Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Mida ma nüüd tegin? EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Mida ma nüüd tegin? EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Mida ma nüüd tegin? EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Mida ma nüüd tegin? EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Mida ma nüüd tegin? EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Mida ma nüüd tegin? EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Mida ma nüüd tegin? EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Mida ma nüüd tegin? EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Mida ma nüüd tegin? EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Mida ma nüüd tegin?

Go down 
5 posters
Mine lehele : 1, 2  Next
AutorTeade
Grace Rock
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Grace Rock


Postituste arv : 420
Join date : 19/08/2013

Mida ma nüüd tegin? Empty
PostitaminePealkiri: Mida ma nüüd tegin?   Mida ma nüüd tegin? EmptyTeis Aug 20 2013, 21:40

Grace istus majahoidjakabinetis toolil.Neiul popnud aimugi mida ta tegi igatahes laual oli kiri, et majahoidja saabub kahe tunni pärast ja tena peab siin ootana.Kuna Cey'l polnud aimugi millal ta siia tuli ja kiri kirjutati ei teadnud ta ka millal majahoidja saabub.Grace proovis ust lahti teha aga see ei õnnestunud.Uks oli lukus.Talle tuli pähe võlukepp aga seda polnud.Nii istus Grace nõutult maha.Ta proovis meenutada mida ta tegi aga kui ta sellele mõtles hakkas hakkas ka pea valutama.Maas nähes rummipudeleid oletas ta,.etcoli joonud ja vajele jäaänud.Siis siia toodud ja tenma magama jäänud.Neiu hakkas toas edasi tagasi sammuma.
OT:Nathan
Tagasi üles Go down
Nathan Hill
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Nathan Hill


Postituste arv : 1021
Join date : 31/07/2013

Mida ma nüüd tegin? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mida ma nüüd tegin?   Mida ma nüüd tegin? EmptyTeis Aug 20 2013, 21:49

Uks avanes ja Nate astus sisse. Kellegi käskiv hääl käsutas kuti istuma ja lahkus siis, lukustades ukse väljaspoolt. Esiteks oli Nate oma mõtetega ametis, ent siis paistis ta märkavat et pole üksi. See ei läinud talle küll hetkel pea üldse korda, ent oli tore teada, et kui talle tullakse karistust määrama näeb ka keegi teine, kui badass Nate on.
Tagasi üles Go down
Grace Rock
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Grace Rock


Postituste arv : 420
Join date : 19/08/2013

Mida ma nüüd tegin? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mida ma nüüd tegin?   Mida ma nüüd tegin? EmptyTeis Aug 20 2013, 21:56

Grace oli vahepeal mõelnud, et ta jääbki siia ja ta on ära unustatud.Neiul hakkas igav.Aga nüüd toodi kena poiss "otse koju kätte".Kuna Cey oli seljaga poisi poole pööras ta end ringi.Jalad kummagil pool tooli.ja käed tooli leenile toetades."Hei"lausus tüdruk naeratades.
Tagasi üles Go down
Nathan Hill
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Nathan Hill


Postituste arv : 1021
Join date : 31/07/2013

Mida ma nüüd tegin? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mida ma nüüd tegin?   Mida ma nüüd tegin? EmptyTeis Aug 20 2013, 22:04

Nate tõstis vastumeelselt pilgu, aga ta halb tuju muutus hetkega, kui kutt nägi, kes toolil istus. Lülitaks nüüd badass käitumise sisse ja puha. "Hei." lausus Nate ja naeratas tüdrukule võrgutavalt. "Mida teeb nii ilus tüdruk siin?" küsis kutt kulmu kergitades ja silmitses neiut. Ta ei tundunud nagu reeglitemurdja, aga kes teab, ehk oli ta armas väljanägemine illusioon.
Tagasi üles Go down
Robin Edwards
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Robin Edwards


Postituste arv : 69
Join date : 19/07/2013

Mida ma nüüd tegin? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mida ma nüüd tegin?   Mida ma nüüd tegin? EmptyTeis Aug 20 2013, 22:09

"Ei tea.Majahoidjat ootan vist aga sa?"vastas Nira ja viipas paberi poole, mis laual oli.Ta naeratas poisile ka võrgutavalt.Vahel oli jah see armas välimus illusioon aga enamasti mitte eriti.
Tagasi üles Go down
Nathan Hill
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Nathan Hill


Postituste arv : 1021
Join date : 31/07/2013

Mida ma nüüd tegin? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mida ma nüüd tegin?   Mida ma nüüd tegin? EmptyTeis Aug 20 2013, 22:22

"Ootan karistust." lausus Nate hoolimatult. "Kuigi ma ei saa seda kunagi." kehitas kutt õlgu. Midagi ei toimnud kunagi. "Mida pidi nii kena tüdruk tegema et jamasse sattuda?" küsis poiss siis poolhuvitatud näoga ja silmitses tüdrukut. "Tavaliselt jäävad si usugsed alati hoiatuste piiridesse."
Tagasi üles Go down
Robin Edwards
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Robin Edwards


Postituste arv : 69
Join date : 19/07/2013

Mida ma nüüd tegin? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mida ma nüüd tegin?   Mida ma nüüd tegin? EmptyTeis Aug 20 2013, 22:27

"Ei tea.Äkki on selles süüdi need"muigas ta pudelite poole viibates.Ta naeratas flirtivalt Nate'le.Neiu uuris poissi.
Tagasi üles Go down
Nathan Hill
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Nathan Hill


Postituste arv : 1021
Join date : 31/07/2013

Mida ma nüüd tegin? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mida ma nüüd tegin?   Mida ma nüüd tegin? EmptyTeis Aug 20 2013, 22:32

"Need on kohe kindlasti süüdi. Kuigi pooled neist on ilmselt tema omad." lausus Nate tühja laua poole osutades ja nõjatus siis tüdrukule lähemale. "Nate." lausus kutt naeratades ja silmitses neiu silmi.
Tagasi üles Go down
Grace Rock
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Grace Rock


Postituste arv : 420
Join date : 19/08/2013

Mida ma nüüd tegin? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mida ma nüüd tegin?   Mida ma nüüd tegin? EmptyTeis Aug 20 2013, 22:35

"Grace"ütles Grace muiates.Ta vastas Nate'ile silma ja naeratas flirtivalt.Ta nõjatus ka ise veidi lähemale.
Tagasi üles Go down
Nathan Hill
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Nathan Hill


Postituste arv : 1021
Join date : 31/07/2013

Mida ma nüüd tegin? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mida ma nüüd tegin?   Mida ma nüüd tegin? EmptyTeis Aug 20 2013, 22:42

"Tore tutvuda." lausus Nate ja tõmbas oma tooli tüdruku omale lähemale, nii et need olid üksteise vastas.
Tagasi üles Go down
Grace Rock
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Grace Rock


Postituste arv : 420
Join date : 19/08/2013

Mida ma nüüd tegin? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mida ma nüüd tegin?   Mida ma nüüd tegin? EmptyTeis Aug 20 2013, 22:44

"Sama siin"lausus Grace.Talle meeldis poisi tegu.Tüdruk naeratas edasi.
Tagasi üles Go down
Nathan Hill
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Nathan Hill


Postituste arv : 1021
Join date : 31/07/2013

Mida ma nüüd tegin? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mida ma nüüd tegin?   Mida ma nüüd tegin? EmptyTeis Aug 20 2013, 22:47

"On sul aimu, millal hoidja tuleb?" küsis Nate oma käe tüdruku põlvele toetades ja seda ülespoole libistades. Samal ajal silmitses ta reaktsiooni oodates tüdruku nägu.
Tagasi üles Go down
Grace Rock
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Grace Rock


Postituste arv : 420
Join date : 19/08/2013

Mida ma nüüd tegin? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mida ma nüüd tegin?   Mida ma nüüd tegin? EmptyTeis Aug 20 2013, 22:50

Grace vaatas korra poisi kätt ja siis jälle Nate."Ma ei tea.Arvasin, et sina tead"lausus neiu kavalalt naeratades.
Tagasi üles Go down
Nathan Hill
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Nathan Hill


Postituste arv : 1021
Join date : 31/07/2013

Mida ma nüüd tegin? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mida ma nüüd tegin?   Mida ma nüüd tegin? EmptyTeis Aug 20 2013, 22:54

"Ma loodan, et mitte lähemal ajal." lausus Nate ja kummardus tüdrukule lähemale, puudutades huultega kergalt Grace'i huuli.
Tagasi üles Go down
Grace Rock
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Grace Rock


Postituste arv : 420
Join date : 19/08/2013

Mida ma nüüd tegin? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mida ma nüüd tegin?   Mida ma nüüd tegin? EmptyTeis Aug 20 2013, 22:58

Grace'ile meeldis.Ta hakkas Nate suudlema.Ka tema lootis, et mitte.
Tagasi üles Go down
Nathan Hill
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Nathan Hill


Postituste arv : 1021
Join date : 31/07/2013

Mida ma nüüd tegin? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mida ma nüüd tegin?   Mida ma nüüd tegin? EmptyTeis Aug 20 2013, 23:00

Nate tõmbas Grace'i lähemale, teda suudeldes ja lootis, et kui keegi tuleb nad kuulevad ukse avamist piisavalt vara et eemale tõmbuda. Kutt libistas kätt tüdruku põlvel ülespoole ta reiele ja silitas seda.
Tagasi üles Go down
Grace Rock
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Grace Rock


Postituste arv : 420
Join date : 19/08/2013

Mida ma nüüd tegin? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mida ma nüüd tegin?   Mida ma nüüd tegin? EmptyTeis Aug 20 2013, 23:03

Grace suudles vastu.Ta üks käsi oli poisi juustes ja teine kaelal.Veel parem.oleks kuulda juba samme ukse taga.Siis oleks rohkem aega.
Tagasi üles Go down
Nathan Hill
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Nathan Hill


Postituste arv : 1021
Join date : 31/07/2013

Mida ma nüüd tegin? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mida ma nüüd tegin?   Mida ma nüüd tegin? EmptyTeis Aug 20 2013, 23:07

Nad on ilmselt liiga segatud, et keskenduda millegile muule. Ning, isegi kui nad vahele jäävad on asi seda väärt. Nate tõmbas tüdruku endale kaksiratsi sülle ja pani käed talle ümber selja.
Tagasi üles Go down
Grace Rock
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Grace Rock


Postituste arv : 420
Join date : 19/08/2013

Mida ma nüüd tegin? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mida ma nüüd tegin?   Mida ma nüüd tegin? EmptyTeis Aug 20 2013, 23:10

Vist jah.Grace lasi sel sündida.Ta pani käed ümber poisi selja ja hakkas Nate kaela suudlema.
Tagasi üles Go down
Nathan Hill
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Nathan Hill


Postituste arv : 1021
Join date : 31/07/2013

Mida ma nüüd tegin? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mida ma nüüd tegin?   Mida ma nüüd tegin? EmptyTeis Aug 20 2013, 23:17

Nate paljastas oma kaela, et tüdrukul oleks parem ligipääs ja silitas samal ajal tüdruku selga, puudutades ta püksteäärt, sõrmed selle vahelt sisse libistades.
Tagasi üles Go down
Grace Rock
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Grace Rock


Postituste arv : 420
Join date : 19/08/2013

Mida ma nüüd tegin? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mida ma nüüd tegin?   Mida ma nüüd tegin? EmptyTeis Aug 20 2013, 23:22

Grace liikus suudlustega uuesti Nate suule.Tüdruku käed oli poisi kaelal ja ta suudles kirglikult.
Tagasi üles Go down
Nathan Hill
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Nathan Hill


Postituste arv : 1021
Join date : 31/07/2013

Mida ma nüüd tegin? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mida ma nüüd tegin?   Mida ma nüüd tegin? EmptyTeis Aug 20 2013, 23:26

Nate suudles teda kirglikult vastu ja libistas oma käe tüdrukule pükstesse, samal ajal suudlustega omakorda Grace'i kaelale liikudes.
Tagasi üles Go down
Grace Rock
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Grace Rock


Postituste arv : 420
Join date : 19/08/2013

Mida ma nüüd tegin? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mida ma nüüd tegin?   Mida ma nüüd tegin? EmptyTeis Aug 20 2013, 23:29

Grace mallutab pead veidi tahs.Tema käsi liigub tead küll kuhu poole.
Tagasi üles Go down
Nathan Hill
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Nathan Hill


Postituste arv : 1021
Join date : 31/07/2013

Mida ma nüüd tegin? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mida ma nüüd tegin?   Mida ma nüüd tegin? EmptyTeis Aug 20 2013, 23:33

Nate muigas ja tõmbus hetkeks eemale. Asjad arenesid kiiresti. "Kas sa ei leia, et seda oleks mugavam teha kuskil mujal?" küsis kutt kavala naeratusega, kätt ikka veel Grace püksteäärel hoides.
Tagasi üles Go down
Grace Rock
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Grace Rock


Postituste arv : 420
Join date : 19/08/2013

Mida ma nüüd tegin? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mida ma nüüd tegin?   Mida ma nüüd tegin? EmptyTeis Aug 20 2013, 23:36

"Leian"muigas Grace.Ta oolnud arvanud, et nad nii kaugele lähevad.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Mida ma nüüd tegin? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mida ma nüüd tegin?   Mida ma nüüd tegin? Empty

Tagasi üles Go down
 
Mida ma nüüd tegin?
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2Mine lehele : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Mida jälle tegin?!
» Kõik oli nii perfektne aga nüüd see.....
» Nüüd saan ma küll trolli.
» Mida sina siin teed?
» Mida kuulad?

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: || RPG :: Esimene kooliaasta-
Hüppa: