Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Ja veel üks kupee EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Ja veel üks kupee EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Ja veel üks kupee EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Ja veel üks kupee EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Ja veel üks kupee EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Ja veel üks kupee EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Ja veel üks kupee EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Ja veel üks kupee EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Ja veel üks kupee EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Ja veel üks kupee

Go down 
2 posters
Mine lehele : 1, 2  Next
AutorTeade
Megan Gomez
Vilistlane
Vilistlane
Megan Gomez


Postituste arv : 6877
Join date : 17/05/2011

Ja veel üks kupee Empty
PostitaminePealkiri: Ja veel üks kupee   Ja veel üks kupee EmptyKolm Juul 27 2011, 11:45

Megan kiirustas tagasi oma kupeesse, mis oli ikka veel tühi. Natuke pettunud näoga istus ta akna alla ning tõmbas kohvrist välja Päevaprohveti, mida ta igavusest sirvima hakkas.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Ja veel üks kupee Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ja veel üks kupee   Ja veel üks kupee EmptyKolm Juul 27 2011, 12:11

Syd tegi tormakalt kupeeukse lahti ja astus sisse. "Tere, Megan," lausus ta hammaste vahelt. Tüdruk tõmbas kohvri uksest sisse ja istus Megani vastas olevale istmele, samal ajalt ust kinni lükates.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Ja veel üks kupee Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ja veel üks kupee   Ja veel üks kupee EmptyKolm Juul 27 2011, 12:43

Mia avas kupeeukse. "Hei Syd, Megan. Kas ma võin siin kupees olla?" küsis ta ja jäi vastust ootama.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Ja veel üks kupee Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ja veel üks kupee   Ja veel üks kupee EmptyKolm Juul 27 2011, 12:48

"Muidugi," teatas Syd.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Ja veel üks kupee Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ja veel üks kupee   Ja veel üks kupee EmptyKolm Juul 27 2011, 12:51

Mia astus sisse, erinevalt teistest oli tal üle õla suur spordikott mis oli seest veelsuuremaks nõiutud, ta ei viitsinud kohvrit vedada.
"Syd, miks sa seda tegid?" küsis Mia oletades, et Syd teab küll mida ta mõtleb.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Ja veel üks kupee Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ja veel üks kupee   Ja veel üks kupee EmptyKolm Juul 27 2011, 13:06

"Mida?" päris Syd arusaamatult. "Aa, sa mõtled seda Tyler'i asja?"
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Ja veel üks kupee Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ja veel üks kupee   Ja veel üks kupee EmptyKolm Juul 27 2011, 17:14

"Jah, esiteks ta on siin esimest aastat ja see oleks imelik, kui Gryffindorlane kes on tast noorem ja õieti teda ei teagi talle meeldib. Pealegist ma ütlesin sulle, et ta on lihtsalt nunnu." Mia pani käed risti ja tõstis ühte kulmu. "Aa, miks sa viimasesr kuupeest välja tormasid?"
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Ja veel üks kupee Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ja veel üks kupee   Ja veel üks kupee EmptyKolm Juul 27 2011, 17:40

"Ja mina ütlesin talle edasi," lausus Syd irvitades. "Ma ei taha sellest rääkida," ütles ta nüüd vaikselt.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Ja veel üks kupee Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ja veel üks kupee   Ja veel üks kupee EmptyKolm Juul 27 2011, 17:46

"Sõnumitooja," Pobises Mia. "Okei, mis iganes ka juhtus me ei pea sellest rääkima."
"Tead, ma sain koolivajeajal hoiatuse... Ma jõin end liiga purju ja kasutasin võlukuntsti. Õnneks oli see ainult hoiatus, mu ema oleks rabanduse saanud, kui koolist välja oleksin lennanud. Ma täitsin võiõllepurgi veega."
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Ja veel üks kupee Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ja veel üks kupee   Ja veel üks kupee EmptyKolm Juul 27 2011, 18:21

"On pudeli täitmine veega siis nii hull asi..?" arutles Syd.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Ja veel üks kupee Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ja veel üks kupee   Ja veel üks kupee EmptyKolm Juul 27 2011, 18:53

"Piisavalt, et hoiatus saata. Ma pole varem midagi teinud niiet õnneks oli see lihtsalt hoiatus. Püüan täisealisena mitte sellist asja enam teha.
Tagasi üles Go down
Megan Gomez
Vilistlane
Vilistlane
Megan Gomez


Postituste arv : 6877
Join date : 17/05/2011

Ja veel üks kupee Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ja veel üks kupee   Ja veel üks kupee EmptyKolm Juul 27 2011, 20:10

"Hei, muidugi," lausus Megan. "Mis? Sa ei olegi enam Logani ja nendega või?"
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Ja veel üks kupee Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ja veel üks kupee   Ja veel üks kupee EmptyKolm Juul 27 2011, 21:36

"Kui sa räägid minuga, siis ma ei ole nende kupees olnud, kui Sydneyga siis ta oli seal kupees ennem," lausus Mia ja lasi Öökullipuurist oma papagoi välja, seeistus talle õlale ja siristas rõõmsalt.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Ja veel üks kupee Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ja veel üks kupee   Ja veel üks kupee EmptyKolm Juul 27 2011, 22:57

"Tere, kas ma võin ühineda?" Küsis Annie ärevalt, siin kupeesoli kaks Slytherinlast keda ta teadis, aga väga palju ei suhelnud ja üks Gryffindorlane keda ta eemalt näinud oli.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Ja veel üks kupee Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ja veel üks kupee   Ja veel üks kupee EmptyNelj Juul 28 2011, 09:55

"Lase käia," arvas Sydney.
Tagasi üles Go down
Megan Gomez
Vilistlane
Vilistlane
Megan Gomez


Postituste arv : 6877
Join date : 17/05/2011

Ja veel üks kupee Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ja veel üks kupee   Ja veel üks kupee EmptyNelj Juul 28 2011, 11:29

"Muidugi," lausus ka Megan. "Aga ikkagi miks sa nende juurest siia kupeesse tulid, Syd?"

OT: Megan ei sobi blonduks Very Happy
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Ja veel üks kupee Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ja veel üks kupee   Ja veel üks kupee EmptyNelj Juul 28 2011, 11:39

OT: Haha. Very Happy

"Ma ei taha sellest rääkida. Päriselt," ütles Sydney.
Tagasi üles Go down
Megan Gomez
Vilistlane
Vilistlane
Megan Gomez


Postituste arv : 6877
Join date : 17/05/2011

Ja veel üks kupee Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ja veel üks kupee   Ja veel üks kupee EmptyNelj Juul 28 2011, 11:41

Megan kripmpsutas nägu. "Olgu siis."


Viimati muutis seda Megan A. Breacky (Reede Juul 29 2011, 11:30). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Ja veel üks kupee Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ja veel üks kupee   Ja veel üks kupee EmptyNelj Juul 28 2011, 12:06

Annie naeratas rõõmsalt ja vedas oma kohvri sisse, ka oma öökullipuuri. Ta istus blondi Griyffindorlase kõrvale, kuna seal oli kõige rohkem ruumi.
"Ma olen Annie, me ei ole varem vist väga suhelnud. Igastahes teised kupeed olid täis ja te tundusite normaalsed," vuristas tüdruk kiiresti.
Tagasi üles Go down
Megan Gomez
Vilistlane
Vilistlane
Megan Gomez


Postituste arv : 6877
Join date : 17/05/2011

Ja veel üks kupee Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ja veel üks kupee   Ja veel üks kupee EmptyNelj Juul 28 2011, 12:14

"Megan," tutvustas tüdruk ennast. Ta naeratas.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Ja veel üks kupee Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ja veel üks kupee   Ja veel üks kupee EmptyNelj Juul 28 2011, 12:26

"Sydney," lausus Syd samamoodi.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Ja veel üks kupee Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ja veel üks kupee   Ja veel üks kupee EmptyNelj Juul 28 2011, 13:50

"Vinge, Slytherinis olete ka eks," Annie viipas Meganile ja Sydneyle.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Ja veel üks kupee Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ja veel üks kupee   Ja veel üks kupee EmptyNelj Juul 28 2011, 14:49

"Mia olen," ütles Gryffindorlane. "Huvitav millal see magusamüüja tuleb?" Mial oli kõht väga tühi ja ta soovis tõesti midagi süüa osta.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Ja veel üks kupee Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ja veel üks kupee   Ja veel üks kupee EmptyNelj Juul 28 2011, 15:09

Syd noogutas aeglaselt. "Võiks juba tulla jah," nõustus ta Miaga.
Tagasi üles Go down
Megan Gomez
Vilistlane
Vilistlane
Megan Gomez


Postituste arv : 6877
Join date : 17/05/2011

Ja veel üks kupee Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ja veel üks kupee   Ja veel üks kupee EmptyNelj Juul 28 2011, 15:32

Megan noogutas samuti. "Ta peaks varsti tulema," lausus ta.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Ja veel üks kupee Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ja veel üks kupee   Ja veel üks kupee Empty

Tagasi üles Go down
 
Ja veel üks kupee
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2Mine lehele : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Veel üks kupee
» Veel üks kupee
» Veel üks kupee
» Esimene kupee (loe: draamade kupee)
» Kaua ma veel pean ???

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: | RPG :: RPG: Esimene kooliaasta-
Hüppa: