Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
*You gotta find Joice...* EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
*You gotta find Joice...* EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
*You gotta find Joice...* EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
*You gotta find Joice...* EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
*You gotta find Joice...* EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
*You gotta find Joice...* EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
*You gotta find Joice...* EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
*You gotta find Joice...* EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
*You gotta find Joice...* EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 3 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 3 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 *You gotta find Joice...*

Go down 
3 posters
AutorTeade
Sara Rue
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Sara Rue


Postituste arv : 912
Join date : 04/08/2012

*You gotta find Joice...* Empty
PostitaminePealkiri: *You gotta find Joice...*   *You gotta find Joice...* EmptyReede Aug 17 2012, 12:52

Kirjeldus: Joice on noor neiu, kes on alati unistanud baleriiniks saamisest. Tüdruk lõpetas balletikooli ja ta kutsuti Seattle suurde teatrisse tantsima, see tundus nagu unistus, kuid noor orvust tüdruk ei tea, et Seattles varitsevad ohud igat uut saabujat.

Noor neiu astus bussist maha, kaasas üks pisike kott tema terve varaga: riided ja balletiasjad. Tema asjade pakkimiseks hoiukodus oli kulunud vähem kui viis minutit. Joice ei igatsenud eriti kedagi peale oma hoiukodu koera, Dilo. Koer oli jaganud tema mõtteviisi ja nõustunud vaikselt Joice iga ütlusega, ta oli olnud tüdrukule vankumatult truu, peale seda, kui neiu ta külmal talveööl kindlast surmast päästis.
Joice oli koera leidnud teadvuseta lumekuhja alt, paar tundi veel ja koer oleks olnud surnud. Tüdruk oli koera eest hoolitsenud kogu oma tahtejõuga, hoidnud teda soojas, jootnud talle kuuma piima ja söötnud teda lihatükkidega. Ta ei jätnud koerale muud võimalust, kui ärgata.
Seattle oli nagu tüdruku unistuste linn, neiule polnud kunagi meeldinud päike ja palavus, talle meeldis Seattle pilvine ilm ja soe niiskus. Joice oli öötüdruk, seda olid talle kõik öelnud, tal oli hele nahk ja tumemustad juuksed, mis seljal lendlesid. Tüdruku lemmikvärv oli must, alati oli tal midagi musta seljas. Ööd tundusid talle alati ahvatlevana ja meelitasid neiut pahandustesse, ööd uimastasid teda.
Kümme pikka tundi bussis olid möödunud kiiresti ja põnevalt. Tema kõrval oli istunud noor tüdruk Aqua, kes oskas rääkida huvitavaid jutte., see oli kaasasündinud anne, mida ei olnud võimalik külge harjutada, sellest oli Joice juba aru saanud. Joice oli terve aja kuulanud, kuidas tüdruk oli rääkinud lauludest, Koreast, päikesest, Kariibidest, muusikast, riietest, elust ja armastusest. Joice oskas talle rääkida öödest, vihmast, pahandustest, üksindusest, põnevustest, tantsimisest, pidudest ja balletist. Ka Aqua oli Seattlesse tulnud, kuid tema elukohta oli Joice unustanud küsida. Ehk kohtuvad nad kunagi veel, neiu oliplaaninud Seattlesse jääda kauaks.
Joice vaatas ringi, Seattle oli pilvine ja soe. Imeline päev, et linna vaadata. Teatrist oli öeldud, et talle saadetakse vastu keegi tantsijatest, et linna vaadata. "Joice?" kostis tüdruku selja tagant imestunud hääl...

Spoiler:









..."Jeremy?" küsis neiu imestunult tuttavat vaadates. "Ma arvasin, et sa jäid Oklahomasse. Mida sa üldse siin teed?" imestas tüdruuk vana tuttavat kallistades. "Sa oled nüüd nii valge. Seattle süü jah?" vaatas Joice vana sõpra. "Emm, jah, Seattle." pomises poiss ilmse ebamugavusega. "Ma olen siin firmajuht. Viin New Yorki Seattle puuvilju." ütles Jeremy ja vaatas Joicet. "Sa tulid siia kellegile külla?" küsis mees ja uuris Joice pisikest kotti lootusega. "Ei, ma nüüd tantsin siin, ma sain töö!" ütles Joice ja kallistas vana sõpra.
Nad olid Jeremyga tundnud üksteist pea 15 aastat. Poiss oli olnud Joice naaber ja tugi. Neil olid olnud oma salapaigad, kohtumiskohad, peidikud ja mängud, kuni Jeremy Oklahomasse kolis. Poiss oli olnud kolides vaid 16 aastane, nüüd 4 aastat hiljem, oli Jeremy edukas ärimees, nad suhtlesid ikka, kuid poiss polnud kordagi maininud, et elab Seattles. "Vähemalt on mul nüüd üks inimene, kelle peale loota." mõtles Joice ja naeratas, Jeremy ei vea teda kunagi alt, nad olid ju verevennad.
"Sa jääd siia elama?" küsis Jeremy siis ilmetul häälel. Õhk muutus külmemaks ja tõusis udu. "Sa pead ära minema, siin...siin ei ole sinu jaoks hea koht, usu mind." ütles Jeremy ja kõndis minema. Joice jäi poisile järele vahtima. Ta oli arvanud, et Jeremy tahab teda oma sõbraks, oli olnud õnnelik, et nad on jälle koos, aga ilmselt ei tundnud poiss sama. "Mismõttes nagu?" pomises Sara endale nina alla ja istus pingile, see kohtumine oli tal pea segi löönud.
"Joice?" kostis siis tema kohalt hääl. Veel vanade tuttavatega neiu küll kohtuda ei tahtnud. "Ma olen Victoria Song. Mind saadeti sulle linna näitama." Joice vaatas üles. Tema kõrval seisis noor tütarlaps, võib olla 19-20, nagu Joice. Tere, ma olen Joice jah." ütles tüdruk ja tõusis püsti, linna tahtis ta küll näha, ehk saab Jeremy kuidagi meelest ära. "Lähme siis." ütles Victoria ja hakkas otse kõndima. Joice korjas oma asjad kokku ja järgnes tüdrukule...


Viimati muutis seda Sara Rue (Laup Aug 18 2012, 13:39). Kokku muudetud 3 korda (Muutmise põhjus : *adding some random shit to this*)
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




*You gotta find Joice...* Empty
PostitaminePealkiri: Re: *You gotta find Joice...*   *You gotta find Joice...* EmptyReede Aug 17 2012, 13:36

Päris huvitav jutt tundub olevat. Ootan uut osa siis. Smile
Tagasi üles Go down
Chanelle R. Lefèvre
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Chanelle R. Lefèvre


Postituste arv : 6141
Join date : 04/12/2011
Age : 29

*You gotta find Joice...* Empty
PostitaminePealkiri: Re: *You gotta find Joice...*   *You gotta find Joice...* EmptyReede Aug 17 2012, 14:42

Jätka Smile
Tagasi üles Go down
Sara Rue
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Sara Rue


Postituste arv : 912
Join date : 04/08/2012

*You gotta find Joice...* Empty
PostitaminePealkiri: Re: *You gotta find Joice...*   *You gotta find Joice...* EmptyReede Aug 17 2012, 16:21

ma siis teen, kui ideed ilmuvad, keegi tahab sisse saada?
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




*You gotta find Joice...* Empty
PostitaminePealkiri: Re: *You gotta find Joice...*   *You gotta find Joice...* EmptyReede Aug 17 2012, 16:26

Ma tahaks aga minu kasutaja nime on seal juba mainitud. Very Happy
Tagasi üles Go down
Sara Rue
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Sara Rue


Postituste arv : 912
Join date : 04/08/2012

*You gotta find Joice...* Empty
PostitaminePealkiri: Re: *You gotta find Joice...*   *You gotta find Joice...* EmptyReede Aug 17 2012, 16:32

mis kasutajaid sul veel on? ma võin sinna suht paljusid sisse toppida ilmselt.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




*You gotta find Joice...* Empty
PostitaminePealkiri: Re: *You gotta find Joice...*   *You gotta find Joice...* EmptyReede Aug 17 2012, 16:34

Cecilie ja siis veel ka Victoria Very Happy
Tagasi üles Go down
Sara Rue
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Sara Rue


Postituste arv : 912
Join date : 04/08/2012

*You gotta find Joice...* Empty
PostitaminePealkiri: Re: *You gotta find Joice...*   *You gotta find Joice...* EmptyReede Aug 17 2012, 16:36

okei, ma panen kellegi sisse, kui ideid tuleb.
Tagasi üles Go down
Sara Rue
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Sara Rue


Postituste arv : 912
Join date : 04/08/2012

*You gotta find Joice...* Empty
PostitaminePealkiri: Re: *You gotta find Joice...*   *You gotta find Joice...* EmptyLaup Aug 18 2012, 13:40

ma siiskirjutasin mingi asja sinna juurde
Tagasi üles Go down
Jeremy Grey
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Jeremy Grey


Postituste arv : 287
Join date : 23/06/2012

*You gotta find Joice...* Empty
PostitaminePealkiri: Re: *You gotta find Joice...*   *You gotta find Joice...* EmptyLaup Aug 18 2012, 14:07

Omg. Sa kasutad Jeremy't seal Very Happy
Tagasi üles Go down
Sara Rue
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Sara Rue


Postituste arv : 912
Join date : 04/08/2012

*You gotta find Joice...* Empty
PostitaminePealkiri: Re: *You gotta find Joice...*   *You gotta find Joice...* EmptyLaup Aug 18 2012, 14:13

omg, ma arvan, et Jeremy on vist evil dude Very Happy
Tagasi üles Go down
Jeremy Grey
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Jeremy Grey


Postituste arv : 287
Join date : 23/06/2012

*You gotta find Joice...* Empty
PostitaminePealkiri: Re: *You gotta find Joice...*   *You gotta find Joice...* EmptyLaup Aug 18 2012, 15:23

Minu Jeremy küll evil pole .... Noh mitte väga vähemalt Very Happy
Tagasi üles Go down
Sponsored content





*You gotta find Joice...* Empty
PostitaminePealkiri: Re: *You gotta find Joice...*   *You gotta find Joice...* Empty

Tagasi üles Go down
 
*You gotta find Joice...*
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Gotta bottle of Jack in my hand!
» At midnight we are lucky cuz' Filch hasn't find us yet.

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Väljaspool rollimängu :: Omalooming-
Hüppa: