Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Kirmikarmi loomingukoobas EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Kirmikarmi loomingukoobas EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Kirmikarmi loomingukoobas EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Kirmikarmi loomingukoobas EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Kirmikarmi loomingukoobas EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Kirmikarmi loomingukoobas EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Kirmikarmi loomingukoobas EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Kirmikarmi loomingukoobas EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Kirmikarmi loomingukoobas EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 4 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 4 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Kirmikarmi loomingukoobas

Go down 
2 posters
AutorTeade
Yukiko Hoshi Akatsuki
3. klassi õpilane
3. klassi õpilane
Yukiko Hoshi Akatsuki


Postituste arv : 302
Join date : 05/07/2013

Kirmikarmi loomingukoobas Empty
PostitaminePealkiri: Kirmikarmi loomingukoobas   Kirmikarmi loomingukoobas EmptyReede Juul 19 2013, 02:38

Siia panen ma enda jutud joonistused ja asjad.
 Hakkan kirjutama järjejuttu, mis rägib Sami ajaloost üksikasjalikult. Topeltüksikasjalikult. Tahad ka end tema elulukku lisada? Dvj, lisa suhetesse!

Oli kaunis ilm, ning parajasti ühes londoni rikkama linnaosa majas oli just äsja sündinud väike Sam Nick Yaxhel. Poisi vanemad olid lapsega ülimalt rahul, ning vanavanemad lubasid vabatahtlikut, et hoolitsevad lapse eest enda surmani. Majas valitses rõõmus õhkkond, ning järgmised 17 aastat pidi Sam olema maailma kõige suurepärasem laps. 


5 AASTAT HILJEM

Sam laulis enda lemmiklaulu:,, ENNE OLI NII JA NÜÜD ON TEISITI ENNE OLI NII JA NÜÜD ON TEISITI''Mamma(Isapoolne vanaema) naeratas ja lausus:,, Ole hea Sam, laula vahelduseks midagi muud ka ja varsti saab valmis sealiha ja ahjukartulid'',,Kui sul tuju hea siis issi võlukeppi kasuta sa kui sul tuju hea siis issi võlukeppi kasuta sa''Sam laulis enamus ajast ajaviiteks, kui minilendluudpalli komplektiga mängimine ära tüütas, või kui ei viitsinud enam mänguluuaga toas ringi lennata, või kui vanavanemad ei jõudnud Samiga mängida või kui Sam tüdines ära legodest. ,,putukas putukas putukas!''karjus SAm ja püüdis kinni kärbse,kes oli uimaselt olnud aknalaual,,Ma tahan selle ämbliku endale jätta''lausus Sam näidates Papale(isapoolne vanaisa) kärbest,,Kuule Sam, kas sa oled mõelnud, mis tunne sellel vaesel putukal võib olla? Kuidas sulle meeldiks, kui hiiglane võtaks sind enda peo peale? Tead mis, pane kärbes akna peale ja ma räägin sulle muinasjutu kõkutavast kännust''SAm pani kuulekalt kärbse päiksepaistelisele aknalauale ja istus papa sülle. Lugu oli umbes poole peal, kui kõrvaltoast jooksis sisse mammi(emapoolne vanaema). ,,Tulge kõik siia, Sam, sina jää siia, su lendluudpalli komplekt on seal ja sa pole sellega juba ammu mänginud''Uks tõmmati kinni, ja Sam läks sinna juurde,et uksepraost kuulata. Sealt kuulis ta kohutavaid asju...
Tagasi üles Go down
Bart Albus Lupus
2. klassi õpilane
2. klassi õpilane
Bart Albus Lupus


Postituste arv : 209
Join date : 25/07/2013

Kirmikarmi loomingukoobas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kirmikarmi loomingukoobas   Kirmikarmi loomingukoobas EmptyNelj Aug 08 2013, 21:50

minu luuletus:

Bart pahandust teeb,
 krõpsu sööb Yukiko.
Sam lausa vihast keeb,
Ja klatšimoor loodi just.

Mul tegelikult kokku
kasutajaid viis,
aga mälu mul kokku
ühe parooli ja
mälukaotuse viis.

Nüüd ei mäleta ma
ühe parooli.
Loe seda luuletust,
see ei riimu just.
Tagasi üles Go down
 
Kirmikarmi loomingukoobas
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Väljaspool rollimängu :: Omalooming-
Hüppa: