Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
õpime kontrolltöödeks,mulle ei jää taimeteadus eriti pähe,aga sulle? EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
õpime kontrolltöödeks,mulle ei jää taimeteadus eriti pähe,aga sulle? EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
õpime kontrolltöödeks,mulle ei jää taimeteadus eriti pähe,aga sulle? EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
õpime kontrolltöödeks,mulle ei jää taimeteadus eriti pähe,aga sulle? EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
õpime kontrolltöödeks,mulle ei jää taimeteadus eriti pähe,aga sulle? EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
õpime kontrolltöödeks,mulle ei jää taimeteadus eriti pähe,aga sulle? EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
õpime kontrolltöödeks,mulle ei jää taimeteadus eriti pähe,aga sulle? EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
õpime kontrolltöödeks,mulle ei jää taimeteadus eriti pähe,aga sulle? EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
õpime kontrolltöödeks,mulle ei jää taimeteadus eriti pähe,aga sulle? EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 4 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 4 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 õpime kontrolltöödeks,mulle ei jää taimeteadus eriti pähe,aga sulle?

Go down 
2 posters
AutorTeade
Edward Lars South
Vilistlane
Vilistlane
Edward Lars South


Postituste arv : 399
Join date : 30/12/2011

õpime kontrolltöödeks,mulle ei jää taimeteadus eriti pähe,aga sulle? Empty
PostitaminePealkiri: õpime kontrolltöödeks,mulle ei jää taimeteadus eriti pähe,aga sulle?   õpime kontrolltöödeks,mulle ei jää taimeteadus eriti pähe,aga sulle? EmptyEsm Veeb 27 2012, 22:23

Edward oli tulnud raamatukokku,ning luges õppimise eesmärgil raamatu ''Maagilised taimed meie ümber'' esimest köidet.Noh taimeteadus ei jäänud pähe.Edward luges parajasti alraunidest. Alraun on taim,mis kuulub ühtede kõige ohtlikumate taimede hulka. Alraunijoogil on võime tagasi endiseks muuta moonutatud või kivistatud inimese,kuid nad kisavad potist väljavõttes kõrvulukustavalt.Nooremad alraunid teevad oma kisaga vaid mõneks tunniks oimetuks,kuid täiskasvanud alrauni huile võib tappa. Luges Edward alraunide peatüki algust

OT:Elizabeth
Tagasi üles Go down
Elizabeth L. Brown
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Elizabeth L. Brown


Postituste arv : 127
Join date : 25/02/2012

õpime kontrolltöödeks,mulle ei jää taimeteadus eriti pähe,aga sulle? Empty
PostitaminePealkiri: Re: õpime kontrolltöödeks,mulle ei jää taimeteadus eriti pähe,aga sulle?   õpime kontrolltöödeks,mulle ei jää taimeteadus eriti pähe,aga sulle? EmptyEsm Veeb 27 2012, 22:28

Elizabeth tormas siia. Ta lõi ukse paugaga kinni, kuigi teised näitasid näpuga suu peale. Kisada raamatukogus tõesti ei tohtinud. Aga päriselt, mitu korda tahab sulle mängida giidi nii armas kutt nagu tema. Siis tõttas ta edasi ning krabas suvalise raamatu, mis näis huvitav. Ta istus maha, kuid märkas, et tema kõrval oli veel üks poiss. Lucy naeratas talle õrnalt. "Vabandust, kas ma tohin siin istuda?".
Tagasi üles Go down
Edward Lars South
Vilistlane
Vilistlane
Edward Lars South


Postituste arv : 399
Join date : 30/12/2011

õpime kontrolltöödeks,mulle ei jää taimeteadus eriti pähe,aga sulle? Empty
PostitaminePealkiri: Re: õpime kontrolltöödeks,mulle ei jää taimeteadus eriti pähe,aga sulle?   õpime kontrolltöödeks,mulle ei jää taimeteadus eriti pähe,aga sulle? EmptyEsm Veeb 27 2012, 22:31

Edward vaatas üles ja nägi kaunist neidu,kellele ta vastu naeratas,,Muidugi''lausus Edward ja imetles seda kaunist neidu.Ma armastan teda,või ei!Mida,mu tunded ta vastu on segased,aga ma vist armastan teda.mõtles Edward ja luges kõidet edasi.
Tagasi üles Go down
Elizabeth L. Brown
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Elizabeth L. Brown


Postituste arv : 127
Join date : 25/02/2012

õpime kontrolltöödeks,mulle ei jää taimeteadus eriti pähe,aga sulle? Empty
PostitaminePealkiri: Re: õpime kontrolltöödeks,mulle ei jää taimeteadus eriti pähe,aga sulle?   õpime kontrolltöödeks,mulle ei jää taimeteadus eriti pähe,aga sulle? EmptyEsm Veeb 27 2012, 22:34

Lucy oli natukene segaduses, sest poisi näoilme oli väga imetlev. "Mis sa loed?" oli Lucy uudishimulik. Ega teda see väga ei huvitanudki, aga ta tahtis lihtsalt kellegagi juttu rääkida.
Tagasi üles Go down
Edward Lars South
Vilistlane
Vilistlane
Edward Lars South


Postituste arv : 399
Join date : 30/12/2011

õpime kontrolltöödeks,mulle ei jää taimeteadus eriti pähe,aga sulle? Empty
PostitaminePealkiri: Re: õpime kontrolltöödeks,mulle ei jää taimeteadus eriti pähe,aga sulle?   õpime kontrolltöödeks,mulle ei jää taimeteadus eriti pähe,aga sulle? EmptyEsm Veeb 27 2012, 22:36

,,Taimeteadust.Varsti tulevad selle kontrolltööd,kui ma ei eksi''lausus Edward.Kevad oi ju lähenemas,,ja sina?''tundis Edward huvi,,mina olen Edward Lars South,muideks''
Tagasi üles Go down
Elizabeth L. Brown
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Elizabeth L. Brown


Postituste arv : 127
Join date : 25/02/2012

õpime kontrolltöödeks,mulle ei jää taimeteadus eriti pähe,aga sulle? Empty
PostitaminePealkiri: Re: õpime kontrolltöödeks,mulle ei jää taimeteadus eriti pähe,aga sulle?   õpime kontrolltöödeks,mulle ei jää taimeteadus eriti pähe,aga sulle? EmptyTeis Veeb 28 2012, 16:14

"Heh, mul lihtsalt on... noh vaja mujale saada. Lootsin, et raamatukogu on peitu pugemiseks hea koht," naeris Lucy siis. Seejärel ulatas ta poisile käe, ning lausus: "Elizabeth Lucy Brown."
Tagasi üles Go down
Edward Lars South
Vilistlane
Vilistlane
Edward Lars South


Postituste arv : 399
Join date : 30/12/2011

õpime kontrolltöödeks,mulle ei jää taimeteadus eriti pähe,aga sulle? Empty
PostitaminePealkiri: Re: õpime kontrolltöödeks,mulle ei jää taimeteadus eriti pähe,aga sulle?   õpime kontrolltöödeks,mulle ei jää taimeteadus eriti pähe,aga sulle? EmptyKolm Veeb 29 2012, 19:07

,,Meeldiv sinuga tutvuda''lausus Edward,pani köite mida ta luges,riiulisse ja võttis mingi raamatu maagilistest loomadest
Tagasi üles Go down
Sponsored content





õpime kontrolltöödeks,mulle ei jää taimeteadus eriti pähe,aga sulle? Empty
PostitaminePealkiri: Re: õpime kontrolltöödeks,mulle ei jää taimeteadus eriti pähe,aga sulle?   õpime kontrolltöödeks,mulle ei jää taimeteadus eriti pähe,aga sulle? Empty

Tagasi üles Go down
 
õpime kontrolltöödeks,mulle ei jää taimeteadus eriti pähe,aga sulle?
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Taimeteadus
» See koht mis mulle kohe üldse ei meeldi ...
» Taimeteadus
» Tere! Mulle ei meeldi see tund!
» Mulle tegelikult ei meeldi raamatud

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: | RPG :: RPG: Teine kooliaasta / Enne lahingut-
Hüppa: