Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
You know my name, not my story. EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
You know my name, not my story. EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
You know my name, not my story. EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
You know my name, not my story. EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
You know my name, not my story. EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
You know my name, not my story. EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
You know my name, not my story. EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
You know my name, not my story. EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
You know my name, not my story. EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 5 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 5 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 You know my name, not my story.

Go down 
3 posters
Mine lehele : 1, 2  Next
AutorTeade
Kelly Wharwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kelly Wharwood


Postituste arv : 2312
Join date : 17/06/2013

You know my name, not my story. Empty
PostitaminePealkiri: You know my name, not my story.   You know my name, not my story. EmptyKolm Juun 17 2015, 23:05

Kelly oli täna lõunale jõudnud eriti vara, mis tähendas, et saalis istus vaid paar üksikut inimest, aga mitte kedagi tuttavat. Ta võttis oma lauas istet ning vaatas toiduvalikut enda ees. Kõht tal eriti tühi ei olnud, aga siiski võttis ta oma taldrikule veidi kartuleid ja rohelist salatit. Seda sööma hakates, vaatas ta ruumis ringi, uurides inimesi, kes seal olid.



OT: Sorry, et lame pealkiri on haha Very Happy Aga Ashton/Luke ja Harry!
Tagasi üles Go down
Ashton Irwin
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Ashton Irwin


Postituste arv : 57
Join date : 11/06/2015

You know my name, not my story. Empty
PostitaminePealkiri: Re: You know my name, not my story.   You know my name, not my story. EmptyNelj Juun 18 2015, 08:26

Ashton tuli just jooksmast tagasi, ta võttis rätiku ning kiirustas pesema. Kui seal käidud liikus ta tagasi mahamistuppa, kus pani teksad ja särgi selga, et sööma minna. Kõht oli küll tühjaks läinud. Poiss hakkas Suure saali poole sörkima, sinna jõudes, ei märganud ta rohkem kedagi tuttavat, peale Kelly. "Head isu," pomises poiss ja võttis Kellyst natuke kaugemal istet. Ta polnud tüdrukuga sellest saati rääkinud, kui neil see suudlus oli.
Tagasi üles Go down
Harold E. Styles
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Harold E. Styles


Postituste arv : 809
Join date : 24/07/2013

You know my name, not my story. Empty
PostitaminePealkiri: Re: You know my name, not my story.   You know my name, not my story. EmptyNelj Juun 18 2015, 11:10

Harry oli ka lõunat sööma tulnud. Hommikusöögi magas ta ju maha, nagu tavaliselt. Ta astus suurde saali sisse ja suundus enda lauda istuma. Seal ei olnudki põhimõtteliselt kedagi ja nii Harry'le meeldiski. Ta kallas endale kohvi ja siis otsustas frikadellisuppi ka võtta. Kõrvale tegi ta paar võileiba ka. Ennem kui ta sööma hakkas, vaatas ta saalis ringi ja nägi Kelly't. Harry lehvitas ja naeratas talle.
Tagasi üles Go down
Kelly Wharwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kelly Wharwood


Postituste arv : 2312
Join date : 17/06/2013

You know my name, not my story. Empty
PostitaminePealkiri: Re: You know my name, not my story.   You know my name, not my story. EmptyNelj Juun 18 2015, 13:15

Kelly märkas Ashtonit ning silmitses poissi ettevaatlikult, kartes, et kutt oleks pahandanud, kui ta Kellyt teda passimas oleks näinud. "Head isu," lausus ta. "Ashton, kas sa vihkad mind nüüd?" küsis neidis siis, end noormehele lähemale nihutades ning suud krimpsutades, hääletoonis väike iroonia. Ta ei märganud Harryt, kuna oli näoga Ashi poole.
Tagasi üles Go down
Ashton Irwin
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Ashton Irwin


Postituste arv : 57
Join date : 11/06/2015

You know my name, not my story. Empty
PostitaminePealkiri: Re: You know my name, not my story.   You know my name, not my story. EmptyNelj Juun 18 2015, 13:41

Ashton otustas, et sööb täna praadi, sest supi isu tal polnud, poiss tõstis enda taldrikule praekartuleid, ahjukana ja värsket salatit. "Ma ei tea, ma pole kindel," ohkas kutt ja sõi ühe ampsu oma toidust. "Loogiliselt ei saaks ma sind vihata, pluss ma teadsin ju niikuinii, et meist midagi ei tule." Ash nägi Harryt lauda istumas ning ta pööras oma pilgu Kellyle. Tüdruk polnudki vist teda märganud. "Harry tuli."
Tagasi üles Go down
Kelly Wharwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kelly Wharwood


Postituste arv : 2312
Join date : 17/06/2013

You know my name, not my story. Empty
PostitaminePealkiri: Re: You know my name, not my story.   You know my name, not my story. EmptyNelj Juun 18 2015, 13:45

"Ma ei andestaks endale, kui mu lolli vea pärast meie sõprus lõppema peab," muretses neidis ja vaatas Ashtoni nukra pilguga. "Kas sa arvad, et ma ei ole lugenud, mida Hogossip minu ja Harry suhtest kirjutab? Kui mul ei oleks sellist mainet, kui ma ei oleks Harryga koos, siis meil oleks võimalus, Ash. Aga senikaua, me peame olema sõbrad, ei midagi enamat," lausus tütarlaps ja Ashi märkuse peale nägi samuti nüüd seljatagant oma poiss-sõpra.
Tagasi üles Go down
Ashton Irwin
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Ashton Irwin


Postituste arv : 57
Join date : 11/06/2015

You know my name, not my story. Empty
PostitaminePealkiri: Re: You know my name, not my story.   You know my name, not my story. EmptyNelj Juun 18 2015, 13:48

"Aga äkki oleks parem, kui me polekski sõbrad?" Pakkus Ash välja. "Meil mõlemal oleks lihtsam. Me ei astuks piiridest üle ja nii," sõi kutt oma kana edasi. Varsti tundis ta, kuidas tal joogijanu tekib ning otustas klaasi mahla valada.
Tagasi üles Go down
Harold E. Styles
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Harold E. Styles


Postituste arv : 809
Join date : 24/07/2013

You know my name, not my story. Empty
PostitaminePealkiri: Re: You know my name, not my story.   You know my name, not my story. EmptyNelj Juun 18 2015, 16:46

Harry kortsutas kulmu, kui Kelly teda tähele ei pannud. Teda hakkas häirima see, et ta selle kutiga suhtles. Harry pööras enda pilgu siis Gryff'ide lauast ära ja sõi enda sööki edasi. Muidugi oli ta Kelly peale solvunud ja vihane.
Tagasi üles Go down
Kelly Wharwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kelly Wharwood


Postituste arv : 2312
Join date : 17/06/2013

You know my name, not my story. Empty
PostitaminePealkiri: Re: You know my name, not my story.   You know my name, not my story. EmptyNelj Juun 18 2015, 18:24

"Ashton, mida sa sellega öelda tahad? Kas meie sõprus pole sulle üldse tähtis?" oli Kelly kuri. Ta ei oleks arvanud, et sellise asja pärast ta Ashiga enam sõber ei saa olla, nad ei oleks ju sama viga teinud. "Tead mis, võibolla mul ei olegi sind vaja," ütles tütarlaps, tõusis püsti, võttis taldriku kätte ja läks laua teisse otsa istuma. Ta ei suutnud uskuda, et seal ruumis olid kaks kutti tema peale vihased. Kuigi ta ei saanud aru, mida ta Harryle teinud oli, nägi ta kuti häiritud pilku.
Tagasi üles Go down
Ashton Irwin
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Ashton Irwin


Postituste arv : 57
Join date : 11/06/2015

You know my name, not my story. Empty
PostitaminePealkiri: Re: You know my name, not my story.   You know my name, not my story. EmptyNelj Juun 18 2015, 18:48

"On, aga mul on ju raske," ohkas Ashton ja vaatas Kellyt, kes tema peale oli vihastanud. Ash pööritas Kelly käitumise peale silmi ning lasi tal rahulikult minema minna. Tema asi, et ta inimestega läbi ei saanud. Poiss ei tahtnud, et Kelly end halvasti tunneks, kuid kas ta pidi sellele mõtlema? Harry muretses selle pärast. Ash vaatas korraks Harry poole ning asus siis oma toitu edasi sööma. Kõhtu mingi halb tunne tekkimas. Ofc süütunne.
Tagasi üles Go down
Harold E. Styles
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Harold E. Styles


Postituste arv : 809
Join date : 24/07/2013

You know my name, not my story. Empty
PostitaminePealkiri: Re: You know my name, not my story.   You know my name, not my story. EmptyNelj Juun 18 2015, 23:08

Harry nägi, kuidas Kelly teise laua otsa istuma läks. Tundus, et ta ei saanud oma klassikaaslasega hästi läbi. Harry sõi kiiresti oma supi ja võileivaid ära ning läks Kelly kõrvale istuma. Teda ei huvitanud, et ta istus vales lauas ''Kelly, mis sul selle kutiga toimub?'' küsis Harry tõsise pilguga ning vaatas Kelly'le silma.
Tagasi üles Go down
Kelly Wharwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kelly Wharwood


Postituste arv : 2312
Join date : 17/06/2013

You know my name, not my story. Empty
PostitaminePealkiri: Re: You know my name, not my story.   You know my name, not my story. EmptyNelj Juun 18 2015, 23:12

Kelly oli pahuralt oma toitu põrnitsenud, kuni Harry Styles isiklikult teda oma kohalolekuga õnnistas. Neiu tõstatas pea ning ei möödunud hetkegi, kui Kelly huuled juba mehe omade vastas oli. Mida ta oleks pidanud talle vastama? Et ta kind of pettis Harryt Ashtoniga ja nüüd nad ei saa enam Ashiga sõbrad olla? Ei, ta pidi tõestama Harryle, et ta tahtis ainult teda, ta pidi seda tõestama ka iseeendale.
Tagasi üles Go down
Ashton Irwin
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Ashton Irwin


Postituste arv : 57
Join date : 11/06/2015

You know my name, not my story. Empty
PostitaminePealkiri: Re: You know my name, not my story.   You know my name, not my story. EmptyReede Juun 19 2015, 08:20

Ashtoni pilk järgnes Harryle, kui ta Kelly kõrvale istus. Poiss rääkis temaga midagi ning siis nad suudlesid. Ash vaatas sel hetkel toitu. Miks tema seal Harry asemel ei võiks olla? Ashton sõi oma praadi edasi ning juba oli seda ainult pool taldrikut alles.
Tagasi üles Go down
Harold E. Styles
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Harold E. Styles


Postituste arv : 809
Join date : 24/07/2013

You know my name, not my story. Empty
PostitaminePealkiri: Re: You know my name, not my story.   You know my name, not my story. EmptyReede Juun 19 2015, 11:38

Harry suudles Kelly't vastu, aga ta ei tahtnud seda teemat puutumata jätta. Ta katkestas selle suudluse ise ''Kelly, räägi mulle.'' oli Harry sama tõsine. Harry vaatas seda kutti korraks ja viis pilgu uuesti Kelly'le ning võttis talt käest kinni.
Tagasi üles Go down
Kelly Wharwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kelly Wharwood


Postituste arv : 2312
Join date : 17/06/2013

You know my name, not my story. Empty
PostitaminePealkiri: Re: You know my name, not my story.   You know my name, not my story. EmptyReede Juun 19 2015, 14:02

Kelly ei tahtnud Harryle valetada. Kui nende suhe üldse toimima peaks, ei tohi selles olla salatsemist. "Harry, ära saa pahaseks. Lihtsalt, mina ja Ashton olime sõbrad, ühes majas ja klassis ja... me ei ole enam sõbrad... Tal tekkisid mu vastu tunded."
Tagasi üles Go down
Harold E. Styles
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Harold E. Styles


Postituste arv : 809
Join date : 24/07/2013

You know my name, not my story. Empty
PostitaminePealkiri: Re: You know my name, not my story.   You know my name, not my story. EmptyReede Juun 19 2015, 19:12

Harry kortsutas kulmu ''Miks te ei peaks enam sõbrad olema? Mis te tegite?'' küsis Harry kurjalt. Ta ei suutnud uskuda, et Kelly ikka mingi pasa kokku keeras.
Tagasi üles Go down
Kelly Wharwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kelly Wharwood


Postituste arv : 2312
Join date : 17/06/2013

You know my name, not my story. Empty
PostitaminePealkiri: Re: You know my name, not my story.   You know my name, not my story. EmptyReede Juun 19 2015, 22:44

"Kas ma just ei öelnud sulle?" pahandas neidis veidi. "Tal tekkisid minu vastu sobimatud tunded ja mina ütlesin, et mul on poiss-sõber olemas. Nüüd ta ei taha minuga enam sõber olla." Kelly omakorda ei suutnud uskuda, et Harry selletõttu tema peale pahane oli, ta ei olnud midagi valesti teinud. Ta oli jäänud Harryle truuks.
Tagasi üles Go down
Harold E. Styles
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Harold E. Styles


Postituste arv : 809
Join date : 24/07/2013

You know my name, not my story. Empty
PostitaminePealkiri: Re: You know my name, not my story.   You know my name, not my story. EmptyReede Juun 19 2015, 22:49

Harry muigas ja raputas pead ''Ja milles probleem on siis? Te ju ei teinud midagi, eks?'' küsis Harry siis Kelly'lt. Ta oli aru saanud, et Ashton oli Kelly peale kuri, sest Kelly'l oli poiss olemas ja ta sai ka seda aru, et Kelly oli seda Ashton'ile maininud.
Tagasi üles Go down
Kelly Wharwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kelly Wharwood


Postituste arv : 2312
Join date : 17/06/2013

You know my name, not my story. Empty
PostitaminePealkiri: Re: You know my name, not my story.   You know my name, not my story. EmptyReede Juun 19 2015, 22:51

"Miks sa minult seda küsid?" kergitas neidis kulmu. "Sa peaksid tema käest küsima, miks ta minuga enam sõber ei taha olla," lausus Kelly ja vaatas Haroldile otsa. "Mul ei olegi teda vaja. Mul oled sina."
Tagasi üles Go down
Harold E. Styles
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Harold E. Styles


Postituste arv : 809
Join date : 24/07/2013

You know my name, not my story. Empty
PostitaminePealkiri: Re: You know my name, not my story.   You know my name, not my story. EmptyReede Juun 19 2015, 22:54

''Ega mind see ei huvita, miks ta sinuga sõbrad olla ei taha.'' sõnas Harry tüdinenult ''See on väga suurepärane, et ta seda ei taha. Miks ma peaks pahaseks saama? Mis te tegite?'' Harry juba kahtlustas midagi ja ta tahtis, et Kelly talle juba asjast räägiks.
Tagasi üles Go down
Kelly Wharwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kelly Wharwood


Postituste arv : 2312
Join date : 17/06/2013

You know my name, not my story. Empty
PostitaminePealkiri: Re: You know my name, not my story.   You know my name, not my story. EmptyReede Juun 19 2015, 22:57

Kelly ei kavatsenud seda ühte kohta mainida, kus nad almost dry humpisid, aga siiski üritas võimalikult ausalt Harryle asja ära seletada: "Me ei teinud midagi, me lihtsalt mängisime 20 küsimust ja ta tunnistas mulle, et see tüdruk, kes talle meeldib, olen mina. Mina ütlesin aga, et mul on Harryga suhe ja see riivas ta tundeid. Midagi muud ei juhtunud." Okei, oli usutav vale?
Tagasi üles Go down
Harold E. Styles
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Harold E. Styles


Postituste arv : 809
Join date : 24/07/2013

You know my name, not my story. Empty
PostitaminePealkiri: Re: You know my name, not my story.   You know my name, not my story. EmptyReede Juun 19 2015, 23:06

Harry vaatas kulmu kortsutades Kelly'le otsa ''Miks ma peaksin pahaseks siis minema?'' ei saanud Harry aru ja vaatas vihaselt Ashton'it. Midagi oli valesti ja Harry'le seda ei räägitud. Ta tahtis oma küsimusele vastust.
Tagasi üles Go down
Kelly Wharwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kelly Wharwood


Postituste arv : 2312
Join date : 17/06/2013

You know my name, not my story. Empty
PostitaminePealkiri: Re: You know my name, not my story.   You know my name, not my story. EmptyReede Juun 19 2015, 23:10

"Sest ma kartsin, et sa lähed armukadedaks, kui keegi teine poiss mind endale tahab," vastas neidis, see oli tegelikult loogiline. Seda oleks võinud mehest oodata küll.
Tagasi üles Go down
Harold E. Styles
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Harold E. Styles


Postituste arv : 809
Join date : 24/07/2013

You know my name, not my story. Empty
PostitaminePealkiri: Re: You know my name, not my story.   You know my name, not my story. EmptyReede Juun 19 2015, 23:14

''Ma tahaks praegu juba sellele Ashton'ile molli anda.'' ütles Harry vihaselt ja viis oma pilgu uuesti sellele kutile ning tagasi siis Kelly'le ''Mul on hea meel, et sul temaga midagi ei juhtunud.'' kuigi Harry ikka kahtles Kelly jutus. Tal oli ikka halb tunne, et Kelly valetas talle.
Tagasi üles Go down
Kelly Wharwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kelly Wharwood


Postituste arv : 2312
Join date : 17/06/2013

You know my name, not my story. Empty
PostitaminePealkiri: Re: You know my name, not my story.   You know my name, not my story. EmptyReede Juun 19 2015, 23:16

Kui ta Kellyt ei uskunud, oleks ta võinud ju Ashtoniga rääkida. Seda ideed ta aga kõvasti välja ei pakkunud, kuna ta ei tahtnud, et Harry kellelegi kallale läks, eriti Ashtonile. Tüdruk istus siis Harryle sülle ning rääkis talle: "Ma arvan, et tema tahaks sulle pigem molli andma, sest sina saad olla ainus, kes mind enda omaks kutsuda saab."
Tagasi üles Go down
Sponsored content





You know my name, not my story. Empty
PostitaminePealkiri: Re: You know my name, not my story.   You know my name, not my story. Empty

Tagasi üles Go down
 
You know my name, not my story.
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2Mine lehele : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Vestibüül :: Suur Saal-
Hüppa: