Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
One Dream, One Lie EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
One Dream, One Lie EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
One Dream, One Lie EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
One Dream, One Lie EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
One Dream, One Lie EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
One Dream, One Lie EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
One Dream, One Lie EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
One Dream, One Lie EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
One Dream, One Lie EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 One Dream, One Lie

Go down 
+2
Rosalie Kapelskär
Isis Nigra Nox
6 posters
Mine lehele : 1, 2  Next
AutorTeade
Külaline
Külaline




One Dream, One Lie Empty
PostitaminePealkiri: One Dream, One Lie   One Dream, One Lie EmptyEsm Aug 22 2011, 02:54

Mul tuli suur tahtmine midagi sellist teha. Paljud teist on teinud midagi seoses selle foorumiga ja ka mina kavatsen seda teha – omal moel. Kriitikat ootan, kuna sellest õpib kõige rohkem. Kui keegi tahab oma tegelast siia siis kirjutage kommentaaridesse kes ja milline ta seal jutus olla võiks.


“Ann, ärka. Snape tuleb,” ütles Mia ja raputas tüdrukut jõuliselt, piisavalt, et ta ärkaks.
“Me peame minema, kui tahame siin koolis edasi õppida,” pomises Mia juba paanikasse sattudes ja siia sinna vaadates.
“Rahune, läheme järve äärde, siis võime haiglatiiba külastada,” pomises Ann ja katsus oma pead, neiu juuksed ja otsaesine olid millegi sooja ja kleepuvaga koos, verega.
“Mida sa Isisele ütled?” nõudis Mia.
“Albus oli ise süüdi, kui Isis seda ei mõista pole see minu mure, tule meil on kiire!”
“Jajah, mina sinu matuseid ei korralda.”
“Mia, tuleee!” venitas Annie ja tõmbas tüdruku põrandalt püsti.
“Mis Albusest saab? Tead, ma viin ta pärast haiglatiiba. ”
“Mia,” käratas Annie ja heitis põlgust täis pilgu Albusele, see kõik oli posi süü, vähemalt enamus.

30 minutit hiljem

“Näed, see peaks sulle paras olema,” ütles Mia ja ulatas Anniele kollase suvekleidi.
“Kas sa mu jalanõud tõid?”
“Eee, ma unustasin.”
“Kurat, mida me inimestele ütleme?”
“Ütle, et sa astusid järves midagi jalga.”
“Heaküll, ma pean oma juustega midagi tegema, veri ei tule maha…” lausus Annie.
“Pane rätik pähe,” käskis Mia.
“Lollakas, mõtle milline ma välja näen, paljajalu ja rätik peas?” hädalas Annie.
“Annie palun,” anus Mia ja viskas Anniele rätiku pähe.
Annie pööritas silmi ja keeras oma märjad juused helekollasesse rätikusse. Tüdruk võttis maast oma võlukepi ja soovis, et ta võiks kasutada võlujõudu, et ta võiks end kuivatada ja oma jalanõud kutseloitsuga järve äärde kutsuda.
“Ei Annie, sa tead miks me seda teha ei või. Kui sa ebaõnnestunud loitsu tõttu sellise haava oma pähe saad siis sa ei isegi ei mõtle oma võlukpile!” käratas Mia ja tiris Annie käes ta võlukepi, mille ta oma taskusse pistis.

4 minutit hiljem

“Palun aidake mind, ta sai viga, ma ei oleks pidanud seda tegema. Ma olin nii loll,” halas Mia ja tõstis ‘teadvusetu’ Annie voodisse.
“Ma ei tea mis juhtus, ausalt ma ei näinud, aga temaga juhtus ka niimoodi, nagu sellel poisil,” vingus Mia ja osutas väriseva käega voodi poole kus Albus juba lebas.
“Me ei kasutanud, mingeid halbu loitse, me mõtlesime need välja, need ei pidanud kellegile halba tegema ja siis ma läksin järve äärde, kuna tal tuli šhok ja ma pidin ta kuidagi maha rahustama, seega ma viskasin ta järve, aga ta sai jalale ka haava.
“Ole tasa sa rumal tüdruk! Üksina hakkad teda aitama, vaesekesel päris sügavad haavad nüüd, aga eks neid loitsude katsetamisi on ennegi ette tulnud, sa võid minna. Enne homset sa teda ei näe,” lausus Pomfery ärritusega ja läks tüdrukutest eemle ravimeid otsima. Mia tõusis püsti ja pilgutas Anniele silma, kes talle samaga vastas. Tüdruk lippas vaikselt uksest välja, tee peal nägi ta Isis kellele ta sarmikalt naeratas ning keelt näitas.

Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

One Dream, One Lie Empty
PostitaminePealkiri: Re: One Dream, One Lie   One Dream, One Lie EmptyEsm Aug 22 2011, 08:46

Oot, oot.. Mida Al nüüd tegi???
Muidu lahe jutt Very Happy
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




One Dream, One Lie Empty
PostitaminePealkiri: Re: One Dream, One Lie   One Dream, One Lie EmptyEsm Aug 22 2011, 09:59

Võiks olla tore, kui ka Syd'i tegelane seal oleks.
Tagasi üles Go down
Rosalie Kapelskär
4. klassi õpilane
4. klassi õpilane
Rosalie Kapelskär


Postituste arv : 1539
Join date : 18/08/2011
Age : 21
Asukoht : kord maal,kord linnas ja kord kuskil mujal :D

One Dream, One Lie Empty
PostitaminePealkiri: Re: One Dream, One Lie   One Dream, One Lie EmptyEsm Aug 22 2011, 12:09

Rosalie tegelase võiksid ka sinna ''kupatada''
Tagasi üles Go down
http://hogwarts2.forum.co.ee
Külaline
Külaline




One Dream, One Lie Empty
PostitaminePealkiri: Re: One Dream, One Lie   One Dream, One Lie EmptyEsm Aug 22 2011, 16:06

Proovisin siis Sydney ja Rosalie kuidagi juttu saada, peale nende on jutus veel uusi tegelasi ja te võite loo käigust üllatuda. See osa ei ole väga pikk, mul ei olnud just kuigi palju aega selle kirjutamiseks.

“Ma saan aru, et Teil ei esine enam kaebusi härra Nox?” küsis proa Pomfrey murelikult.
“Ei, minuga on kõik korras,” ütles Albus, arvatavasti juba kümmnendat korda.
“Siis te võte lahkuda, preili Fox ootab teid ukse taga.”
“Aitäh,” pomises poiss ja vinnas end voodist püsti, tõmbas oma voodile kardinad ette ja vahetas riided. Oma tenniste otsimisega läks poisil aega, sest keegi oli need ühe teise haiglatiiva voodi alla visanud. “Neetud,” kirus poiss, kui voodi alt välja roomas ja end püsti ajas. Albus toppis jalanõud jalga ja lahkus haiglatiivast ülima rahuloluga.
“Annie sa oled siin või?”
“Jah,” vastas tüdruk ja tõusis püsti, Albusel oli nii kaua aega läinud, et tüdruk oli maha istunud.
“Oh, ma ei pannud sind tähelegi,” Ütles poiss mille peale Ann ainult silmi pööritas, “seega millal sa välja said?”
“Täna hommikul,” ütles tüdruk, “Mia on Puhketoas, kõik usuvd meie lugu, et me katsetasime loitse.”
“Väga hea,”
“Kas ma Isisele võin rääkida?” uuris Albus.
“Luulude käes vaevled või? Isegi see, et sa ta vend oled ei säästaks sind tema raevu eest,” sisistas tüdruk vihaselt ja jäi vait, ta kuulis kellegi samme. Tüdruk heitis pilgu koridori otsa, seal paistsid Sydney ja Jack, viimasel peas nägu mis peegeldas siirast tüdimust.
“Ma magan poiste puhketoas, sa võid omale uut voodit otsima hakata,” irvitas Syd ja vahtis Jacki suurte silmadega kes ainult pead raputas. Syd tegi veel paar katset Jacki ära rääkida, aga see ei õnnestunud. Siis märkas ta Anniet ja Albus: “Uhuu, uus paar lossis?” kiljus Sydeny ja tegi nägu nagu oksendaks.
“Jah, uus paar lossis,” vastas Annie sarkastiliselt ja saatis Sydney’le halvakspaneva pilgu.
“Teid kahte pole kolmel päeval näha olnud, kuulujutud räägivad, et sa said tanu alla,” hõikas Syd.
“Me läheme, oma abieluplaane arutama,” vastas Annie ja võttis suuna puhketoa poole, Albus neiul sabas lonkimas. Tee peal nägid nad Rosaliet kes ühte tuntud mugulaulu laulis ja väga energiliselt tantsis. Tahes tahmata pani see Annie naerma ja taaskord pidi ta saama halvakspanu osaliseks. Annie ohkas sügavalt ja kiirendas sammu.
Puhketas läksid Annie ja Albuse teed lahku ning tüdruk tormas oma magamistuppa kus istus Megan ja sõi šokolaadi: “Soovid ka?”
“Aitäh, aga ei, mul ei ole magusa isu,” vastas tüdruk ja viskas end pikali. See oli olnud väga veider nädal, väga veidrate tegemistega.


Viimati muutis seda Mia Deanne Clark (Esm Aug 22 2011, 22:34). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




One Dream, One Lie Empty
PostitaminePealkiri: Re: One Dream, One Lie   One Dream, One Lie EmptyEsm Aug 22 2011, 17:35

Vot nüüd on see juba hea jutt. Very Happy
Tagasi üles Go down
Albus E. Nox
Vilistlane
Vilistlane
Albus E. Nox


Postituste arv : 322
Join date : 18/08/2011

One Dream, One Lie Empty
PostitaminePealkiri: Re: One Dream, One Lie   One Dream, One Lie EmptyEsm Aug 22 2011, 19:31

Väga hea lugu Very Happy Aga Albus ausalt öeldes räägib kõik Isis'ele ära, olgu see siis mis tahes.
Tagasi üles Go down
Megan Gomez
Vilistlane
Vilistlane
Megan Gomez


Postituste arv : 6877
Join date : 17/05/2011

One Dream, One Lie Empty
PostitaminePealkiri: Re: One Dream, One Lie   One Dream, One Lie EmptyEsm Aug 22 2011, 19:36

Oii, Megan ka sees. Smile
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




One Dream, One Lie Empty
PostitaminePealkiri: Re: One Dream, One Lie   One Dream, One Lie EmptyEsm Aug 22 2011, 19:44

Noo vaatame, võibolla muudame siis Albuse mälu.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

One Dream, One Lie Empty
PostitaminePealkiri: Re: One Dream, One Lie   One Dream, One Lie EmptyEsm Aug 22 2011, 19:45

Nii armas ^^ see sobiks palju paremini Very Happy
Tagasi üles Go down
Jane Macie Elencia
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Jane Macie Elencia


Postituste arv : 2356
Join date : 29/07/2011
Age : 29

One Dream, One Lie Empty
PostitaminePealkiri: Re: One Dream, One Lie   One Dream, One Lie EmptyEsm Aug 22 2011, 20:03

Hea:)
Tagasi üles Go down
Rosalie Kapelskär
4. klassi õpilane
4. klassi õpilane
Rosalie Kapelskär


Postituste arv : 1539
Join date : 18/08/2011
Age : 21
Asukoht : kord maal,kord linnas ja kord kuskil mujal :D

One Dream, One Lie Empty
PostitaminePealkiri: Re: One Dream, One Lie   One Dream, One Lie EmptyEsm Aug 22 2011, 21:50

Vot see ROsalie tantsimise koht ajab naerma Very Happy
Tagasi üles Go down
http://hogwarts2.forum.co.ee
Külaline
Külaline




One Dream, One Lie Empty
PostitaminePealkiri: Re: One Dream, One Lie   One Dream, One Lie EmptyTeis Aug 23 2011, 02:11

Ma pean pakkima hakkama ja ei jõua praegu rohkem kirjutada. Loodan, et saan reisile läpaka kaasa võtta, siis võin edasi kirjutada.

"Tõde või tegu?" küsis Jack irvega ja võttis järjekordse lonksu oma konjakist.
"Tõde," vastas Annie.
"Hmm, kas sa oled kunagi andestamatut needust kasutanud?" uuris poiss.
"Eh, ei," vastas tüdruk süütundega ja ta ette tulvasid mälestused päevast mil nad Mia ja Albusega lõbu pärast Imperiot kasutasid. Ning mida see neile maksma läks. Keegi neist isegi ei uskunud, et suudab kedagi teist kontrollida, kuid see üritus lõppes Anniele haavaga peas ning Albusele enese üle kontrolli kaotamisega, mille käigus ta end raskelt vigastas. Kindlasti langes osa süüst ka kangele alkoholile.
"Heaküll, kas mul on ohutu õelda tegu? Või tulevad sealt mingid tüüpilised küsimused?" irvitas Jack, oli aru saada, et ta vihjas oma tuntud suhtedraamale.
"Sina võtad riski, sa ei tea mida ma küsida kavatsen. niiet kas tõde või tegu?" küsis Annie uuesti.
"Tegu," ütles Jack, ilmselt ei olnud tal riskimis tuju ja kui ta ka olekski soovinud tõde rääkida siis oleks ta Annie küsimusest end kuidagi välja vingerdanud.
"Lõpeta joomine, me ei pea jälle purju jääma," käskis tüdruk kes oli ainult ühe siidri joonud ega kavatsenud rohkem juua.
"Miks mitte? Kardad, et midagi juhtub?" küsis Jack laia irvega ja tõstis kulmud küsivalt ülesse.
"Ei, ega looda ka. Enam mitte. Lõpeta sa teed seda jälle!" pomises Annie ja pani silmad siiski kinni, pigem vanast harjumusest.
"Miks, nii võluv?" naeris mees.
"Ei, ma lihtsalt ignoneerin 'seda'," otsustas Annie ja viskas tulle uue puu mida see ahnelt õgima hakkas. Temal ja Jackil, aegajalt Sydneyl oli komme kokku saada siin kus nad Jackiga 'telgipidu' olid korraldanud. Maas oli ikka veel tume jälg kohast kus oli aasta eest olnudveider klaasist bassein. Juba ammu ei olnud Annie enam Jackist sisse võetud, nad olid nüüd lihtsalt head sõbrad. nii oli kõigile kergem. Kuid nagu näha, siis Sydney ja Isis ei olnud alla andnud, ning sama jäärapäine oli ka Jack. Inimesed ei vaevunud enam Jacki küsimustega üle valada, sest kõik teadsid, et vastust nad kätte ei saa. Sydneyl oli järjekorde 'ma magan poiste magamistoas' streik ja Isis oli hõivatud oma hundiasjadega. eale Regoni ja Mia i teadnud keegi, et Annie oli animaag, regon ja Annie olid omavahel saavutanud täieliku mõistmise ja Annie oli temasse äärmiselt kiindunud. Jack oli, aga edukalt kooli lõpetanud ning Anniel ei olnud õrna aimugi mida tema ja Tyler veel koolis tegid. Jack ütles, et nad õpivad juurde, et paremat töökohta saada, kuid Annie ei uskunud seda.
"Ma ei täida seda ülesannet, miks me üldse seda tobetat mängu mängime?" küsis Jack.
"Harjumusest," vastas Annie lühidalt ja toetas end vastu laia mändi, vähemalt nii arvas Annie, puu vähemalt meenutas mändi, kuid ei olnud päris selle moodi. Õues oli külm, ning lumi oli maas ja lõket oli raske põlevana hoida, see kippus ära kustuma, seega pidi sinna tihedalt võlujõuga kuivatatud oksi viskama. "Oled Sydney osas alla andnud?" küsis Annie meenutades Jacki 'suurt muret.'
"Ei, see on poiste magamistuba. Magaks ta siis vähemalt kellegi teise voodis, aga ei. Mul niigi üks koer Syd seal, kolmekesti läheks kitsaks," irvitas Jack.
"Soovin edu sulle, kuid ma usun, et sa ei veena teda nii kergelt ümber," mainis Annie nii muuseas, "tead ma pean minema. Ma lubasin Regonile, et saan temaga kokku. Pärast tuleb veel siia ja röövib mu ära."
"Ei röövi, ma ei luba," vastas Jack muigega, kuid juba oli Annie püsti tõusnud, maast oma õlakoti võtnud ja talle käega lehvitanud. Nüüd nägi Jack teda puude poole tormamas.
"Nägemist!" hüüdis poiss veel tüdrukule järgi ja pööritas silmi, Annie oli liiga tormakas. Jack tõusis püsti, kustutas lõkke ning hakkas kooli poole sammuma.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




One Dream, One Lie Empty
PostitaminePealkiri: Re: One Dream, One Lie   One Dream, One Lie EmptyTeis Aug 23 2011, 09:14

Üli hea Very Happy
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




One Dream, One Lie Empty
PostitaminePealkiri: Re: One Dream, One Lie   One Dream, One Lie EmptyTeis Aug 23 2011, 10:08

Kriiktikat ei tulegi? Mitte kellegi suust?
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




One Dream, One Lie Empty
PostitaminePealkiri: Re: One Dream, One Lie   One Dream, One Lie EmptyTeis Aug 23 2011, 10:17

Selleks, on sul Syd'i vaja. Mulle jutt meeldis Very Happy
Tagasi üles Go down
Jane Macie Elencia
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Jane Macie Elencia


Postituste arv : 2356
Join date : 29/07/2011
Age : 29

One Dream, One Lie Empty
PostitaminePealkiri: Re: One Dream, One Lie   One Dream, One Lie EmptyTeis Aug 23 2011, 13:57

Mulle meeldis ka Very Happy
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




One Dream, One Lie Empty
PostitaminePealkiri: Re: One Dream, One Lie   One Dream, One Lie EmptyNelj Aug 25 2011, 00:25

Sydi? Very Happy Okei, ma tän tõesti ei jaksa kirjutada, aga vb homme õhtul.
Tagasi üles Go down
Albus E. Nox
Vilistlane
Vilistlane
Albus E. Nox


Postituste arv : 322
Join date : 18/08/2011

One Dream, One Lie Empty
PostitaminePealkiri: Re: One Dream, One Lie   One Dream, One Lie EmptyNelj Aug 25 2011, 09:00

Jah, meie kriitik ju Very Happy
Tagasi üles Go down
Rosalie Kapelskär
4. klassi õpilane
4. klassi õpilane
Rosalie Kapelskär


Postituste arv : 1539
Join date : 18/08/2011
Age : 21
Asukoht : kord maal,kord linnas ja kord kuskil mujal :D

One Dream, One Lie Empty
PostitaminePealkiri: Re: One Dream, One Lie   One Dream, One Lie EmptyNelj Aug 25 2011, 20:57

Kas Rosaliet rohkem sisse ei tule või on vaja ainult kannatust?
Tagasi üles Go down
http://hogwarts2.forum.co.ee
Külaline
Külaline




One Dream, One Lie Empty
PostitaminePealkiri: Re: One Dream, One Lie   One Dream, One Lie EmptyNelj Aug 25 2011, 21:00

Ma ei tea, vaatama Very Happy Vb tantsib kuskil veel.
Tagasi üles Go down
Jane Macie Elencia
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Jane Macie Elencia


Postituste arv : 2356
Join date : 29/07/2011
Age : 29

One Dream, One Lie Empty
PostitaminePealkiri: Re: One Dream, One Lie   One Dream, One Lie EmptyNelj Aug 25 2011, 21:02

Kas on palju tahetud, et sa mind sisse paneksid?
Tagasi üles Go down
Rosalie Kapelskär
4. klassi õpilane
4. klassi õpilane
Rosalie Kapelskär


Postituste arv : 1539
Join date : 18/08/2011
Age : 21
Asukoht : kord maal,kord linnas ja kord kuskil mujal :D

One Dream, One Lie Empty
PostitaminePealkiri: Re: One Dream, One Lie   One Dream, One Lie EmptyNelj Aug 25 2011, 21:03

Mia Deanne Clark kirjutas:
Ma ei tea, vaatama Very Happy Vb tantsib kuskil veel.

Tantsib? Evil or Very Mad Shocked Mad pale Kas ta siin muud ka teeb kui tantsib?


Viimati muutis seda Rosalie Kapelskär (Nelj Aug 25 2011, 21:08). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
http://hogwarts2.forum.co.ee
Külaline
Külaline




One Dream, One Lie Empty
PostitaminePealkiri: Re: One Dream, One Lie   One Dream, One Lie EmptyNelj Aug 25 2011, 21:04

Ma ei tea, see jutt keskendub üldiselt Annie suhtlusringile.
Tagasi üles Go down
Jane Macie Elencia
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Jane Macie Elencia


Postituste arv : 2356
Join date : 29/07/2011
Age : 29

One Dream, One Lie Empty
PostitaminePealkiri: Re: One Dream, One Lie   One Dream, One Lie EmptyNelj Aug 25 2011, 21:06

Ja kas ma kuulun sinna?
Tagasi üles Go down
Sponsored content





One Dream, One Lie Empty
PostitaminePealkiri: Re: One Dream, One Lie   One Dream, One Lie Empty

Tagasi üles Go down
 
One Dream, One Lie
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2Mine lehele : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Väljaspool rollimängu :: Omalooming-
Hüppa: