Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Mul läks kõht enne öhtusööki tühjaks... EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Mul läks kõht enne öhtusööki tühjaks... EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Mul läks kõht enne öhtusööki tühjaks... EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Mul läks kõht enne öhtusööki tühjaks... EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Mul läks kõht enne öhtusööki tühjaks... EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Mul läks kõht enne öhtusööki tühjaks... EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Mul läks kõht enne öhtusööki tühjaks... EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Mul läks kõht enne öhtusööki tühjaks... EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Mul läks kõht enne öhtusööki tühjaks... EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 4 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 4 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Mul läks kõht enne öhtusööki tühjaks...

Go down 
AutorTeade
Rosalie Kapelskär
4. klassi õpilane
4. klassi õpilane
Rosalie Kapelskär


Postituste arv : 1539
Join date : 18/08/2011
Age : 21
Asukoht : kord maal,kord linnas ja kord kuskil mujal :D

Mul läks kõht enne öhtusööki tühjaks... Empty
PostitaminePealkiri: Mul läks kõht enne öhtusööki tühjaks...   Mul läks kõht enne öhtusööki tühjaks... EmptyKolm Juul 11 2012, 13:56

Rosalie ja Richard tulid kööki,ning kui nad olid sisenenud,võttis neid vastu majahaldjate hord.Rose ja Richard võtsid mõlemad ühe laua taga istet,Üks majahaldjas tuli nende juurde ja küsis:,,Kas te soovite äkki midagi süüa või juua?'' ning Rose lausus:,,Palun tooge kaks tassi piparmündi teed koos meega''Richard vaatas ühe majahaldja poole ja lausus:,,Ja palun siis üks suur kanpraad ka''Majahaldjas tegi kummarduse ja hakkas teed tegema

OT:Aqua
Tagasi üles Go down
http://hogwarts2.forum.co.ee
Külaline
Külaline




Mul läks kõht enne öhtusööki tühjaks... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mul läks kõht enne öhtusööki tühjaks...   Mul läks kõht enne öhtusööki tühjaks... EmptyKolm Juul 11 2012, 14:07

Aqua tuli kööki, kuna tal oli kõht tühjaks läinud. Ta istus ka siis ühe laua taha ja vaatas niisama algul niisama ringi. Ta siis nägi majahoidjat kes küsis: "Kas te soovite midagi juua või süüa?" "Ma võtaks em... ühe em...,," lausus Maria kuna tegelt tal polnud aimu mida ta tahtis söögiks. "Võtaks ühe vee ja siis em... seaprae," ütles ta siis kaks esimest asja mis pähe tulid. Ta istus muidu selle sama laua taga kus olid siis mingi poiss ja tüdruk, kes olid talle suht tundmatud aga neist ikka tükk maad eemal.
Tagasi üles Go down
Rosalie Kapelskär
4. klassi õpilane
4. klassi õpilane
Rosalie Kapelskär


Postituste arv : 1539
Join date : 18/08/2011
Age : 21
Asukoht : kord maal,kord linnas ja kord kuskil mujal :D

Mul läks kõht enne öhtusööki tühjaks... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mul läks kõht enne öhtusööki tühjaks...   Mul läks kõht enne öhtusööki tühjaks... EmptyKolm Juul 11 2012, 14:16

Rosalie ja Richard said õige pea enda teed ja kanaprae.Rose tõstispalju vanemat õpilast pilgu tassilt ning nägi endast vist paar aastat vanemat õpilast,,Tere''lausus ta.
Tagasi üles Go down
http://hogwarts2.forum.co.ee
Külaline
Külaline




Mul läks kõht enne öhtusööki tühjaks... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mul läks kõht enne öhtusööki tühjaks...   Mul läks kõht enne öhtusööki tühjaks... EmptyKolm Juul 11 2012, 14:23

"Tere," lausus Aqua naeratades ja üsna pea toodi ka tema seapraad ja vesi.
Tagasi üles Go down
Rosalie Kapelskär
4. klassi õpilane
4. klassi õpilane
Rosalie Kapelskär


Postituste arv : 1539
Join date : 18/08/2011
Age : 21
Asukoht : kord maal,kord linnas ja kord kuskil mujal :D

Mul läks kõht enne öhtusööki tühjaks... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mul läks kõht enne öhtusööki tühjaks...   Mul läks kõht enne öhtusööki tühjaks... EmptyKolm Juul 11 2012, 14:25

,,Mis su nimi on?''uuris Rosalie ja jõi teed,sellel ajal kui Richard vaikides teed jõi ja seina vaatas
Tagasi üles Go down
http://hogwarts2.forum.co.ee
Külaline
Külaline




Mul läks kõht enne öhtusööki tühjaks... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mul läks kõht enne öhtusööki tühjaks...   Mul läks kõht enne öhtusööki tühjaks... EmptyKolm Juul 11 2012, 14:27

"Aqua," ütles ta naeratades ja võttis ühe ampsu oma seapraest siis.
Tagasi üles Go down
Rosalie Kapelskär
4. klassi õpilane
4. klassi õpilane
Rosalie Kapelskär


Postituste arv : 1539
Join date : 18/08/2011
Age : 21
Asukoht : kord maal,kord linnas ja kord kuskil mujal :D

Mul läks kõht enne öhtusööki tühjaks... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mul läks kõht enne öhtusööki tühjaks...   Mul läks kõht enne öhtusööki tühjaks... EmptyKolm Juul 11 2012, 14:31

,,Mina olen Rosalie''lausus Rose ja võttis sellest suurest kanapraest ühe koiva,nad jagasid Richardiga päris tihti isegi toite.
Tagasi üles Go down
http://hogwarts2.forum.co.ee
Külaline
Külaline




Mul läks kõht enne öhtusööki tühjaks... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mul läks kõht enne öhtusööki tühjaks...   Mul läks kõht enne öhtusööki tühjaks... EmptyKolm Juul 11 2012, 14:35

"Ahah aga mis on selle poisi nimi?" küsis Aqua ja võttis järgmise ampsu oma praest. Ta jõi siis ka vett nüüd toidu peale, et see ikka paremini alla läheks.
Tagasi üles Go down
Rosalie Kapelskär
4. klassi õpilane
4. klassi õpilane
Rosalie Kapelskär


Postituste arv : 1539
Join date : 18/08/2011
Age : 21
Asukoht : kord maal,kord linnas ja kord kuskil mujal :D

Mul läks kõht enne öhtusööki tühjaks... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mul läks kõht enne öhtusööki tühjaks...   Mul läks kõht enne öhtusööki tühjaks... EmptyKolm Juul 11 2012, 14:36

Rosalie pööritas silmi ja lausus:,,Richard''
Tagasi üles Go down
http://hogwarts2.forum.co.ee
Külaline
Külaline




Mul läks kõht enne öhtusööki tühjaks... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mul läks kõht enne öhtusööki tühjaks...   Mul läks kõht enne öhtusööki tühjaks... EmptyKolm Juul 11 2012, 14:39

Aqua loomulikult ei näinud, seda et tüdruk pööritas oma silmi. "Mitmendas te muidu käite?" küsis ta siis uue küsimuse ja sõi oma praadi edasi.
Tagasi üles Go down
Rosalie Kapelskär
4. klassi õpilane
4. klassi õpilane
Rosalie Kapelskär


Postituste arv : 1539
Join date : 18/08/2011
Age : 21
Asukoht : kord maal,kord linnas ja kord kuskil mujal :D

Mul läks kõht enne öhtusööki tühjaks... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mul läks kõht enne öhtusööki tühjaks...   Mul läks kõht enne öhtusööki tühjaks... EmptyKolm Juul 11 2012, 14:42

,,Kolmandas''lausus Rose ja jõi teed
Tagasi üles Go down
http://hogwarts2.forum.co.ee
Külaline
Külaline




Mul läks kõht enne öhtusööki tühjaks... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mul läks kõht enne öhtusööki tühjaks...   Mul läks kõht enne öhtusööki tühjaks... EmptyKolm Juul 11 2012, 14:45

"Ma käin viiendas," lausus Aqua ja sõi oma praadi, vahepeal jõi ikka vett ka peale.
Tagasi üles Go down
Rosalie Kapelskär
4. klassi õpilane
4. klassi õpilane
Rosalie Kapelskär


Postituste arv : 1539
Join date : 18/08/2011
Age : 21
Asukoht : kord maal,kord linnas ja kord kuskil mujal :D

Mul läks kõht enne öhtusööki tühjaks... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mul läks kõht enne öhtusööki tühjaks...   Mul läks kõht enne öhtusööki tühjaks... EmptyKolm Juul 11 2012, 14:47

Rose noogutas,ja võttis kanapraest tüki liha.Richard jõi teed ning võttis veidi kana,mida ta tee kõrvale jõi.
Tagasi üles Go down
http://hogwarts2.forum.co.ee
Külaline
Külaline




Mul läks kõht enne öhtusööki tühjaks... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mul läks kõht enne öhtusööki tühjaks...   Mul läks kõht enne öhtusööki tühjaks... EmptyKolm Juul 11 2012, 14:50

Aqua sõi ka siis oma seapraadi ja jõi vahepeal jõi ka oma vett. Ta ei osanud praegu midagi öelda ega küsida.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Mul läks kõht enne öhtusööki tühjaks... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mul läks kõht enne öhtusööki tühjaks...   Mul läks kõht enne öhtusööki tühjaks... Empty

Tagasi üles Go down
 
Mul läks kõht enne öhtusööki tühjaks...
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Elas kord üks kõht, see läks tühjaks
» ma tahaks ühte asja õpsi käest küsida...Nääh,ta läks jalutama
» Enne Afterparty´t
» Enne õhtut...
» Midagi läks sisse..

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: | RPG :: RPG: Teine kooliaasta / Pärast lahingut-
Hüppa: