Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Mehed ei nuta EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Mehed ei nuta EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Mehed ei nuta EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Mehed ei nuta EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Mehed ei nuta EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Mehed ei nuta EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Mehed ei nuta EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Mehed ei nuta EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Mehed ei nuta EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 3 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 3 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Mehed ei nuta

Go down 
3 posters
AutorTeade
Demetri Hunter
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Demetri Hunter


Postituste arv : 1858
Join date : 28/10/2011

Mehed ei nuta Empty
PostitaminePealkiri: Mehed ei nuta   Mehed ei nuta EmptyPüh Veeb 26 2012, 22:19

Demetri istus siseõues ja toksis võlukepiga oma vasakut kätt, see oli tal täiesti tuim ja poisi õlg oli üpris verine. Noormees otsustas, et haiglatiivast läheb ta hiljem läbi. Praegu on tal vaja välja mõelda, mis on pantvangidega teha ja siis peab ta Wil´iga ühendust võtma. Haiglatiivas puhkamine oli praegu täielikult välistatud. "Roogi puhtaks," ütles poiss ühel hetkel ja osutas sellega oma triiksärgile ja siis oma käele, mis üleskeeratud triiksärgi käise alt välja paistis. Osa kuivanud verest nagu kadus, kuid mitte kõik, Demetri polnud sellistes loitsudes kunagi kuigi tugev olnud.
Tagasi üles Go down
Rosalie Kapelskär
4. klassi õpilane
4. klassi õpilane
Rosalie Kapelskär


Postituste arv : 1539
Join date : 18/08/2011
Age : 21
Asukoht : kord maal,kord linnas ja kord kuskil mujal :D

Mehed ei nuta Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mehed ei nuta   Mehed ei nuta EmptyPüh Veeb 26 2012, 22:22

OT:Võib liituda?
Tagasi üles Go down
http://hogwarts2.forum.co.ee
Demetri Hunter
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Demetri Hunter


Postituste arv : 1858
Join date : 28/10/2011

Mehed ei nuta Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mehed ei nuta   Mehed ei nuta EmptyPüh Veeb 26 2012, 22:23

OT: Ei
Tagasi üles Go down
Elizabeth L. Brown
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Elizabeth L. Brown


Postituste arv : 127
Join date : 25/02/2012

Mehed ei nuta Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mehed ei nuta   Mehed ei nuta EmptyPüh Veeb 26 2012, 22:30

Eliza lonkis mööda Sigatüügast, kuni tema teed tõid ta siseõue. Ta jalg ei olnud veel päris terve. Siseõues nägi ta ühte poissi. Ta läks vaikselt talle lähemale. "Sa said ka rängalt vigastada?" ohkas Lucy siis. Ta oli nördinud, et see hale võistlus nii läks.
Tagasi üles Go down
Demetri Hunter
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Demetri Hunter


Postituste arv : 1858
Join date : 28/10/2011

Mehed ei nuta Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mehed ei nuta   Mehed ei nuta EmptyPüh Veeb 26 2012, 22:41

"Jah, üks surmasööja oli ühe mu sõbra vend, tüdruk läks peast päris segi ja ründas mind..." vastas Demetri ja keeras end, et uustulnukale pilk peale visata. Heaküll, kui me juba teeskleme, siis ikka korralikult. "Sa oled uus eks, ma pole sind siin näinud?" uuris Demetri siis.
Tagasi üles Go down
Elizabeth L. Brown
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Elizabeth L. Brown


Postituste arv : 127
Join date : 25/02/2012

Mehed ei nuta Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mehed ei nuta   Mehed ei nuta EmptyPüh Veeb 26 2012, 22:43

Vau, päris keeruline. "Su haav näeb jah kohutav välja," ohkas Lucy ja istus poisi kõrvale. "Ma olen jah üpris uus. Sina oled vist juba siin kauem olnud?" uuris Eliza siis.
Tagasi üles Go down
Demetri Hunter
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Demetri Hunter


Postituste arv : 1858
Join date : 28/10/2011

Mehed ei nuta Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mehed ei nuta   Mehed ei nuta EmptyPüh Veeb 26 2012, 22:48

"Piisavalt kaua jah," noogutas poiss ja lükkas särgi käise alla. Demetri oli lihtsalt triiksärgi, teksade ja tennisetega. Kõik oma vähegi pidulikud riided oli ta enne võitlust ära võtnud... Alex oli kindel, et Mia ja Rachel ja Regon olid piisavalt hästi peidus, kuid ta pidi varsti nende juurde ka minema, veenduma, et kõik on korras.
Tagasi üles Go down
Elizabeth L. Brown
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Elizabeth L. Brown


Postituste arv : 127
Join date : 25/02/2012

Mehed ei nuta Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mehed ei nuta   Mehed ei nuta EmptyPüh Veeb 26 2012, 22:51

"Siis tunned sa kooli üpris hästi. Mina eksin siin hiiglasuures kohas tihti ära," ütles Lucy, väikse Saksa anksendiga. Ta vaatas poissi. Ta tundus olema rahulik, kuigi Eliza polnud selles üpriski kindel. Siis vaatas Sigatüüka poole ja ohkas kergelt.


Viimati muutis seda Elizabeth L. Brown (Esm Veeb 27 2012, 13:28). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Demetri Hunter
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Demetri Hunter


Postituste arv : 1858
Join date : 28/10/2011

Mehed ei nuta Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mehed ei nuta   Mehed ei nuta EmptyPüh Veeb 26 2012, 22:56

Demetri tunduski rahulik, praegu vähemalt, tegelikult ta oli ka päris rahulik, plaan oli üpris hästi läinud. "Vajad abi äkki, ma võin su kuhugi juhatada?" pakkus poiss.
Tagasi üles Go down
Elizabeth L. Brown
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Elizabeth L. Brown


Postituste arv : 127
Join date : 25/02/2012

Mehed ei nuta Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mehed ei nuta   Mehed ei nuta EmptyEsm Veeb 27 2012, 13:31

"See aitaks tõesti, kui keegi mulle giidi mängiks," lausus Lucy. Ise polnud ta kaugeltki rahulik. Ta oli kindel, et terve kooliaasta paistab ta haav välja ning jälestab teisi. Lucy oli valu ja jälestamise pärast ka natuke kurb, seepärast näol kurb ilme. Või oli lihtsalt mingi masekahoog.
Tagasi üles Go down
Demetri Hunter
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Demetri Hunter


Postituste arv : 1858
Join date : 28/10/2011

Mehed ei nuta Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mehed ei nuta   Mehed ei nuta EmptyEsm Veeb 27 2012, 20:43

"Heaküll," Demetri ajas end püsti ja veendus, et ta võlukepp on enidiselt ta taskus, "kuhu sa minna soovid?" Poisil oligi vaja koridori pääseda, ehk jääb neile mõni pantvang teelegi...
Tagasi üles Go down
Elizabeth L. Brown
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Elizabeth L. Brown


Postituste arv : 127
Join date : 25/02/2012

Mehed ei nuta Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mehed ei nuta   Mehed ei nuta EmptyEsm Veeb 27 2012, 21:48

"Kuhu mina minna soovin? Las ma nüüd mõtlen... ma ei tea ühtegi kohta, mis siin üldse on, seega, " vastas Lucy sarkasimga. Ta muigas. "Aga kas surmasööjaid enam koolis pole?" kartsi Lucy.
Tagasi üles Go down
Demetri Hunter
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Demetri Hunter


Postituste arv : 1858
Join date : 28/10/2011

Mehed ei nuta Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mehed ei nuta   Mehed ei nuta EmptyEsm Veeb 27 2012, 21:51

"Ma pole kindel, keegi õpilaste seast võis ka surmasööja olla, aga ma arvan, et hetkel ei jookse nad väga rõõmsalt ringi," arvas Demetri ja pigistas käed hetkeks rusikasse. "Ma võin sind äkki puhketuppa juhatada, mis majast sa oled?" nõudis Demetri seejärel.
Tagasi üles Go down
Elizabeth L. Brown
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Elizabeth L. Brown


Postituste arv : 127
Join date : 25/02/2012

Mehed ei nuta Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mehed ei nuta   Mehed ei nuta EmptyEsm Veeb 27 2012, 21:53

"Las ma nüüd mõtlen..." mõtiskles tüdruk. Tema kooliaasta oli nii vastikult alanud, seega avastas ta väikseid mälulünke. "Gryffindor." sai poiss lõpuks vastuse.
Tagasi üles Go down
Demetri Hunter
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Demetri Hunter


Postituste arv : 1858
Join date : 28/10/2011

Mehed ei nuta Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mehed ei nuta   Mehed ei nuta EmptyEsm Veeb 27 2012, 22:03

Ohoh, või et Gryffindor... Noh, täna oli siiski väga veider päev olnud, ei keera kellegiga tülli nagu tavaliselt. "Heaküll, ma juhatan sind sinna. See on lossi kõige kõrgemas tornis, ma loodan, et sa oma parooli tead, sest sellega ma sind enam aidata ei saa."
Tagasi üles Go down
Elizabeth L. Brown
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Elizabeth L. Brown


Postituste arv : 127
Join date : 25/02/2012

Mehed ei nuta Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mehed ei nuta   Mehed ei nuta EmptyEsm Veeb 27 2012, 22:07

"Usun ikka, et see mul meeles," lootis Lucy. Ta ei olnud selles küll nii kindel, aga prrovida ju võib. Siis vaatas ta poisi poole. "Lähme?".
Tagasi üles Go down
Demetri Hunter
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Demetri Hunter


Postituste arv : 1858
Join date : 28/10/2011

Mehed ei nuta Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mehed ei nuta   Mehed ei nuta EmptyEsm Veeb 27 2012, 22:19

"Heaküll," Demetri keeras end ringi ja hakkas siseõuest välja kõndima. Poiss peatus veel hetkeks, et tüdruk järgi oodata.

OT: Kas lõpetame, teeme uue teema või jätkame seda nö. kohalejõudmist siit?
Tagasi üles Go down
Elizabeth L. Brown
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Elizabeth L. Brown


Postituste arv : 127
Join date : 25/02/2012

Mehed ei nuta Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mehed ei nuta   Mehed ei nuta EmptyEsm Veeb 27 2012, 22:20

OT: Sinu otsustada Very Happy Aga teema teemat hiljem? Ma pean minema teisega teemat tegema Razz

Tüdruk jooksis poisi juurde. "Ma lähen parem raamatukokku, pean õppima. Sa ei pea mind saatma," naeratas ta talle ning tõttas juba minema.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Mehed ei nuta Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mehed ei nuta   Mehed ei nuta Empty

Tagasi üles Go down
 
Mehed ei nuta
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Mehed köögis
» Xavieri naised (ja mehed)

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: | RPG :: RPG: Teine kooliaasta / Enne lahingut-
Hüppa: