Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
All is fair in love and war - Page 2 EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
All is fair in love and war - Page 2 EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
All is fair in love and war - Page 2 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
All is fair in love and war - Page 2 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
All is fair in love and war - Page 2 EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
All is fair in love and war - Page 2 EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
All is fair in love and war - Page 2 EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
All is fair in love and war - Page 2 EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
All is fair in love and war - Page 2 EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 3 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 3 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 All is fair in love and war

Go down 
+2
Jace Bane
Raina Daugherty
6 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3  Next
AutorTeade
Jace Bane
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Jace Bane


Postituste arv : 242
Join date : 10/06/2014

All is fair in love and war - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: All is fair in love and war   All is fair in love and war - Page 2 EmptyKolm Juun 25 2014, 00:18

"Tahad ,et ma sinu eest riidest lahti võtaksin?"Küsis Lexine veidike imestunult.Neidis pani enda käed Arthuri kaela ümber kui poiss ta sülle võttis.Rainast oli see isegi päris armas ,et pakkus end ise Lexinet haiglatiiba viima.Neidis vaatas Kyle vihaselt kui too tuli neile lähemale.Ma oletan ,et Arthuril on tema võlukepp veel näitkes alles ja Lexine võis selle kuidagi kätte saada?Ma oletan ,et see on võimalik ning Lexine viis võlukeppi Kyle poole."Tule veel lähemale ja ma ei karda sinu peal katsetada andestamatuid loitse."Sisistas neidis poisile.Seda julges Lexi teha küll.Ta on seda isegi varem teinud...aga see selleks.
Tagasi üles Go down
Kyle Coma
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Kyle Coma


Postituste arv : 667
Join date : 07/07/2013

All is fair in love and war - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: All is fair in love and war   All is fair in love and war - Page 2 EmptyKolm Juun 25 2014, 00:21

''Eii rõve!'' krimpsutas Kyle nina ja ohkas. Ta ikka veel imestas, kui loll Lexi sai olla ''Tõstad enda särki ja näitad enda ilusat fake kõhukest meile.'' ütles Kyle naeratades, kuigi tal tuli hea mõte. Ta vaatas Raina poole. Kyle ei teadnud, kas võtta Raina'lt käest kinni või ei. Ta ei saanud aru, kas Raina oli ta peale vihane või ei.
Tagasi üles Go down
Raina Daugherty
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Raina Daugherty


Postituste arv : 3788
Join date : 10/06/2013

All is fair in love and war - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: All is fair in love and war   All is fair in love and war - Page 2 EmptyKolm Juun 25 2014, 00:24

Raina tahtis lihtsalt kindel olla, et tema milleski süüdi ei jääks. Ning vajaduse korral oleks ta Lexine'i kasvõi lihtsalt haiglatiiba tarinud, kui Arthur ise poleks kavatsenud neidusinna tassida. Rain vaatas kordamööda Arthuri, Lexine'i ja Kyle'i poole, kui klassiõde viimast ähvardama hakkas. Rainal oli ka tema võlukepp alles ning tema suunas selle omakorda Arthurile ning ilmselt ka Lexine'ile, sest too oli ju noormehe süles. "Katsu sa veel ähvardada ning te lendate siit mõlemad. Otse. Haiglatiiba," lausus Rain taas silmnähtavalt ärritudes. Kas need kaks ei saanud juba lihtsalt minema mindud? Rain ei saanud vähemalt sellest aru.
Tagasi üles Go down
Kyle Coma
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Kyle Coma


Postituste arv : 667
Join date : 07/07/2013

All is fair in love and war - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: All is fair in love and war   All is fair in love and war - Page 2 EmptyKolm Juun 25 2014, 00:29

Arthur ohkas ja vaatas Lexi'le otsa ''Rahune.'' ütles kutt talle ja hakkas temaga siis haiglatiiba poole minema ''Pole vaja veel draamat korraldada.''

Kyle vaatas Raina silma, mis muutus juba siniseks ''Raina, ma ...'' Kyle oli sõnatu. Ta ei saanud aru lihtsalt mis nendega nüüd juhtus. ''Kas sa tahad ma viin su haiglatiiba?'' see oli ainuke asi, mida Kyle praegu üldse Raina'le öelda julges. Kyle'i põsk oli ikka veel punane. Ta tundis seda, aga kahjuks Kyle'i käed ei olnud külmad, muidu oleks väga mõnus hoida enda kätt põse vastas. Kyle kuumus üles sellest vihast, mis ta sees oli.
Tagasi üles Go down
Lexine Fray
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Lexine Fray


Postituste arv : 169
Join date : 05/06/2014

All is fair in love and war - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: All is fair in love and war   All is fair in love and war - Page 2 EmptyKolm Juun 25 2014, 00:31

Aww...Nii armas.Lexine vaatas Rainat kui tema vastu ähvardas. Neidis vaatas kordamööda Kyle't ja Rainat."Aga hoia siis enda meest ja laske meil rahulikult minema minna" Vastas ta. Korra vaatas veel Lexine Rainat ja langetas siis võlukepi aga siiski hoidis seda kindlalt kinni. "Hakkame minema,Arthur."Ütles ta poisile ning vaatas teda.
Tagasi üles Go down
Kyle Coma
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Kyle Coma


Postituste arv : 667
Join date : 07/07/2013

All is fair in love and war - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: All is fair in love and war   All is fair in love and war - Page 2 EmptyKolm Juun 25 2014, 00:32

Arthur vaatas naeratades Lexi't ''Me juba liigume ju.'' sõnas ta muiates ja raputas pead. Tüdruk oli ikka päris löödud vist.
Tagasi üles Go down
Lexine Fray
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Lexine Fray


Postituste arv : 169
Join date : 05/06/2014

All is fair in love and war - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: All is fair in love and war   All is fair in love and war - Page 2 EmptyKolm Juun 25 2014, 00:37

Lexine naeratas kergelt."Ma tean"Lausus ta muiates.Selg andis ikka veel tunda."Kuradi õnnetult lendasin vastu seina.Ma olen ju harjutanud kuidas maanduda kui lendad vastu seina aga hetkel ei tulnud see välja"Patras neidis poisile aga siiski nii vaikselt ,et seda võis ainult Arthur kuulda.
Tagasi üles Go down
Arthur Grey
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Arthur Grey


Postituste arv : 84
Join date : 05/06/2014

All is fair in love and war - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: All is fair in love and war   All is fair in love and war - Page 2 EmptyKolm Juun 25 2014, 00:43

''See tuli suht ootamatult ka ju. Sa ei jõudnud reageerida sellele rünnakule lihtsalt.'' arvas Arthur ja tegi Lexi laubale musi ''Sul juhtus päriselt midagi kõhuga?'' küsis Arthur siis, kui nad olid kuuendal korrusel.
Tagasi üles Go down
Raina Daugherty
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Raina Daugherty


Postituste arv : 3788
Join date : 10/06/2013

All is fair in love and war - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: All is fair in love and war   All is fair in love and war - Page 2 EmptyKolm Juun 25 2014, 00:44

Raina silmitses mõnda aega Arthurit ja Lexine'i, kes minema läksid. Kui nad Raina nägemisulatusest kadusid, ohkas neidis väsinult, aga kuuldes Kyle'i häält viis ta oma pilgu kutile. "Siis, kui nemad seal on? Tänan, ei. Ma lähen hiljem," vastas Rain ning viis oma käe automaatselt valu tegevale kohale oma vasaku silma all. "Sa peaksid ise ka minema," lisas neiu hetke pärast, märgates Kyle'i punetavat põske. Raina polnud ka päris kindel, mis nendega just juhtunud oli. Aga kui Arthurit ja Lexine'i enam seal polnud, suutis neiu isegi rahuneda.
Järgmisel hetkel meenus talle CC ning vaadates linnu poole märkas neiu, et öökull lebas ikka maas. "Ma püüdsin teda üles äratada, aga Enervate, Rennervate, Rammesta - mitte ükski loits ei toimi. Mida Arthur talle tegi?" ei suutnud Gin mõista. Ta rääkis küllaltki vaikselt ning nüüdseks rahunenult ning pigem emotsioonitult, mis polnud üldse tema moodi.
Tagasi üles Go down
Lexine Fray
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Lexine Fray


Postituste arv : 169
Join date : 05/06/2014

All is fair in love and war - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: All is fair in love and war   All is fair in love and war - Page 2 EmptyKolm Juun 25 2014, 00:51

"Aga ikkagi.Me olemegi ju treenitud ka kõige ootamatute asjade jaoks"Kirus tüdruk ja vaatas poisile alt üles.Lexine pani ühe enda käed poisi rinnale,nii oli parem."Ma ei tea,seljast kandus valu kõhtu edasi ja sealt valutas kõige rohkem.Aga eks see valu läheb paaripäevaga üle."Lausus neidis poisile.
Tagasi üles Go down
Arthur Grey
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Arthur Grey


Postituste arv : 84
Join date : 05/06/2014

All is fair in love and war - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: All is fair in love and war   All is fair in love and war - Page 2 EmptyKolm Juun 25 2014, 11:31

''Boss ei pea sellest teadma ju.'' ütles Arthur talle ja oli juba teisel korrusel. ''Ma loodan ka.'' sõnas ta ja vaatas Lexi kõhtu ''See ei tohiks midagi hullu olla, aga eks arstid ise vaatavad seal.''

Kyle ohkas ''Me saaks äkki haiglatiibas ta kõhtu vaadata. Tal võib olla see feik ju.'' Kyle mõtles ainult selle peale põhimõtteliselt ja siis talle meenus ka enda öökull. Ta näoilme muutus automaatselt, kui ta CC't vaatas ''See on armas, et sa teda elustada püüdsid, aga Arthur kasutas mingisugust surmaloitsu selle peal. Ma ise ei saanud ka aru, mis ta ütles, kui ta selle sõnas, aga ma ei tundnud seda ära.'' Kyle jalutas CC juurde ning võttis surnud linnu enda kätte.
Tagasi üles Go down
Raina Daugherty
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Raina Daugherty


Postituste arv : 3788
Join date : 10/06/2013

All is fair in love and war - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: All is fair in love and war   All is fair in love and war - Page 2 EmptyKolm Juun 25 2014, 13:01

"Sa oled nii kindel, et ta valetab," lausus Raina endiselt küllaltki vaikselt. See kõlas nagu fakt, ning seda see vist oligi. Sest talle tundus ka, et Kyle ei mõelnud millestki muust, kui ainult sellest, kuidas Lexine'i valetamist tõestada. Kui ta Kyle'i järgmiseid sõnu kuulis, ilmus tema näole äärmiselt kohkunud ilme ja ta kortsutas kulmu. "Oled sa kindel?! Lausus ta Avada kedavra?" küsis Rain, sest see oli peamine surmaloits ja andestamatu needus. "Kui ta seda kasutas, peab ta olema äärmiselt võimas võlur. Koolis seda ju ei õpetata, see on andestamatu needus," lausus neiu täielikult segaduses olles. See kõik jättis päris hirmsa mulje..
Tagasi üles Go down
Lexine Fray
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Lexine Fray


Postituste arv : 169
Join date : 05/06/2014

All is fair in love and war - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: All is fair in love and war   All is fair in love and war - Page 2 EmptyKolm Juun 25 2014, 13:20

Lexine noogutas."Ma ei usu, et see väga hull on" väitis tüdruk. Neidis toetas enda pea poisi õlale.
Tagasi üles Go down
Arthur Grey
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Arthur Grey


Postituste arv : 84
Join date : 05/06/2014

All is fair in love and war - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: All is fair in love and war   All is fair in love and war - Page 2 EmptyKolm Juun 25 2014, 15:10

''Olen.'' noogutas Kyle ja ohkas. Ta ei tahtnud lihtsalt, et tema ja Raina suhe pe*se läheks. Raina kohkunud ilmet vaadates, tuli Kyle'ile meelde mida ta kuulis ''Jah. Ta lausus Avada kedavra.'' Kyle oli seda loitsu ainult paar korda koolikaaslaste käest kuulnud ja tänu sellele ta seda Arthur'i suust ära ei tundnud. Kyle vaatas Raina'le mõtlikult otsa ''Ta ei saa olla siit koolist seda ju õppinud.''

Arthur'ile meenus see loits, mis ta öökulli peal kasutas ''Lexi, ma arvan, et me jääme vahele ikkagist.'' sõnas kutt talle.
Tagasi üles Go down
Lexine Fray
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Lexine Fray


Postituste arv : 169
Join date : 05/06/2014

All is fair in love and war - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: All is fair in love and war   All is fair in love and war - Page 2 EmptyKolm Juun 25 2014, 15:23

Ka Lexine meenus see loits mida poiss kasutas."Krt,kui Boss sellest teada saab,lööb ta meid mõlemaid kasti."Ütles tüdruk ja tõstis enda pea."Aga äkki me suudame midagi kokku ajada,et sa oled seda kusagilt kuulnud ja sisi see meenus sulle ning sa proovisid kas see õnnestub"Pakkus tüdruk välja.
Tagasi üles Go down
Benjamin P. Bruce
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Benjamin P. Bruce


Postituste arv : 333
Join date : 15/09/2013

All is fair in love and war - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: All is fair in love and war   All is fair in love and war - Page 2 EmptyKolm Juun 25 2014, 15:30

Arthur noogutas ''Pigem lööb minu kasti.'' kutt ohkas ja lõpuks nad olid haiglatiibas ''Loodame, et mingi vale töötab ka siis.'' sõnas ta ja asetas Lexi ühele voodile ning kohe tuli õde nende juurde ja uuris, et mis juhtus jne. Arthur istus voodi kõrval olevale toolile.
Tagasi üles Go down
Raina Daugherty
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Raina Daugherty


Postituste arv : 3788
Join date : 10/06/2013

All is fair in love and war - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: All is fair in love and war   All is fair in love and war - Page 2 EmptyKolm Juun 25 2014, 16:00

Raina toksis oma võlukepiga vastu oma jalga, vaadates CC poole. Ta ei osanud rohkem midagi Lexine'i koha pealt öelda. Gin oli ilmselt jätnud endast kohutavalt nõmeda mulje, nagu poleks ta Kyle'i üldse usaldanud.. Aga samas ei tahtnud neiu kohe ennast kuidagi õigustama ka hakata ega midagi. Seepärast keskendus ta Arthuri teemale ning raputas lihtsalt uskumatult pead. "Järelikult on ta seda ise kuskil õppinud.. Aga kuidas see võimalik on?" ei mõistnud Rain. "Ta on 16. Või 17? Ta peab väga osav olema, sellisel juhul. Ta on ohtlik," lausus näitsik.
Tagasi üles Go down
Lexine Fray
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Lexine Fray


Postituste arv : 169
Join date : 05/06/2014

All is fair in love and war - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: All is fair in love and war   All is fair in love and war - Page 2 EmptyKolm Juun 25 2014, 16:08

Tüdruk ainult noogutas ja sättis end paremini voodile.Lexine jutustas õele ,et kukkus ja lõi selja ära ning see hakkas valutama.Õde katsus neidise selga ja mõnest kohast kus õde vajutas,oli neidisel valus.Neidise kõhtu õde ei märganud ega ka küsinud selle kohta.Õde tõi Lexinele rohtu ja neiu võttis selle vastu.Kui õde minema läks vaatas Lexi Arthurit ja lausus:"Ma otsustasin ,et see 'laps' ei jää elama kuna ma ei viitsi enam selle jamaga jamada ning niigi Kyle juba niigi kahtlustab"
Tagasi üles Go down
Arthur Grey
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Arthur Grey


Postituste arv : 84
Join date : 05/06/2014

All is fair in love and war - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: All is fair in love and war   All is fair in love and war - Page 2 EmptyKolm Juun 25 2014, 17:15

Arthur kohkus selle peale, mida Lexi ütles. Ta ei hakanud vastu ka vaidlema, sest Lexi oli nagu Arthur'i boss pm. Arthur kehitas õlgu ''No okei. See on sinu otsustada, aga ma ei kujuta ette, mida boss sellest arvama hakkab.''
Tagasi üles Go down
Lexine Fray
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Lexine Fray


Postituste arv : 169
Join date : 05/06/2014

All is fair in love and war - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: All is fair in love and war   All is fair in love and war - Page 2 EmptyKolm Juun 25 2014, 17:44

Lexine heitis pikali ja vaatas poissi."Mida ta ikka arvab?Sellest mõttes,et ta ju lubas mul ise otsustada neid asju"Arvas neidis."Aga kuidas sul on?Said palju peksa?"Küsis neidis Arthurilt.
Tagasi üles Go down
Arthur Grey
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Arthur Grey


Postituste arv : 84
Join date : 05/06/2014

All is fair in love and war - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: All is fair in love and war   All is fair in love and war - Page 2 EmptyKolm Juun 25 2014, 21:43

Arthur kehitas õlgu ''Seda küll.'' ta silmitses Lexi't ja ta küsimuse peale tuli Arthur'ile meelde, kuidas ta Kyle'i põlv vastu ta nägu läks ''No ma sain põlvega näkku, aga eks see polnud väga hull.''
Tagasi üles Go down
Raina Daugherty
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Raina Daugherty


Postituste arv : 3788
Join date : 10/06/2013

All is fair in love and war - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: All is fair in love and war   All is fair in love and war - Page 2 EmptyKolm Juun 25 2014, 21:59

OT: Kas Kyle ka midagi Rainale vastab? Smile
Tagasi üles Go down
Jace Bane
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Jace Bane


Postituste arv : 242
Join date : 10/06/2014

All is fair in love and war - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: All is fair in love and war   All is fair in love and war - Page 2 EmptyKolm Juun 25 2014, 23:02

Lexine krimpsutas nägu.Vastu nägu on kõike valusam saada,tema arvates. Eriti veel põlvega."Valutab ka hetkel?"Küsis Lexine. "Äkki peaksid jääd või midagi külma peale panema?"Pakkus neidis.
Tagasi üles Go down
Benjamin P. Bruce
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Benjamin P. Bruce


Postituste arv : 333
Join date : 15/09/2013

All is fair in love and war - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: All is fair in love and war   All is fair in love and war - Page 2 EmptyNelj Juun 26 2014, 11:02

Kyle pani enda käed rusikasse "Ma ei lase sind enam neile mõlemale lähedale." sõnas Kyle vihaselt nimg kallistas siis Rainat "Ma ei tea kas sa vihkad mind nüüd, aga pea seda meeles, et ma ei lõpeta mitte kunagi sinu armastamist."

Arthur raputas pead "Ei, minuga on kõik korras." sõnas Arthur ja naeratas, kuigi naeratada oli valus.
Tagasi üles Go down
Raina Daugherty
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Raina Daugherty


Postituste arv : 3788
Join date : 10/06/2013

All is fair in love and war - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: All is fair in love and war   All is fair in love and war - Page 2 EmptyNelj Juun 26 2014, 14:28

Raina peaaegu et turtsatas selle esimese lause peale. Nad olid Lexine'iga klassiõed, kokku puutusid nad ikkagi ka siis, kui ei tahtnud. Kuigi see Kyle'i öeldu tekitas Rainas kaitstud tunde ja andis mõista, kui väga kutt temast hoolis. Kui Kyle teda kallistas, seisis näitsik hetke liikumatult, enne kui oma käed ka ümber noormehe pani ja teda vastu kallistas, korraks silmad sulgedes. Ta oli tegelikult isegi jõudnud arvata, et Kyle oli äkki tema peale pahane. "Ma ei suudaks sind vihata isegi siis, kui ma väga tahaks," lausus Gin vaikselt. Neiu tundis ennast praegu väga rumalalt ning tal oli häbi, et ta Kyle'i usaldamises üldse kahtles. "Mul on CC pärast nii kahju," lisas ta järgmisel hetkel ning avas siis silmad ja vabastas ennast seejärel kuti käte vahelt. Kuigi ta ei tahtnud kutist eemalduda, tundus see praegu targa otsusena. "Ma tahan lihtsalt kõige üle rahulikult järele mõelda. Ma pean minema," lausus Raina järgmisel hetkel, enne kui ta midagi väga mõtlrmatut oleks teinud. Näiteks Kyle'i suudelnud.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





All is fair in love and war - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: All is fair in love and war   All is fair in love and war - Page 2 Empty

Tagasi üles Go down
 
All is fair in love and war
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 3Mine lehele : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Love, no love, love, no love
» Love at 42
» LET ME LOVE YOU
» Young love...
» I love books.

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: || RPG :: Esimene kooliaasta-
Hüppa: