Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
A champagne supernova in the sky - Page 3 EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
A champagne supernova in the sky - Page 3 EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
A champagne supernova in the sky - Page 3 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
A champagne supernova in the sky - Page 3 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
A champagne supernova in the sky - Page 3 EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
A champagne supernova in the sky - Page 3 EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
A champagne supernova in the sky - Page 3 EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
A champagne supernova in the sky - Page 3 EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
A champagne supernova in the sky - Page 3 EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 6 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 6 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 A champagne supernova in the sky

Go down 
2 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorTeade
Raina Daugherty
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Raina Daugherty


Postituste arv : 3788
Join date : 10/06/2013

A champagne supernova in the sky - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: A champagne supernova in the sky   A champagne supernova in the sky - Page 3 EmptyEsm Juul 06 2015, 14:47

Kyle'i pettunud pilgu peale vaatas Raina mujale. Ta ei tahtnud tüübile haiget teha, aga paistis, et hetkel tahtsid nad küll lihtsalt liiga erinevaid asju. "Ühesõnaga, sa tahad mind täielikult endale või sa ei taha mind üldse, on nii?" kergits Raina kulmu. See aga ei meeldinud talle eriti. "Eks sa ise tead," kehitas tüdruk õlgu ning tõusis siis uuesti püsti. Võib-olla oleks neil ikka targem nüüd metsast lahkuda.
Tagasi üles Go down
Kyle Coma
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Kyle Coma


Postituste arv : 667
Join date : 07/07/2013

A champagne supernova in the sky - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: A champagne supernova in the sky   A champagne supernova in the sky - Page 3 EmptyEsm Juul 06 2015, 15:17

Kyle raputas pead Raina küsimuse peale. Ta sai valesti aru ''Ma olen nõus sinuga, et liiga järsku pole mõtet minna suhtesse ja, et me ei kiirustaks sellega.'' ütles Kyle talle ja kui Raina uuesti püsti tõusis, võttis Kyle tal käest kinni ''Aga kui sa tõesti ei taha üldse minuga suhet, siis ma ei taha ka niisama sinuga miilustada.'' Kyle ei olnud lihtsalt selline ja teistele oleks see ka kahtlane tundunud, kui neid oleks suudlemas nähtud, aga suhtes ei olnud.
Tagasi üles Go down
Raina Daugherty
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Raina Daugherty


Postituste arv : 3788
Join date : 10/06/2013

A champagne supernova in the sky - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: A champagne supernova in the sky   A champagne supernova in the sky - Page 3 EmptyEsm Juul 06 2015, 15:41

Raina viis oma pilgu uuesti Kyle'ile, kui selgus, et tüdruk oli millestki valesti aru saanud."See teeb ikka üsna sama välja. Kõik või mitte midagi," leidis Raina Kyle'i järgmiste sõnade peale ning heitis korraks pilgu oma käele, millest noormees kinni võttis. "Asi pole selles, nagu ma ei tahaks just sinuga suhet. Ma ei taha mitte kellegagi suhet! Mulle meeldib olla vaba. Ma tahan, et ma saaksin teha seda, mida ma tahan ja kellega iganes ma tahan, ilma et ma peaks kellegi teise peale mõtlema," teatas Raina. Jah, ta oli isekas.
Tagasi üles Go down
Kyle Coma
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Kyle Coma


Postituste arv : 667
Join date : 07/07/2013

A champagne supernova in the sky - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: A champagne supernova in the sky   A champagne supernova in the sky - Page 3 EmptyEsm Juul 06 2015, 15:48

Kyle hakkas nüüd ise ka mõtlema, kui isekas Raina oli ''Plaanidki jääda elu lõpuni vallaliseks?'' küsis Kyle üllatunult. Nii ta oli praegu aru saanud. Ta tõusis ka püsti ja vaatas Raina'le otsa ning mõtles, kuidas Raina't lõplikult endale võita, isegi kui Raina seda ei tahtnud.
Tagasi üles Go down
Raina Daugherty
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Raina Daugherty


Postituste arv : 3788
Join date : 10/06/2013

A champagne supernova in the sky - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: A champagne supernova in the sky   A champagne supernova in the sky - Page 3 EmptyEsm Juul 06 2015, 15:59

Küsimuse peale kortsutas Raina kulmu. "Ma ei öelnud seda," lausus tüdruk. "Ma olen veel liiga noor, et nii kaugele tulevikule mõelda," oli ta veendunud. Noh, päris lõplikult Raina küll üksi ei tahtnud jääda. Aga see oli ka kõik, muule neiu eriti ei mõelnud. Ja praegu oli ta väga rahul vallaliseks olemisega. Olgugi et ta Kyle'i vastu tõesti midagi ehk tundis.
Tagasi üles Go down
Kyle Coma
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Kyle Coma


Postituste arv : 667
Join date : 07/07/2013

A champagne supernova in the sky - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: A champagne supernova in the sky   A champagne supernova in the sky - Page 3 EmptyEsm Juul 06 2015, 16:12

Kyle nüüd mõtles natuke. Ta ei saanud ju Raina't käest lasta niimoodi ''Kuidas sa siis tahad minuga edasi suhelda?'' küsis Kyle Raina'lt. Ta mõtles, et kas nad sebivad vahepeal niisama või ikka on need vaenlased edasi jne.
Tagasi üles Go down
Raina Daugherty
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Raina Daugherty


Postituste arv : 3788
Join date : 10/06/2013

A champagne supernova in the sky - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: A champagne supernova in the sky   A champagne supernova in the sky - Page 3 EmptyEsm Juul 06 2015, 17:39

Küsimust kuulnud, pidi Raina nüüd ise hetke mõtlema. "Ma ei tea, nii nagu me terve tänase õhtu kuni metsa jõudmiseni suhtlesime?" pakkus Raina, sest talle oli jäänud mulje, et Kyle ei tahtnud kõigest tema sõber olla ning aeg-ajalt koos kuskil ameledes toredalt aja veetmine ei paistnud tüübile ka sobivat. "Ilmselt oleks parem, kui sa ära unustaks, et ma sind täna suudlesin ja üldse... üks võimalus oleks ka see, et me ei suhtlekski enam, aga kuna me oleme ühest majast, siis see on vist keeruline," mainis neiu. Kyle'i oma vaenlaseks neidis enam ei pidanud, sest enne olid nad suutnud koguni päris pikalt normaalselt rääkida ning Kyle ju tegelikult meeldis tüdrukule küll...
Tagasi üles Go down
Kyle Coma
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Kyle Coma


Postituste arv : 667
Join date : 07/07/2013

A champagne supernova in the sky - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: A champagne supernova in the sky   A champagne supernova in the sky - Page 3 EmptyEsm Juul 06 2015, 20:23

Kyle ohkas ''Pigem suhtleme edasi nii, nagu täna õhtul.'' pakkus ta ja naeratas õrnalt. Peaasi, et ta Raina't täielikult ei kaotaks ''Ja purjus peaga äkki vahepeal jätkame ka seda.'' ütles Kyle ja suudles Raina't uuesti. Kui mingi pidu oleks pidanud juhtuma, siis nad oleksid võinud ikka seal viibida, nagu kaaslased.
Tagasi üles Go down
Raina Daugherty
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Raina Daugherty


Postituste arv : 3788
Join date : 10/06/2013

A champagne supernova in the sky - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: A champagne supernova in the sky   A champagne supernova in the sky - Page 3 EmptyEsm Juul 06 2015, 21:19

Raina noogutas kergelt, kui Kyle mainis, et nad võiks ikka edasi suhelda, nii nagu sellel õhtul. See sobis Rainale ka. Kuulnud kuti järgmiseid sõnu, viis Raina oma pilgu temale, sest ei saanud alguses aru, millest Kyle rääkis. Kui noormees aga teda järgmisel hetkel suudles, jõudis öeldu neiule kohale, ent midagi vastama ta esialgu ei hakanud, vaid suudles Kyle'i automaatselt vastu ning päris kirglikult. Rain eemaldus alles siis, kui tundis, et õhk saab otsa, ning natuke segaduses pilgul vaatas ta Kyle'i poole. "Me pole ju praegu purjus," lausus ta.
Tagasi üles Go down
Kyle Coma
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Kyle Coma


Postituste arv : 667
Join date : 07/07/2013

A champagne supernova in the sky - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: A champagne supernova in the sky   A champagne supernova in the sky - Page 3 EmptyEsm Juul 06 2015, 21:47

Kyle naeratas, kui Raina ütles, et nad pole praegu purjus ''Jah, aga ma ei saanud seda eelmist suudlust tänaseks viimaseks jätta. Mulle meeldib su huuli tunda.'' ütles Kyle ja oli Raina näole väga lähedal ning vaatas talle silmadesse. Ta oli Raina'sse väga armunud juba ning ta pani enda käed ka ümber neiu. Kyle ei tahtnud veel puhketuppa minna.
Tagasi üles Go down
Raina Daugherty
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Raina Daugherty


Postituste arv : 3788
Join date : 10/06/2013

A champagne supernova in the sky - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: A champagne supernova in the sky   A champagne supernova in the sky - Page 3 EmptyEsm Juul 06 2015, 22:42

Rainale meeldis ka Kyle'i huuli tunda ning suudluse ajal kirus neiu end mõttes, et miks ta ometi Kyle'i pikalt oli saatnud, kui too temaga suhet tahtis, olgugi et neiule oli oma vabadus nii armas. Aga noh, nagu praegu paistis, siis sai ta kutti suudelda ka ilma, et nad suhtes oleks, ja see sobis tüdrukule ka. "Ma ei saa enam üldse aru, mis meie vahel toimub, aga mind nagu ei huvitagi enam eriti," tunnistas Rain ja naeratas õrnalt, vastates Kyle'i pilgule. Veidi raske oli kutile nii lähedal seista ilma teda suudlemata, ent tüdruk polnud kindel, kas oleks hea mõte veelkord kiusatusega kaasa minna. Tundnud Kyle'i käsi ühel hetkel enda ümber, libistas Rain oma käed kuti ülakehale ning jättis need sinna pidama. Üllatavalt hea oli nii olla.
Tagasi üles Go down
Kyle Coma
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Kyle Coma


Postituste arv : 667
Join date : 07/07/2013

A champagne supernova in the sky - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: A champagne supernova in the sky   A champagne supernova in the sky - Page 3 EmptyTeis Juul 07 2015, 11:41

Kyle naeratas ''Mind ka ei huvita.'' sõnas kutt ja tegi Raina laubale musi. Õnneks oli Kyle Raina'st pikem ja seda oli mõnus teha talle. Kui Raina Kyle'iga suhet ei tahtnud, siis sobis Kyle'ile isegi see, et ta saaks niisama vahepeal Raina'ga tatistada. Kyle hoidis end Raina'le ikka sama lähedal ja mõne aja pärast suudles teda uuesti. Ta ei suutnud lihtsalt mitte suudelda teda.
Tagasi üles Go down
Raina Daugherty
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Raina Daugherty


Postituste arv : 3788
Join date : 10/06/2013

A champagne supernova in the sky - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: A champagne supernova in the sky   A champagne supernova in the sky - Page 3 EmptyTeis Juul 07 2015, 12:51

Ka Raina huulil oli kerge naeratus ning kui Kyle tema otsaesisele musi tegi, sulges neiu hetkeks oma silmad. Hea oli nii olla, olgugi et üks hääl neiu peas korrutas pidevalt, et nad peaks lõpetama ja metsast lahkuma. Järgmisel hetkel suudles aga Kyle teda uuesti ning nii unustas Raina koheselt minema minemise plaani ja suudles kutti loomulikult vastu, libistades oma ühe käe kuti kaela taha. "Kyle... see kõik jääb ainult meie vahele, eks?" lausus Raina, kui ta mõne aja pärast siiski eemaldus. Loodetavasti ei maini Kyle seda kellelegi. Isegi mitte oma vennale!
Tagasi üles Go down
Kyle Coma
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Kyle Coma


Postituste arv : 667
Join date : 07/07/2013

A champagne supernova in the sky - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: A champagne supernova in the sky   A champagne supernova in the sky - Page 3 EmptyTeis Juul 07 2015, 13:21

Jällegi oli Kyle Raina küsimuse peale segaduses ''Jagger'ile oli mul küll plaanis rääkida. Me räägime kõigest ja ta niikuinii teab, et sa meeldid mulle.'' ütles Kyle ja vaatas segaduses oleva pilguga Raina'le otsa. Küll Raina'ga oli ikka keeruline. Kyle oleks Jagger'ile kindlalt tahtnud rääkida sellest.
Tagasi üles Go down
Raina Daugherty
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Raina Daugherty


Postituste arv : 3788
Join date : 10/06/2013

A champagne supernova in the sky - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: A champagne supernova in the sky   A champagne supernova in the sky - Page 3 EmptyTeis Juul 07 2015, 16:03

"Jagger teab seda?" oli Raina üsna üllatunud, kui kuulis, et Jagger teadis, et neiu meeldis Kyle'ile. Huvitav, et Jagger seda kunagi Rainale endale polnud maininud. Noh, samas oli muidugi kena, et kutt oma venna saladusi välja ei rääkinud. Kui seda just saladuseks nimetada saab. "Mida sa siis Jaggerile räägiksid?" küsis Raina ning võttis oma käed Kyle'i küljest ära ja vabastas ennast hetk hiljem ka kuti käte vahelt, et lihtsalt tüübile otsa vaatama jääda. Nende vahel toimuvat sõnadesse panna oleks ilmselt päris raske, aga Raina tahtis ikkagi teada, mida Kyle oma vennale rääkida kavatses. Jagger oli ju Raina sõber ka!
Tagasi üles Go down
Kyle Coma
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Kyle Coma


Postituste arv : 667
Join date : 07/07/2013

A champagne supernova in the sky - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: A champagne supernova in the sky   A champagne supernova in the sky - Page 3 EmptyTeis Juul 07 2015, 17:43

''Muidugi teab.'' ütles Kyle naeratades. Jagger oligi esimene inimene kellele Kyle seda rääkis. Kyle oli palunud küll Jagger'il Raina'ga rääkida sellest, aga tundus, et Jagger polnud teinud seda. Kyle vaatas ka Raina'le otsa, kui ta küsimuse Kyle'ile esitas ''Seda, et me suudlesime.'' see oli üks asi, mida ta räägiks Jagger'ile. Muidugi räägib ta seda ka, et Raina ei taha suhet Kyle'iga, aga Raina'le ta seda ei maininud.
Tagasi üles Go down
Raina Daugherty
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Raina Daugherty


Postituste arv : 3788
Join date : 10/06/2013

A champagne supernova in the sky - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: A champagne supernova in the sky   A champagne supernova in the sky - Page 3 EmptyTeis Juul 07 2015, 18:06

Raina mõtles veidi ning kui ta kuulis, mida Kyle oma vennale rääkida kavatses, ohkas ta."Aga ma ei taha, et ta seda teaks!" lausus Raina ja pani käed risti rinnale. Loomulikult hakkaks Jagger siis uurima, kas ta vend ja Raina olid suhtes ka või mitte. ja katsu sa siis talle seletada, et ei olnud. Ja ilmselt tabaks Jagger siis ise ära ka selle, et Rainale meeldis Kyle ka. "Kavatsed sa rääkida ainult seda või midagi veel?" küsis neidis järgmisel hetkel, sest tahtis täpselt teada.
Tagasi üles Go down
Kyle Coma
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Kyle Coma


Postituste arv : 667
Join date : 07/07/2013

A champagne supernova in the sky - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: A champagne supernova in the sky   A champagne supernova in the sky - Page 3 EmptyTeis Juul 07 2015, 18:13

Kyle vaatas natuke pettunult Raina'le otsa. Kyle rääkis Jagger'ile kõike või kui proovis midagi ta eest varjata, siis Jagger sai kohe aru milles asi. Nad olid ju identsed, Kyle'il oli alati raske midagi varjata Jagger'i eest. ''No ma siis ei räägi talle midagi.'' ütles ta ja pani oma käed risti rinna peale. Jagger tajub niikuinii ise ära, mis toimunud on.
Tagasi üles Go down
Raina Daugherty
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Raina Daugherty


Postituste arv : 3788
Join date : 10/06/2013

A champagne supernova in the sky - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: A champagne supernova in the sky   A champagne supernova in the sky - Page 3 EmptyTeis Juul 07 2015, 18:34

Raina põrnitses Kyle'i ning loomulikult ei jäänud tal märkamata see pettunud pilk, millega Kyle teda vaatas. Mitmes kord see juba täna oli? Igatahes mitte esimene. Raina oli ikka osav. "Ära vaata mind nii, nagu ma oleks just jõulud ära rikkunud, või midagi! Kui sa nii väga tahad, eks sa räägi siis talle. Mulle lihtsalt endiselt ei meeldi see," lausus Raina. Neiu kartis ise ka seda, et võib-olla saab Jagger niikuinii neist mõlemast aru ja tabab ära, et nende vahel oli midagi.
Tagasi üles Go down
Kyle Coma
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Kyle Coma


Postituste arv : 667
Join date : 07/07/2013

A champagne supernova in the sky - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: A champagne supernova in the sky   A champagne supernova in the sky - Page 3 EmptyTeis Juul 07 2015, 18:52

Kyle muigas ''Ma ei räägi, kui sa ei taha.'' sõnas Kyle ja vaatas kooli poole. Varsti oleks pidanud minema hakkama. Ta oleks tahtnud juba Jagger'iga kokku saada ja vaadata kuidas ta ära arvab, et nad suudlesid Raina'ga jne.
Tagasi üles Go down
Raina Daugherty
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Raina Daugherty


Postituste arv : 3788
Join date : 10/06/2013

A champagne supernova in the sky - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: A champagne supernova in the sky   A champagne supernova in the sky - Page 3 EmptyTeis Juul 07 2015, 19:01

"Okei...," noogutas Raina lõpuks, kui Kyle ikka lubas, et ei räägi ei Jaggerile ega ka kellelegi teisele. Loodetavasti peab kutt oma sõna. Märganud, et Kyle vaatas kooli poole, ohkas neiu. "Kell on juba palju, me peaks tagasi minema," arvas Rain siis. Südaöö oli juba ammu möödas.
Tagasi üles Go down
Kyle Coma
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Kyle Coma


Postituste arv : 667
Join date : 07/07/2013

A champagne supernova in the sky - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: A champagne supernova in the sky   A champagne supernova in the sky - Page 3 EmptyTeis Juul 07 2015, 19:06

Kyle noogutas ''Jah, lähme.'' oli ta Raina'ga nõus ja hakkas kooli poole minema, aga enne seda pani ta enda käe uuesti Raina ümber. Nad polnud veel kooli juures, nii et miks mitte sebida veel veits.
Tagasi üles Go down
Raina Daugherty
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Raina Daugherty


Postituste arv : 3788
Join date : 10/06/2013

A champagne supernova in the sky - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: A champagne supernova in the sky   A champagne supernova in the sky - Page 3 EmptyTeis Juul 07 2015, 22:33

Kui nad kooli poole jalutasid ja Kyle oma käe ümber tema pani, ei protestinud Raina sugugi. Peagi jõudsid nad aga metsast välja ning üle lagendiku kooli juurde. Siis jäi üle ainult vaikselt välisuksest siseneda ning peagi olidki noored vestibüülis. Sealt edasi liikusid nad vangikoobastesse ning peagi olid nad puhketoas. "Head ööd siis, või midagi... kui sa ka magama lähed," sõnas Raina puhketoas korraks peatudes, enne kui ta tüdrukute magamistuppa kavatses minna. Neiu ise arvas küll, et peaks magama minema. Kell võis olla juba kuskil kahe ringis.
Tagasi üles Go down
Kyle Coma
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Kyle Coma


Postituste arv : 667
Join date : 07/07/2013

A champagne supernova in the sky - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: A champagne supernova in the sky   A champagne supernova in the sky - Page 3 EmptyKolm Juul 08 2015, 09:16

Kyle polnud kordagi enda kätt Raina ümbert ära võtnud. Niikuinii kedagi kooli peal polnud, nii et ta otsustas veel nautida seda kõike. Puhketuppa jõudes oli Kyle ka väsinud juba ''Headööd sullegi, kaunitar.'' ütles ta Raina'le vastu ja tegi talle veel headööd musi.
Tagasi üles Go down
Raina Daugherty
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Raina Daugherty


Postituste arv : 3788
Join date : 10/06/2013

A champagne supernova in the sky - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: A champagne supernova in the sky   A champagne supernova in the sky - Page 3 EmptyKolm Juul 08 2015, 12:32

Rainale ei jäänud märkamatuks, et Kyle käitus temaga küll vist täpselt nii, nagu oleks nad suhtes. Ent midagi ütlema ega uut tüli üles kiskuma neiu ei hakanud. Ning võib-olla talle isegi meeldis nii. Lasknud kutil endale veel musi teha, naeratas Rain õrnalt ning suundus siis lõpuks tüdrukute magamistuppa viiva trepi poole, et üles minna ja siis magama kobida.

OT: Läbi vist? Very Happy
Tagasi üles Go down
Sponsored content





A champagne supernova in the sky - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: A champagne supernova in the sky   A champagne supernova in the sky - Page 3 Empty

Tagasi üles Go down
 
A champagne supernova in the sky
Tagasi üles 
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 4Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Kaheksas korrus :: Põhjatorn-
Hüppa: