Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Jäised kristallid,jääst sulav armastus EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Jäised kristallid,jääst sulav armastus EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Jäised kristallid,jääst sulav armastus EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Jäised kristallid,jääst sulav armastus EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Jäised kristallid,jääst sulav armastus EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Jäised kristallid,jääst sulav armastus EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Jäised kristallid,jääst sulav armastus EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Jäised kristallid,jääst sulav armastus EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Jäised kristallid,jääst sulav armastus EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 2 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 2 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Jäised kristallid,jääst sulav armastus

Go down 
AutorTeade
Edward Lars South
Vilistlane
Vilistlane
Edward Lars South


Postituste arv : 399
Join date : 30/12/2011

Jäised kristallid,jääst sulav armastus Empty
PostitaminePealkiri: Jäised kristallid,jääst sulav armastus   Jäised kristallid,jääst sulav armastus EmptyEsm Aug 13 2012, 01:13

tutvustus:

Rosalie on 17. aastane tüdruk,kelle jätab maha tema poiss Hans.Koos enda sõbra Getteriga olles näeb ta äkitselt Edwardit,poissi,kes on õppimises väga hea,teistest eemalehoidev ja ilma ühegi sõbrata,kuid kui ta avastab Edwardi salajase indetiidi,armub ta aina rohkem temasse.Aga mis siis saab,kui Rosaliele on see ohtlik?Kas ta murdub,või peab vastu armastuse keerdkäikudele?

1. osa: Edward

ROsalie oli koos Hansuga tänaval,,Miks sa mind maha jätad?Miks?''küsis Rosalie nuttes Hansu käest,kes halstamatult naeris.,,Sa oled nõme,ma ei taha sind.Tahaks näha,kes sind tahaks!Ma leidsin teise,kes on sinust kordi parem!''Rosalie hakkas rohkem nutma,,Sa ei saa!Palun ära mine!''ROsalie nuttis ja vaatas hansu,,Palun''.Hasn naeratas,tõusis pingi pealt püsti ja lehvitas Rosaliele minema kõndides,,Hvasti.Mind ei huvita,kui sa mind taga nutad.Armastus on kord selline,sellega ei tasu mängida''Rosalie silmist voolas aina rohkem pisaraid,kudi lõpuks tõusis ka tema pingilt püsti ja läks nuttes kodu poole.
PAARI PÄEVA PÄRAST
Rosalie oli koolis ja istus koridoris ühe aknalaua peal.Oli vahetund,teised käratsesid röömsalt, samal ajal kui tema oli üksi.Äkitselt nägi ta Getterit,ühte enda parimat sõbrannat.,,Hey getter''lausus ta mornilt,,Tsau sullegi,ROsalie''lausus Getter rõõmsalt ja istus ROsalie kõrvale.,,Miks nii kurb?''Rosalie ohkas ja lausus:,,Hans jättis mu maha ja ta oli mu ainuke elu armastus...Ei,vaata seda poissi!See kahvatu naha,siniste silmade ja pruunide juustega!Näed sa teda?''Hakka ROsalie patrama.Getter naeratas ja lausus,,Sama reaktsioon mis seitsmenda klassi tibidel.See seal on edward,ta on alati olnud kuidagi saladuslik.''Rosalie naeratas ja lausus:,,Proovin temaga peale kooli lõppu rääkida!''Kui kool läbi sai,ruttas Rosalie kiiresti Eddwardile järele.Edward pööras phte hämarasse põiktänavasse,nägi siis et Rosalie tuleb talle järgi ning pomises:,,Kurat,mingi tüüp jälitab mind''Edward hakkas jooksma,Rosalie hakkas samuti jooksma,et jõuda edwardile järgi,kuid Edward jüudis enne teda ühe suure musta maja juurde ning sisenes ühest uksest.Natuke aega hiljem Jõudis sinna Rosalie,Ta piilus aknast sisse ja nägi et sees treenivad neli poissi end võitluskunstide osas ninja riietus seljas,nende juures on vanem mees,kes paistab neid õpetavat.Paari tunni pärast tuleb edward välja,Ja küsib Rosalielt:,,Mida sina siin teed?''Rosalie vaatab Edwardit jumaldava pilguga ja lausub:,,Edward,ma armastan sind.Palun hakkame käima.''Edward kortsutas kulmu ja lausus:,,Ma ei jaga korve,ja...Noh,ma ei käi kellegiga kunagi''Edward läheb ära,Rosalie aga jääb sinna nördinult seisma.
TEINE OSA:ANONÜÜMSED KIRJAD
PAARI NÄDALA PÄRAST
Rosalie kirjutas Edwardile kirja:
Kallis Edward!
Su välimus on kui inglil,ja ma armastan sind.Mu unistuste mees oled sa,mu ninja.Palun,hakkame käima.
R.

ROsalie naeratas ja läks õue jalutama,ema küsis just siis kui ta,kotike käes hakkas õue minema:,,Rosalie,kuhu sa lähed?''ROsalie vaatas enda ema,ning ei tahtnud eriti ta tumesinistesse silmadesse vaadata,,Õue jalutama''Vastas ta EMa tumepruune juukseid silmitsedes.Ema noogutas ning ROsalie läks õue,sajas vihma,kuid Rosalie ei lasknud end sellest heidutada ja pani kirjakese,mille ta oli ennem kotti pannud,Edwardi majast möödudes tema postkasti.
EDWARDI VAATENURK
Edward ohkas olles enda kodus enda toas.Ta toal olid kardinad ees ja ta istus enda voodil.Ta oli tõesti leidnud selle tõelise,kes paistis ka teda armastavat,kuid ta oleks võinud nii teada saada nende pere saladuse.Äkitselt tuli talle meelde,et ta pidi täna posti ära tooma.Ta läks õue postkasti juurde,ning siis võttis ta ajalehed ja nägi äkitselt paberilehte,kus oli kiri t e m a l e.Edward läks tuppa,pani ajalehed kööki lauale ning luges kirja läbi.Anonüümne armastus kiri temale.Nädala pärast oli ta kokku saanud kolm anonüümset armastuskirja.Üks oli see esimene,ning järgmised teised olid sellised:
Edward!
Miks sa mind ei armasta,me oleme kokku määratud!Palun,hakkame käima,ma armastan sind tõeliselt!
R.


Mu kallis Edward!
Palun,palun saame kuskil kokku,ma armastan sind,mu ninja!
R


Nädala pärast aga oli tal plaan...


______________________________________________________________


Veidi muusikat ka taustakuulamiseks

Hans jätab ROsalie maha,Ning See koht,kus Rose on koolis ja räägib getteriga-
Rosalie avastab,et Edward on ninja,Ja anonüümsete kirjade koht-
Tagasi üles Go down
 
Jäised kristallid,jääst sulav armastus
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Väljaspool rollimängu :: Omalooming-
Hüppa: