Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Kolmanda korruse koridor - Page 3 EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Kolmanda korruse koridor - Page 3 EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Kolmanda korruse koridor - Page 3 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Kolmanda korruse koridor - Page 3 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Kolmanda korruse koridor - Page 3 EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Kolmanda korruse koridor - Page 3 EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Kolmanda korruse koridor - Page 3 EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Kolmanda korruse koridor - Page 3 EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Kolmanda korruse koridor - Page 3 EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 2 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 2 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Kolmanda korruse koridor

Go down 
4 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3
AutorTeade
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Kolmanda korruse koridor - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kolmanda korruse koridor   Kolmanda korruse koridor - Page 3 EmptyLaup Apr 16 2011, 13:42

Jack mõtles hetke. "Gryffindor'i puhketoas," lausus ta siis säravalt. Ta polnud seal kunagi käinud, kuid ta oleks hea meelega sinna läinud. Mitte et see teiste maja õpilastel lubatud oleks. "Või siis siseõu, järve ääres...Õpetajatega saab kuidagi hakkama," lausus Jack.

Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Kolmanda korruse koridor - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kolmanda korruse koridor   Kolmanda korruse koridor - Page 3 EmptyLaup Apr 16 2011, 13:44

"Jaa... siseõu on hea mõtte aga sel juhul peaks majahaldjad appi kauplema." ütles tüdruk rõõmsalt "Ja kooli öökulle peaks ka laenama." arvas ta siis.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Kolmanda korruse koridor - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kolmanda korruse koridor   Kolmanda korruse koridor - Page 3 EmptyLaup Apr 16 2011, 13:45

"Mida sa öökullidega teed, pidu paned või?" küsis Jack arusaamatult.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Kolmanda korruse koridor - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kolmanda korruse koridor   Kolmanda korruse koridor - Page 3 EmptyLaup Apr 16 2011, 13:48

Isis püüdis naeru tagasi hoida ja ütles siis lämbuva häälega "Kutsun külalised kohale." Isis sai lõpuks naeru tuhinast lahti ja naeratas rõõmsalt.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Kolmanda korruse koridor - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kolmanda korruse koridor   Kolmanda korruse koridor - Page 3 EmptyLaup Apr 16 2011, 13:50

"Aa," oli ainus, mis Jack'ile pähe tuli. Küllap oleks saanud külalisi ka lihtsamalt kohale meelitada. Öökullidega peaks Isis kõigile kirjad kirjutama ja need siis teele saatma. Aga kõik oli siiski Isis'e otsustada.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Kolmanda korruse koridor - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kolmanda korruse koridor   Kolmanda korruse koridor - Page 3 EmptyLaup Apr 16 2011, 13:51

"Aga kui pidu siis tuleb pidu ja peaks pihta hakkama, muidu ei tule mingit pidu." arvas Isis rõõmsalt mõeldes mida kõige esimesena teha.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Kolmanda korruse koridor - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kolmanda korruse koridor   Kolmanda korruse koridor - Page 3 EmptyLaup Apr 16 2011, 14:46

Jack noogutas hajameelselt. "Kui mina peol olen siis ei tohiks õpetajatega tegelikult probleemi olla. Ma olen koolivanem," lausus poiss kavala naeratuse saatel. Seega pidid direktriss ja teised õpetajad teda usaldama.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Kolmanda korruse koridor - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kolmanda korruse koridor   Kolmanda korruse koridor - Page 3 EmptyLaup Apr 16 2011, 14:48

"Suurepärane!" ütles Isis õnnelikult "Aga peaks siis pihts hakkama, aga millest pihta hakkata?" küsis Is "Kui aus olla siis ma pole ennem ühtegi pidu korraldanud ega eriti oma sünnipäevagi pidanud." ütles tüdruk nattuke vabandavalt.


Viimati muutis seda Isis N. Nox (Laup Apr 16 2011, 14:52). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Kolmanda korruse koridor - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kolmanda korruse koridor   Kolmanda korruse koridor - Page 3 EmptyLaup Apr 16 2011, 14:52

Jack naeratas kavalalt. "Kõigepealt otsi mingi paik, siis räägi majahaldjatega, kutsu inimesed kokku ja korras," lausus Jack irivtades. Nii lihtne see enamjaolt oligi.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Kolmanda korruse koridor - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kolmanda korruse koridor   Kolmanda korruse koridor - Page 3 EmptyLaup Apr 16 2011, 14:55

"Kõlad jah lihtsalt!" arvas Isis"Aga ma hakkan, siis pihta." arvas Isis ja jäi hetkeks mõtlema kas ta läheb Jack'i abi vaja "Võiks siis peo teha siseõuel?nüüd peaks majahaldjad kauplema et nad aitaksid." arutas Isis valjult.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Kolmanda korruse koridor - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kolmanda korruse koridor   Kolmanda korruse koridor - Page 3 EmptyLaup Apr 16 2011, 14:57

Jack vaid kehitas õlgu. See oli Isis'e otsustada, mida ta teeb. "Mida sa peol teha kavatsed?" küsis ta siis.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Kolmanda korruse koridor - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kolmanda korruse koridor   Kolmanda korruse koridor - Page 3 EmptyLaup Apr 16 2011, 15:03

Isis kehitas õlgu "Võib-olla tantsida? Mingid võistlused külaliste vahel korraldada." oletas Isis "Ma kirjutan õige üles." arvas tüdruk pärgamenti, väga räsitud sulge ja õnneks tervet tindipotti taskust välja tõmmates. "Nii." ütles ta pärgamendi akna lauale asetades.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Kolmanda korruse koridor - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kolmanda korruse koridor   Kolmanda korruse koridor - Page 3 EmptyLaup Apr 16 2011, 15:06

"Las ma arvan - pidu tuleb ilma igasuguse alkoholita?" küsis ta kergelt irvitades. Tema oli ilmselt ainus täisealine, mis tähendas, et teiste jaoks olid igasugused meelemürgid keelatud. "Tead, et kui palju võiõlut juua, siis võib see ka purju ajada?" küsis ta igaksjuhuks hoiatavalt.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Kolmanda korruse koridor - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kolmanda korruse koridor   Kolmanda korruse koridor - Page 3 EmptyLaup Apr 16 2011, 15:09

"Ee... olen märganud jah." ütles Isis natuke ühe vana mälestuse üle irvitades. Al oli kunagi ühe kihlveo puhul endale üle 20 pudeli sisse kanind, ja Isis ei saanud ikka veel aru kuidas poiss selle kõik ära oli suutnud juua.
Tüdruk asetas Jack'i kingitud lilled ette vaatlikult aknalauale pägamendi kõrvale.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Kolmanda korruse koridor - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kolmanda korruse koridor   Kolmanda korruse koridor - Page 3 EmptyLaup Apr 16 2011, 15:11

"Kuule, ma pean minema," lausus Jack, teisele poole koridori vaadates. "Kui abi vajad, siis võta ühendust," lausus ta ning keeras end minekule.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Kolmanda korruse koridor - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kolmanda korruse koridor   Kolmanda korruse koridor - Page 3 EmptyLaup Apr 16 2011, 15:13

"Olgu! Tsau siis!" ütles Isis hakkates pärgamendile kava kirjutama.
Kui paber täis sai hakkas Isis köögi poole minema pärgament ühes käes Jack'i kingitud lilled teises käes.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Kolmanda korruse koridor - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kolmanda korruse koridor   Kolmanda korruse koridor - Page 3 EmptyKolm Apr 20 2011, 20:24

"Kurat, kuhu ma siis minema pean et keegi mind ka tähele paneks!?" võis järsku koridorist kuulda Cathy vihast häält. "Mis kõigil viga hakkas? Miks mina tagaplaanil olen?!" jätkus karjumine, koridori kajades. Tüdruk tahtis aknalauale istuda, kuid kahjuks istus ta aknalauast mööda. Hetke pärast oli ta juba põrandale potsatanud. Catherine tahtis nüüd suust saada maailma kõige hullema sõimusõna, kahjuks ta ei teadnud sellist, ja otsustas lihtsalt suu kinni hoida.
Tagasi üles Go down
Emilia Myers
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Emilia Myers


Postituste arv : 691
Join date : 13/04/2011

Kolmanda korruse koridor - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kolmanda korruse koridor   Kolmanda korruse koridor - Page 3 EmptyKolm Apr 20 2011, 21:13

''Kas juhtus midagi?'' küsis Emilia kellegilt, kelle nägu ta ei näinud, kuid oli aru saada, et see oli tüdruk. Ta muretses selle tüdruku pärast. Tüdruk tundus olevat üksi. Tüdruk oli kurb.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Kolmanda korruse koridor - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kolmanda korruse koridor   Kolmanda korruse koridor - Page 3 EmptyKolm Apr 20 2011, 21:15

"Tere!" ütles Isis Emilia'le ja suundus siis Cathy poole "Miks sa kogu aeg ära jooksed?" tundis ta huvi.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Kolmanda korruse koridor - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kolmanda korruse koridor   Kolmanda korruse koridor - Page 3 EmptyKolm Apr 20 2011, 21:23

Cathy pomises endale midagi vihaselt. Seejärel suundus ta Isise poole ja teatas pahase tooniga: "Mulle tundub, et te kõik olete mu üksi jätnud. Sinul on probleemid ja kõik lohutavad sind. Mina proovin ka ju, aga sina teed ka ainult Jackist välja. Ma tean et ta meeldib sulle, aga ma ju ütlesin et MULLE KA!" Tüdruk rõhutas eriti kahte viimast sõna. Ta vaatas Emilia poole ja ütles sõbralikult: "Oi, tere Emilia." Siis jäi Cathy vihaste silmadega Isisele otsa vaatama.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Kolmanda korruse koridor - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kolmanda korruse koridor   Kolmanda korruse koridor - Page 3 EmptyKolm Apr 20 2011, 21:28

"Ha, siis selle pärast." ütles Isis natuke kuivemalt kui oli plaaninud "Ausat ma ei palunud, et keegi mind lohutaks."lisas Isis natuke soojemalt ja mõtles mida Cathy'le lohutamise koha öelda, aga õiged sõnad ei tulnus meelde.
Tagasi üles Go down
Emilia Myers
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Emilia Myers


Postituste arv : 691
Join date : 13/04/2011

Kolmanda korruse koridor - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kolmanda korruse koridor   Kolmanda korruse koridor - Page 3 EmptyKolm Apr 20 2011, 21:29

''Kas on veel tülisid?'' küsis Emilia vaikselt, proovides mitte kedagi vihale ajada. ''Kas keegi siin tõesti kellegagi läbi ei saa? Natuke imelik pole koguaeg tülitseda või?'' mõtles ta pahuralt, kuid ta ei näidanud seda välja.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Kolmanda korruse koridor - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kolmanda korruse koridor   Kolmanda korruse koridor - Page 3 EmptyKolm Apr 20 2011, 21:30

"Üks suur tüli ootab Edwardit veel eest!" pomises Isis vihaselt endale.
Tagasi üles Go down
Emilia Myers
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Emilia Myers


Postituste arv : 691
Join date : 13/04/2011

Kolmanda korruse koridor - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kolmanda korruse koridor   Kolmanda korruse koridor - Page 3 EmptyKolm Apr 20 2011, 21:33

''Ahahh,'' vastas ta lihtsalt, aga ta mõtted olid rasked. Ta ei suutnud nendest põhjustest aru saada. Arusaamatult vaatas ta aknast välja.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Kolmanda korruse koridor - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kolmanda korruse koridor   Kolmanda korruse koridor - Page 3 EmptyKolm Apr 20 2011, 21:46

Isis vaatas Cathy'le otsa ootates kas tüdruk paiskab talle nüüd midagi vihaga näki või kaetab teda äkki?
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Kolmanda korruse koridor - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kolmanda korruse koridor   Kolmanda korruse koridor - Page 3 Empty

Tagasi üles Go down
 
Kolmanda korruse koridor
Tagasi üles 
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 3Mine lehele : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Seitsmenda korruse koridor
» Kolmanda korruse koridoris
» Viienda korruse koridor
» Kuuenda korruse koridor
» Viienda korruse koridor

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: | RPG :: RPG: Esimene kooliaasta-
Hüppa: