Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Koridoris igavlemas EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Koridoris igavlemas EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Koridoris igavlemas EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Koridoris igavlemas EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Koridoris igavlemas EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Koridoris igavlemas EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Koridoris igavlemas EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Koridoris igavlemas EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Koridoris igavlemas EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 2 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 2 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Koridoris igavlemas

Go down 
2 posters
Mine lehele : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorTeade
Külaline
Külaline




Koridoris igavlemas Empty
PostitaminePealkiri: Koridoris igavlemas   Koridoris igavlemas EmptyPüh Aug 28 2011, 15:20

Syd tiirutas aeglaselt koridoris ja mõlgutas süngeid mõtteid. Viimastel päevadel oleks kõik justkui halvem, nüüd inimesed teadsid kes ta tegelikult on ja sellest tuli ka muutuseid. Aga tüdruk polnud arvanud, et nii palju muutuda võib. See oli kohutav. Sydney pühkis oma pisarais silmi, kuid ei kavatsenudki nutmist jätta.

OT: Jack.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Koridoris igavlemas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koridoris igavlemas   Koridoris igavlemas EmptyPüh Aug 28 2011, 15:26

Jack pööras seitsmendale korrusele, jäädes hetkeks koridori otsa seisma. Loomulikult oli ta märganud koridoris tiirutavat Sydney't. Korraks mõtles Jack lahkumisele, kuid siiski mõtles ta ümber, nähes et Syd'iga polnud kõik korras. Poiss kõndis tüdruku juurde. "Mis juhtus?" küsis ta siis igasuguse tervitamise asemel.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Koridoris igavlemas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koridoris igavlemas   Koridoris igavlemas EmptyPüh Aug 28 2011, 15:31

"Ma ei tea," sosistas Syd. Ta tõepoolest ei teadnud. "See pidu oli õudusunenägu," lausus tüdruk vaid.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Koridoris igavlemas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koridoris igavlemas   Koridoris igavlemas EmptyPüh Aug 28 2011, 15:36

"Ja sa nutad selle pärast?" ksis Jack. "Mis seal nii jubedat oli? Enamus võttis teie uudise hästi vastu," lausus Jack . Kuigi tema ise kindlasti mitte.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Koridoris igavlemas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koridoris igavlemas   Koridoris igavlemas EmptyPüh Aug 28 2011, 15:42

"Mind ei huvita enamus," sisistas Syd hammaste vahelt.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Koridoris igavlemas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koridoris igavlemas   Koridoris igavlemas EmptyPüh Aug 28 2011, 15:46

"Olgu," kehitas Jack õlgu. Ta ei osanud tüdrukut muud moodi lohutada. "Mis sind siis huvitab?" küsis ta.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Koridoris igavlemas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koridoris igavlemas   Koridoris igavlemas EmptyPüh Aug 28 2011, 15:50

"Sina," lausus Syd. "Vaata Jack, me Mia'ga tahame, et meid koheldaks kui tavalisi inimesi. Aga nüüd on see asi nii suureks puhutud. Ma ei usu ise ka enam, et ma üldse kunagi lootsin normaalset suhtumist," seletas tüdruk kurvalt.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Koridoris igavlemas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koridoris igavlemas   Koridoris igavlemas EmptyPüh Aug 28 2011, 15:52

"Ja sa nutad minu pärast?" küsis Jack. Sest tema oli kogu asja nii raskeks teinud?
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Koridoris igavlemas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koridoris igavlemas   Koridoris igavlemas EmptyPüh Aug 28 2011, 15:55

"Just," lausus Sydney. "Sinu ja kõigi nende pärast, kes meid mõista ei suuda."
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Koridoris igavlemas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koridoris igavlemas   Koridoris igavlemas EmptyPüh Aug 28 2011, 19:29

Hetkeks suunas Jack oma pilgu mujale, et Syd'i sõnade üle järele mõelda. Ta lihtsalt ei teadnud, mida öelda. "Mida sa minult ootad? Mõistmist?" küsis poiss, pilku tagasi tüdrukule viies.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Koridoris igavlemas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koridoris igavlemas   Koridoris igavlemas EmptyPüh Aug 28 2011, 19:37

"Jah," lausus Syd, nagu oleks see kõige ilmselgem asi üldse.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Koridoris igavlemas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koridoris igavlemas   Koridoris igavlemas EmptyPüh Aug 28 2011, 19:58

"Pärast viite aastat kõigile valetamist, sa arvad, et ma mõistan seda?" küsis Jack uskumatult. "Vaata, ma arvasin, et ma tunnen sind," lausus Jack mõtlikult. "Aga nüüd tuleb välja, et sa oled hoopis keegi teine," lõpetas Jack. See oli liiga segadusseajav.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Koridoris igavlemas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koridoris igavlemas   Koridoris igavlemas EmptyEsm Aug 29 2011, 09:33

"Ma ei ole keegi teine. Ma olen see sama inimene kes varemgi, ainult et nüüd sa tead minust rohkem. Ja ausalt öeldes, kui sa ei saa aru et ma olen ka normaalne inimene, siis ma soovin, et poleks kunagi siia ilma sündinud. Nii oleks teile kõigile lihtsam, kui see tõesti oleks nii olnud," lausus Sydney.
"Aga mida see aitaks, kui ma praegu kuristikku hüppaksin?" küsis tüdruk lühikese mõttepausi järel. "See teeks asju ainult hullemaks, kas pole? Seega olen mina siin see, kes kannatab, mitte teie. Mina teeksin hea meelega midagi mis mu maa pealt minema pühiks, aga ma ei saa, sest teie tunneksite ennast selle pärast halvasti!"
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Koridoris igavlemas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koridoris igavlemas   Koridoris igavlemas EmptyEsm Aug 29 2011, 19:14

"Et sina oled see, kes kannatab?" kordas Jack Sydney sõnu. Kui tüdrukul oli olnud plaanis temas süütunnet tekitada, siis oli see nüüd totaalselt ka õnnestunud. Kuid ikkagi ei saanud poiss aru, mida Syd oma jutuga saavutada püüdis. "Selle asemel, et maa pealt ära kaduda, võiksid sa pigem olukorraga leppida. Kõik ei pea olema vaimustunud teie saladusest," lausus Jack.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Koridoris igavlemas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koridoris igavlemas   Koridoris igavlemas EmptyEsm Aug 29 2011, 19:15

"Ma ei ootagi vaimustust," lausus Syd lihtsalt.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Koridoris igavlemas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koridoris igavlemas   Koridoris igavlemas EmptyEsm Aug 29 2011, 19:25

"Jah, sina ootad mõistmist," lausus Jack, nagu ta eelnevalt aru oli saanud. "Anna andeks, kui ma ei suuda toimunut mõista," kehitas poiss õlgu, selline ta kord juba oli. Ta lihtsalt ei kannatanud valetamist ning kõike sellega kaasnevat.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Koridoris igavlemas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koridoris igavlemas   Koridoris igavlemas EmptyEsm Aug 29 2011, 19:27

"Siis on see sinu enda süü," arvas Sydney järsku elavnedes. "Mina ei pea sinu pärast pisaraid valama ja ütlen, et käige põrgusse te kõik!" hüüatas tüdruk reipalt naeratades.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Koridoris igavlemas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koridoris igavlemas   Koridoris igavlemas EmptyEsm Aug 29 2011, 19:41

Jack vaatas hetke mõtlikult tüdrukut, kuid varsti ta noogutas. "Siis on sellega korras," kehitas poiss õlgu.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Koridoris igavlemas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koridoris igavlemas   Koridoris igavlemas EmptyEsm Aug 29 2011, 19:44

OT: Keegi minu kasutajatest liituda võib?
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Koridoris igavlemas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koridoris igavlemas   Koridoris igavlemas EmptyEsm Aug 29 2011, 19:46

OT: Mia võib.

"Ei ole korras!" nähvas Syd.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Koridoris igavlemas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koridoris igavlemas   Koridoris igavlemas EmptyEsm Aug 29 2011, 19:51

OT: Tore

Mia kõndis puhketoa poole, kui märkas koridoris Jacki ja Sydney'it, viimane paistis päris ärritunud. Korra mõtles tüdruk ümber keerata ja ringiga minna, kuid mõtles siis ümber.
"Tere," lausus ta.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Koridoris igavlemas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koridoris igavlemas   Koridoris igavlemas EmptyEsm Aug 29 2011, 19:52

"Tere," lausus Jack, kui oli ennast ümber pööranud ning Mia't märganud.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Koridoris igavlemas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koridoris igavlemas   Koridoris igavlemas EmptyEsm Aug 29 2011, 19:54

"Tere, õeke," ütles Syd.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Koridoris igavlemas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koridoris igavlemas   Koridoris igavlemas EmptyEsm Aug 29 2011, 19:55

Selle peale Mia vaid noogutas, seejärel võttis ta õe käest kinni ja tiris ta poisist veidi eemale: "Kõik korras?"
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Koridoris igavlemas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koridoris igavlemas   Koridoris igavlemas EmptyEsm Aug 29 2011, 20:01

"Ei, ma saatsin Jack'i põrgusse," lausus Syd laialt naeratades.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Koridoris igavlemas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koridoris igavlemas   Koridoris igavlemas Empty

Tagasi üles Go down
 
Koridoris igavlemas
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 6Mine lehele : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Koridoris, lihtsalt koridoris.
» Igavlemas
» Igavlemas
» Istumas ja igavlemas
» õues igavlemas

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: | RPG :: RPG: Teine kooliaasta / Enne lahingut-
Hüppa: