Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
You're on my blacklist and there's nothing left to say EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
You're on my blacklist and there's nothing left to say EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
You're on my blacklist and there's nothing left to say EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
You're on my blacklist and there's nothing left to say EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
You're on my blacklist and there's nothing left to say EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
You're on my blacklist and there's nothing left to say EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
You're on my blacklist and there's nothing left to say EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
You're on my blacklist and there's nothing left to say EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
You're on my blacklist and there's nothing left to say EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 2 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 2 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 You're on my blacklist and there's nothing left to say

Go down 
2 posters
Mine lehele : 1, 2  Next
AutorTeade
Raina Daugherty
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Raina Daugherty


Postituste arv : 3788
Join date : 10/06/2013

You're on my blacklist and there's nothing left to say Empty
PostitaminePealkiri: You're on my blacklist and there's nothing left to say   You're on my blacklist and there's nothing left to say EmptyNelj Juun 12 2014, 16:32

Õpilased koolis olnud küll juba paar päeva, kuid Raina polnud siiani suutnud oma asju täielikult lahti pakkida. Nüüd, õhtul, kui magamistuba siiski veel tühi oli, sest ilmselt oli õhtusöögi aeg, pidas Raina seda heaks ajaks, et oma asjad kohvrist välja võtta ning rahus oma asjadega tegeleda. Tema voodi, mille juures ta praegu askeldas, asus magamistoa kõige kaugemas otsas, peaaegu akna all, ning see koht oli talle igati sobiv. Oma kohvri oli ta tõstnud voodile ning parajasti võttiski ta sealt välja riideid, et need siis kappi panna. Tema pea oli küll mõtteid täis, kuid tal oli hea meel, et magamistoas hetkel kedagi polnud, sai rahus kõige üle järele mõelda, mis viimasel ajal toimunud oli.

OT: Lexine
Tagasi üles Go down
Lexine Fray
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Lexine Fray


Postituste arv : 169
Join date : 05/06/2014

You're on my blacklist and there's nothing left to say Empty
PostitaminePealkiri: Re: You're on my blacklist and there's nothing left to say   You're on my blacklist and there's nothing left to say EmptyNelj Juun 12 2014, 16:40

Nagu ka Rainal oli Lexinel asjad lahti pakimata.Tüdruk astus sisse ega märganud Rainat.Lexine oli teises toaotsas ehk siis Rainast väga kaugel.See võis ka olla põhjus miks tüdruk Rainat ei märganud.Oma voodi juurde jõudes võttis Lexi voodi alt oma kohvri ja kotti.Esimesena võttis ta käsile kotti.Seal oligi ainult riided ja ehted.Need paigutas ta enda kappi ning võttis siis kohvri käsile.Kohvris olid enamasti kingad,mõned riided ja üks must karp mis oli lukuga kinni.Kõik ülejäänud asjad pani ta jällegi kappi ja mustakarbi voodi alla.Karp oli nii kinnitatud ,et seda ei saanud isegi võlujõudu kasutades lahti.Mustamaagiaga kinnitatud jne.
Tagasi üles Go down
Raina Daugherty
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Raina Daugherty


Postituste arv : 3788
Join date : 10/06/2013

You're on my blacklist and there's nothing left to say Empty
PostitaminePealkiri: Re: You're on my blacklist and there's nothing left to say   You're on my blacklist and there's nothing left to say EmptyNelj Juun 12 2014, 16:48

Raina seevastu seisis oma voodi kõrval näoga ukse poole, nii et kui uks avanes, oli see talle kohe märgata. Ning see, kes nüüd sisse astus, oli küll viimane inimene, keda neiu oodanud oleks. "Sa teed vist nalja?" lausus Rain äärmiselt ärritunult, jälgides pilguga Lexine'i, kuigi see küsimus polnud otseselt neiule esitatud. "Sa oled Slytherinis?" nõudis Rain, kuigi see oli vist päris ilmselge. Aga, see tähendab, kuidas see võimalik oli? Kuidas Rainal nii kohutavalt vedas, et tema esimesel päeval soetatud vaenlane osutus just tema majakaaslaseks? Neiu viskas oma käes oleva riideeseme voodile ning pani käed rinnale risti, viies pilgu Lexine'ile.
Tagasi üles Go down
Lexine Fray
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Lexine Fray


Postituste arv : 169
Join date : 05/06/2014

You're on my blacklist and there's nothing left to say Empty
PostitaminePealkiri: Re: You're on my blacklist and there's nothing left to say   You're on my blacklist and there's nothing left to say EmptyNelj Juun 12 2014, 16:52

Lexine viis enda pilgu Rainale.Alles nüüd ta märkas neidist."Tere,"Lausus ta kõigepealt."Jah,ma olen ka Slytherinis.Segab see sind?"Küsis Beth ja vaatas neidist.Vahepeal pani tüdruk kohvri uuesti voodi alla ja kotti kappi.
Tagasi üles Go down
Raina Daugherty
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Raina Daugherty


Postituste arv : 3788
Join date : 10/06/2013

You're on my blacklist and there's nothing left to say Empty
PostitaminePealkiri: Re: You're on my blacklist and there's nothing left to say   You're on my blacklist and there's nothing left to say EmptyNelj Juun 12 2014, 16:57

"Oh, ma ei tea, mõtleme..," tegi Raina hetkeks mõtliku ilme pähe. "Sa valetad mulle ja mu kutile igasugust jama kokku ja üritad meid peaaegu lahku ajada. Kas sinu kohalolu ei peaks mind segama?" vastas Rain lõpuks küsimusega küsimusele, kuigi tema olekust võis jaatava vastuse küll välja lugeda. Teda tõesti häiris Lexine'i Slytherinis olemine. Ja praegu häiris see ka, kuidas too nii rahulikult oli ja oma asju lahti pakkis. Raina viis lõpuks oma pilgu tagasi enda asjadele ning asus uuesti riideid kappi panema, kuigi veidi raevukamalt, kui enne.
Tagasi üles Go down
Lexine Fray
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Lexine Fray


Postituste arv : 169
Join date : 05/06/2014

You're on my blacklist and there's nothing left to say Empty
PostitaminePealkiri: Re: You're on my blacklist and there's nothing left to say   You're on my blacklist and there's nothing left to say EmptyNelj Juun 12 2014, 17:01

Lexine istus enda voodile ja vaatas neidist."Nii kahju ,et sa nii valesti minust arvad."Ütles neidis ,isegi veidi kurva häälega. Lexi vaatas kuidas Raina riideid kappi pani ja sõnas:"Kullake, vaata ,et sa enda riideid ära ei lõhu.Muidu pole millega Kyle juurde minna"
Tagasi üles Go down
Raina Daugherty
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Raina Daugherty


Postituste arv : 3788
Join date : 10/06/2013

You're on my blacklist and there's nothing left to say Empty
PostitaminePealkiri: Re: You're on my blacklist and there's nothing left to say   You're on my blacklist and there's nothing left to say EmptyNelj Juun 12 2014, 17:07

Lexine'i esimesest lausest ei teinud Rain väljagi, vaid toppis endiselt riideid riidepuudele ning asetas need siis kappi. "Hea tähelepanek," lausus neiu majakaaslase teise lause peale, isegi naeratades, kuigi see naeratus oli ilmselgelt võlts ning küllap sai sellest ka Lexine aru. "Sest sinu plaan ei läinud läbi ning me oleme endiselt koos," lisas ta veel armsasti naeratades.
Tagasi üles Go down
Lexine Fray
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Lexine Fray


Postituste arv : 169
Join date : 05/06/2014

You're on my blacklist and there's nothing left to say Empty
PostitaminePealkiri: Re: You're on my blacklist and there's nothing left to say   You're on my blacklist and there's nothing left to say EmptyNelj Juun 12 2014, 17:13

Lexine naeris Raina viimase lause peale."Sa tõesti arvad ,et ma hakkan teid lahku ajama ning see on minu plaan?Ma ainult teatasin Kyle uudist ,et ta saab isaks."Ütles Beth rahulikult.Tegelikult oli see küll Lexinel plaanis,siis saab rohkem draamat jne.
Tagasi üles Go down
Raina Daugherty
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Raina Daugherty


Postituste arv : 3788
Join date : 10/06/2013

You're on my blacklist and there's nothing left to say Empty
PostitaminePealkiri: Re: You're on my blacklist and there's nothing left to say   You're on my blacklist and there's nothing left to say EmptyNelj Juun 12 2014, 17:19

"Noh, ma olen üsna kindel, et see on ka sinu väljamõeldis," lausus Raina õlgu kehitades, kuigi talle ei meeldinud Lexine'i naer tema lause üle. Kui enamus riideid oli kappi pandud, tõstis Rain oma kohvrist välja kaasa võetud jalanõud ning asus neid kappi asetama. Samas vahepeal vilksas tema pilk ka Lexine'ile, kes õnneks temast võimalikult kaugel püsis.
Tagasi üles Go down
Lexine Fray
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Lexine Fray


Postituste arv : 169
Join date : 05/06/2014

You're on my blacklist and there's nothing left to say Empty
PostitaminePealkiri: Re: You're on my blacklist and there's nothing left to say   You're on my blacklist and there's nothing left to say EmptyNelj Juun 12 2014, 17:24

Lexine naeratas siiamaani ja ei vastanud.Tüdruk tõusis ja võttis enda kosmeetikakoti. Sealt võttis ta omale patsikummi ja pani juuksed hobusesabase. Peegli ette minnes sättis Lexine ennast.Seljas oli tal muidu teksapüksid,särk ja jakk.Tema kõht oli ka nüüd vägahästi näha."Kuule,ega sa ka 6.klassis käi?"
Tagasi üles Go down
Raina Daugherty
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Raina Daugherty


Postituste arv : 3788
Join date : 10/06/2013

You're on my blacklist and there's nothing left to say Empty
PostitaminePealkiri: Re: You're on my blacklist and there's nothing left to say   You're on my blacklist and there's nothing left to say EmptyNelj Juun 12 2014, 17:29

Raina ei pööranud Lexine'i poole pilku, kui too peegli ette astus. Sest ta lihtsalt ei tahtnud avanevat vaatepilti näha. "Mida?" nõudis neidis järgmisel hetkel ning vaatas siiski automaatselt Lexi poole. uskumatu, klassikaaslased ka veel? Tore, lihtsalt imeline. "See pole võimalik," pomises Raina vaikselt, taaskord lastes ennast sellest faktist ärritada.
Tagasi üles Go down
Lexine Fray
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Lexine Fray


Postituste arv : 169
Join date : 05/06/2014

You're on my blacklist and there's nothing left to say Empty
PostitaminePealkiri: Re: You're on my blacklist and there's nothing left to say   You're on my blacklist and there's nothing left to say EmptyNelj Juun 12 2014, 17:37

Lexine imetles ennast veel veidi ja pööras siis end Raina poole.Tundub ,et nad on ka veel klassiõed.Tõesti imeline kokkusattumus."Ongi nii.Meid seob rohkem kui me arvasime"Ütles neidis ja naeratas neidisele.
Tagasi üles Go down
Raina Daugherty
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Raina Daugherty


Postituste arv : 3788
Join date : 10/06/2013

You're on my blacklist and there's nothing left to say Empty
PostitaminePealkiri: Re: You're on my blacklist and there's nothing left to say   You're on my blacklist and there's nothing left to say EmptyNelj Juun 12 2014, 17:41

"Meid ei seo mitte miski peale ühise maja ja klassi," lausus Raina, et see punkt selgeks teha, ning pani paari kingi samal ajal oma kappi. "Ma tõesti loodan, et sa lõpetad oma näitemängu ja jätad meid lõpuks rahule," lisas ta läbi kokkusurutud hammaste ja pööras oma pilgu Lexine'ilt ära.
Tagasi üles Go down
Lexine Fray
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Lexine Fray


Postituste arv : 169
Join date : 05/06/2014

You're on my blacklist and there's nothing left to say Empty
PostitaminePealkiri: Re: You're on my blacklist and there's nothing left to say   You're on my blacklist and there's nothing left to say EmptyNelj Juun 12 2014, 19:57

"Kui hetkel ei seo,siis tulevikus ikka"Ütles Lexi.Tüdruk seisis lõpuks keset tuba ja vaatas Rainat."Mul on sinust isegi kahju.Kyle on sulle valetanud ja sa isegi ei sa aru."
Tagasi üles Go down
Raina Daugherty
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Raina Daugherty


Postituste arv : 3788
Join date : 10/06/2013

You're on my blacklist and there's nothing left to say Empty
PostitaminePealkiri: Re: You're on my blacklist and there's nothing left to say   You're on my blacklist and there's nothing left to say EmptyReede Juun 13 2014, 00:06

"Too mõni näide, mis meid sinuga veel siduda võiks?" tahtis Rain teada ning tõstis veel ühe paari kingi oma kohvrist välja. Kuulnud neiu järgmist lauset kuulis, surus ta oma hambad kokku ning vaatas Lexine'ile otsa. Püüdis tõesti ennast vaos hoida. "Ma usaldan teda. Kyle ei teeks mulle nii," lausus Rain, püüdes kõlada enesekindlalt ja veenvalt.
Tagasi üles Go down
Lexine Fray
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Lexine Fray


Postituste arv : 169
Join date : 05/06/2014

You're on my blacklist and there's nothing left to say Empty
PostitaminePealkiri: Re: You're on my blacklist and there's nothing left to say   You're on my blacklist and there's nothing left to say EmptyReede Juun 13 2014, 00:09

"Näitkes..."Lausus LExine,"teeb ka sulle lapse ning siis on meil mõlemal ,samalt mehelt laps"Lisas neidis juurde.Beth sai aru ,et tema viimane lause oli neidist mõjutanud."Arvad?Sa lihtsalt ei sa aru.Ja Ben..tema teeb oma parimale sõbrale lihtsalt katet."
Tagasi üles Go down
Raina Daugherty
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Raina Daugherty


Postituste arv : 3788
Join date : 10/06/2013

You're on my blacklist and there's nothing left to say Empty
PostitaminePealkiri: Re: You're on my blacklist and there's nothing left to say   You're on my blacklist and there's nothing left to say EmptyReede Juun 13 2014, 00:21

"Sa ei usu ise ka seda, mida sa räägid," raputas Rain pead ning püüdis mitte nendele sõnadele väga suurt tähelepanu pöörata. Lexine'i järgmised sõnad mõjutasid teda ka, kuigi ta raputas pead. Tegelikult oli ta ise ka rongis mõelnud sellele, et Ben võis lihtsalt oma sõpra kaitsta.. "Sa valetad," kordas Rain ning pani kingapaari kappi.
Tagasi üles Go down
Lexine Fray
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Lexine Fray


Postituste arv : 169
Join date : 05/06/2014

You're on my blacklist and there's nothing left to say Empty
PostitaminePealkiri: Re: You're on my blacklist and there's nothing left to say   You're on my blacklist and there's nothing left to say EmptyReede Juun 13 2014, 00:23

"Usun"Ütles ta Raina esimese lause peale.Kõik parimad sõbrad ,aitavad ju enda sõpru.Kas pole nii?"Aga ütle mulle üks hea põhjus,miks ma peaksin valetama?"Küsis siis Lexine.
Tagasi üles Go down
Raina Daugherty
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Raina Daugherty


Postituste arv : 3788
Join date : 10/06/2013

You're on my blacklist and there's nothing left to say Empty
PostitaminePealkiri: Re: You're on my blacklist and there's nothing left to say   You're on my blacklist and there's nothing left to say EmptyReede Juun 13 2014, 00:32

Raina turtsatas Lexine'i vastuse peale. Küsimusele vastamiseks ei pidanud Rain aga isegi eriti mõtlema. "Sest sa oled tähelepanu vajaduse käes piinlev bitch ja sa tahad Kyle'i endale," kehitas Gin õlgu, tuues välja isegi kaks põhjust. Tegelikult oleks ta suutnud neid rohkem ka välja mõelda.
Tagasi üles Go down
Lexine Fray
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Lexine Fray


Postituste arv : 169
Join date : 05/06/2014

You're on my blacklist and there's nothing left to say Empty
PostitaminePealkiri: Re: You're on my blacklist and there's nothing left to say   You're on my blacklist and there's nothing left to say EmptyReede Juun 13 2014, 15:37

Lexine muigas."Väga head põhjused aga üksi neist ei läinud täppi"Ütles siis Lexine.Usun jah,et Raina ei pidanud selle peale mõtlema."Sa muidu Kyle oled näinud?Mul on vaja tema DNA'd ,et saaks testi ära teha mida tee nii väga teha tahate."
Tagasi üles Go down
Raina Daugherty
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Raina Daugherty


Postituste arv : 3788
Join date : 10/06/2013

You're on my blacklist and there's nothing left to say Empty
PostitaminePealkiri: Re: You're on my blacklist and there's nothing left to say   You're on my blacklist and there's nothing left to say EmptyReede Juun 13 2014, 15:44

Ükski ei läinud täppi? "Kui nii, siis miks sa teda rahule ei jäta?" nõudis Rain, kui Lexine isegi kutti üle ei tahtnud lüüa, võinii. "Kas sa tahad tõesti 16-aastaselt emaks saada? miks sa lihtsalt aborti ei võiks teha?" pahvatas neiu järgmisel hetkel. Võib-olla oli temast liiga julm seda tahta, aga noh, selline ta juba oli.
Tagasi üles Go down
Lexine Fray
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Lexine Fray


Postituste arv : 169
Join date : 05/06/2014

You're on my blacklist and there's nothing left to say Empty
PostitaminePealkiri: Re: You're on my blacklist and there's nothing left to say   You're on my blacklist and there's nothing left to say EmptyReede Juun 13 2014, 16:01

Tegelt esimene läks veidikene täppi aga neidis ise ei taha seda tunnistada."Ma lihtsalt ütlesin,su poisile ,et tema on isa.Ma pole teda terroriseerinud või midagi sellist."Sõnas neiu.Beth pani enda käed rinna ette risti."Aborti?Ma mäletan kui minu ema tegi aborti ja tema leinas ikka pikkalt ning süüdistas mind selles.Ma ei tahaks ise olla mingi tüdruk ,kes leinab.Ma pigem saan varakult emaks,kui tapan ühe süütu lapse."Rääksi Lexine.See mida Beth just ütles,oli küll siiras kuna tema pole kunagi pooldanud aborti.Tema arvates tegid seda naised kes ei sa hakkama.Tüdruk arvaks samamoodi kui ta oleksi rase,aga seda ta ei ole.
Tagasi üles Go down
Raina Daugherty
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Raina Daugherty


Postituste arv : 3788
Join date : 10/06/2013

You're on my blacklist and there's nothing left to say Empty
PostitaminePealkiri: Re: You're on my blacklist and there's nothing left to say   You're on my blacklist and there's nothing left to say EmptyReede Juun 13 2014, 16:08

Raina tajus juba praegu, kuidas Lexine'iga vaidlemine ning temalt tõe välja pressimine absoluutselt kuhugi ei viinud. Tüdruk jäi ikka endale kindlaks. Abordi koha pealt oleks Rain peaaegu vastu vaidlema hakanud, kuna tema arvates polnud see laps veel elus ning soovimatu raseduse katkestamine polnud tema arvates lapse tapmine.. Aga eks see oli tõsisem teema ka ja kui seal nende arvamused lahku läksid, polnud midagi imestada. Talle lihtsalt üliväga ei meeldinud kogu see olukord. "Ma ei tea, kus Kyle on," vastas Raina lõpuks küsimusele, mille majakaaslane oli enne esitanud. "Ja ma loodan, et sa ise seda testi tegema ei hakka, vaid te lähete ikka, ma ei tea, haiglatiiba?" lisas näitsik ningtõmbas oma kohvriluku kinni, kuna asjad olid sealt kõik välja tõstetud.
Tagasi üles Go down
Lexine Fray
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Lexine Fray


Postituste arv : 169
Join date : 05/06/2014

You're on my blacklist and there's nothing left to say Empty
PostitaminePealkiri: Re: You're on my blacklist and there's nothing left to say   You're on my blacklist and there's nothing left to say EmptyReede Juun 13 2014, 16:13

Lexine seisis nagu tumma sammas ühe koha peal."Ma nagu oleks nii tark ja oskaks seda ise teha."Ütles neidis uuesti silmi pööritades."Kas siin saab seda üldse teha?Ma mõtlesin minna Sigatüükast ära ja kusagil haiglas teha see"Ütles tüdruk ja jalutas ukse juurde.
Tagasi üles Go down
Raina Daugherty
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Raina Daugherty


Postituste arv : 3788
Join date : 10/06/2013

You're on my blacklist and there's nothing left to say Empty
PostitaminePealkiri: Re: You're on my blacklist and there's nothing left to say   You're on my blacklist and there's nothing left to say EmptyReede Juun 13 2014, 16:18

Raina kehitas küsimuse peale õlgu. Ta tõesti ei teadnud. "Kuskile mujale minek oleks jah kõige parem mõte," pidi ta väga, väga vastumeelselt nõustuma. Hea meelega jälgis nieids, kuidas Lexine ukse poole kõndis. Ta tõesti arvas, et ei suuda kauem temaga ühes ruumis viibida.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





You're on my blacklist and there's nothing left to say Empty
PostitaminePealkiri: Re: You're on my blacklist and there's nothing left to say   You're on my blacklist and there's nothing left to say Empty

Tagasi üles Go down
 
You're on my blacklist and there's nothing left to say
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2Mine lehele : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: || RPG :: Esimene kooliaasta-
Hüppa: