Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
ChatChatChat! - Page 2 EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
ChatChatChat! - Page 2 EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
ChatChatChat! - Page 2 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
ChatChatChat! - Page 2 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
ChatChatChat! - Page 2 EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
ChatChatChat! - Page 2 EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
ChatChatChat! - Page 2 EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
ChatChatChat! - Page 2 EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
ChatChatChat! - Page 2 EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 3 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 3 Külalist :: 1 Bot

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 ChatChatChat!

Go down 
+30
Xi Lu Han
Prof. Claude Longbow
Rosemary Dourse
Aurore Sanchez
Prof. Emma Sky
Raina Daugherty
Sebastian Anaconda
Destin Lord
Coco Walsh
Lena Frances
Carmen Santiago
Viloly Stoneheart
Alysson Sheeran
Jace Bane
Bart Albus Lupus
Sam Nick Yaxhel
Sky Evans
Kylie Kendall
Trey Jones
Kyle Coma
Amy Perez
Ellie Sykes
Nora Mirell Rainbow
Lexine Fray
Ercan Akan
Keira Hunt
Skylar Troy
Sarah Johnson
Grace Rock
Arthur Grey
34 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next
AutorTeade
Raina Daugherty
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Raina Daugherty


Postituste arv : 3788
Join date : 10/06/2013

ChatChatChat! - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChat!   ChatChatChat! - Page 2 EmptyReede Juun 06 2014, 20:45

Mul on olid muidu loomulikud kartulikoore värvi juuksed, võib-olla veidi heledamad. Ma ei julgenud alguses kohe blondeerima hakata, tahtsin kõigepealt näha, milline see värv võiks jääda. Ja siis panin loomuliku juukse peale. Esimesel korral hoidsin mingi pool tundi, tumeroosat värvi ja see püsis päris hästi, kauem kui kuu, kuigi värv muutus koguaeg heledamaks, aga see oligi huvitav, sest iga kord oli toon ikkagi ilus Very Happy Lilla värv jäi ka alguses üliilusti peale, aga ilmselt oli see liiga hele, võimidagi, sest see läks juba paari pesuga maha. Nüüd hiljuti tegin uuesti tumeroosaga, näis kui kaua seekord peal püsib, hoidsin isegi kauem vist peas nüüd. Värvisin La Riche(?) värviga, dark tulip, loomuliku juukse peal jäi ka päris selline, nagu pildil kujutatud oli, olin väga üllatunud Very Happy . Ja pesen nii kuidas vajadus on, enamasti iga kahe päeva tagant, mõnikord kolme. Very Happy
Tagasi üles Go down
Coco Walsh
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Coco Walsh


Postituste arv : 584
Join date : 09/07/2013

ChatChatChat! - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChat!   ChatChatChat! - Page 2 EmptyReede Juun 06 2014, 20:53

Okay. No jah ma värvin sama brändi värviga Smile aga see jääb kahjustatud juustele ka paremini peale ja lilla kulubki kõige kiiremini mul oli peale 2 nädalat mingi max vikerkaar. Kuna ma värvin tervet pead ja mul on juukseid palju, siis ma lahjendan seda palsamiga ja hoian peas nii 2-5 tundi Very Happy see sinine mix püsib nata paremini, aga samas ma pesen pead nii üle päeva, sest mul on tukk, mis väga ei taha olla ja mul pole sirgendajat. Aga ma luban korra blondeerimine pole üldse nii hull eriti kuna su juuksed on suht heledad. Pärast nata kuivad ona, aga palsam ajas mul asja korda, aga samas kui seda ei kasuta olen ma täielik õlepea Very Happy
Tagasi üles Go down
Raina Daugherty
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Raina Daugherty


Postituste arv : 3788
Join date : 10/06/2013

ChatChatChat! - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChat!   ChatChatChat! - Page 2 EmptyReede Juun 06 2014, 21:06

Ma värvisin lilladest selle violetiga, lõpuks võtsid värvitud juuksed üldse roheka ja kohati hallika tooni, lillast polnud jälgegi Very Happy . Ma tahan ka millalgi üleni värvida, siis kui see dark tulip on veits rohkem ära kulunud, ja võib-olla peaks siis blondeerimist kaaluma... Jääks ehk kauemaks peale, oleks kena. Aga muidu, kui sa korra blondeerid ja millegagi värvid, kas siis järgmise värviga värvides tuleb uuesti blondeerida? See on minu jaoks tume maa Very Happy Ja huvi pärast küsin, mis nimetusega su praegune värv on? Smile
Tagasi üles Go down
Coco Walsh
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Coco Walsh


Postituste arv : 584
Join date : 09/07/2013

ChatChatChat! - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChat!   ChatChatChat! - Page 2 EmptyReede Juun 06 2014, 21:15

Kui teist värvi üle värvid, siis lihtsalt jääb natuke laiguline võinii, sest ta värvib selle teise värvi peale. Lillast siniseks see töötas, aga sinisest lillaks ei tööta. Üldjuhul jah peaksid uuesti blondeerima. Ma panen nii lusika midnight blued ja nata ebonty ja siis shitloads palsamit. Kui ma otse potist värviksin läheks mul mingi 2 või 3 potsikut ja see läheb nata kalliks praegu ma saan potsikust sinisest nii 5-6 korda värvida Very Happy
Tagasi üles Go down
Raina Daugherty
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Raina Daugherty


Postituste arv : 3788
Join date : 10/06/2013

ChatChatChat! - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChat!   ChatChatChat! - Page 2 EmptyReede Juun 06 2014, 21:20

Okei.. Oh, ma ei teadnudki, et nii saab värvida Very Happy Mul läks poolest saati värvides üks purk ära. Terve pea peale saaks äkki kahega hakkama. Aga kui ei blondeeri ja tihedamini värvima peaks, siis läheks päris kalliks ja... Oeh, ma ei suuda otsustada mida teha Very Happy
Tagasi üles Go down
Coco Walsh
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Coco Walsh


Postituste arv : 584
Join date : 09/07/2013

ChatChatChat! - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChat!   ChatChatChat! - Page 2 EmptyReede Juun 06 2014, 21:24

Just go for it Very Happy i mean i spontaneously shaved my hair so yeah Very Happy juuksed kasvavad tagasi ära muretse Very Happy
Tagasi üles Go down
Destin Lord
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Destin Lord


Postituste arv : 1934
Join date : 10/06/2013
Age : 25

ChatChatChat! - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChat!   ChatChatChat! - Page 2 EmptyReede Juun 06 2014, 21:30

Ma tahaks teie mõlema juustest pilte näha Very Happy
Tagasi üles Go down
Coco Walsh
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Coco Walsh


Postituste arv : 584
Join date : 09/07/2013

ChatChatChat! - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChat!   ChatChatChat! - Page 2 EmptyReede Juun 06 2014, 21:38

aga seda saab ju organiseerida, kui ma oma telo kaabli ülesse leian Very Happy
Tagasi üles Go down
Destin Lord
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Destin Lord


Postituste arv : 1934
Join date : 10/06/2013
Age : 25

ChatChatChat! - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChat!   ChatChatChat! - Page 2 EmptyReede Juun 06 2014, 21:39

Oh, väga hea!! Very Happy
Tagasi üles Go down
Raina Daugherty
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Raina Daugherty


Postituste arv : 3788
Join date : 10/06/2013

ChatChatChat! - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChat!   ChatChatChat! - Page 2 EmptyReede Juun 06 2014, 21:42

Seda küll. Aga mul on need nii pikad ja mulle ei sobi lühikesed Very Happy ... Tegelt ma ilmselt katsetan ikkagi blondeerimist jap. Tahaks üldse näha, milline ma blondimana välja näeks..

Mul fbs on mingi pilt, kus mul veel poolenisti lillad olid. Väga ebaõnnestunud pildid, aga värv on ilus Very Happy ma üldiselt endast selfiesid ei tee.. Ja normaalseid pilte mul siin arvutis pole. Koju jõuan, siis võin näidata sulle Very Happy
Tagasi üles Go down
Destin Lord
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Destin Lord


Postituste arv : 1934
Join date : 10/06/2013
Age : 25

ChatChatChat! - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChat!   ChatChatChat! - Page 2 EmptyReede Juun 06 2014, 21:47

Need pole jah kõige paremad pildid, aga ma nii palju näen nendelt, et ilus värv on tõesti Very Happy

Jah, palun Very Happy
Tagasi üles Go down
Destin Lord
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Destin Lord


Postituste arv : 1934
Join date : 10/06/2013
Age : 25

ChatChatChat! - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChat!   ChatChatChat! - Page 2 EmptyReede Juun 06 2014, 21:50

Coco, kas sa juhuslikult oled mu fb sõbralistis? Ma olen Liisa Rilla Niit ja ma leidsin ühe siniste juustega isiku Very Happy
Tagasi üles Go down
Coco Walsh
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Coco Walsh


Postituste arv : 584
Join date : 09/07/2013

ChatChatChat! - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChat!   ChatChatChat! - Page 2 EmptyReede Juun 06 2014, 21:53

Olen küll Very Happy no seal näed siis pole vaja siia postitadagi Very Happy
Tagasi üles Go down
Destin Lord
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Destin Lord


Postituste arv : 1934
Join date : 10/06/2013
Age : 25

ChatChatChat! - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChat!   ChatChatChat! - Page 2 EmptyReede Juun 06 2014, 21:54

Võid siia ka postitada Very Happy Aga okay Very Happy
Tagasi üles Go down
Coco Walsh
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Coco Walsh


Postituste arv : 584
Join date : 09/07/2013

ChatChatChat! - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChat!   ChatChatChat! - Page 2 EmptyReede Juun 06 2014, 21:55

No vaadake kõik siis mu juukseid Very Happy
Spoiler:
Tagasi üles Go down
Destin Lord
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Destin Lord


Postituste arv : 1934
Join date : 10/06/2013
Age : 25

ChatChatChat! - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChat!   ChatChatChat! - Page 2 EmptyReede Juun 06 2014, 21:57

Ilusad Very Happy
Tagasi üles Go down
Coco Walsh
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Coco Walsh


Postituste arv : 584
Join date : 09/07/2013

ChatChatChat! - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChat!   ChatChatChat! - Page 2 EmptyReede Juun 06 2014, 21:58

haha aitäh Very Happy
Tagasi üles Go down
Destin Lord
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Destin Lord


Postituste arv : 1934
Join date : 10/06/2013
Age : 25

ChatChatChat! - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChat!   ChatChatChat! - Page 2 EmptyReede Juun 06 2014, 21:59

Mulle meeldib see silma meik ka Very Happy ma olen ise laineriga katastroofiline + mu silmad on veits erinevad ka lisaks sellele, et kinda erinevat värvi.
Tagasi üles Go down
Raina Daugherty
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Raina Daugherty


Postituste arv : 3788
Join date : 10/06/2013

ChatChatChat! - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChat!   ChatChatChat! - Page 2 EmptyReede Juun 06 2014, 22:00

Üli ägedad Very Happy
Kas me polegi fb sõbrad? ma ei leidnud oma sõbralistist ühtegi siniste juustega tüdrukut Very Happy , aga samas ma nagu mäletan, et ma olen fbs su blogi näinud... Aga võib ka olla, et ma ajan segamini midagi Very Happy
Tagasi üles Go down
Coco Walsh
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Coco Walsh


Postituste arv : 584
Join date : 09/07/2013

ChatChatChat! - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChat!   ChatChatChat! - Page 2 EmptyReede Juun 06 2014, 22:06

Ma ei kasutanud väga pikalt lainerit üldse ja siis kuidagi üks kord oli mingi ah, et prooviks võttis oma pool tundi aeg, aga nüüd max 5 minutit ja  korras Very Happy harjutamine teeb meistriks Very Happy

Well than you. Umm ma ei tea Very Happy minu meelest olime ka Very Happy
Tagasi üles Go down
Destin Lord
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Destin Lord


Postituste arv : 1934
Join date : 10/06/2013
Age : 25

ChatChatChat! - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChat!   ChatChatChat! - Page 2 EmptyReede Juun 06 2014, 22:08

Ju ma võtan ennast millalgi käsile siis mhm..
Tagasi üles Go down
Raina Daugherty
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Raina Daugherty


Postituste arv : 3788
Join date : 10/06/2013

ChatChatChat! - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChat!   ChatChatChat! - Page 2 EmptyReede Juun 06 2014, 22:11

Ma kasutasin silmapliiatsid päris pikalt, aga see tüütas ära, kuna päeva jooksul kulub see ikkagi mõne võrra maha või läheb laiali ja siis hakkasin ka lainerit kasutama ja nüüd kasutan enam-vähem mõlemat, sest mulle meeldib suitsusilm ja lainer on mõnusalt tumedam kui pliiats Very Happy
Tagasi üles Go down
Destin Lord
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Destin Lord


Postituste arv : 1934
Join date : 10/06/2013
Age : 25

ChatChatChat! - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChat!   ChatChatChat! - Page 2 EmptyReede Juun 06 2014, 22:13

Kas sa meigid igapäevaselt vms?
Tagasi üles Go down
Coco Walsh
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Coco Walsh


Postituste arv : 584
Join date : 09/07/2013

ChatChatChat! - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChat!   ChatChatChat! - Page 2 EmptyReede Juun 06 2014, 22:19

jap (those under eye circles i have need some help), aga kui palju oleneb sellest palju mul hommikul viitsimist on (st. koolipäevad), aga samas, kui ma mitte kuhugi ei lähe ja ainult kodus olen siis ei, aga kui ma välja lähen i’ll go all out Very Happy
Tagasi üles Go down
Sarah Johnson
6. klassi õpilane / Prefekt
6. klassi õpilane / Prefekt
Sarah Johnson


Postituste arv : 579
Join date : 12/06/2013

ChatChatChat! - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChat!   ChatChatChat! - Page 2 EmptyReede Juun 06 2014, 22:20

Ugh, mul heledad blondid juuksed ja nendega saaks igast asju proovida, aga ma liiga laisk.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





ChatChatChat! - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChat!   ChatChatChat! - Page 2 Empty

Tagasi üles Go down
 
ChatChatChat!
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 40Mine lehele : Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next
 Similar topics
-
» ChatChatChat!
» ChatChatChat!
» ChatChatChat!
» ChatChatChat!
» ChatChatChat!

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: Chat'i Arhiiv :: || rpg chat-
Hüppa: