Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Karistus kahele  EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Karistus kahele  EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Karistus kahele  EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Karistus kahele  EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Karistus kahele  EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Karistus kahele  EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Karistus kahele  EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Karistus kahele  EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Karistus kahele  EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 4 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 4 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Karistus kahele

Go down 
2 posters
Mine lehele : 1, 2  Next
AutorTeade
Severus Snape
MJVK õpetaja / Slytherin'i majavanem
MJVK õpetaja / Slytherin'i majavanem
Severus Snape


Postituste arv : 184
Join date : 23/04/2011

Karistus kahele  Empty
PostitaminePealkiri: Karistus kahele    Karistus kahele  EmptyLaup Aug 13 2011, 19:58

Snape sammus kuuendale korrusele Alica ja Heria tema järgi. Severus koputas kabineti uksele eeldades, et Minerva on seal. Parema käes oli mehel oma võlukepp ja teises Alica võlukepp ja mantel.

OT: Pole mõtet vaidlema hakkata, te tulete koos minuga kabinetti.
Tagasi üles Go down
Prof. McGonagall
1. klassi õpilane
1. klassi õpilane
Prof. McGonagall


Postituste arv : 1705
Join date : 09/04/2011

Karistus kahele  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Karistus kahele    Karistus kahele  EmptyLaup Aug 13 2011, 19:59

"Sisse," kostus Minerva hääl kabinetist. Naine tõusis oma toolilt, korjas laiali olevad paberid kokku, et oma laua ilmet veidi korrastada, ning kõndis siis teisele poole lauda. Ukse taga olijad võisid nüüd sisse astuda.
Tagasi üles Go down
https://hogwarts.forum.co.ee
Külaline
Külaline




Karistus kahele  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Karistus kahele    Karistus kahele  EmptyLaup Aug 13 2011, 20:01

Heria ohkas ja ütles Prof.Snapeile:"Sir,millal toimub järgmine MJVK tund?".


Viimati muutis seda Heria Glasgow (Laup Aug 13 2011, 20:02). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Severus Snape
MJVK õpetaja / Slytherin'i majavanem
MJVK õpetaja / Slytherin'i majavanem
Severus Snape


Postituste arv : 184
Join date : 23/04/2011

Karistus kahele  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Karistus kahele    Karistus kahele  EmptyLaup Aug 13 2011, 20:02

Severus tegi ukse lahti ning lasi tüdrukud enda ees sisse eirates Herilase küsimust kuna see ei käinud teemaga kokku "Õhtust, Minerva." ütles ta oma tavapärasel toonil "Meil on väiksed probleemid reegleid eiravate õppilastega." teatas ta ka ise sisse astudes ja ust enda järel sulgedes.

OT: Ma oletan, et on õhtu :S
Tagasi üles Go down
Prof. McGonagall
1. klassi õpilane
1. klassi õpilane
Prof. McGonagall


Postituste arv : 1705
Join date : 09/04/2011

Karistus kahele  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Karistus kahele    Karistus kahele  EmptyLaup Aug 13 2011, 20:04

"Tere, Severus," noogutas Minerva tervituseks. "Mis on probleemiks?" küsis ta kahe õpilase poole vaadates, küsimus oli siiski suunatud Snape'ile. "Võtke istet," lausus ta ning võlukepi viipe peale ilmusid Minerva laua alt nähtavale kolm tooli. Juhuks kui ka Severus istet soovis võtta. Ta lootis nüüd probleemidest kuulda.
Tagasi üles Go down
https://hogwarts.forum.co.ee
Severus Snape
MJVK õpetaja / Slytherin'i majavanem
MJVK õpetaja / Slytherin'i majavanem
Severus Snape


Postituste arv : 184
Join date : 23/04/2011

Karistus kahele  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Karistus kahele    Karistus kahele  EmptyLaup Aug 13 2011, 20:06

Snape pidas paremaks püsti jääda. "Need... Ahha... Noorukid." ütles ta kulmu kortsutades "Tungisid selle." ta asetas nähtamattuks tegeva mantli Minerva lauale. "All minu kabineti ja püüdsid mind loitsida." jätkas ta ikka oma külmal toonil. "Preili Patili'lt pidin ma isegi võlukeppi." ta asetas nimetatud eseme mantli kõrvale "Konfiskeerima, sest ta keeldus minu loitsimist lõppetamast."
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Karistus kahele  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Karistus kahele    Karistus kahele  EmptyLaup Aug 13 2011, 20:07

Alica kõmpis Snape'i järel sisse.Ta oli nii hirmul et ei julgenud õpetajate poole vaadagi
Tagasi üles Go down
Prof. McGonagall
1. klassi õpilane
1. klassi õpilane
Prof. McGonagall


Postituste arv : 1705
Join date : 09/04/2011

Karistus kahele  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Karistus kahele    Karistus kahele  EmptyLaup Aug 13 2011, 20:08

Minerva oli tüdrukute tegutsemisest üsna jahmunud. "Vastab see tõele?" küsis ta rangelt, õpilaste poole pöördudes. Kuigi sellel polnud ilmselget vajadust. "Kuidas te seda seletate?" küsis ta.
Tagasi üles Go down
https://hogwarts.forum.co.ee
Külaline
Külaline




Karistus kahele  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Karistus kahele    Karistus kahele  EmptyLaup Aug 13 2011, 20:14

Heria istus toolile ja vaatas direktissile otsa."Ma ei taha Alica süüdistada,aga mina ei tahtnud minna Snape kabineti,ma lihtsalt tahtsin saada tema sõbraks,sest teised kaks,kelleg atutvusin,ütlesid et ma olen imelik.Seega tegin tema järgi"Heria hakkas nutma,ta küsis pisarate vahelt,palun ärge visake mind koolist välja!".
Tagasi üles Go down
Severus Snape
MJVK õpetaja / Slytherin'i majavanem
MJVK õpetaja / Slytherin'i majavanem
Severus Snape


Postituste arv : 184
Join date : 23/04/2011

Karistus kahele  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Karistus kahele    Karistus kahele  EmptyLaup Aug 13 2011, 20:15

"Sellise asja eest ei visata koolist välja." pistis Snape külmalt vahele, tal oli vastik vaatata kuidas mingi plikatirts tönnis.
Tagasi üles Go down
Prof. McGonagall
1. klassi õpilane
1. klassi õpilane
Prof. McGonagall


Postituste arv : 1705
Join date : 09/04/2011

Karistus kahele  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Karistus kahele    Karistus kahele  EmptyLaup Aug 13 2011, 20:19

"Ma ei viska teid koolist välja," lausus Minerva nutvale tüdrukule. "Preili Patil, mida on teil öelda professori kabinetti tungimise kohta?" küsis ta kalgilt. Kuigi seda ei võinud õigustada mitte ükski asi. "Karistuse olete te igatahes ära teeninud, mõlemad,"lisas naine.l
Tagasi üles Go down
https://hogwarts.forum.co.ee
Külaline
Külaline




Karistus kahele  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Karistus kahele    Karistus kahele  EmptyLaup Aug 13 2011, 20:20

Heria jätis nutmise,ta vaatas Alicale otsa.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Karistus kahele  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Karistus kahele    Karistus kahele  EmptyLaup Aug 13 2011, 20:24

,,Me kohtusime maa aluses koridoris ja siis mina pakkusin Heriale selle idee välja ja mina läksin.Ja siis Heria järgnes mulle ja siis me jõudsime Proffesor Snape'i kabinetti kus mina hakkasin hävingut korraldama ja nii see läkski,,Alica silmist veeres suur pisar.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Karistus kahele  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Karistus kahele    Karistus kahele  EmptyLaup Aug 13 2011, 20:29

"Prof.McGonagall,palun ärge tehke talle midagi hullu,ta on mu ainuke sõber!".
Tagasi üles Go down
Prof. McGonagall
1. klassi õpilane
1. klassi õpilane
Prof. McGonagall


Postituste arv : 1705
Join date : 09/04/2011

Karistus kahele  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Karistus kahele    Karistus kahele  EmptyLaup Aug 13 2011, 20:30

"Miks sa professor Snape'i kabinetis hävingut üritasid korraldada?" küsis Minerva. See oligi peamine põhjus, miks Minerva tahtis neile karistust. Täiesti mõtlematu käitumine.
Tagasi üles Go down
https://hogwarts.forum.co.ee
Külaline
Külaline




Karistus kahele  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Karistus kahele    Karistus kahele  EmptyLaup Aug 13 2011, 20:39

Alica väristas ennast ja lausus väriseva häälega,,Heria,praegu see ei loe.Mind võidakse iga hetk ko-koolist välja visata''Alica tõstis pilgu ja vaatas proffesorit,,Kui ma kabinetti sisenesin siis vist kaotasasin enesevalitsuse''ütles ta vaikselt,kuid piisavalt kõvasti et proffesor teda kuuleks,Ta isegi mäletas vaid neid loitse mis ta lausunud oli ja seda kuidas ta ühe purgi oli plahvatam pannud.Muud asjad tulid vaid aeglaselt meelde
OT:Korraks eemale.Vend proovib nüüd minu toas hävingut korraldada


Viimati muutis seda Alica Patil (Laup Aug 13 2011, 20:40). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Karistus kahele  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Karistus kahele    Karistus kahele  EmptyLaup Aug 13 2011, 20:40

Heria vaid nuuksus ja tundis südamest Alicale kaasa.
Tagasi üles Go down
Prof. McGonagall
1. klassi õpilane
1. klassi õpilane
Prof. McGonagall


Postituste arv : 1705
Join date : 09/04/2011

Karistus kahele  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Karistus kahele    Karistus kahele  EmptyLaup Aug 13 2011, 20:41

"Sel juhul oleks teil vaja külastust haiglatiiba," lausus Minerva karmilt. "Nüüd paluge professorilt andestust," lausus Minerva. "Kuid karistusest te ilma ei jää," lisas naine.
Tagasi üles Go down
https://hogwarts.forum.co.ee
Külaline
Külaline




Karistus kahele  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Karistus kahele    Karistus kahele  EmptyLaup Aug 13 2011, 20:43

"Vabadust,prof.Snape,ma ei tee seda enam kunagi ,Sir.Aga Direktiss,miks me peaks minema haiglatiiba?".
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Karistus kahele  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Karistus kahele    Karistus kahele  EmptyLaup Aug 13 2011, 20:46

,,Vabandust sir,,pomises Alica.Ta oli oodanud koolist väljaviskamist.,,Millal me karistust kanname ja kas ma saan keelu siganurme külastamisele ja lendluudpalli mängimisele?''tundis Alica huvi karistuste vastu
Tagasi üles Go down
Prof. McGonagall
1. klassi õpilane
1. klassi õpilane
Prof. McGonagall


Postituste arv : 1705
Join date : 09/04/2011

Karistus kahele  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Karistus kahele    Karistus kahele  EmptyLaup Aug 13 2011, 20:50

"Seda muidugi," lausus Minerva. "Siganurme külastuse keeld on praegu tähtajatu," see tähendas, et Alica'l oli keelatud minna Siganurme määramatuks ajaks. "Mis aga puudub lendluudpalli võistkonda, siis seda ma sulle keelata ei saa," lausus Minerva, kuigi see oli täielikult tema võimuses. "Gyffindoril lihtsalt pole võimalusi uue püüdja leidmiseks," lausus Minerva kalgilt, kuigi ta polnud enam nii kuri.
Tagasi üles Go down
https://hogwarts.forum.co.ee
Külaline
Külaline




Karistus kahele  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Karistus kahele    Karistus kahele  EmptyLaup Aug 13 2011, 20:57

"Muul teemal,mis klassist saaks ma hakkata lendluupalli mängima?".
Tagasi üles Go down
Prof. McGonagall
1. klassi õpilane
1. klassi õpilane
Prof. McGonagall


Postituste arv : 1705
Join date : 09/04/2011

Karistus kahele  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Karistus kahele    Karistus kahele  EmptyLaup Aug 13 2011, 20:58

"Alates teisest klassist," lausus Minerva, kuigi küsimus oli totaalselt muust teemast.
Tagasi üles Go down
https://hogwarts.forum.co.ee
Külaline
Külaline




Karistus kahele  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Karistus kahele    Karistus kahele  EmptyLaup Aug 13 2011, 21:00

Alica noogutas.Vähemalt ei keelatud talle tema lemmik spordiala.Alica vaatas maha.Ta peas keerlesid mõtted seoses üldse kõigega.Alica vaatas silmanurgast Heriat.
Tagasi üles Go down
Severus Snape
MJVK õpetaja / Slytherin'i majavanem
MJVK õpetaja / Slytherin'i majavanem
Severus Snape


Postituste arv : 184
Join date : 23/04/2011

Karistus kahele  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Karistus kahele    Karistus kahele  EmptyLaup Aug 13 2011, 21:05

"Ma lähen nüüd Minerva." arvas Snape "Ma määrasin oma kabinetis neile karistuse ära, homme kell seitse minu kabinetis." lisas ta juhuks kui sellest probleem tulema oleks pidanud. "Nüüd, aga mul on tähtsamatki teha." arvas ta ning pöördus ukse poole must keep taga keerlemas, kui jutt juba lendluudpallile läks polnud tal seal enam midagi teha. Severus avas ukse astus välja sulges selle vaikselt enda järel ning oligi läinud.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Karistus kahele  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Karistus kahele    Karistus kahele  Empty

Tagasi üles Go down
 
Karistus kahele
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2Mine lehele : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Kuritöö ja karistus
» Tühi klass... Kahele

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: | RPG :: RPG: Teine kooliaasta / Enne lahingut-
Hüppa: