Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
ChatChatChat! - Page 20 EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
ChatChatChat! - Page 20 EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
ChatChatChat! - Page 20 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
ChatChatChat! - Page 20 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
ChatChatChat! - Page 20 EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
ChatChatChat! - Page 20 EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
ChatChatChat! - Page 20 EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
ChatChatChat! - Page 20 EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
ChatChatChat! - Page 20 EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 3 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 3 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 ChatChatChat!

Go down 
+23
Benjamin P. Bruce
Destin Lord
Kelly Wharwood
Bart Albus Lupus
Kyle Coma
Rosemary Dourse
Keira Hunt
Grace Rock
Thomas Gripe
Prof. Alyssa Beckett
Ethan Hayes
Raina Daugherty
Ellie Sykes
Beca Dianna Winson
Jack Adams
Sebastian Anaconda
Xi Lu Han
Kylie Kendall
Nora Mirell Rainbow
Chloe Wolf
Brett Thompson
Heidi Mayson
Sam Nick Yaxhel
27 posters
Mine lehele : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Next
AutorTeade
Sam Nick Yaxhel
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Sam Nick Yaxhel


Postituste arv : 1050
Join date : 06/07/2013

ChatChatChat! - Page 20 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChat!   ChatChatChat! - Page 20 EmptyKolm Mai 14 2014, 20:15

Ikka, ma olen kindel teemataja!
Tagasi üles Go down
Kylie Kendall
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Kylie Kendall


Postituste arv : 1253
Join date : 18/08/2013

ChatChatChat! - Page 20 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChat!   ChatChatChat! - Page 20 EmptyKolm Mai 14 2014, 20:18

Teed siis ise teema jah?Mul üks asi veel teha ja siis ka õpitud.
Tagasi üles Go down
Destin Lord
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Destin Lord


Postituste arv : 1934
Join date : 10/06/2013
Age : 25

ChatChatChat! - Page 20 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChat!   ChatChatChat! - Page 20 EmptyKolm Mai 14 2014, 20:22

So, let's make it straight: Destin on gei nüüdsest.
Tagasi üles Go down
Sam Nick Yaxhel
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Sam Nick Yaxhel


Postituste arv : 1050
Join date : 06/07/2013

ChatChatChat! - Page 20 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChat!   ChatChatChat! - Page 20 EmptyKolm Mai 14 2014, 20:23

Teema on majahoidja kabinetis.
INIMESED, MIKS TEID NII VÄHEKS JÄRSKU JÄI?
Tagasi üles Go down
Raina Daugherty
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Raina Daugherty


Postituste arv : 3788
Join date : 10/06/2013

ChatChatChat! - Page 20 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChat!   ChatChatChat! - Page 20 EmptyKolm Mai 14 2014, 20:25

Destin Lord kirjutas:
Raina Doherty kirjutas:
Destin Lord kirjutas:
Sama siin tbh, ma olen mitu korda mölisema ka läinud Very Happy
Täitsa huvitav oleks näha, mis näo nad teeksid, kui neile lastaks laulu, enne kui nad sellest lauljast üldse midagi teavad, küsitaks nende arvamust ja trallalalaa, ja siis näidataks, kes laulis. Vot see oleks põnev.

Mul on nii, et ma arvan, et suudan tegelikult kõik inimesed ära kannatada, kui nad minuga kenad on, eks ole. Ma lähen nagu väga.. Ma ei teagi, pilve? Kargan ringi ja olen ns rõõmus suurema osa ajast kui paha olla pole ja siis ma olen väga jutukas ja väga otsekohene, as you know ja ma hakkan totaalset paska suust välja ajama mõnikord ja see inimestele ei meeldi. Mulle endale ka ei meeldi, ma ütlen mõnikord midagi sellist, mida ma isegi ei mõtle ja idk, aga ma ei saa ennast vabaks lasta ju kui ma end ikka veel kontrollima pean ja ma tahan ennast vabaks lasta? Nii palju stressi on muidu.
Kõlas jah :DWoops?

Ma ei viitsi oma närve kulutada, et neile midagi vastu kirjutada kuskile, sest ma tean, et niikuinii leidub keegi, kes siis omakorda minuga mölisema hakkaks ja anonüümselt arvutis on see väga lihtne, niiet pigem ei Very Happy

Ma ei suuda ka ennast vabaks lasta, kui ma olen kuskil vales seltskonnas. Minult on päris palju küsitud, et miks ma nii ülbe olen, sest ma ei suhtle kõigiga ja ei ole koguaeg mingi ülirõõmus janii, ja see on veider. Kui ma olen kellegagi juba tuttav ja ma saan aru, et ma ei hakka temaga kunagi läbi saama, siis ma lihtsalt hoian eemale. Ja see läks vist juba teemast mööda, aga oh well, vahet pole Very Happy.
Very Happy

Well, nojah Very Happy

Vahet pole jah, ma olen ise juba teemat sujuvalt mitu korda kuhugi mujale keeranud vist. Idk, ma ise lihtsalt kuidagi ei oska. Kui mul isegi tuleb mõte, et ma võiks end rohkem kontrollida ja kinnisem olla, siis esimene asi mis mul pähe tuleb on: "Bitch, wtf sul viga on sa ei lase nendel sitanikerdistel oma lõbu rikkuda" aga samas ma olen vahepeal mõtlema hakanud, et lihtsalt rahu nimel ma võin ju kooliajal koolis vaiksemalt võtta. Ma saan mingi üksi olles idiootsusi teha palju vabamalt kui teiste juuresolekul nkn.

Kinnine, jah, mul ei tulnud see sõna enne pähe. Mu ema rääkis mulle, et mu õpetaja oli ükskord temalt küsinud, kas meie peres ongi kõik nii kinnised nagu Hille. Selle peale mul oli küll, et wtf, aga võibolla ma siis lihtsalt olengi selline. Very Happy Ma lihtsalt ei jõua ära oodata, millal ma saan siit minema, kuskile mujale, kus on uued inimesed janii. Sest ma ei kannata elamist kuskil, kus kõik tunnevad juba väiksest saati kõiki ja su minevik on kõigile teada ja mis kõik veel. Õnneks on ainult üks aasta veel seda kooli..
Tagasi üles Go down
Destin Lord
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Destin Lord


Postituste arv : 1934
Join date : 10/06/2013
Age : 25

ChatChatChat! - Page 20 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChat!   ChatChatChat! - Page 20 EmptyKolm Mai 14 2014, 20:30

Raina Doherty kirjutas:
Destin Lord kirjutas:
Well, nojah Very Happy
Vahet pole jah, ma olen ise juba teemat sujuvalt mitu korda kuhugi mujale keeranud vist. Idk, ma ise lihtsalt kuidagi ei oska. Kui mul isegi tuleb mõte, et ma võiks end rohkem kontrollida ja kinnisem olla, siis esimene asi mis mul pähe tuleb on: "Bitch, wtf sul viga on sa ei lase nendel sitanikerdistel oma lõbu rikkuda" aga samas ma olen vahepeal mõtlema hakanud, et lihtsalt rahu nimel ma võin ju kooliajal koolis vaiksemalt võtta. Ma saan mingi üksi olles idiootsusi teha palju vabamalt kui teiste juuresolekul nkn.

Kinnine, jah, mul ei tulnud see sõna enne pähe. Mu ema rääkis mulle, et mu õpetaja oli ükskord temalt küsinud, kas meie peres ongi kõik nii kinnised nagu Hille. Selle peale mul oli küll, et wtf, aga võib-olla ma siis lihtsalt olengi selline. Very Happy Ma lihtsalt ei jõua ära oodata, millal ma saan siit minema, kuskile mujale, kus on uued inimesed janii. Sest ma ei kannata elamist kuskil, kus kõik tunnevad juba väiksest saati kõiki ja su minevik on kõigile teada ja mis kõik veel. Õnneks on ainult üks aasta veel seda kooli..

Usun, ma tahaksin ise ka kangesti minema, aga samas siin lihtsam ja nii. Üks aasta kõlab kuidagi väga lühikeselt idk Very Happy
Tagasi üles Go down
Sam Nick Yaxhel
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Sam Nick Yaxhel


Postituste arv : 1050
Join date : 06/07/2013

ChatChatChat! - Page 20 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChat!   ChatChatChat! - Page 20 EmptyKolm Mai 14 2014, 20:31

Raina Doherty kirjutas:
Destin Lord kirjutas:
Raina Doherty kirjutas:
Destin Lord kirjutas:
Sama siin tbh, ma olen mitu korda mölisema ka läinud Very Happy
Täitsa huvitav oleks näha, mis näo nad teeksid, kui neile lastaks laulu, enne kui nad sellest lauljast üldse midagi teavad, küsitaks nende arvamust ja trallalalaa, ja siis näidataks, kes laulis. Vot see oleks põnev.

Mul on nii, et ma arvan, et suudan tegelikult kõik inimesed ära kannatada, kui nad minuga kenad on, eks ole. Ma lähen nagu väga.. Ma ei teagi, pilve? Kargan ringi ja olen ns rõõmus suurema osa ajast kui paha olla pole ja siis ma olen väga jutukas ja väga otsekohene, as you know ja ma hakkan totaalset paska suust välja ajama mõnikord ja see inimestele ei meeldi. Mulle endale ka ei meeldi, ma ütlen mõnikord midagi sellist, mida ma isegi ei mõtle ja idk, aga ma ei saa ennast vabaks lasta ju kui ma end ikka veel kontrollima pean ja ma tahan ennast vabaks lasta? Nii palju stressi on muidu.
Kõlas jah :DWoops?

Ma ei viitsi oma närve kulutada, et neile midagi vastu kirjutada kuskile, sest ma tean, et niikuinii leidub keegi, kes siis omakorda minuga mölisema hakkaks ja anonüümselt arvutis on see väga lihtne, niiet pigem ei Very Happy

Ma ei suuda ka ennast vabaks lasta, kui ma olen kuskil vales seltskonnas. Minult on päris palju küsitud, et miks ma nii ülbe olen, sest ma ei suhtle kõigiga ja ei ole koguaeg mingi ülirõõmus janii, ja see on veider. Kui ma olen kellegagi juba tuttav ja ma saan aru, et ma ei hakka temaga kunagi läbi saama, siis ma lihtsalt hoian eemale. Ja see läks vist juba teemast mööda, aga oh well, vahet pole Very Happy.
Very Happy

Well, nojah Very Happy

Vahet pole jah, ma olen ise juba teemat sujuvalt mitu korda kuhugi mujale keeranud vist. Idk, ma ise lihtsalt kuidagi ei oska. Kui mul isegi tuleb mõte, et ma võiks end rohkem kontrollida ja kinnisem olla, siis esimene asi mis mul pähe tuleb on: "Bitch, wtf sul viga on sa ei lase nendel sitanikerdistel oma lõbu rikkuda" aga samas ma olen vahepeal mõtlema hakanud, et lihtsalt rahu nimel ma võin ju kooliajal koolis vaiksemalt võtta. Ma saan mingi üksi olles idiootsusi teha palju vabamalt kui teiste juuresolekul nkn.

Kinnine, jah, mul ei tulnud see sõna enne pähe. Mu ema rääkis mulle, et mu õpetaja oli ükskord temalt küsinud, kas meie peres ongi kõik nii kinnised nagu Hille. Selle peale mul oli küll, et wtf, aga võibolla ma siis lihtsalt olengi selline. :DMa lihtsalt ei jõua ära oodata, millal ma saan siit minema, kuskile mujale, kus on uued inimesed janii. Sest ma ei kannata elamist kuskil, kus kõik tunnevad juba väiksest saati kõiki ja su minevik on kõigile teada ja mis kõik veel. Õnneks on ainult üks aasta veel seda kooli..

wow, kui pikk quetomine siin on!
Tagasi üles Go down
Raina Daugherty
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Raina Daugherty


Postituste arv : 3788
Join date : 10/06/2013

ChatChatChat! - Page 20 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChat!   ChatChatChat! - Page 20 EmptyKolm Mai 14 2014, 20:31

Aga mis selle rpg muutmisega siis saab? Very Happy Mul jooksis vahepeal mõte kokku juba. Ideid?
Eile oli arutlus ja Liisa pakkus vist välja midagi seoses majadevaheliste positsioonide võitlusega, et majad hakkaksid rohkem tähelepanu pöörama oma iseloomudele ja tekitaks rohkem konflikte õpilaste vahel, janii?
Ja siis kas see mõte uue sõja loomisest oli ka, eks? Et keegi on nö. Mustade jõudude pooldaja imbub kooli ja toimub mingi suuremat sorti draama.
Tagasi üles Go down
Sebastian Anaconda
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Sebastian Anaconda


Postituste arv : 157
Join date : 23/12/2013

ChatChatChat! - Page 20 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChat!   ChatChatChat! - Page 20 EmptyKolm Mai 14 2014, 20:34

Noh esmalt tuleks basic stuff ära teha, pmst nagu alustada uut kooliaastat vms. Mõned õpetajad välja vahetada (pean silmas mitteaktiivsed inimesed aktiivsete vastu vahetada) ja veel midagi.
Tagasi üles Go down
Destin Lord
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Destin Lord


Postituste arv : 1934
Join date : 10/06/2013
Age : 25

ChatChatChat! - Page 20 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChat!   ChatChatChat! - Page 20 EmptyKolm Mai 14 2014, 20:34

See kolmas maailmasõda oleks veidi orginaalsem? I mean, keegi kooli okupeerima mustade jõudude või sellise poolt kindlasti tuleks ilmselt, aga siis oleks nagu igal pool sõda või ma ei teagi. Võõrast verd tuleks sisse. Venemaa hämarustest kuskilt tulevad võimsad sortsid ja üritavad mugusid ja teisi võlureid endale allutada ja siis nagu ajavad ennem kõik riigid omavahel sõtta, et.. Siis on lihtsam nt vms.
Tagasi üles Go down
Nora Mirell Rainbow
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Nora Mirell Rainbow


Postituste arv : 410
Join date : 18/06/2013
Age : 25
Asukoht : Sigatüügas

ChatChatChat! - Page 20 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChat!   ChatChatChat! - Page 20 EmptyKolm Mai 14 2014, 20:36

Minu arvates on mõlemad head mõtted.sLYTHERIN JA gRYFFINDOR ON ÜKS TEISE VASTU LIIGA SALLIV OLNUD JA EGA sLyTHERINI OMAD ERITI ÜLBED KA Ei PISTA.
mõLEMAL JUHUL OLEN NÕUS OMA sLYTHE KASUTAMA Smile
Oh issand. Caps look jäi peale aga vabandust. Ma ei viitsi seda pika teksti uuesti kirjutada Smile
Tagasi üles Go down
Nora Mirell Rainbow
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Nora Mirell Rainbow


Postituste arv : 410
Join date : 18/06/2013
Age : 25
Asukoht : Sigatüügas

ChatChatChat! - Page 20 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChat!   ChatChatChat! - Page 20 EmptyKolm Mai 14 2014, 20:37

Ikka see paha Venemaa Very Happy
Tagasi üles Go down
Raina Daugherty
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Raina Daugherty


Postituste arv : 3788
Join date : 10/06/2013

ChatChatChat! - Page 20 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChat!   ChatChatChat! - Page 20 EmptyKolm Mai 14 2014, 20:41

Ma ei mäleta enam isegi, kes on kelle kasutajad, aga see on ilmselt kuskil teemas kirjas...
See kolmas maailmasõda kõlab hästi küll, aga mis värk sellega oli, et Sigatüügas on Inglismaal kuskil loitsudega kaitstud kohas, kuhu mujalt tulijad ei saa? Ma mäletan, et kui me viimati selle uuenduse tegime, siis Triinu kirjutas midagi selle kohta.. Kuigi ilmselt saaks mingi stoori selle jaoks ka välja mõelda.

Jah, Venemaa.. Very Happy
Tagasi üles Go down
Destin Lord
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Destin Lord


Postituste arv : 1934
Join date : 10/06/2013
Age : 25

ChatChatChat! - Page 20 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChat!   ChatChatChat! - Page 20 EmptyKolm Mai 14 2014, 20:41

Ma tean, et ma ise tulin selle ideega välja ja nii edasi, aga Destinile on mingit mõjuvat põhjust vaja, et ta teiste majade vastu keerata Very Happy
Tagasi üles Go down
Raina Daugherty
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Raina Daugherty


Postituste arv : 3788
Join date : 10/06/2013

ChatChatChat! - Page 20 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChat!   ChatChatChat! - Page 20 EmptyKolm Mai 14 2014, 20:41

Erand kinnitab reeglit, mõni üksik võib ju alles jääda selliseks, nagu ta on. Very Happy
Tagasi üles Go down
Nora Mirell Rainbow
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Nora Mirell Rainbow


Postituste arv : 410
Join date : 18/06/2013
Age : 25
Asukoht : Sigatüügas

ChatChatChat! - Page 20 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChat!   ChatChatChat! - Page 20 EmptyKolm Mai 14 2014, 20:43

Ja tuleks ka neile kellele saab teada anda, et võiks siia kiigata.
Tagasi üles Go down
Destin Lord
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Destin Lord


Postituste arv : 1934
Join date : 10/06/2013
Age : 25

ChatChatChat! - Page 20 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChat!   ChatChatChat! - Page 20 EmptyKolm Mai 14 2014, 20:44

Raina Doherty kirjutas:
Ma ei mäleta enam isegi, kes on kelle kasutajad, aga see on ilmselt kuskil teemas kirjas...
See kolmas maailmasõda kõlab hästi küll, aga mis värk sellega oli, et Sigatüügas on Inglismaal kuskil loitsudega kaitstud kohas, kuhu mujalt tulijad ei saa? Ma mäletan, et kui me viimati selle uuenduse tegime, siis Triinu kirjutas midagi selle kohta.. Kuigi ilmselt saaks mingi stoori selle jaoks ka välja mõelda.

Jah, Venemaa.. Very Happy

Aa, oli jah vist, aga pmst need sortsid saavad vabalt endale kuidagi orgunnida kellegi, kes nad siia nt juhatab vms.

Ma tegelikult üldse ei mõelnud nii Very Happy Ausalt, ma esialgu kaalusin ükskõik millist suuremat aasiakandi riiki seega Venemaa või Hiina, aga nagu Venemaa tundus parema valikuna millegi pärast.

Siis ma ilmselgelt oleks üks üksik ja käiks kõiki teisi rikkumas? Very Happy


Viimati muutis seda Destin Lord (Kolm Mai 14 2014, 20:44). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Sam Nick Yaxhel
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Sam Nick Yaxhel


Postituste arv : 1050
Join date : 06/07/2013

ChatChatChat! - Page 20 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChat!   ChatChatChat! - Page 20 EmptyKolm Mai 14 2014, 20:44

Aga äkki võiks teha sellise asja, et on mingi sõda, mis muudkui käib ja käib ja käib, ja aeg-ajalt toimuvad rünnakud lossile mugude poolt, ja õpilased peavad koguaeg elama hirmus, et rünnatakse jne.
Tagasi üles Go down
Sebastian Anaconda
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Sebastian Anaconda


Postituste arv : 157
Join date : 23/12/2013

ChatChatChat! - Page 20 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChat!   ChatChatChat! - Page 20 EmptyKolm Mai 14 2014, 20:44

Sigatüügas on loitsudega kaitstud, seega võiksid pahalased saata oma nn ''noored jüngrid'' õpilastena siia kooli eeltööd tegema Very Happy
Tagasi üles Go down
Kylie Kendall
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Kylie Kendall


Postituste arv : 1253
Join date : 18/08/2013

ChatChatChat! - Page 20 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChat!   ChatChatChat! - Page 20 EmptyKolm Mai 14 2014, 20:46

Aga äkki tuleks sellega kaitsmisega nii nagu tuli Vampiiri akadeemia ühes raamatus selle kaitsega.Ühesõnaga keegi rikub selle kaitse ära ja teeb kahjutuks,siis saaks sisse tungida jne.Võimis te arvate?-Segane tekst,I know
Tagasi üles Go down
Destin Lord
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Destin Lord


Postituste arv : 1934
Join date : 10/06/2013
Age : 25

ChatChatChat! - Page 20 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChat!   ChatChatChat! - Page 20 EmptyKolm Mai 14 2014, 20:47

Pmst selline mõte mul oli ka, et keegi seestpoolt on sunnitud või vabatahtlikult keerab käkki, eks.
Tagasi üles Go down
Raina Daugherty
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Raina Daugherty


Postituste arv : 3788
Join date : 10/06/2013

ChatChatChat! - Page 20 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChat!   ChatChatChat! - Page 20 EmptyKolm Mai 14 2014, 20:48

Kylie Kendall kirjutas:
Aga äkki tuleks sellega kaitsmisega nii nagu tuli Vampiiri akadeemia ühes raamatus selle kaitsega.Ühesõnaga keegi rikub selle kaitse ära ja teeb kahjutuks,siis saaks sisse tungida jne.Võimis te arvate?-Segane tekst,I know

Mhm, Potteris oli ka tegelikult nii, kui see surmakate rünnak toimus. Loitsud neid ilmselt ei takistaks jah. Very Happy
Tagasi üles Go down
Raina Daugherty
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Raina Daugherty


Postituste arv : 3788
Join date : 10/06/2013

ChatChatChat! - Page 20 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChat!   ChatChatChat! - Page 20 EmptyKolm Mai 14 2014, 20:49

Destin Lord kirjutas:
Pmst selline mõte mul oli ka, et keegi seestpoolt on sunnitud või vabatahtlikult keerab käkki, eks.


Nii oleks vist kõige lihtsam ka, ja samas huvitav.
Tagasi üles Go down
Destin Lord
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Destin Lord


Postituste arv : 1934
Join date : 10/06/2013
Age : 25

ChatChatChat! - Page 20 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChat!   ChatChatChat! - Page 20 EmptyKolm Mai 14 2014, 20:49

Davai siis? Very Happy
Tagasi üles Go down
Nora Mirell Rainbow
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Nora Mirell Rainbow


Postituste arv : 410
Join date : 18/06/2013
Age : 25
Asukoht : Sigatüügas

ChatChatChat! - Page 20 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChat!   ChatChatChat! - Page 20 EmptyKolm Mai 14 2014, 20:50

Nüüd hakkas mõtteid tulema Very Happy
Need kõik neli saaks tegelikult kokku panna.
Alguses hakkavad noored venelaste jüngrid seest poolt kaitsest rikkuma. Kord on nii et kaitse on nii rikkutud et rünnakuid tuleb seest ja väljast ja siis on tohuvapohu ja hirm jne.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





ChatChatChat! - Page 20 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChat!   ChatChatChat! - Page 20 Empty

Tagasi üles Go down
 
ChatChatChat!
Tagasi üles 
Lehekülg 20, lehekülgi kokku 40Mine lehele : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Next
 Similar topics
-
» ChatChatChat!
» ChatChatChat!
» ChatChatChat!
» ChatChatChat!
» ChatChatChat!

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: Chat'i Arhiiv :: || rpg chat-
Hüppa: