!''karjus Hagrid.


Viimati muutis seda Dakota Emma Roberts (Esm Aug 29 2011, 14:55). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Vanessa Rosaly Elencia
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Vanessa Rosaly Elencia


Postituste arv : 2604
Join date : 29/07/2011
Age : 24

Minu järjekas foorumist. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Minu järjekas foorumist.   Minu järjekas foorumist. EmptyEsm Aug 29 2011, 13:48

Normaalne Smile
Tagasi üles Go down
Jane Macie Elencia
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Jane Macie Elencia


Postituste arv : 2356
Join date : 29/07/2011
Age : 29

Minu järjekas foorumist. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Minu järjekas foorumist.   Minu järjekas foorumist. EmptyEsm Aug 29 2011, 13:52

Very Happy:D:D:D
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Minu järjekas foorumist. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Minu järjekas foorumist.   Minu järjekas foorumist. EmptyEsm Aug 29 2011, 13:58

Jane on ka sees Very Happy
Tagasi üles Go down
Vanessa Rosaly Elencia
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Vanessa Rosaly Elencia


Postituste arv : 2604
Join date : 29/07/2011
Age : 24

Minu järjekas foorumist. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Minu järjekas foorumist.   Minu järjekas foorumist. EmptyEsm Aug 29 2011, 13:59

Ammu juba ju xd
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Minu järjekas foorumist. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Minu järjekas foorumist.   Minu järjekas foorumist. EmptyEsm Aug 29 2011, 14:43

Lahe järjekas Very Happy
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Minu järjekas foorumist. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Minu järjekas foorumist.   Minu järjekas foorumist. EmptyEsm Aug 29 2011, 14:47

Tahad ka sisse?
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Minu järjekas foorumist. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Minu järjekas foorumist.   Minu järjekas foorumist. EmptyEsm Aug 29 2011, 14:57

Võib küll Razz
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Minu järjekas foorumist. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Minu järjekas foorumist.   Minu järjekas foorumist. EmptyEsm Aug 29 2011, 14:59

Ee, mul on veel 1 tegelast veel vaja.
Tagasi üles Go down
Vanessa Rosaly Elencia
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Vanessa Rosaly Elencia


Postituste arv : 2604
Join date : 29/07/2011
Age : 24

Minu järjekas foorumist. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Minu järjekas foorumist.   Minu järjekas foorumist. EmptyEsm Aug 29 2011, 15:02

Vanessa võid ka sisse panna.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Minu järjekas foorumist. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Minu järjekas foorumist.   Minu järjekas foorumist. EmptyEsm Aug 29 2011, 15:05

Okei, ma hakkan siis pihta.
Tagasi üles Go down
Vanessa Rosaly Elencia
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Vanessa Rosaly Elencia


Postituste arv : 2604
Join date : 29/07/2011
Age : 24

Minu järjekas foorumist. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Minu järjekas foorumist.   Minu järjekas foorumist. EmptyEsm Aug 29 2011, 15:06

Ootan siis. Mul on jube igav praegu...
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Minu järjekas foorumist. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Minu järjekas foorumist.   Minu järjekas foorumist. EmptyEsm Aug 29 2011, 15:17

''See Hagrid on ikka jube pisike,'' ütles Jane.''Ah, seda küll jah.'' naeris Dakota.''Hagrid, palun lõpeta karjumine see ei mõju lastele hästi.'' ütles Prof. McGonagall rangelt.''Jah, seda küll.'' ütles Hagrid karjumise lõpetades.Jane ja Dakota astusid Hagridi juurde ja veel neid pandi purjede peale ja neid sõudeti edasi, kui nad kooli jõudsid pidid nad Prof. McGonagalliga minema sõõlamisruumi.''Teretulemast, kõikidele uutele õpilastele!'' lausus Prof.McGonagall ja lõi oma lusikaga klaasi peale.''Vaikust palun!'' lausus Prof.McGonagall.''Mina olen Albus Dumbledore ja mina olen Sigatüüka direktor.'' ütles Dumbledore ja lõpetas rääkimise.Prof.McGonagall võttis välja taskust nimekirja õpilastest ja hüüdis: Vanessa Rosaly Elencia!
''Ta on nii närvis.'' ütles Jane.''Tundub jah,'' ütles Dakota.''Päris hullusti.'' ütles Jane.''Slytherin!'' karjus Sõõlamiskübar.''Venfiace Maxie!'' ütles Prof. McGonagall, et kõik kuuleksid.''Tema pole nii närvis.'' ütles Jane imestades.''Ravenclaw!'' lausus Sõõlamiskübar veel kõvemini.''Nüüd paluksin Jane Macie Extasy!'' ütles Prof. McGonagall.''Gryffindor!'' ütles Sõõlamiskübar.''Dakota Emma Roberts!''ütles Prof.McGonagall.''Gryffindor!'' ütles Sõõlamiskübar.


Viimati muutis seda Dakota Emma Roberts (Esm Aug 29 2011, 15:25). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Vanessa Rosaly Elencia
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Vanessa Rosaly Elencia


Postituste arv : 2604
Join date : 29/07/2011
Age : 24

Minu järjekas foorumist. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Minu järjekas foorumist.   Minu järjekas foorumist. EmptyEsm Aug 29 2011, 15:18

xd
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Minu järjekas foorumist. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Minu järjekas foorumist.   Minu järjekas foorumist. EmptyEsm Aug 29 2011, 15:42

30 minutit hiljem

''Nüüd ma paluksin kõigil meie maitsvaid hõrgutisi süüa,'' ütles Albus Dumbledore ja seisis püsti.''Ja nüüd, kõikide Sigatüüka võlukooli õpilaste auks!'' ütles Albus Dumbledore.''Dakota, ulata palun kanakoibi.'' ütles Jane.''Võta,'' ütles Dakota ja andis Janele kanakoibi.Dakota ulatas omale paar kartulit ja seenekastme.''Jäätis!'' hõiskas Jane rõõmust.''On jah!'' ütles Dakota ja ulatas magustoidu taldrikule jäätist.''Siin on krõpsu ka!'' hõiskas Jane rõõmust.''Ära nii palju ka pugi.'' ütles kaks tundmatut venda.''Lõpetage Freddy ja George!'' ütles Jane vihaselt.''Lõpetame jah.'' ütles Freddy solvunult.''Miks nad sind kiusavad?'' küsis Dakota.''Ma olen nende väike õde.'' ütles Jane sosistades.''Sellepärast,'' ütles Jane.
''Ahah,'' ütles Dakota ja jätkas söömist.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Minu järjekas foorumist. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Minu järjekas foorumist.   Minu järjekas foorumist. EmptyEsm Aug 29 2011, 15:44

Lahe osa Very Happy
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Minu järjekas foorumist. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Minu järjekas foorumist.   Minu järjekas foorumist. EmptyEsm Aug 29 2011, 15:46

Noh, minu vanuses päris naljakas kuulda selliseid asju.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Minu järjekas foorumist. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Minu järjekas foorumist.   Minu järjekas foorumist. EmptyEsm Aug 29 2011, 15:56

Lolz XDXD
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Minu järjekas foorumist. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Minu järjekas foorumist.   Minu järjekas foorumist. EmptyEsm Aug 29 2011, 15:58

Alla kümmne, no problemo. Very Happy
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Minu järjekas foorumist. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Minu järjekas foorumist.   Minu järjekas foorumist. EmptyEsm Aug 29 2011, 16:03

Ma olen 11 Very Happy
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Minu järjekas foorumist. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Minu järjekas foorumist.   Minu järjekas foorumist. EmptyEsm Aug 29 2011, 16:06

2 aastat vahet. Very Happy
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Minu järjekas foorumist. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Minu järjekas foorumist.   Minu järjekas foorumist. EmptyEsm Aug 29 2011, 16:07

See pole eriti suur vanusevahe minujaoks.
Tagasi üles Go down
Jane Macie Elencia
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Jane Macie Elencia


Postituste arv : 2356
Join date : 29/07/2011
Age : 29

Minu järjekas foorumist. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Minu järjekas foorumist.   Minu järjekas foorumist. EmptyEsm Aug 29 2011, 17:27

Aina lahedamaks läheb Very Happy
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Minu järjekas foorumist. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Minu järjekas foorumist.   Minu järjekas foorumist. EmptyEsm Aug 29 2011, 17:28

Läheb ka vä?
Tagasi üles Go down
Jane Macie Elencia
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Jane Macie Elencia


Postituste arv : 2356
Join date : 29/07/2011
Age : 29

Minu järjekas foorumist. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Minu järjekas foorumist.   Minu järjekas foorumist. EmptyEsm Aug 29 2011, 17:30

Sinu meelest ei lähe? Very Happy
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Minu järjekas foorumist. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Minu järjekas foorumist.   Minu järjekas foorumist. Empty

Tagasi üles Go down
 
Minu järjekas foorumist.
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2Mine lehele : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Minu järjejutt foorumist
» Joonistus foorumist.
» Kõik minu kontode tutvustused [lingid]
» Sellest foorumist raamat tekkinud

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Väljaspool rollimängu :: Omalooming-
Hüppa: