Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Sööme lõunat EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Sööme lõunat EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Sööme lõunat EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Sööme lõunat EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Sööme lõunat EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Sööme lõunat EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Sööme lõunat EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Sööme lõunat EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Sööme lõunat EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 3 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 3 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Sööme lõunat

Go down 
2 posters
Mine lehele : 1, 2  Next
AutorTeade
Alysson Sheeran
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Alysson Sheeran


Postituste arv : 414
Join date : 11/06/2013

Sööme lõunat Empty
PostitaminePealkiri: Sööme lõunat   Sööme lõunat EmptyReede Juul 18 2014, 22:20

Alysson oli käinud ka enda puhketoast läbi, kus tal mingid võikud ja sellised asjad juba valmis pandud olid ja nüüd ta oli Sebu toonud astronoomia torni, sest see tundus ainuke sobiv ja natuke romantiline koht, kus lõunat süüa. Muidugi ta võis jagada Sebuga enda sööki. Alysson istus ühe laua taha ja asetas enda võileiva karbi laua peale ning veel pani ta laua peale oliivid, mingid juustu snäkid jne.

OT: Sebastian.
Tagasi üles Go down
Sebastian Anaconda
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Sebastian Anaconda


Postituste arv : 157
Join date : 23/12/2013

Sööme lõunat Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sööme lõunat   Sööme lõunat EmptyReede Juul 18 2014, 23:27

Sebastian tuli ja istus Alyssoni vastu. Poiss oli toonud kausi maasikatega ja pudeli veini (mille kooli toimetamisel oli oma osa mänginud tema vend oma koduse majahaldjaga), ta pani ka oma asjad lauale ja vaatas tüdrukule otsa. ''Kena koht,'' ütles Snake.
Tagasi üles Go down
Alysson Sheeran
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Alysson Sheeran


Postituste arv : 414
Join date : 11/06/2013

Sööme lõunat Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sööme lõunat   Sööme lõunat EmptyLaup Juul 19 2014, 12:34

Aly naeratas, kui ta nägi veini pudelit ning vaatas siis Sebule otsa ja noogutas ''On küll.'' sõnas ta ning pistis ühe oliivi suhu. Ta vaatas natuke tornis ringi ja siis uuesti Sebu't. ''Kust sa selle veini said?'' tekkis Alysson'il uudishimu, samal ajal keerutades veel ühte oliivi enda sõrmede vahel.
Tagasi üles Go down
Sebastian Anaconda
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Sebastian Anaconda


Postituste arv : 157
Join date : 23/12/2013

Sööme lõunat Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sööme lõunat   Sööme lõunat EmptyLaup Juul 19 2014, 18:54

''Head tutvused tasuvad end ära,'' ütles Seb tüdruku küsimuse peale ja pilgutas silma. Ta avas pudeli ja valas selle sisu kahte klaasi, pani pudeli tagasi lauale ja seejärel vaatas uuesti Aly't. ''Kuule aga ütle mulle ausalt, kuidas sa järsku sellisele mõttele tulid?'' küsis poiss nüüd, pidades silmas seda et tüdruk ta lõunale kutsus.
Tagasi üles Go down
Alysson Sheeran
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Alysson Sheeran


Postituste arv : 414
Join date : 11/06/2013

Sööme lõunat Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sööme lõunat   Sööme lõunat EmptyPüh Juul 20 2014, 09:18

See silmapilgutus sulatas Aly südant ja ta põsed tõmbusid kergelt roosaks. Aly sõi selle oliivi ära ning kuuldes Sebu küsimust, hakkas neiu midagi välja mõtlema. Täis suuga ju ei räägita. "Ma tahan sind rohkem tundma õppida. Tundud selline huvitav ja salapärane poiss." vastas Aly ja hakkas kahetsema enda vastust "Great backup, moron." kirus neiu ennast oma mõtetes.
Tagasi üles Go down
Sebastian Anaconda
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Sebastian Anaconda


Postituste arv : 157
Join date : 23/12/2013

Sööme lõunat Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sööme lõunat   Sööme lõunat EmptyPüh Juul 20 2014, 13:33

Sebastian märkas kuidas Aly kergelt punastas ja pööras kiirelt pilgu ära, ise naeratades. Mõne hetke pärastvaatas ta uuesti tüdruku poole. ''Mida sa siis teada tahaksid?'' küsis kutt ja liikus tüdrukule pisut lähemale, võttis laualt tüki juustu ja pani selle suhu, jäädes siis vastust ootama. Tema peas hetkel mingeid mõtteid eriti ei tiirelnud ja poiss otsustas asju esialgu vaikselt ajada.
Tagasi üles Go down
Alysson Sheeran
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Alysson Sheeran


Postituste arv : 414
Join date : 11/06/2013

Sööme lõunat Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sööme lõunat   Sööme lõunat EmptyPüh Juul 20 2014, 14:26

Aly naeratas häbelikult. Ta ei olnud kunagi ühegi poisi juures nii närviline olnud "Kõike." vastas ta, näost ikka natuke roosa. Aly võttis ühe maasika ning hammustas sellest väikese tüki, vaadates seina ja naeratas, sest ta oli juba väga lolli mulje jätnud
Tagasi üles Go down
Sebastian Anaconda
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Sebastian Anaconda


Postituste arv : 157
Join date : 23/12/2013

Sööme lõunat Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sööme lõunat   Sööme lõunat EmptyPüh Juul 20 2014, 18:25

Selline vastus ei olnud just paljuütlev, aga kui nii siis nii. ''Noh mis seal ikka, ma olen vaene hispaania gangster kelle isa on maha löödud, meeldib kanepit suitsetada ja nii edasi ning korraga selgus et mul on võluvõimed nii et sattusin siia,'' ütles poiss püüdes ise võimalikult ükskõikseks ja loomulikuks jääda. Täiesti tavaline asi ju, eks ole. Sebastian oli nagunii üsna kindel et tüdruk teda ei usu ning arvab et poiss üritab lolli nalja vms teha.
Tagasi üles Go down
Alysson Sheeran
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Alysson Sheeran


Postituste arv : 414
Join date : 11/06/2013

Sööme lõunat Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sööme lõunat   Sööme lõunat EmptyPüh Juul 20 2014, 18:35

Aly vaatas ehmunud näoga Sebu't ''Su isa on surnud siis?'' küsis Alysson üle, et kas ta sai ikka õigesti aru. Ka Alysson suitsetas kanepit muidugi, aga mitte väga tihti ''Mulle meeldib ka.'' ütles Alysson peale tegemise kohta. ''Mu ema on ka surnud ja ta suri, siis kui ta mind sünnitas. Peale seda olen ma alati mõelnud, et ma olen mingi mõrvar.'' ütles Alysson ka midagi kurba enda elu kohta.
Tagasi üles Go down
Sebastian Anaconda
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Sebastian Anaconda


Postituste arv : 157
Join date : 23/12/2013

Sööme lõunat Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sööme lõunat   Sööme lõunat EmptyPüh Juul 20 2014, 18:44

''Jah, ta tapeti mu silme all,'' ütles Sebastian ja viis pilgu aknast välja (ma oletan et siin ikka oli mingi aken). Weed'i tõmbamise kohta ta ainult noogutas, aga kuuldes mida tüdruk seejärel öelnud oli vaatas ta uuesti tüdrukut. ''Sa ei saanud sinna midagi parata,'' lausus poiss tõsise näoga, ''ja enda süüdistamine ei muuda midagi juba toimunut olematuks.''
Tagasi üles Go down
Alysson Sheeran
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Alysson Sheeran


Postituste arv : 414
Join date : 11/06/2013

Sööme lõunat Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sööme lõunat   Sööme lõunat EmptyPüh Juul 20 2014, 19:03

Alysson vaatas veel üllatunult Sebu't, kuigi noh ta oli ka põhimõtteliselt enda ema oma silme all tapnud ju. Sebu sõnad tõid Aly huultele naeratuse ''Õnneks mul on toetav isa ja suur vend, kes on siin koolis õetaja.'' ütles Alysson ja sõi enda maasika ära. Näpud olid tal sellest kergelt punakad.
Tagasi üles Go down
Sebastian Anaconda
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Sebastian Anaconda


Postituste arv : 157
Join date : 23/12/2013

Sööme lõunat Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sööme lõunat   Sööme lõunat EmptyPüh Juul 20 2014, 19:42

Seb naeratas samuti. ''Mul on ka vanem vend. Ta on juba kooli lõpetanud ja töötab,'' rääkis poiss ja võttis lonksu veini. Seejärel võttis ta ise ka ühe maasika, viskas selle õhku ja püüdis suuga kinni. ''Mida su vend õpetab?'' küsis poiss.
Tagasi üles Go down
Alysson Sheeran
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Alysson Sheeran


Postituste arv : 414
Join date : 11/06/2013

Sööme lõunat Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sööme lõunat   Sööme lõunat EmptyEsm Juul 21 2014, 12:18

Alysson imetles, mida Sebu tegi ''Mis majas su vend oli?'' uuris Alysson ning avas enda võileiva karbi. ''Ta on maagiliste olendite hooldamise õpetaja ja ta poeg käib ka siin koolis.'' ütles neiu muiates. Peaaegu terve perekond koos.
Tagasi üles Go down
Sebastian Anaconda
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Sebastian Anaconda


Postituste arv : 157
Join date : 23/12/2013

Sööme lõunat Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sööme lõunat   Sööme lõunat EmptyEsm Juul 21 2014, 19:34

''Ta polnudki kuskil majas,'' ütles Snake ja võttis veel juustu. ''Ta ei käinud Sigatüükas vaid Madridis kohalikus võlukunsti koolis,'' lausus poiss veel selgituseks ja sõi ära selle mis ta just kätte võtnud oli. ''Ega ma ise kah sattusin siia alles jõulude paiku, pere kolis Londoni,'' jutustas ta edasi. ''Lahe,'' ütles Sebastian naeratades Aly viimase lause kohta.
Tagasi üles Go down
Alysson Sheeran
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Alysson Sheeran


Postituste arv : 414
Join date : 11/06/2013

Sööme lõunat Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sööme lõunat   Sööme lõunat EmptyEsm Juul 21 2014, 22:23

Blond hetk, sorry. Aly punastas "Juuksevärv annab tunda." ütles neidis ja võttis ühe võileiva kätte "Miks sa rongi peal nii unine üldse olid?" uuris Aly ning võttis enda võikust ampsu.
Tagasi üles Go down
Sebastian Anaconda
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Sebastian Anaconda


Postituste arv : 157
Join date : 23/12/2013

Sööme lõunat Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sööme lõunat   Sööme lõunat EmptyEsm Juul 21 2014, 23:40

''Vaheajalõpu hangover,'' vastas poiss kerge muigega. ''Kodulinna klemmidega sai natuke... või noh, päris palju ikka läbu pandud...'' rääkis ta ja jäi siis unistaval ja kergelt äraoleval pilgul Aly otsa vaatama. Ta vaatas tüdrukut tükk aega ja ütles siis lõpuks: ''Sul on ilusad silmad.'' Kohe hetk hiljem facepalmis ta end mõttes. Kust kurat see nüüd küll tuli, seda ta ei osanud öelda... igatahes kippus tema tavaline ettevaatlikkus kenade neidude seltsis hajuma.
Tagasi üles Go down
Alysson Sheeran
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Alysson Sheeran


Postituste arv : 414
Join date : 11/06/2013

Sööme lõunat Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sööme lõunat   Sööme lõunat EmptyTeis Juul 22 2014, 05:03

Aly muigas "Sa polnud ainuke." sõnas neiu ja tuletas meelde, kuidas ta enda sõbrannadega linna peal jõi ja kuidas nad iga nirga peal laamendasid. See oli tore. Kuuldes Sebu komplimenti, Aly põsed muutusid jälle roosakaks ning ta vaatas häbelikult põrandat "Aitäh." ütles ta ja avastas, et ta oleks nagu põrandat tänanud.
Tagasi üles Go down
Sebastian Anaconda
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Sebastian Anaconda


Postituste arv : 157
Join date : 23/12/2013

Sööme lõunat Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sööme lõunat   Sööme lõunat EmptyTeis Juul 22 2014, 20:14

''See polnud kompliment, see oli fakt,'' ütles Seb. Ta märkas et tüdruk oli jälle punastama hakanud, ning poiss pidas seda heaks märgiks. Snake sõi veel ühte-teist ja lihtalt vaatas vahepeal aknast välja, vahepeal Aly't.
Tagasi üles Go down
Alysson Sheeran
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Alysson Sheeran


Postituste arv : 414
Join date : 11/06/2013

Sööme lõunat Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sööme lõunat   Sööme lõunat EmptyNelj Juul 24 2014, 12:41

Aly kortsutas kulmu ''Aitäh ikkagist.'' ütles Aly muiates ja võttis oma võileivast ampsu ''Sa elad muidu London'is?'' küsis Alysson, kui märkas, et hakkas tekkima vaikus ja kui ta suu tühi oli. Täis suuga oli ju ebaviisakas ja natuke rõve rääkida. Oodates vastust, ta võttis enda võileivast uue ampsu.
Tagasi üles Go down
Sebastian Anaconda
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Sebastian Anaconda


Postituste arv : 157
Join date : 23/12/2013

Sööme lõunat Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sööme lõunat   Sööme lõunat EmptyNelj Juul 24 2014, 20:38

Sebastian noogutas. ''London tundub olevat suht igav linn tegelt, kõik tundub kuidagi uimane siin,'' rääkis ta ja võttis ise kah võiku kätte, vaatas seda hetke ja hammustas siis paraja tüki. ''Kus ise?'' küsis ta, kui oli mälumise lõpetanud.
Tagasi üles Go down
Alysson Sheeran
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Alysson Sheeran


Postituste arv : 414
Join date : 11/06/2013

Sööme lõunat Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sööme lõunat   Sööme lõunat EmptyReede Juul 25 2014, 12:24

''Ma elan ka London'is. Hetkel venna ja ta pojaga, aga kui ma kuuenda lõpetan, siis tohin ära kolida üksinda elama.'' lausus Alysson unistavalt. Ta sõi enda võikut veel ja vaatas Sebu'le otsa. Sebu oli kena kutt ja Aly lihtsalt pidi teda vaatama.
Tagasi üles Go down
Sebastian Anaconda
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Sebastian Anaconda


Postituste arv : 157
Join date : 23/12/2013

Sööme lõunat Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sööme lõunat   Sööme lõunat EmptyReede Juul 25 2014, 18:55

Sebu noogutas. ''Esimesel võimalusel kodunt ära?'' muigas ta. Tal endal polnud küll kodust lahkumisega kuskile kiiret. Poiss hammustas järgmise tüki, kuradi hea võileib oli kusjuures. Ta tahtis midagi öelda, aga avastas et tal on suu täis, nii et ta näris selle kõigepealt tühjaks ja küsis alles siis: ''Sulle lendluudpall meeldib?''
Tagasi üles Go down
Alysson Sheeran
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Alysson Sheeran


Postituste arv : 414
Join date : 11/06/2013

Sööme lõunat Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sööme lõunat   Sööme lõunat EmptyTeis Juul 29 2014, 10:44

"Muidugi! Mu vend issitseb minuga liiga palju, aga eks see on sellepärast, et tal on poeg ja see issitsemine on külge jäänud." rääkis neiu ja jälgis, kuidas Sebu sõi. Aly arvates oli Sebu väga kena ja Aly'l hakkas ta vastu crush tekkima. Sebu küsimuse peale, Al noogutas "Meeldib. Mis siis?" naeratas neidis.
Tagasi üles Go down
Sebastian Anaconda
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Sebastian Anaconda


Postituste arv : 157
Join date : 23/12/2013

Sööme lõunat Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sööme lõunat   Sööme lõunat EmptyTeis Juul 29 2014, 14:21

Snake muigas selle issitsemise jutu peale. ''Niisama tunnen huvi,'' ütles Seb tüdruku vastuse kohta ja kehitas õlgu. Ta sõi veel oma võileiba. ''Ma sain mingi ime läbi maja võistkonda,'' rääkis ta edasi, ise päris täpselt aru saamatagi miks ta korraga jututeema lendluudpallile viis... aga noh, selline ta kord juba oli.
Tagasi üles Go down
Alysson Sheeran
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Alysson Sheeran


Postituste arv : 414
Join date : 11/06/2013

Sööme lõunat Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sööme lõunat   Sööme lõunat EmptyNelj Juul 31 2014, 18:59

Aly kergitas kulme üllatunult ja plaksutas vaikselt ''Wau, õnnitlen.'' ütles ta naeratades Sebule ning sõi enda võileiba. Al polnud kunagi mõelnud, et võiks ise lendluudpalli mängida, kuigi talle meeldis seda vaadata ''Tulen sind vaatama siis.'' sõnas neidis ja pilgutas kutile silma.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Sööme lõunat Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sööme lõunat   Sööme lõunat Empty

Tagasi üles Go down
 
Sööme lõunat
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2Mine lehele : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: || RPG :: Esimene kooliaasta-
Hüppa: