Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Finally, a well-deserved dope EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Finally, a well-deserved dope EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Finally, a well-deserved dope EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Finally, a well-deserved dope EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Finally, a well-deserved dope EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Finally, a well-deserved dope EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Finally, a well-deserved dope EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Finally, a well-deserved dope EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Finally, a well-deserved dope EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 4 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 4 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Finally, a well-deserved dope

Go down 
3 posters
Mine lehele : 1, 2  Next
AutorTeade
Sebastian Anaconda
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Sebastian Anaconda


Postituste arv : 157
Join date : 23/12/2013

Finally, a well-deserved dope Empty
PostitaminePealkiri: Finally, a well-deserved dope   Finally, a well-deserved dope EmptyNelj Juun 12 2014, 23:29

Lõpuks ometi oli see kuradi rongisõit läbi. Terve tee oli tal olnud haige tahtmine savu tõmmata, aga polnud julgenud. Kupee oli igasugu tonte täis, mõni veel läinuks äkki butthurt sellepärast. Nüüd istus Snake poiste pesuruumi aknalaual ja tõmbas pläru, kus sees tavalisest tubakast ikka veits kangem kraam. Selline, millega saab end vajadusel ikka deriiliumisse kah tõmmata. Pesuruum oli täiesti tühi ja sellisel hilisel ajal polnud siia tõenäoliselt ühtki hingelist oodata kah, nii et perfect spot, kas pole?

OT: Kyle
Tagasi üles Go down
Kyle Coma
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Kyle Coma


Postituste arv : 667
Join date : 07/07/2013

Finally, a well-deserved dope Empty
PostitaminePealkiri: Re: Finally, a well-deserved dope   Finally, a well-deserved dope EmptyNelj Juun 12 2014, 23:36

Kyle oli ka jummala väsinud kõikidest draamadest ja tal oli vaja põhimõtteliselt iga 10 minuti tagant üks suits tõmmata. Tal tuli alati see meelde, kuidas Lexi rääkis seal rongis, et Kyle on ta lapse isa ja see ajas teda väga närvi. Kyle'il oli plaan pesema minna. Tal olid jalas mustad dressipüksid ja tennised. Hall rätik oli tal õla peal ja ta jõudis lõpuks neljandale korrusele. Kutt avas pesuruumi ukse ja sisenes pesuruumi, sulgedes veel enda järel uks. Ta vaatas pesuruumis ringi ja nägi seal ühte kutti veel, kellel oli jointi taoline asi sõrmede vahel, aga kui kanepi lõhn ta ninani jõudis, kutt naeratas. Kyle mäletas, kuidas ta enda kunagiste sõpradega kanepit oli tõmmanud ja ta oli sünnipäevaks enda vanalt sõbralt saanud isegi veits seda ning ta oli selle kooli kaasa võtnud. ''Tere õhtust.'' ütles Kyle viisakalt kutile ja pani enda rätiku ühe konksu otsa rippuma. Ta jalutas kuti poole ja ulatas talle enda käe ''Ma olen Kyle Coma ja Slyth.'' tutvustas Kyle ennast talle ning jälgis jointi, mis kutil käes oli. Ajas isu peale.
Tagasi üles Go down
Sebastian Anaconda
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Sebastian Anaconda


Postituste arv : 157
Join date : 23/12/2013

Finally, a well-deserved dope Empty
PostitaminePealkiri: Re: Finally, a well-deserved dope   Finally, a well-deserved dope EmptyNelj Juun 12 2014, 23:47

Sebastian võpatas kergelt kui ta ukse avanemist kuulis. Ta oli juba valmis oma pläru aknast välja viskama, kui märkas et tulijaks polnudki majahoidja või mõni muu jorss kes oleks kohe weedi mahvimise pärast kisendama hakanud, vaid hoopis mingi tätoveeritud kutt. Nojah, Sebastian arvas et tema pärast ei tasu väga põdeda ja võttis veel ühe mahvi. Ah, kuradi hea oli ikka. Korraga kuulis ta, et tulija oli kedagi teretanud. Arvestades et peale nende kahe siin kedagi polnud, eeldas poiss et tema poole oli pöördutud. ''Tere jah,'' vastas ta. Nähes et kutt tema juurde tuli ja talle käe ulatas, oli Sebastian kergelt üllatunud, kuna oli tüübi välimusest esmalt arvanud et tegemist on mingi inimesepelgliku emoga. Nojah, mis seal siis ikka. Sebastian pistis kiirelt oma jointi teise kätte ja surus Kyle'ga kätt. ''Snake, Ravenclawst'' vastas ta Kyle'i tutvustuse peale. Oma pärisnime ei vaevunud ta praegu ütlema.
Tagasi üles Go down
Kyle Coma
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Kyle Coma


Postituste arv : 667
Join date : 07/07/2013

Finally, a well-deserved dope Empty
PostitaminePealkiri: Re: Finally, a well-deserved dope   Finally, a well-deserved dope EmptyNelj Juun 12 2014, 23:51

Kyle naeratas, kui kutt teda vastu teretas. Ta istus kuti kõrvale ja uuris teda tähelepanelikult. Kui kutt enda nime ütles, kergitas Kyle kulme ''Snake? See on su pärisnimi?'' küsis Kyle üllatunult. Kuigi ta arvas, et see on pigem ta hüüdnimi, aga see meeldis Kyle'ile. Ja Kyle ei ole enam nii emo, kui kunagi. ''Sa pead pigem lootma, et seda kanepi lõhna ei oleks koridorri tunda.'' sõnas Kyle ja silmitses nüüd Snake'i jointi. Kuigi kui Kyle tuli, siis ta ei tundnud midagi. Kyle võttis enda dressipükste taskust välja sinise Winstoni paki ning võttis sealt ühe suitsu. Ta pani paki kinni tagasi ja pani selle taskusse, kust ta võttis veel välja musta cricketi. Kyle asetas suitsu enda huulte vahele ja süütas selle, vaadates siis uuesti Snake'i jointi ja siis omakorda veel kutile otsa.
Tagasi üles Go down
Sebastian Anaconda
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Sebastian Anaconda


Postituste arv : 157
Join date : 23/12/2013

Finally, a well-deserved dope Empty
PostitaminePealkiri: Re: Finally, a well-deserved dope   Finally, a well-deserved dope EmptyReede Juun 13 2014, 00:05

Tundus, et Snake'i esmamulje oli teda petnud, Kyle paistis suht chill tüüp siiski olevat. ''Peaaegu,'' vastas poss, ''Sebastian on pärisnimi, aga seda põhimõtselt absull keegi ei kasuta''. Kui Kyle mainis midagi kanepi lõhna tungimisest koridori, vastas Snake: ''Tra, selle peale ma ei mõelnudki... aga pohh, ma ei usu et see koridori tungib, aken on nagunii lahti.'' Rahumeelselt tõmbas ta veel ühe mahvi, kui märkas korraga et Kyle jõllitas ta pläru. Poiss sai vihjest aru ja ulatas jointi Kyle'le: ''Vaata ette, see laksib päris korralikult''.
Tagasi üles Go down
Kyle Coma
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Kyle Coma


Postituste arv : 667
Join date : 07/07/2013

Finally, a well-deserved dope Empty
PostitaminePealkiri: Re: Finally, a well-deserved dope   Finally, a well-deserved dope EmptyReede Juun 13 2014, 00:10

Kyle pettus, kui sai teada, et see on ta hüüdnimi. ''Snake on äge hüüdnimi, ma hakkan sind pigem selleks kutsuma jah.'' ütles Kyle naeratades. Kyle vaatas korraks ukse poole. Ta võttis võlukepi välja ja suunas selle ukse poole, sõnas loitsu ja uks läks täiesti lukku. ''Ma ei usu, et nüüd keegi siiagi tungib.'' sõnas Kyle kutile muiates. Kui Snake ulatas Kyle'ile jointi, vaatas Kyle seda ja mõtles, kas teha või mitte ja kui Snake ütles veel, et see laksib päris korralikult siis tekkis Kyle'il suurem kahtlus. Kyle jõllitas veel jointi tükk aega ja mõtles siis ''Pohhuj, niikuinii pole ammu tõmmanud.'' Kyle võttis jointi vastu ja tõmbas sellest ühe mahvi. Ta lasi tossu välja ja naeratas rahulolevalt. Seda tunnet polnud ta ammu tundnud. ''Võin veel tõmmata?'' küsis Kyle ja vaatas Snake'ile otsa.
Tagasi üles Go down
Sebastian Anaconda
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Sebastian Anaconda


Postituste arv : 157
Join date : 23/12/2013

Finally, a well-deserved dope Empty
PostitaminePealkiri: Re: Finally, a well-deserved dope   Finally, a well-deserved dope EmptyReede Juun 13 2014, 00:21

'Mhmh,'' mühatas Snake, mis tähendas et Kyle võib veel mahvida. Poisil tuli korraga kusehäda peale, nii et ta tõusis ja läks ühte kabiini oma häda lahendama. Tagasi tulles oli tal juba uus pläru hammaste vahele torgatud. ''Hakkas meeldima?'' küsis ta Kyle'i käest ja muigas.
Tagasi üles Go down
Kyle Coma
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Kyle Coma


Postituste arv : 667
Join date : 07/07/2013

Finally, a well-deserved dope Empty
PostitaminePealkiri: Re: Finally, a well-deserved dope   Finally, a well-deserved dope EmptyReede Juun 13 2014, 12:55

Kyle tõmbas ja nautis. See oli nii mõnus. Ta isegi tundis, kuidas tal silmad juba natuke looja läksid. Kui Snake tagasi tuli, vaatas Kyle teda üllatunult. Tal oli veel? Palju ta seda huvitav kooli kaasa võttis? ''Ma olen varem ka seda tõmmanud, aga nüüd pole ikka tükk aega teinud, nii et mõnus on küll üle pika aja teha jälle.'' vastas Kyle Snake'i küsimusele ja naeratas.
Tagasi üles Go down
Sebastian Anaconda
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Sebastian Anaconda


Postituste arv : 157
Join date : 23/12/2013

Finally, a well-deserved dope Empty
PostitaminePealkiri: Re: Finally, a well-deserved dope   Finally, a well-deserved dope EmptyReede Juun 13 2014, 13:14

Sebastian naeratas kergelt. Ta hakkas just oma uut süütama, kui korraga mõtles ümber ja pani ära taskusse. Praeguseks oli talle küllalt saanud. ''Ma ütlen sulle, see on parim arstitohi maailmas. See aitab iga asja vastu - stressi, pohmaka... isegi keskendumist parandab.'' rääkis Snake ja istus tagasi Kyle'i kõrvale. ''Ainult kui kuradikeseid hakkad nägema siis tuleb järgi jätta.'' Jah... targad sõnad eks ole? Tundub et mingist otsast oli ta siiski ikkagi Ravenclawlane.
Tagasi üles Go down
Kyle Coma
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Kyle Coma


Postituste arv : 667
Join date : 07/07/2013

Finally, a well-deserved dope Empty
PostitaminePealkiri: Re: Finally, a well-deserved dope   Finally, a well-deserved dope EmptyReede Juun 13 2014, 13:49

Kyle tõmbas viimase mahvi ja viskas siis koni aknast välja. Ta suits oli ikka veel pooleli ja nüüd ta tõmbas seda edasi. Snake'i juttu ta kuulas hoolikalt. Ta juba teadis seda kõike. Isegi kui Kyle'il oli peavalu, siis ta tõmbas ka kanepit, aga see oli siis, kui ta nende kunagiste sõpradega tihti tõmbas seda. ''Kaua sa üldse tõmmanud oled?'' Kyle mõtles üleüldiselt. Kyle tuhastas aknast välja ja tõmbas veel paar kössi, sest samal ajal, kui Kyle oli kanepit tõmmanud, oli ta suits lihtsalt põlenud ja nüüd oli see juba koni juures. Kyle viskas koni aknast välja.
Tagasi üles Go down
Sebastian Anaconda
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Sebastian Anaconda


Postituste arv : 157
Join date : 23/12/2013

Finally, a well-deserved dope Empty
PostitaminePealkiri: Re: Finally, a well-deserved dope   Finally, a well-deserved dope EmptyReede Juun 13 2014, 14:14

Snake kehitas õlgu. ''Ma pole sõltuvuses kui sa seda mõtled,'' lausus poiss. Ta mõtles hetke ja ütles siis: ''Kuskil kolm või neli aastat tagasi proovisin esimest korda ja sellest ajast peale olen aeg-ajalt teinud.'' Sebastian vaatas korraks aknast välja, siis Kyle poole: ''Kuidas ise?''
Tagasi üles Go down
Kyle Coma
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Kyle Coma


Postituste arv : 667
Join date : 07/07/2013

Finally, a well-deserved dope Empty
PostitaminePealkiri: Re: Finally, a well-deserved dope   Finally, a well-deserved dope EmptyReede Juun 13 2014, 14:27

''Ma ei arvanudki, et sa sõltuvuses oled.'' ütles Kyle muiates. Ta polnud tükkaega teinud ja talle tegi väikesed asjad nalja juba. ''Ma proovisin ka ise mingi kaks ja pool aastat tagasi ja siis tegin umbes aastaaega või rohkem ja nüüd pole enam teinud,'' vastas Kyle Snake'ile. Ta naeratas ''Aga kui mul detsembris sünnipäev oli, siis sain ühe kunagise väga hea sõbraga kokku ja ta kinkis mulle 6g seda. Ma pole seda siiamaani teinud, aga mul on seda koolis kaasas.'' ütles Kyle Snake'ile ja mõtles siis natuke. Ta mängis välgumihkliga, mis ta dressipükste taskus oli ''Nii, et kui tahad millalgi teha, siis võiks koos tõmmata.'' pakkus Kyle. Snake tundus selline äge tüüp kellega on mõnus peale teha.
Tagasi üles Go down
Sebastian Anaconda
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Sebastian Anaconda


Postituste arv : 157
Join date : 23/12/2013

Finally, a well-deserved dope Empty
PostitaminePealkiri: Re: Finally, a well-deserved dope   Finally, a well-deserved dope EmptyReede Juun 13 2014, 14:42

''Hehehe...'' muheles Snake kui Kyle mainis, et ta oli 6g puru kooli kaasa võtnud. Jah, ta parem ei hakanud mainima palju tal endal seda kaasas oli... igatahes jäi ta nüüd mõtlikuks. ''Jaaamh...'' venitas Snake, ''võib küll.'' Ta oli kanepist jäänud sellise kergelt mõnusa vindi alla, justnagu ta oligi tahtnud. ''Aga kuule... kaua sa siin üldse käinud oled? Koolis ma mõtlen'' tegi kutt nüüd hoopis teisel teemal juttu.
Tagasi üles Go down
Kyle Coma
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Kyle Coma


Postituste arv : 667
Join date : 07/07/2013

Finally, a well-deserved dope Empty
PostitaminePealkiri: Re: Finally, a well-deserved dope   Finally, a well-deserved dope EmptyReede Juun 13 2014, 14:47

Kyle naeris ka kergelt Snake'i üle. Ta vaatas duššikabiinide poole ja talle tuli meelde, et ta pidi pesema minema. Ta naeris selle üle ja raputas pead. Kyle vaatas Snake'ile rõõmsalt otsa, et kutt oli nõus temaga peale tegema. ''Kuus aastat.'' vastas Kyle kuti küsimusele ''Ja sa ise?'' Kyle arvas, et kutt siin eriti kaua käinud ei olnud, sest muidu ta oleks juba ammu temaga suhtlema hakanud, kuigi Kyle oli kaks aastat tagasi hullem emo, kui praegu. Praegu ta on juba mehelikumaks muutunud.
Tagasi üles Go down
Sebastian Anaconda
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Sebastian Anaconda


Postituste arv : 157
Join date : 23/12/2013

Finally, a well-deserved dope Empty
PostitaminePealkiri: Re: Finally, a well-deserved dope   Finally, a well-deserved dope EmptyReede Juun 13 2014, 14:56

''Ah mina... um... mingi 2 nädalat vist... umbes täpselt'' arutles Snake. ''Ma sattusin siia vahetult enne jõuluvaheaega, niiet ma pole siin peaaegu et sittagi jõudnud teha. Esimesel päeval proovisin ühele tšikile külge lüüa, sain korvi... ja siis tuligi juba vaheaeg.'' Snake haigutas, sest ta oli ju ikkagi kolm päeva järjest magamata olnud.
Tagasi üles Go down
Kyle Coma
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Kyle Coma


Postituste arv : 667
Join date : 07/07/2013

Finally, a well-deserved dope Empty
PostitaminePealkiri: Re: Finally, a well-deserved dope   Finally, a well-deserved dope EmptyReede Juun 13 2014, 15:50

Kyle muigas selle tšiki koha pealt. ''Sa oled selline kutt, kes pigem nagu sebib, aga suhet ei otsi?'' uuris Kyle. Kyle küll selline ei olnud. Ta ajas ennast püsti ja jalutas duššikabiini, tõmbas kardina ette ja võttis tennised jalast, mis lendasid vastu pesuruumi ust. Dressipüksid ja bokserid pani ta duššikabiini ääre peale ning hakkas siis ennast pesema.
Tagasi üles Go down
Sebastian Anaconda
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Sebastian Anaconda


Postituste arv : 157
Join date : 23/12/2013

Finally, a well-deserved dope Empty
PostitaminePealkiri: Re: Finally, a well-deserved dope   Finally, a well-deserved dope EmptyReede Juun 13 2014, 16:06

''Pole leidnud kedagi kellega suhet luua,'' vastas Sebastian lühidalt. Ei, ka tema polnud tegelikult selline kes savilt tüdrukuid sebib, kuigi ta vahel võis teistele jätta sellise mulje. Nähes et Kyle püsti tõusis ja hakkas pesema minema, otsustas ta minekut teha. Snake tõusis püsti ja jalutas ukse poole, ise hõigates veel Kyle'le: ''Davai ma lähen keeran magama nüüd, hiljem näeme.'' Ta proovis avada ust, tal oli meelest ära läinud et Kyle oli selle lukku pannud. ''Kurat'', pomises ta omaette, võttis võlukepi, avas ukse ja läks välja.
Tagasi üles Go down
Kyle Coma
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Kyle Coma


Postituste arv : 667
Join date : 07/07/2013

Finally, a well-deserved dope Empty
PostitaminePealkiri: Re: Finally, a well-deserved dope   Finally, a well-deserved dope EmptyLaup Juun 14 2014, 00:14

''Eks ta ikka kunagi tuleb.'' hõikas ta kutile. Ta võttis shampooni ja hakkas sellega juukseid pesema ning kuulis, et kutt läheb ära. ''Ou, ära jäta mind üksi!'' karjus ta kutile vastu. Ta tahtis veel temaga juttu rääkida.
Tagasi üles Go down
Sebastian Anaconda
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Sebastian Anaconda


Postituste arv : 157
Join date : 23/12/2013

Finally, a well-deserved dope Empty
PostitaminePealkiri: Re: Finally, a well-deserved dope   Finally, a well-deserved dope EmptyLaup Juun 14 2014, 00:29

Just siis kui Sebastian hakkas ust kinni tõmbama, kuulis ta Kyle'i temale järgi hõikamas. Tõenäoliselt polekski ära läinud, kuid tal oli tõesti korraga haige unekas peale tulnud. ''Meh... kardad üksi olemist või?'', küsis Snake. Ta seisis veel ukse peal.
Tagasi üles Go down
Kyle Coma
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Kyle Coma


Postituste arv : 667
Join date : 07/07/2013

Finally, a well-deserved dope Empty
PostitaminePealkiri: Re: Finally, a well-deserved dope   Finally, a well-deserved dope EmptyLaup Juun 14 2014, 00:43

Kyle loputas juuksed ära ning pani vee kinni. Tal oli puhas tunne. Ta haaras rätiku ning hakkas ennast kabiinis kuivatama. ''Ma tahan veel sinuga juttu rääkida. Sa oled äge vend.'' ütles Kyle talle, kui kuulis, et kutt ei läinudki ära.
Tagasi üles Go down
Sebastian Anaconda
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Sebastian Anaconda


Postituste arv : 157
Join date : 23/12/2013

Finally, a well-deserved dope Empty
PostitaminePealkiri: Re: Finally, a well-deserved dope   Finally, a well-deserved dope EmptyLaup Juun 14 2014, 00:47

Sebastian sulges uuesti ukse ja turtsatas kergelt, kui kuulis et Kyle teda ägedaks vennaks peab. ''Mis mu juures siis nii ägedat on?''. Alles nüüd tundis ta, kui väsinud ta tegelikult oli, tal hakkasid silmad vägisi kinni vajuma.
Tagasi üles Go down
Kyle Coma
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Kyle Coma


Postituste arv : 667
Join date : 07/07/2013

Finally, a well-deserved dope Empty
PostitaminePealkiri: Re: Finally, a well-deserved dope   Finally, a well-deserved dope EmptyLaup Juun 14 2014, 12:22

Kyle kuivatas ennast ära ja pani dressipüksid jalga. Ta tuli duššikabiinist välja ja nägi, kui unine Sebu oli. ''Su stiil, teed peale, raudselt paned pidu ka, su hüüdnimi.'' enam ei tulnud Kyle'il midagi pähe. Ta toppis tennised ka jalga.
Tagasi üles Go down
Sebastian Anaconda
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Sebastian Anaconda


Postituste arv : 157
Join date : 23/12/2013

Finally, a well-deserved dope Empty
PostitaminePealkiri: Re: Finally, a well-deserved dope   Finally, a well-deserved dope EmptyLaup Juun 14 2014, 20:07

''Jap, selline ma olen,'' naeratas Sebastian. ''Peo panemise pärast pole ma kolm päeva õieti magadagi saanud,'' lisas ta ja haigutas jälle. Tundub et kanep oli talle nüüd une lõpuks peale ajanud, veel üks selle väärt taime paljudest omadustest. ''Sa tundud ka päris cool tüüp olevat,'' mainis ta veel.
Tagasi üles Go down
Kyle Coma
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Kyle Coma


Postituste arv : 667
Join date : 07/07/2013

Finally, a well-deserved dope Empty
PostitaminePealkiri: Re: Finally, a well-deserved dope   Finally, a well-deserved dope EmptyPüh Juun 15 2014, 12:53

Kyle oli valmis ''Ma tean seda tunnet.'' ütles Kyle Snake'i magamatuse kohta. Isegi Kyle'il oli kerge uni peal ''Aitäh.'' tänas Kyle naeratades ja avas ukse ''Nüüd me võime minna.'' sõnas ta ja astus pesuruumist välja.
Tagasi üles Go down
Sebastian Anaconda
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Sebastian Anaconda


Postituste arv : 157
Join date : 23/12/2013

Finally, a well-deserved dope Empty
PostitaminePealkiri: Re: Finally, a well-deserved dope   Finally, a well-deserved dope EmptyPüh Juun 15 2014, 14:06

Sebastian noogutas. Ta järgnes Kyle'le ja pani pesuruumi ukse kinni.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Finally, a well-deserved dope Empty
PostitaminePealkiri: Re: Finally, a well-deserved dope   Finally, a well-deserved dope Empty

Tagasi üles Go down
 
Finally, a well-deserved dope
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2Mine lehele : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: || RPG :: Esimene kooliaasta-
Hüppa: