Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Tühi kabinet EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Tühi kabinet EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Tühi kabinet EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Tühi kabinet EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Tühi kabinet EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Tühi kabinet EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Tühi kabinet EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Tühi kabinet EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Tühi kabinet EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 2 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 2 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Tühi kabinet

Go down 
5 posters
Mine lehele : 1, 2  Next
AutorTeade
Beca Dianna Winson
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Beca Dianna Winson


Postituste arv : 316
Join date : 25/07/2013

Tühi kabinet Empty
PostitaminePealkiri: Tühi kabinet   Tühi kabinet EmptyNelj Juul 25 2013, 23:52

Beca oli astunud Filch'i kabinetti enne veendudes, et seal kedagi sees pole. Ta istus ühele toolile ja jõllitas seintel rippuvaid piinamisvahendeid. Tavaliselt oleks Dianna olnud samuti nii julma karistamisviisi vastu, aga praegu oli ta ühe dorklase peale kohutavalt kuri ja oli suur nauding kujutada igasuguseid asju ette. Oh, kui suurt valu tekitaks nende käeraudade-ja kettide kasutamine.
Tüdruk raputas pärast paari minutilist jõllitamist pead. Ei piitsad ja muud seinal rippuvad asjad ei ole õige karistamisviis, isegi nende nõmedate dorklaste peal.
Tagasi üles Go down
Liam J. Payne
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Liam J. Payne


Postituste arv : 1050
Join date : 11/06/2013

Tühi kabinet Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tühi kabinet   Tühi kabinet EmptyNelj Juul 25 2013, 23:53

OT: Sorry, ma ei viitsi praegu kasutajat vahetada.

Harry oli ka Filch'i kabinetti umbes 10 minuti pärast sisse astunud. Kui Harry kedagi toolil istumas nägi, hakkas ta uuesti ust kinni panema, aga ta sai aru, et see ei olnud professor. Harry astus uuesti kabinetti sisse ''Beca?'' küsis Harry üllatunult, kui tundis toolil oleva istuva tüdruku ära.
Tagasi üles Go down
Beca Dianna Winson
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Beca Dianna Winson


Postituste arv : 316
Join date : 25/07/2013

Tühi kabinet Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tühi kabinet   Tühi kabinet EmptyReede Juul 26 2013, 00:02

OT: Mulle sobib hetkel Liami vaatamine ka. Smile

Beca kuulis enda selja tagant ühe poisi häält ja see hääl oli talle tuttav. Kohe väga väga tuttav. Tüdruk pööras ennast tooli peal ümber ja veendudes, et see ikka on Harry, küsis Dianna norides:" Oo, milline üllatus. Sa oled ennast puhketoa diivanilt kuidagi püsti ajanud?"
Tagasi üles Go down
Harold E. Styles
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Harold E. Styles


Postituste arv : 809
Join date : 24/07/2013

Tühi kabinet Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tühi kabinet   Tühi kabinet EmptyReede Juul 26 2013, 00:10

OT: Nüüd enam mitte Very Happy

Harry muigas selle küsimuse peale ''Ma pole puhketoas viimasel ajal olnudki.'' see oli tõsi. Harry oli tavaliselt mingi tüdrukuga koos kuskil.
Tagasi üles Go down
Beca Dianna Winson
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Beca Dianna Winson


Postituste arv : 316
Join date : 25/07/2013

Tühi kabinet Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tühi kabinet   Tühi kabinet EmptyReede Juul 26 2013, 00:32

"Ja millega sa, siis viimasel ajal ennast lõbustanud oled? Ja palun ära ütle, et naistega. See oleks nii ebaoriginaalne, nagu alati," ütles Beca. Tegelikult Dianna juba teadis, et sealt arvatavasti selline vastus tuleb. Harry oli juba selline. Kui nüüd kutt oleks öelnud, et ta on viimasel ajal palju õppinud vms, ei oleks Beca seda uskunud.
Tagasi üles Go down
Harold E. Styles
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Harold E. Styles


Postituste arv : 809
Join date : 24/07/2013

Tühi kabinet Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tühi kabinet   Tühi kabinet EmptyReede Juul 26 2013, 00:33

''Ma olen tüdrukute tunnetega natuke mänginud ja niisama neid lõbustanud.'' ütles Harold selle sama vastuse mis alati võis tulla. Ta naeratas enda üle ja sulges kabineti ukse ning toetas ennast selle vastu.
Tagasi üles Go down
Beca Dianna Winson
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Beca Dianna Winson


Postituste arv : 316
Join date : 25/07/2013

Tühi kabinet Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tühi kabinet   Tühi kabinet EmptyReede Juul 26 2013, 00:52

"Sa oled õel. Sa oled isegi õelam, kui mina ja see on juba väga suur saavutus," vastas Beca. Tüdruk tõusis püsti ja uuris laual olevaid pabereid. Lõpuks keeras Dianna ennast uuesti ümber ja lisas veel:"Mõtle, kui paljud tüdrukud pärast sinu pärast patja nutavad." Beca ei suutnud enam tõsine olla ja naeris selle peale. Nende asemel poleks Dianna kunagi Harryga jamama hakanud. There's so much to lose.
Tagasi üles Go down
Harold E. Styles
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Harold E. Styles


Postituste arv : 809
Join date : 24/07/2013

Tühi kabinet Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tühi kabinet   Tühi kabinet EmptyReede Juul 26 2013, 00:54

Harry naeratas õelalt Beca'le ''On küll, jah.'' Harry't ei huvitanud see, et tüdrukud tema pärast patja nutsid jne. Harry naeris ka selle peale ''Ma kahtlen, et üks tüdruk minu pärast patja nutaks.'' ütles Harry. See oli Anabelle. Sellepärast oligi pigem Harry Beca'ga sõbrad, mitte midagi muud.
Tagasi üles Go down
Beca Dianna Winson
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Beca Dianna Winson


Postituste arv : 316
Join date : 25/07/2013

Tühi kabinet Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tühi kabinet   Tühi kabinet EmptyReede Juul 26 2013, 01:04

Vähemalt on üks tark tüdruk, peale Beca siin koolis, kes kutti pärast pisaraid ei peota."Ja, kui palju, siis praegu neid on, kes täna öösel patja nutavad?" küsis Beca nägu krimpsutades. Dianna oli nõus ära andma oma "Kõige õelama inimese" tiitli Harryle, aga tüdruk ei suutnud leppida, et tema social life oli poisi omaga võrreldes alla nulli.
Tagasi üles Go down
Harold E. Styles
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Harold E. Styles


Postituste arv : 809
Join date : 24/07/2013

Tühi kabinet Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tühi kabinet   Tühi kabinet EmptyReede Juul 26 2013, 01:11

''Ma ei tea, kas nad just patja nutavad.'' ütles Harold kulmu kortsutades ''Hetkel olen kahega sellises romantilisemas olukorras olnud.'' need mõlemad tüdrukud olid väga head suudlejad jne. ''Aga üks oli ikka tõeline pain in the ass.''
Tagasi üles Go down
Beca Dianna Winson
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Beca Dianna Winson


Postituste arv : 316
Join date : 25/07/2013

Tühi kabinet Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tühi kabinet   Tühi kabinet EmptyReede Juul 26 2013, 01:31

"Sinu romantiline on see, et kui sa lahed võõra inimese juurde ja kukud talle kaela peale maasikaid tegema?" küsis Beca naerdes. Otsis, siis kotist kommipaki ja võttis sealt välja kaks kommi. Esimese viskas ta oma pea kohal õhku ja püüdis selle suuga kinni. Teise viskas ta, siis kaarega Harryle. Vaatame, kas poiss oli piisaval osav, et seda kinni püüda nagu Dianna. Tüdruk oli siiski master selles.
Tagasi üles Go down
Harold E. Styles
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Harold E. Styles


Postituste arv : 809
Join date : 24/07/2013

Tühi kabinet Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tühi kabinet   Tühi kabinet EmptyReede Juul 26 2013, 01:34

''See tähendab, et kui keegi selle tüdruku lähedal on, on ta ka minu territooriumil.'' see oli nali muidugi ja Harry muigas selle peale. Harry avas enda suu ja püüdiski selle kommi endale suhu. Harry naeratas rõõmsalt.
Tagasi üles Go down
Beca Dianna Winson
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Beca Dianna Winson


Postituste arv : 316
Join date : 25/07/2013

Tühi kabinet Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tühi kabinet   Tühi kabinet EmptyReede Juul 26 2013, 11:27

Dianna pööritas lõbustatul ilmel silmi. Mõnel küll siin vanusega tarkust juurde ei tule, läheb ainult hullemaks. Harry osava kommi kinni püüdmise peale, noogutas Beca heakskiitvalt ning naeris. Peale tüdrukute sebimise oskas poiss veel midagi teha. Vähemalt seegi hea.
Tagasi üles Go down
Kyle Coma
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Kyle Coma


Postituste arv : 667
Join date : 07/07/2013

Tühi kabinet Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tühi kabinet   Tühi kabinet EmptyReede Juul 26 2013, 11:57

''Ja millega sa viimasel ajal tegelenud oled?'' uuris Harold Beca't naeratades. Harry kahtles, et Beca mingeid kutte kooli peal sebis.
Tagasi üles Go down
Beca Dianna Winson
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Beca Dianna Winson


Postituste arv : 316
Join date : 25/07/2013

Tühi kabinet Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tühi kabinet   Tühi kabinet EmptyReede Juul 26 2013, 12:25

"Vihkan inimesi, kui nii laias laastus öelda," pomises Dianna. "Mulle käivad juba meie maja inimesed närvidele," lisas Beca veel. Meenutades üht hommikusööki suures saalis.
Tagasi üles Go down
Harold E. Styles
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Harold E. Styles


Postituste arv : 809
Join date : 24/07/2013

Tühi kabinet Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tühi kabinet   Tühi kabinet EmptyReede Juul 26 2013, 23:30

"Miks siis nii?" Küsis Harry üllatunult Becalt. Harryle küll ta majakaaslased meeldisid.
Tagasi üles Go down
Beca Dianna Winson
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Beca Dianna Winson


Postituste arv : 316
Join date : 25/07/2013

Tühi kabinet Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tühi kabinet   Tühi kabinet EmptyLaup Juul 27 2013, 09:00

"Nad on kõik nii üli sõbralikud ja tahavad sinuga rääkida. Ma ei talu sellist värki," vastas Beca ausalt. Tüdrukul oli juba kord nii negatiivne maailmavaade, mis teha. Isegi kõige õelamad inimesed siin koolis, olid Beca maitse jaoks liiga sõbralikud. Õudne.
Tagasi üles Go down
Harold E. Styles
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Harold E. Styles


Postituste arv : 809
Join date : 24/07/2013

Tühi kabinet Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tühi kabinet   Tühi kabinet EmptyLaup Juul 27 2013, 12:07

Harry naeris selle üle ja kehitas õlgu ''Ma tahan, et minuga räägitakse. Ongi huvitavam. Saangi rohkem sõpru.''
Tagasi üles Go down
Beca Dianna Winson
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Beca Dianna Winson


Postituste arv : 316
Join date : 25/07/2013

Tühi kabinet Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tühi kabinet   Tühi kabinet EmptyLaup Juul 27 2013, 20:59

"Ma olen oma praeguste sõpradega rahul," vastas Dianna lihtsalt ja müksas poissi. Harryga oli tüdruk tõesti tegelikult rahul. "Võib-olla peaksin ma inimestega tõesti rohkem suhtlema, aga see ei ole üldse minu teema," lisas Beca veel juurde. Tegelikult oli neiu üsna kindel, et ta ei lähe kunagi kellegi juurde esimesena rääkima.
Tagasi üles Go down
Harold E. Styles
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Harold E. Styles


Postituste arv : 809
Join date : 24/07/2013

Tühi kabinet Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tühi kabinet   Tühi kabinet EmptyLaup Juul 27 2013, 21:46

''Ma võin sind aidata.'' ta mõtles inimestega suhtlemist. Harold naeratas Beca'le. Ta tahtis, et tüdrukul oleks rohkem sõpru kooli peal jn. ''Kes su praegused sõbrad veel on?''
Tagasi üles Go down
Beca Dianna Winson
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Beca Dianna Winson


Postituste arv : 316
Join date : 25/07/2013

Tühi kabinet Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tühi kabinet   Tühi kabinet EmptyLaup Juul 27 2013, 22:39

"Minu sõbrad veel koolis? Ma vihkan enamusi siit, kuidas ma siit sõpru veel leidma peaks?" küsis Beca vastu. Tore küll, kui Harry teda aidata tahtis, aga nagu ma juba ütlesin, on Dianna liiga ülbe uute sõprade jaoks.
Tagasi üles Go down
Liam J. Payne
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Liam J. Payne


Postituste arv : 1050
Join date : 11/06/2013

Tühi kabinet Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tühi kabinet   Tühi kabinet EmptyPüh Juul 28 2013, 13:42

Harold kehitas õlgu ''No äkki sa leiad kellegi, kes on sama iseloomuga nagu sina. Saategi läbi siis ju!'' pakkus Harry rõõmsalt. Harold naeratas ja istus kabinetis oleva laua peale.
Tagasi üles Go down
Beca Dianna Winson
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Beca Dianna Winson


Postituste arv : 316
Join date : 25/07/2013

Tühi kabinet Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tühi kabinet   Tühi kabinet EmptyPüh Juul 28 2013, 20:48

"Võib oll jah, aga sa ei tohiks siin minuga norida. Mitme meessoost isikuga sa see aasta üldse rääkinud oled?" küsis Beca muiates vastu. Ega see number väga suur ei saanud ju olla, Harry oli naistega alati tegevuses.
Tagasi üles Go down
Harold E. Styles
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Harold E. Styles


Postituste arv : 809
Join date : 24/07/2013

Tühi kabinet Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tühi kabinet   Tühi kabinet EmptyEsm Juul 29 2013, 02:08

Harry mõtles hetke ''Mitte ühegagi.'' arvas Harry. Liam'iga läks korraks isegi jutuks, aga see selleks. See ei olnud nii tähtis.
Tagasi üles Go down
Beca Dianna Winson
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Beca Dianna Winson


Postituste arv : 316
Join date : 25/07/2013

Tühi kabinet Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tühi kabinet   Tühi kabinet EmptyEsm Juul 29 2013, 21:58

"No vot. Nii, et sina ei ole minust üldse palju parem. Sa vihkad mehi, ma vihkan kõiki," vastas Beca naerdes. Lihtne ja loogiline ju. Dianna vaatas veel veidi ruumis ringi ja soris, siis Filch'i kabinetti laua peal olevaid pabereid. Mitte midagi põnevat.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Tühi kabinet Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tühi kabinet   Tühi kabinet Empty

Tagasi üles Go down
 
Tühi kabinet
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2Mine lehele : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Tühi kupee
» Tühi klass... Kahele
» Tühi väike klassituba
» Täiesti Tühi Tuba
» Tavaline tühi kupee

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: || RPG :: Esimene kooliaasta-
Hüppa: