Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
*title I think* - Page 4 EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
*title I think* - Page 4 EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
*title I think* - Page 4 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
*title I think* - Page 4 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
*title I think* - Page 4 EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
*title I think* - Page 4 EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
*title I think* - Page 4 EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
*title I think* - Page 4 EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
*title I think* - Page 4 EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 2 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 2 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 *title I think*

Go down 
+2
Cecilie Montez
Sara Rue
6 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorTeade
Külaline
Külaline




*title I think* - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: *title I think*   *title I think* - Page 4 EmptyNelj Aug 09 2012, 18:20

Sandra'l oli tegelikult meik peaaegu tehtud. Silmad olid tal vähemalt värvitud. Okei, paneme siis natuke põsepuna. Tüdruk hakkas siis seda otsima, Olivia meigi asjadest.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




*title I think* - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: *title I think*   *title I think* - Page 4 EmptyNelj Aug 09 2012, 18:26

CeCe siis vaatas niisama ringi ja mõtles, kas on mõtet kleit juba selga panna või ei.

"Sara, kas ma võin laenata veidi su meiki," küsis Aqua siis Saralt naeratades. Tal tuli üks idee ilmselt, et ta seda küsis Sara'lt. Päris ilma meigita ta ka sinna ei tahtnud minna.
Tagasi üles Go down
Sara Rue
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Sara Rue


Postituste arv : 912
Join date : 04/08/2012

*title I think* - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: *title I think*   *title I think* - Page 4 EmptyNelj Aug 09 2012, 18:28

Sara lõpetas soengu ja tegi võlukepiga paar lokki juurde, lõpuks lisas ta kaunistused, lilled ja pärlid. "Valmis, mis sa arvad?" küsis Sara Sandralt ja ulatas talle pisikese käsipeegli. See ei olnud just väga halb, aga nii ilus, kui pildil see ka välja ei näinud. "Muidugi võta." ütles Sara Aquale küsimuse peale.
Tagasi üles Go down
Fate Gloria Maddison
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Fate Gloria Maddison


Postituste arv : 708
Join date : 07/01/2012
Age : 27

*title I think* - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: *title I think*   *title I think* - Page 4 EmptyNelj Aug 09 2012, 18:29

Fate tormas koridoris ringi. Tal oli hull vetsukas ja balli ajal ei tahtnud ka vetsu roomata. Lõpuks nägi siis tüdruk ka vetsu ust ning sinna poole ta ka jooksis ja siis avas selle ''Eest ära, ma kohe plahvatan!'' pesuruumis olid ka ju vetsud ning tüdruk ka ühte kabiini sisse ka põgenes.


Sandra siis vaatas enda soengut ja krimpsutas nina ''Issand ...'' sellise ehmunud ja vihase häälega ''See on imeilus.'' ütles siis Sandra lõpuks naeratades. Tegi väikse tünga.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




*title I think* - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: *title I think*   *title I think* - Page 4 EmptyNelj Aug 09 2012, 18:33

"Tänan," lausus Aqua ja siis otsis sealt endale vaja minevaid asju. Ise samal ajal mõeldes mida vaja läheks. Ta siis võttis sealt omale ühe ripsmetussi, huuleläike, mingi puudri ja siis ka veel ühe huulepulga. Ta siis pani need ka sinna laua peale aga ühte nurka, nii et need ei läheks selle Olivia asjadega segamini. Ta siis hakkas enda meigiga tegelema.


CeCe seisis endiselt veel seal ja siis mõne aja pärast kõndis ta oma kleidini.
Tagasi üles Go down
Fate Gloria Maddison
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Fate Gloria Maddison


Postituste arv : 708
Join date : 07/01/2012
Age : 27

*title I think* - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: *title I think*   *title I think* - Page 4 EmptyNelj Aug 09 2012, 18:36

''Sa võid minu asju ka kasutada.'' sõnas Olivia naeratades ja jalutas enda kleidi juurde. Tal olid seal kilekotis veel valged kontsad ka sees.
Tagasi üles Go down
Sara Rue
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Sara Rue


Postituste arv : 912
Join date : 04/08/2012

*title I think* - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: *title I think*   *title I think* - Page 4 EmptyNelj Aug 09 2012, 18:37

"Siis on hästi. Aitäh." ütles Sara, ta oleks peaaegu ataki saanud, kui Sandra issand ütles. "Ma pean endale meigi tegema ju!" sattus Sara paanikasse. Ta tormas peegli ette ja koolutas ruttu ripsmed ja lisas ripsmetussi. Siis pani ta silmadele tema lemmiktoonid: hõbedase, pisikeste roosade sädemetega, sätendava pruuni ja kõige äärde kuldse läikiva. Ta kattis näo ja käed sädelevapruunistava puudriga ja sukeldus siis kotti õiget tooni huulepulka otsima.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




*title I think* - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: *title I think*   *title I think* - Page 4 EmptyNelj Aug 09 2012, 18:43

Aqua siis ka oma meigiga hakkama, ta pani kõigest ripsmetussi, siis veidi puudrit oma nõole. Siis pani ta huulepulka oma huultele ja sinna peale huuleläiket. Ta siis vaatas peeglisse aga sima laodele ei osanud ta meiki panna. "Em...," ütles ta mõtlikult ja vaatas peeglisse.

CeCe võttis siis oma kleidi ja kõndis sellega veidi eemale teistest ja pani siis selle endale selga.
Tagasi üles Go down
Fate Gloria Maddison
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Fate Gloria Maddison


Postituste arv : 708
Join date : 07/01/2012
Age : 27

*title I think* - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: *title I think*   *title I think* - Page 4 EmptyNelj Aug 09 2012, 18:45

Sandra silmitses Sara meiki ning naeratas ''Ma olen kindel, et sellele Jeremy'le meeldib sinu välimus täna.''


Fate tuli ohates vetsust tagasi ''Oo, siin toimub mingi balliks valmistumine nagu ma näen.'' naeratas Fate tüdrukutele ning läks ühe vaba kraanikausi juurde ja pesi oma käsi.

OT: Fate'i juuksed: http://data.whicdn.com/images/22721198/IMG_1678-1_large.jpg
Kleit: http://data.whicdn.com/images/32828487/8089_447930638570751_1175172230_n_large.jpg
Tagasi üles Go down
Sara Rue
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Sara Rue


Postituste arv : 912
Join date : 04/08/2012

*title I think* - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: *title I think*   *title I think* - Page 4 EmptyNelj Aug 09 2012, 18:46

"Pane seda." soovitas Sara Aquale ja andis talle tumelilla sädeleva silmavärvi ja kuldse tooni. "Sega kokku." soovitas Sara ja värvis siis ripsmed veelkord üle, siis vaatas ta peeglisse. "Kas ma olen piisavalt ilus?" küsis ta Sandralt.
Tagasi üles Go down
Fate Gloria Maddison
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Fate Gloria Maddison


Postituste arv : 708
Join date : 07/01/2012
Age : 27

*title I think* - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: *title I think*   *title I think* - Page 4 EmptyNelj Aug 09 2012, 18:50

''Muidugi oled.'' naeratas Sandra rõõmsalt.


''Aga näeme siis ballil.'' oskas Fate ainult öelda, lehvitas tüdrukutele ja lahkus.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




*title I think* - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: *title I think*   *title I think* - Page 4 EmptyNelj Aug 09 2012, 18:54

Aqua siis tegi nii nagu oli Sara tal soovitanud teha ehk siis pani kõigepealt oma silma laugudele seda lillat sädelevat tooni ja siis kuldset peale. Ta tegi tegelt seda suhteliselt kaua kuna see oli üldse esimene kord kui ta silma lauge värvis. "Ilus?" küsis ta siis teistelt mõne aja pärst kui ta oli need meigi asjad Sara koti tagasi pannud.

"Jahm, näeme siis ballil," ütles ka CeCe ja ta võttis oma meigi kotti ning siis lahkus ka siit ruumist.
Tagasi üles Go down
Sara Rue
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Sara Rue


Postituste arv : 912
Join date : 04/08/2012

*title I think* - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: *title I think*   *title I think* - Page 4 EmptyNelj Aug 09 2012, 18:57

"Imeilus." vastas Sara. Ta pani ka oma kleidi selga, kingad jalga ja võttis oma koti. "Näeme peol, siis näete, mis mul seljas on." ütles Sara ja lahkus ka.
Tagasi üles Go down
Benjamin Paul Bruce
Vilistlane
Vilistlane
Benjamin Paul Bruce


Postituste arv : 1111
Join date : 04/01/2012
Age : 30

*title I think* - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: *title I think*   *title I think* - Page 4 EmptyNelj Aug 09 2012, 18:58

Olivia sai enda kleidi ja kingad jalga ning naeratas rõõmsalt ja hakkas enda meigi asju kilekotti tagasi panema.


Sandra naeratas ja pani endale veel lõhna peale, mille ta Olivia meigi asjadest võtnud oli ning pani selle Olivia kilekotti. Tüdrukud lahkusid kahekesi.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




*title I think* - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: *title I think*   *title I think* - Page 4 EmptyNelj Aug 09 2012, 19:02

Aqua siis ka pani kleidi selga, mille ta oli Olivia'lt laenanud. Ta siis võttis oma asjad ja lahkus ka sealt.
Tagasi üles Go down
Sara Rue
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Sara Rue


Postituste arv : 912
Join date : 04/08/2012

*title I think* - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: *title I think*   *title I think* - Page 4 EmptyReede Aug 10 2012, 21:46

Sara siis koperdas siia sisse ja lükkas kingad jalast, nii hea oli mitte kõrgete kontsadega kõndida. Afterpartyks võtab ta kindlasti oma lemmikkingad, nendega võiks maailma lõppu kõndida. "Kas seksikas või nunnu?" küsis ta siis Aqualt.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




*title I think* - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: *title I think*   *title I think* - Page 4 EmptyReede Aug 10 2012, 21:49

"Em nunnu," lausus Aqua naeratades. Aqua oli omale siis tegelt ilma kontsateta kingad jalga pannud kuna need oli ainsad kingad, mis tal olid olemas. Ta unustas, teistelt ka kingi küsida. Ta siis võttis need endalt jalast.
Tagasi üles Go down
Sara Rue
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Sara Rue


Postituste arv : 912
Join date : 04/08/2012

*title I think* - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: *title I think*   *title I think* - Page 4 EmptyReede Aug 10 2012, 21:52

"Okei, mis su lemmikvärv on?" küsis siis Sara ja mõtles oma nunnude kleitide peale. Need olid jah päris nunnud ja sobisid Aquale. "Kas tahad kõrgeid kontsi, või jätad need? Ja kes see nunnu poiss oli, kellega sa rääkisid?" pöördus Sara Aqua poole ja naeratas kavalalt.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




*title I think* - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: *title I think*   *title I think* - Page 4 EmptyReede Aug 10 2012, 21:55

"Em minu lemmik värvid on lilla ja must,"lausus Aqua siis naeratades. "Kontsi ma ei tahaks, ma pmt. ei oska nendega ju käiagi. Tema nimi on Connor," lausus siis Aqua veel endiselt naeratades.
Tagasi üles Go down
Sara Rue
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Sara Rue


Postituste arv : 912
Join date : 04/08/2012

*title I think* - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: *title I think*   *title I think* - Page 4 EmptyReede Aug 10 2012, 21:59

"Mm, ja kes see Connor on? On ta tore?" küsis Sara küsimusi ja soris oma outfit kottides. "Tahad kleiti või pükse muidu?" küsis ta siis veel üle.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




*title I think* - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: *title I think*   *title I think* - Page 4 EmptyReede Aug 10 2012, 22:02

"Em, kleit käib kah kuigi eelistan pükse," lausus Aqua naeratades. "On küll tore aga meil pole eriti millestikist omavahel rääkida," lisas ta veel juurde ja vaatas peeglisse niisama. "Mitu korda parem kui CeCe kaaslane, see jõi minu teada, end seal ikka väga kiiresti purju," lausus Aqua naerdes.
Tagasi üles Go down
Sara Rue
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Sara Rue


Postituste arv : 912
Join date : 04/08/2012

*title I think* - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: *title I think*   *title I think* - Page 4 EmptyReede Aug 10 2012, 22:15

"Ma isegi vist rääkisisn CeCega, ega ta ka väga õnnelik selle üle polnud." naeris Sara. "Mul pole eriti pükse, niiet sa pead vist ikka kleite kandma." ütles Sara natuke vabandavalt ja näitas siis Aquale kolme kleiti. "Milline sulle kõige rohkem meelib?" küsis ta Aqualt siis.

Spoiler:
Tagasi üles Go down
Benjamin Paul Bruce
Vilistlane
Vilistlane
Benjamin Paul Bruce


Postituste arv : 1111
Join date : 04/01/2012
Age : 30

*title I think* - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: *title I think*   *title I think* - Page 4 EmptyReede Aug 10 2012, 22:22

OT: Kobige juba afterparty'le. Jeremy sureb seal igavusse xD
Tagasi üles Go down
Sara Rue
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Sara Rue


Postituste arv : 912
Join date : 04/08/2012

*title I think* - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: *title I think*   *title I think* - Page 4 EmptyReede Aug 10 2012, 22:26

OT: tuleme juba Very Happy
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




*title I think* - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: *title I think*   *title I think* - Page 4 EmptyReede Aug 10 2012, 22:30

OT: Seal on neli!

"See teine siis," lausus ta naeratades ja eemaldas siis samal ajal selle kleidi mis tal seljas oli. "Oot, aga mis ma selle kleidiga praegu teen, mis mul seljas on?" küsis ta siis Sara'lt.

OT: Ehk siis see
Spoiler:
Tagasi üles Go down
Sponsored content





*title I think* - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: *title I think*   *title I think* - Page 4 Empty

Tagasi üles Go down
 
*title I think*
Tagasi üles 
Lehekülg 4, lehekülgi kokku 5Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Sorry, no title
» Here should be title of topic

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: | RPG :: RPG: Teine kooliaasta / Pärast lahingut-
Hüppa: