Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Nämm-nämmmm - Page 2 EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Nämm-nämmmm - Page 2 EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Nämm-nämmmm - Page 2 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Nämm-nämmmm - Page 2 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Nämm-nämmmm - Page 2 EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Nämm-nämmmm - Page 2 EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Nämm-nämmmm - Page 2 EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Nämm-nämmmm - Page 2 EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Nämm-nämmmm - Page 2 EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 3 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 3 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Nämm-nämmmm

Go down 
+3
Chanelle R. Lefèvre
Rosalie Kapelskär
Riley Jean Adams
7 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3  Next
AutorTeade
Richard Kapelskär
4. klassi õpilane
4. klassi õpilane
Richard Kapelskär


Postituste arv : 44
Join date : 08/03/2012

Nämm-nämmmm - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nämm-nämmmm   Nämm-nämmmm - Page 2 EmptyReede Mai 25 2012, 20:15

,,Ole t a s a!'',uratas Richard ja uratas seejärel Rosele:,,Muutu t a g a s i!Sind avastatakse,kui sa kohe ei muundu!''hetkega oli seal,kus oli olnud hunt,Rosalie.Ta läks Evangeline juurde ja sosistas:,,Ära karju,ma pean vastasel juhul metsa pagema''
Tagasi üles Go down
Riley Jean Adams
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Riley Jean Adams


Postituste arv : 1469
Join date : 28/10/2011

Nämm-nämmmm - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nämm-nämmmm   Nämm-nämmmm - Page 2 EmptyReede Mai 25 2012, 20:17

"Sa oled hunt!" sisistas Eva võimalikult kuuldavalt Rose'ile. "Kuidas?!" ei saanud tüdruk aru. See kõik tundus nii ebareaalne. Tüdruk tõusis püsti, põlglikult Rose'i poole vaadates. Tema pärast oli Eva ju toolilt maha kukkunud, teiste inimeste ees. Nii piinlik.
Tagasi üles Go down
Richard Kapelskär
4. klassi õpilane
4. klassi õpilane
Richard Kapelskär


Postituste arv : 44
Join date : 08/03/2012

Nämm-nämmmm - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nämm-nämmmm   Nämm-nämmmm - Page 2 EmptyReede Mai 25 2012, 20:24

,,Eee..Ma olen animaag''laussu Rose vaikselt ja muundus hetkeks taas hundiks,ning hetke pärast tagasi.Richard kiristas halvakspanevalt hambaid ja lausus:,,Rose,kui keegi sellest teada saab,et sa oled eee...tead-küll-mis,siis kasuta meie varuplaani.Mina tulen sinuga siis kaasa.''
Tagasi üles Go down
Riley Jean Adams
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Riley Jean Adams


Postituste arv : 1469
Join date : 28/10/2011

Nämm-nämmmm - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nämm-nämmmm   Nämm-nämmmm - Page 2 EmptyReede Mai 25 2012, 20:28

"Mitte siin!" hüüdis Eva, kui Rose uuesti hundiks muutus. Saalis oli siiski veel rahvast. "Millest te räägite?" küsis neidis siis, kuulates, millest Rose ja Richard omavahel rääkisid. Mingist varuplaanist, nagu Eva aru sai.
Tagasi üles Go down
Richard Kapelskär
4. klassi õpilane
4. klassi õpilane
Richard Kapelskär


Postituste arv : 44
Join date : 08/03/2012

Nämm-nämmmm - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nämm-nämmmm   Nämm-nämmmm - Page 2 EmptyReede Mai 25 2012, 20:33

Rose ohkas ja lausus:,,Selleks,et sa saaksid kuulda kogu lugu,pead koos minu ja Richardiga tarvilikku tuppa tulema.Richard,sina võid ratsutada mu seljas.Kui sina,Evangeline tahad,siis võid sina ka minu seljas tarviliku toani ratsutada''Rose muundus hundiks,ning Richard ronis talle selga.
Tagasi üles Go down
Riley Jean Adams
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Riley Jean Adams


Postituste arv : 1469
Join date : 28/10/2011

Nämm-nämmmm - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nämm-nämmmm   Nämm-nämmmm - Page 2 EmptyReede Mai 25 2012, 20:35

"Ära muundu hundiks!" hüüdis Eva, tõsine nägu peas. Ta vist kartis neid olendeid. Hunte. Ta polnud siiski ennem nendega kokku puutunud.
Tagasi üles Go down
Richard Kapelskär
4. klassi õpilane
4. klassi õpilane
Richard Kapelskär


Postituste arv : 44
Join date : 08/03/2012

Nämm-nämmmm - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nämm-nämmmm   Nämm-nämmmm - Page 2 EmptyReede Mai 25 2012, 21:01

Rose krimpsutas enda hundinägu,Richard ronis maha ja Rose muundus inimeseks,,Siis lähme jala''lausus ta,,Kui sa just ei taha siia jääda'',lausus Richard
Tagasi üles Go down
Chanelle R. Lefèvre
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Chanelle R. Lefèvre


Postituste arv : 6141
Join date : 04/12/2011
Age : 29

Nämm-nämmmm - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nämm-nämmmm   Nämm-nämmmm - Page 2 EmptyReede Mai 25 2012, 21:08

"Lähme jala," nõustus Eva ebalevalt naeratades. Ta lihtsalt ei tahtnud, et Rose kellelegi vahele jääks janii. Ta lootis, et ta oma käitumisega majakaaslaseid ei olvanud või midagi.
Tagasi üles Go down
Richard Kapelskär
4. klassi õpilane
4. klassi õpilane
Richard Kapelskär


Postituste arv : 44
Join date : 08/03/2012

Nämm-nämmmm - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nämm-nämmmm   Nämm-nämmmm - Page 2 EmptyReede Mai 25 2012, 21:23

,,olgu''lausus Rose reipalt ja hakkas saalist välja kõndima,Richard järel
OT:Kas teen uue teema või jätkame siin?
Tagasi üles Go down
Chanelle R. Lefèvre
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Chanelle R. Lefèvre


Postituste arv : 6141
Join date : 04/12/2011
Age : 29

Nämm-nämmmm - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nämm-nämmmm   Nämm-nämmmm - Page 2 EmptyReede Mai 25 2012, 21:26

OT: Võib siin jätkata, muidu jääb lühikeseks see teema. Very Happy

Eva lükkas oma tooli ilusti laua alla, võttis siis kõrvalt toolilt Rabbit'i ning suundus õe ja venna järel saalist välja.
Tagasi üles Go down
Richard Kapelskär
4. klassi õpilane
4. klassi õpilane
Richard Kapelskär


Postituste arv : 44
Join date : 08/03/2012

Nämm-nämmmm - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nämm-nämmmm   Nämm-nämmmm - Page 2 EmptyReede Mai 25 2012, 21:54

Veidi aja pärast sisemesid Richard ja Rosalie tarvilikku tuppa,mis oli hubane kollaste seinte,lae ja põrandaga tuba,kus olid sinised tugitoolis,väike laud,kus oli pudel,mis vahetas värve,mõned klaasikesed,ja valik loomanahku.Rose istus ühte sinisesse tugitooli,ning Richard istus samuti tugitooli.
Tagasi üles Go down
Chanelle R. Lefèvre
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Chanelle R. Lefèvre


Postituste arv : 6141
Join date : 04/12/2011
Age : 29

Nämm-nämmmm - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nämm-nämmmm   Nämm-nämmmm - Page 2 EmptyReede Mai 25 2012, 22:21

Evangeline sisenes ka varsti tarvilikku tuppa ja sulges enda järel ukse. Seejärel istus ka tema ühte tugitooli, Rabbit süles. "Kas sina oled ka animaag?" küsis neiu siis esimese küsimuse, Richard'ilt.
Tagasi üles Go down
Richard Kapelskär
4. klassi õpilane
4. klassi õpilane
Richard Kapelskär


Postituste arv : 44
Join date : 08/03/2012

Nämm-nämmmm - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nämm-nämmmm   Nämm-nämmmm - Page 2 EmptyReede Mai 25 2012, 22:41

Richard naeratas ja lausus:,,Kohe saan.Aga enne seda peab Rosalie enda loo ära rääkima'',Rose ohkas ja lausus:,,Asi sai alguse sellest,et Isis ja mina sattusime siin kokku.Ta oli enda karjaga.Kui ma palusin tal samuti õpetada end animaagiks saada,andis a mulle ühe joogi.Ma panin hundi karvad sinna sisse,jõin selle ära ja siis ma liitusin Isise karjaga.Ning nüüd on tulemas kas karja dzeeta või tuleb uus kari.'',Richard kallas ühte tassi jooki,mis oli hetkel kollakas.Seejärel valis Richard välja süsimustad hundikarvad,pani need joogi sisse ja sõi selle ära.Seejärel muundus Richard samasuguseks hundiks nagu Rosegi.Rose muutus samuti hundiks ja mõlemad hundid hakkasid enda saba taga ajama
Tagasi üles Go down
Chanelle R. Lefèvre
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Chanelle R. Lefèvre


Postituste arv : 6141
Join date : 04/12/2011
Age : 29

Nämm-nämmmm - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nämm-nämmmm   Nämm-nämmmm - Page 2 EmptyLaup Mai 26 2012, 19:09

OT: Reaalselt ei tohiks see animaagiks saamine nii lihtsalt käia.. Vähemalt joogi joomine peaks tekitama vastikust, valu. Ja esimesed muundumised ei tohiks ka nii lihtsalt käia..

Eva oli vahtinud üsna jahmunult seda kõike pealt, kuid kui kaks hunti tema ees toas oma kohad sisse võtsid, läks tüdruk näost uuesti kaameks.
Tagasi üles Go down
Richard Kapelskär
4. klassi õpilane
4. klassi õpilane
Richard Kapelskär


Postituste arv : 44
Join date : 08/03/2012

Nämm-nämmmm - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nämm-nämmmm   Nämm-nämmmm - Page 2 EmptyLaup Mai 26 2012, 20:35

OT:Ma olen Isisest eeskuju võtnud.Sry.Aga kuidas oleks,kui ma muudan enda eelmise posti ära,ja ei richard ega Rose ei teinud valust ega halvast maitsest väljagi.Nõus?

Richard ja ROse muundusid tagasi.Mõlemad polnud halbadest maitsetest kunagi välja teinud,valust samuti mitte valust,mis selle joogiga sissevõtmishetkel tekkis.Richard istus tooli ja küsis Evangelinelt:,,Kas tahaksid ka animaagiks saada?See on tõeliselt lihtne,kui ainult tead,kust mida otsida.Ja kui loomanahk või karv olemas on''
Tagasi üles Go down
Chanelle R. Lefèvre
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Chanelle R. Lefèvre


Postituste arv : 6141
Join date : 04/12/2011
Age : 29

Nämm-nämmmm - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nämm-nämmmm   Nämm-nämmmm - Page 2 EmptyLaup Mai 26 2012, 20:39

OT: Vahet pole. Ei ole vaja muutma hakata, ma arvan, las olla siis.

"Ma..Eii," lausus Eva aeglaselt, kui ta rahunenud oli . "Ma arvan, et see pole minulik. Ma ei taha loom olla," lausus tüdruk selgitavalt. Ta oli kindel, et inimene oli parem olla.
Tagasi üles Go down
Richard Kapelskär
4. klassi õpilane
4. klassi õpilane
Richard Kapelskär


Postituste arv : 44
Join date : 08/03/2012

Nämm-nämmmm - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nämm-nämmmm   Nämm-nämmmm - Page 2 EmptyLaup Mai 26 2012, 21:37

,,Ok'' lausus Rose ja ohkas.Seejärel ta võttis kotist välja{mis tal nagu tavaliselt kaasas oli} kandle välja ja hakkas seda suvaliselt sõrmitsema,kuid võimalikult vaikselt.Harjumus oli tihti kannel välja võtta.Richard küsis Evangelilelt:,,Mis tulevikuplaanid sul muidu on?''
Tagasi üles Go down
Riley Jean Adams
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Riley Jean Adams


Postituste arv : 1469
Join date : 28/10/2011

Nämm-nämmmm - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nämm-nämmmm   Nämm-nämmmm - Page 2 EmptyPüh Mai 27 2012, 17:32

Eva jälgis Rose'i kannelt, kuid kui Richard teda kõnetas, viis ta pilgu poisile. "Ma tahan kooli hästi heade tulemustega lõpetada," lausus Evangeline selle peale särades. "Ja siis lähen ministeeriumisse tööle," lisas neiu. "Ja sa ise?" küsis ta vastu ka.
Tagasi üles Go down
Richard Kapelskär
4. klassi õpilane
4. klassi õpilane
Richard Kapelskär


Postituste arv : 44
Join date : 08/03/2012

Nämm-nämmmm - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nämm-nämmmm   Nämm-nämmmm - Page 2 EmptyPüh Mai 27 2012, 20:30

Richard naeratas ja lausus:,, Mina Rosega tahame saada auroriteks''Rosalie lausus:,,Ja mina tahaks peale aurori saada veel alkeemikuks,nöijoogid on lihtsalt nii huvitavad.Ükskord panin enda katla suvevaheajal plahvatama''Rose naeris
Tagasi üles Go down
Chanelle R. Lefèvre
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Chanelle R. Lefèvre


Postituste arv : 6141
Join date : 04/12/2011
Age : 29

Nämm-nämmmm - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nämm-nämmmm   Nämm-nämmmm - Page 2 EmptyPüh Mai 27 2012, 21:15

"Auror on jah lahe amet," lausus Eva naeratades. "Mulle nõiajoogid eriti ei meeldi. Ma pole selles tunnis just kõige osavam," lausus neidis ausalt. Peaaegu ainuke aine, mis talle raskusi valmistas.
Tagasi üles Go down
Edward Lars South
Vilistlane
Vilistlane
Edward Lars South


Postituste arv : 399
Join date : 30/12/2011

Nämm-nämmmm - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nämm-nämmmm   Nämm-nämmmm - Page 2 EmptyKolm Mai 30 2012, 19:52

Rose naeris.Richard küsis Evangelinelt:,,Sullelendluudpall meeldib?''
Tagasi üles Go down
Chanelle R. Lefèvre
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Chanelle R. Lefèvre


Postituste arv : 6141
Join date : 04/12/2011
Age : 29

Nämm-nämmmm - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nämm-nämmmm   Nämm-nämmmm - Page 2 EmptyKolm Mai 30 2012, 19:54

"Meeldib," noogutas Eva. "Ma olen oma maja meeskonnas ka," lisas neidis naeratades. "Teile meeldib ka?" uuris ta kaaslastelt.
Tagasi üles Go down
Edward Lars South
Vilistlane
Vilistlane
Edward Lars South


Postituste arv : 399
Join date : 30/12/2011

Nämm-nämmmm - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nämm-nämmmm   Nämm-nämmmm - Page 2 EmptyKolm Mai 30 2012, 20:06

,,MIna olen hufflepuffi püüdja''lausus Rose.Äkitseltilmus eikusagilt välja väike kitu suurune pall,ainult et kollane ja ilma tiibdeta.Richard võttis palli ja viskas selle kõrgele õhku,ning Rose püüdis hüpates käega jõnksu tehes palli kinni umbes hetkega
Tagasi üles Go down
Chanelle R. Lefèvre
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Chanelle R. Lefèvre


Postituste arv : 6141
Join date : 04/12/2011
Age : 29

Nämm-nämmmm - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nämm-nämmmm   Nämm-nämmmm - Page 2 EmptyKolm Mai 30 2012, 20:17

Eva lõi endale käega otsette. "Muidugi, ma olen sind meeskonnas näinud," noogutas tüdruk. "Ma olen ajaja," lisas Eva omalt poolt.
Tagasi üles Go down
Edward Lars South
Vilistlane
Vilistlane
Edward Lars South


Postituste arv : 399
Join date : 30/12/2011

Nämm-nämmmm - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nämm-nämmmm   Nämm-nämmmm - Page 2 EmptyKolm Mai 30 2012, 21:55

Rose naeris,,Ja mina sind pole näinud''Richard naeris kaasa ja lausus:,,Hea nali.Ma muidu proovin mingiaeg tõrjujaks saada'',ROse pööritas silmi,,Et mind kaikaga lüüa?''

OT:Sry,kui ma imelikke poste teen,ma sain isa siidri kätte
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Nämm-nämmmm - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nämm-nämmmm   Nämm-nämmmm - Page 2 Empty

Tagasi üles Go down
 
Nämm-nämmmm
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 3Mine lehele : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: | RPG :: RPG: Teine kooliaasta / Pärast lahingut-
Hüppa: