Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Haiglatiivas EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Haiglatiivas EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Haiglatiivas EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Haiglatiivas EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Haiglatiivas EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Haiglatiivas EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Haiglatiivas EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Haiglatiivas EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Haiglatiivas EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 4 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 4 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Haiglatiivas

Go down 
3 posters
Mine lehele : 1, 2, 3, 4  Next
AutorTeade
Chanelle R. Lefèvre
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Chanelle R. Lefèvre


Postituste arv : 6141
Join date : 04/12/2011
Age : 29

Haiglatiivas Empty
PostitaminePealkiri: Haiglatiivas   Haiglatiivas EmptyReede Apr 19 2013, 23:06

Chanelle'i oli terve päeva kohutav peavalu vaevanud ning lõpuks otsustas ta minna haiglatiiba, et sealt abi otsida. Talle ei meeldinud haiglad, sellepärast läks ta sinna küllaltki vastumeelselt. Jõudnud haiglatiiba, vaatas neidis seal ringi. Tuba oli enamjaolt tühi, kui välja arvata üks kardinatega varjatud voodi, kus ilmselt keegi oli. Chanel leidis proua Pomfrey ühe voodi juurest, mida naine korrastas. Chanelle teatas talle, et soovib mingit rohtu peavalu vastu. Pomfrey noogutas ning käskis Roxana'l teda hetke oodata, kuni ta rohu toob. Neidis istuski lähimale voodile, jäädes ootama.

OT: Liam.
Tagasi üles Go down
Liam Payne
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Liam Payne


Postituste arv : 958
Join date : 01/03/2012
Age : 28

Haiglatiivas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Haiglatiivas   Haiglatiivas EmptyReede Apr 19 2013, 23:11

Liam oli parasjagu enda kassiga mänginud koridoris. Noh ja siis juhtus selline asi, et mängimine läks liiga käest ära ja kass oli nii kõvasti Liam'it kriimustanud, et käe peal olev vere jooks ei jäänud kinni. Liam oli Danny'ga siis haiglatiiba tulnud ja ta nägi seal Chanel'it! ''Chanel!'' hüüdis Liam rõõmsalt, kui ta neiut nägi ja Danny hüppas Liam'i käte vahelt ära, ühele vabale voodile, mis haiglatiivas oli.
Tagasi üles Go down
Chanelle R. Lefèvre
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Chanelle R. Lefèvre


Postituste arv : 6141
Join date : 04/12/2011
Age : 29

Haiglatiivas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Haiglatiivas   Haiglatiivas EmptyReede Apr 19 2013, 23:15

"Liam!" hüüdis Chanelle käega kergelt viibates ning naeratades, kui ta tuttavat häält kuulis ning oma pilku tõstes Liam'it märkas. Ta märkas ka, kuidas Danny ühele voodile hüppas ning tahtmatult käis tema peast läbi mõte, et proua Pomfrey'le see ilmselt ei meeldiks. "Mis sa siin teed?" küsis Chanelle, sest kaugelt ei näinud ta Liam'i verist kätt.
Tagasi üles Go down
Liam Payne
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Liam Payne


Postituste arv : 958
Join date : 01/03/2012
Age : 28

Haiglatiivas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Haiglatiivas   Haiglatiivas EmptyReede Apr 19 2013, 23:21

Liam lähenes proua Pomfrey'le ja Chanel'ile. Teda ei huvitanud, et Danny mingile voodile hüppas. Peaasi, et Danny Liam'it enam ei kriimustanud ''Danny kriimustas mind ja mul ei jää verejooks kinni. Mul oleks vaja plaastrit või midagi.'' seletas Liam enda probleemi Pomfrey'le ja ka Chanel'ile.
Tagasi üles Go down
Chanelle R. Lefèvre
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Chanelle R. Lefèvre


Postituste arv : 6141
Join date : 04/12/2011
Age : 29

Haiglatiivas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Haiglatiivas   Haiglatiivas EmptyReede Apr 19 2013, 23:28

Pomfrey vaatas Liam'i käe üle ning läks siis plaastrit ja peavalurohtu tooma. "Ta pidi sind siis ikka väga kõvasti kriimustama," arvas Chanelle, vaadates Danny poole. Siis saatis ta pilguga Pomfrey'd, kui too eemale läks. Chanel tõesti tahtis peavalurohtu, aga talle ei meeldinud haiglatiivas nii kaua olla. "Imelik, et me korraga siia sattusime," lausus Chanel oma silmi vahepeal kinni pannes. Kuigi kui nüüd järele mõelda, siis tegelikult polnud selles midagi imelikku..
Tagasi üles Go down
Liam Payne
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Liam Payne


Postituste arv : 958
Join date : 01/03/2012
Age : 28

Haiglatiivas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Haiglatiivas   Haiglatiivas EmptyReede Apr 19 2013, 23:31

Liam vaatas ka, kuidas Pomfrey vajalikke asju tooma läks. ''Jaa. Ta on täitsa tugev juba tegelt. Kasvanud on ta ka.'' vähemalt Liam arvas nii, aga Liam'i jaoks jääb Danny ikka väikeseks beebikeseks. ''Miks see imelik on?'' küsis Liam Chanel'i käest kulmu kortsutades ja istus voodi peale.
Tagasi üles Go down
Chanelle R. Lefèvre
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Chanelle R. Lefèvre


Postituste arv : 6141
Join date : 04/12/2011
Age : 29

Haiglatiivas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Haiglatiivas   Haiglatiivas EmptyReede Apr 19 2013, 23:33

Chanel tegi silmad lahti, et korraks veel kassi poole vaadata. "On jah kasvanud," nõustus ta. Chanel mäletas, milline Danny alles ostetuna oli, selline väga väike. Nüüd oli ta küll suurem. Liam'i küsimuse peale Roxy mõtles hetke ning kehitas siis õlgu. "Ära pane tähele, mu pea valutab. Ma võin ükskõik mida öelda ainult selleks, et mõtteid mujale viia," lausus Chanelle ning püüdis naeratada.
Tagasi üles Go down
Liam Payne
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Liam Payne


Postituste arv : 958
Join date : 01/03/2012
Age : 28

Haiglatiivas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Haiglatiivas   Haiglatiivas EmptyReede Apr 19 2013, 23:36

Liam noogutas uuesti. ''Okei, ma ei pane siis tähele. Ma loodan, et see läheb üle.'' ütles Liam kaastundlikult Chanel'ile ja katsus korraks neiu laupa. Ega palavikku ei olnud jn, aga ta ei saanud aru.
Tagasi üles Go down
Chanelle R. Lefèvre
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Chanelle R. Lefèvre


Postituste arv : 6141
Join date : 04/12/2011
Age : 29

Haiglatiivas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Haiglatiivas   Haiglatiivas EmptyReede Apr 19 2013, 23:39

"Mina ka," lausus Chanelle Liam'i lause peale ning noogutas. "Mul ei tohiks vist palavikku olla, vähemalt ennem polnud," lausus Chanel, kui Liam tema pead katsus. Samas vaatas ta veidi küsivalt poisi poole, äkki oli tema laup ikkagi soe olnud, või midagi.
Tagasi üles Go down
Liam Payne
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Liam Payne


Postituste arv : 958
Join date : 01/03/2012
Age : 28

Haiglatiivas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Haiglatiivas   Haiglatiivas EmptyLaup Apr 20 2013, 14:59

''Ma ei tea, ma ei saa aru.'' ütles Liam Chanel'i lauba kohta muiates ja ootas, kuni Pomfrey lõpuks tagasi tuleks.
Tagasi üles Go down
Chanelle R. Lefèvre
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Chanelle R. Lefèvre


Postituste arv : 6141
Join date : 04/12/2011
Age : 29

Haiglatiivas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Haiglatiivas   Haiglatiivas EmptyLaup Apr 20 2013, 16:06

Chanel noogutas ning pööras oma pilgu siis Pomfrey'le, kui tema lähenevaid samme kuulis. Naine oli tagasi, ühes käes karp plaastritega ning teine karp peavalurohuga, teises käes klaas veega. Ta ulatas vastavad karbid Liam'ile ja Chanel'ile, jagas paar soovitust ning ulatas ka veeklaasi Chanel'ile. Neidis tänas Pomfrey'd, enne kui too lahkus. Ilmselt oli Pomfrey'l palju tegemist. Seejärel võttis ta karbist ühe tableti ning neelas selle veega alla. Ta lootis, et äkki mõjub see tablett kiiremini kui tavalised mugumaailma rohud.
Tagasi üles Go down
Liam Payne
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Liam Payne


Postituste arv : 958
Join date : 01/03/2012
Age : 28

Haiglatiivas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Haiglatiivas   Haiglatiivas EmptyLaup Apr 20 2013, 16:53

Liam valis endale vajaliku suurusega plaastri ja pani selle enda haava peale. Liam vaatas Chanel'i poole ''Noh, mõjub?'' küsis Liam ja võttis endale veel paar plaastrit kaasa igaksjuhuks. Pani need enda teksapükste taskusse ning võttis seejärel Danny endale sülle.
Tagasi üles Go down
Chanelle R. Lefèvre
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Chanelle R. Lefèvre


Postituste arv : 6141
Join date : 04/12/2011
Age : 29

Haiglatiivas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Haiglatiivas   Haiglatiivas EmptyLaup Apr 20 2013, 17:35

Chanel tundis tõesti juba hetke pärast, et peavalu hakkab ära minema. Tore, need tabletid aitasid siis päris hästi. "Mõjub," noogutas Chanelle ning tõusis voodilt. "Ma ei kavatse siia kauemaks jääda," lausus neidis, talle tõesti ei meeldinud haiglad ja muud sellised kohad. "Mis sa edasi kavatsed teha?" uuris neiu Liam'ilt, kõndides samal ajal Danny juurde, et talle 'pai' teha, tervituseks võinii.
Tagasi üles Go down
Liam Payne
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Liam Payne


Postituste arv : 958
Join date : 01/03/2012
Age : 28

Haiglatiivas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Haiglatiivas   Haiglatiivas EmptyLaup Apr 20 2013, 17:46

Liam noogutas Chanel'i lause peale, et ta ei tahtnud siia jääda. Ega Liam ka ei tahtnud ''Ma tahtsin tegelt puhketuppa minna, et Danny uinakut saaks teha.'' see mängimine väsitas ta ära juba.
Tagasi üles Go down
Chanelle R. Lefèvre
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Chanelle R. Lefèvre


Postituste arv : 6141
Join date : 04/12/2011
Age : 29

Haiglatiivas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Haiglatiivas   Haiglatiivas EmptyLaup Apr 20 2013, 17:50

Chanelle silitas paar korda Danny't ning ajas siis ennast voodi kohalt sirgu. "Tore. Siis ma saadan teid," lausus Chanelle, Liam'il muidugi polnud midagi selle vastu, onju? Ta vaatas ikka veel oma käes olevat peavalurohtude karpi kõhklevalt. "Ma arvan, et ma võtan selle kaasa..," lisas ta. Viimasel ajal olid tal päris tihedalt peavalu olnud.
Tagasi üles Go down
Liam Payne
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Liam Payne


Postituste arv : 958
Join date : 01/03/2012
Age : 28

Haiglatiivas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Haiglatiivas   Haiglatiivas EmptyLaup Apr 20 2013, 17:55

''Kui sa tahad, ma ei jää puhketuppa.'' ütles Liam Chanel'ile naeratades ja tõusis ka voodi pealt püsti ning muigas Chanel'i üle, kui too otsustas tablette kaasa võtta ''Paha tüdruk.''
Tagasi üles Go down
Chanelle R. Lefèvre
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Chanelle R. Lefèvre


Postituste arv : 6141
Join date : 04/12/2011
Age : 29

Haiglatiivas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Haiglatiivas   Haiglatiivas EmptyLaup Apr 20 2013, 17:58

"Ta ju andis need mulle, tegelikult," lausus Chanelle õlgu kehitades ning naeratas. Siis suundus ta ukse poole, samal ajal kardinatega varjatud voodi poole vaadates. "Tulete?" pöördus ta siis Liam'i ja ka Danny poole, kui ta ise ukse juurde jõudis.
Tagasi üles Go down
Liam Payne
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Liam Payne


Postituste arv : 958
Join date : 01/03/2012
Age : 28

Haiglatiivas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Haiglatiivas   Haiglatiivas EmptyLaup Apr 20 2013, 18:00

''Nojah.'' Liam ei kuulnud, et Pomfrey oleks öelnud, et Chanel need endale tohtis võtta, aga vahet pole. ''Muidugi tuleme.'' ütles Liam naeratades ja järgnes Danny'ga Chanel'ile.
Tagasi üles Go down
Chanelle R. Lefèvre
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Chanelle R. Lefèvre


Postituste arv : 6141
Join date : 04/12/2011
Age : 29

Haiglatiivas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Haiglatiivas   Haiglatiivas EmptyLaup Apr 20 2013, 18:03

Chanel ütleski seda rohkem lihtsalt sellepärast, et ennast veenda sellest, et ta neid lihtsalt ei varastanud. Liam'i vastust kuuldes väljus ta uksest, jättes ukse lahti. Nad olid esimesel korrusel, aga pidid minema seitsmendale. Sinna oli üsna pikk tee. Chanel suundus treppide poole.
Tagasi üles Go down
Liam Payne
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Liam Payne


Postituste arv : 958
Join date : 01/03/2012
Age : 28

Haiglatiivas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Haiglatiivas   Haiglatiivas EmptyLaup Apr 20 2013, 22:57

Liam suundus ka treppide poole ja ikkagi muretses Chanel'i pärast ''Tunned ennast juba paremini?'' küsis ta naiselt, hoides Danny't endal süles. Kunagi ei või teada, kuhu hull laps joosta võis.
Tagasi üles Go down
Chanelle R. Lefèvre
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Chanelle R. Lefèvre


Postituste arv : 6141
Join date : 04/12/2011
Age : 29

Haiglatiivas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Haiglatiivas   Haiglatiivas EmptyPüh Apr 21 2013, 00:57

"Läheb paremaks," vastas Chanel noogutades. Pea küll valutas veel veidi, kuid mitte enam nii hullult. "Ja sinu enda käsi? Valutab?" uuris Roxana ka poisilt. Chanel asetas oma käe käsipuule, samal ajal trepist üles minnes.
Tagasi üles Go down
Daniel R. Worsnop
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Daniel R. Worsnop


Postituste arv : 377
Join date : 21/08/2012
Age : 29

Haiglatiivas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Haiglatiivas   Haiglatiivas EmptyPüh Apr 21 2013, 13:53

''Siis on väga hea.'' ütles Liam rõõmsa naeratusega ''Ah, ega see kriimustus pole midagi. See käis lihtsalt närvidele, et koguaeg tuli verd.'' seletas Liam ja liikus ka edasi trepist üles.
Tagasi üles Go down
Chanelle R. Lefèvre
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Chanelle R. Lefèvre


Postituste arv : 6141
Join date : 04/12/2011
Age : 29

Haiglatiivas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Haiglatiivas   Haiglatiivas EmptyPüh Apr 21 2013, 15:24

"Nojah, kassi kriimustus ei saagi vist väga valus olla," noogutas Chanel. Kuigi ta ei teadnud päris täpselt, sest tal endal polnud kunagi kassi olnud. Neiu suundus mööda järgmist treppi teisele korrusele. "Meil tuleb varsti lõpetamine," teatas Chanel natukese aja pärast, kui see talle pähe turgatas. Tema näole ilmus naeratus, mis hetke pärast siiski kadus.
Tagasi üles Go down
Liam Payne
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Liam Payne


Postituste arv : 958
Join date : 01/03/2012
Age : 28

Haiglatiivas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Haiglatiivas   Haiglatiivas EmptyPüh Apr 21 2013, 16:25

Liam nõustus Chanel'iga, noogutades. Liam naeratas laialt ''Ooojaa. Seda ma juba ootan.'' ütles Liam, aga Liam'il puudus paariline, kellega ta sinna minna sai. Eks ta siis küsib Chanel'ilt, kas ta tahab sinna minna, nagu sõbrad, Sest Chanel'il on Ben ju.
Tagasi üles Go down
Chanelle R. Lefèvre
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Chanelle R. Lefèvre


Postituste arv : 6141
Join date : 04/12/2011
Age : 29

Haiglatiivas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Haiglatiivas   Haiglatiivas EmptyPüh Apr 21 2013, 16:41

"Ma olen siit lahkumist juba nii kaua oodanud," lausus Chanelle mõtlikult. "Aga nüüd nüüd ma ei tea, mis edasi saab. Nii palju võimalusi on.. Mida sina pärast lõpetamist teed?" uuris Chanel Liam'ilt.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Haiglatiivas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Haiglatiivas   Haiglatiivas Empty

Tagasi üles Go down
 
Haiglatiivas
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 4Mine lehele : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Haiglatiivas 5.
» Haiglatiivas
» Haiglatiivas
» Haiglatiivas 3
» Haiglatiivas 4

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: | RPG :: RPG: Kolmas kooliaasta-
Hüppa: