Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
siin on mõnus,külm küll,aga mis teha,ma ei tahaks olla praegu vaikuses,mitte rahvakäras EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
siin on mõnus,külm küll,aga mis teha,ma ei tahaks olla praegu vaikuses,mitte rahvakäras EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
siin on mõnus,külm küll,aga mis teha,ma ei tahaks olla praegu vaikuses,mitte rahvakäras EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
siin on mõnus,külm küll,aga mis teha,ma ei tahaks olla praegu vaikuses,mitte rahvakäras EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
siin on mõnus,külm küll,aga mis teha,ma ei tahaks olla praegu vaikuses,mitte rahvakäras EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
siin on mõnus,külm küll,aga mis teha,ma ei tahaks olla praegu vaikuses,mitte rahvakäras EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
siin on mõnus,külm küll,aga mis teha,ma ei tahaks olla praegu vaikuses,mitte rahvakäras EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
siin on mõnus,külm küll,aga mis teha,ma ei tahaks olla praegu vaikuses,mitte rahvakäras EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
siin on mõnus,külm küll,aga mis teha,ma ei tahaks olla praegu vaikuses,mitte rahvakäras EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 4 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 4 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 siin on mõnus,külm küll,aga mis teha,ma ei tahaks olla praegu vaikuses,mitte rahvakäras

Go down 
5 posters
AutorTeade
Alica Petler
4. klassi õpilane
4. klassi õpilane
Alica Petler


Postituste arv : 381
Join date : 21/10/2011
Age : 21

siin on mõnus,külm küll,aga mis teha,ma ei tahaks olla praegu vaikuses,mitte rahvakäras Empty
PostitaminePealkiri: siin on mõnus,külm küll,aga mis teha,ma ei tahaks olla praegu vaikuses,mitte rahvakäras   siin on mõnus,külm küll,aga mis teha,ma ei tahaks olla praegu vaikuses,mitte rahvakäras EmptyLaup Veeb 04 2012, 23:13

Alica kõndis vangikoobastesse,ilma kampsunita,vaatamata talvisele ilmale ja väga madalale tempeatuurile.Alica istus maha ja ümises mingit laulu,ta ei viitsinud enda muusikariista välja võtta
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

siin on mõnus,külm küll,aga mis teha,ma ei tahaks olla praegu vaikuses,mitte rahvakäras Empty
PostitaminePealkiri: Re: siin on mõnus,külm küll,aga mis teha,ma ei tahaks olla praegu vaikuses,mitte rahvakäras   siin on mõnus,külm küll,aga mis teha,ma ei tahaks olla praegu vaikuses,mitte rahvakäras EmptyTeis Veeb 07 2012, 20:45

Isis tuiskas tusa tujuga mööda kooli ringi. Siis kui neid vaja oli, ei olnud mitte k u s a g i l isegi mitte Arya't! Muidu tolknesid kõik tal koguaeg jalus. Masendunult võttis tüdruk suuna vangikoovastele, nagu alati. Sinna jõudnud ei teinud ta isegi oma õhukesest riietusest välja.
Tagasi üles Go down
Zoey Rae
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Zoey Rae


Postituste arv : 203
Join date : 15/01/2012

siin on mõnus,külm küll,aga mis teha,ma ei tahaks olla praegu vaikuses,mitte rahvakäras Empty
PostitaminePealkiri: Re: siin on mõnus,külm küll,aga mis teha,ma ei tahaks olla praegu vaikuses,mitte rahvakäras   siin on mõnus,külm küll,aga mis teha,ma ei tahaks olla praegu vaikuses,mitte rahvakäras EmptyNelj Veeb 09 2012, 19:56

Alica nägi teist tüdrukut,kes kurat see küll oli? püüdis Alica kulmu kortsutades meelde tuletada,sest ta võis vanduda,et oli tüdrukut näinud.See nox vist jõudis Alica lõpuks otsusele ja võttis kotist mingi raamatu,mida ta lugema hakkas
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

siin on mõnus,külm küll,aga mis teha,ma ei tahaks olla praegu vaikuses,mitte rahvakäras Empty
PostitaminePealkiri: Re: siin on mõnus,külm küll,aga mis teha,ma ei tahaks olla praegu vaikuses,mitte rahvakäras   siin on mõnus,külm küll,aga mis teha,ma ei tahaks olla praegu vaikuses,mitte rahvakäras EmptyNelj Veeb 09 2012, 20:01

Isis aga võõrast ei märganud. Ta läks süüdimatult Snape kabinetist mööda ning virutas sellele süüdimatult jalaga. Oi ta oleks õnnelik kui oleks selle ukse ära lõhkuda suutnud, ning ta juba pooleldi lootis, et Severus sealt välja sajab, kuid mees ei paistnud oma kabinetis olevat. Niisiis võttis neiukene-noorukene suuna sügavamale vangi koobastesse, kust ta ühe tühjaks joodud võiõlle pudeliga mööda trelle tõmbas ning põrgu lärmi korraldas. Nagu ehtne poltergeist kohe..
Tagasi üles Go down
Rosalie Kapelskär
4. klassi õpilane
4. klassi õpilane
Rosalie Kapelskär


Postituste arv : 1539
Join date : 18/08/2011
Age : 21
Asukoht : kord maal,kord linnas ja kord kuskil mujal :D

siin on mõnus,külm küll,aga mis teha,ma ei tahaks olla praegu vaikuses,mitte rahvakäras Empty
PostitaminePealkiri: Re: siin on mõnus,külm küll,aga mis teha,ma ei tahaks olla praegu vaikuses,mitte rahvakäras   siin on mõnus,külm küll,aga mis teha,ma ei tahaks olla praegu vaikuses,mitte rahvakäras EmptyReede Veeb 10 2012, 22:02

Pagan,mis peeves seal oli,lüües jalaga Snape'i kabineti ukse süüdimatult lahti,kündis ta sügavamale ja nägi seal jälle mingit tumedat kogu,ja see meenutas vis Isist,,Isis?''küsis Alica vaikselt
Tagasi üles Go down
http://hogwarts2.forum.co.ee
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

siin on mõnus,külm küll,aga mis teha,ma ei tahaks olla praegu vaikuses,mitte rahvakäras Empty
PostitaminePealkiri: Re: siin on mõnus,külm küll,aga mis teha,ma ei tahaks olla praegu vaikuses,mitte rahvakäras   siin on mõnus,külm küll,aga mis teha,ma ei tahaks olla praegu vaikuses,mitte rahvakäras EmptyLaup Veeb 11 2012, 10:47

Oma nime kuulmise peale ärritus Nigra kohutavalt. "Äh?" urises ta ning virutas võiõlle pudeli vastu kiviseina kilduteks. Valjusti vandudes püüdis neiu nüüd nendest kildudest eemale saada. Et mitte sisse astuda, eks ole. Tubli tüdruk, see Isis, kas pole?
Tagasi üles Go down
Rosalie Kapelskär
4. klassi õpilane
4. klassi õpilane
Rosalie Kapelskär


Postituste arv : 1539
Join date : 18/08/2011
Age : 21
Asukoht : kord maal,kord linnas ja kord kuskil mujal :D

siin on mõnus,külm küll,aga mis teha,ma ei tahaks olla praegu vaikuses,mitte rahvakäras Empty
PostitaminePealkiri: Re: siin on mõnus,külm küll,aga mis teha,ma ei tahaks olla praegu vaikuses,mitte rahvakäras   siin on mõnus,külm küll,aga mis teha,ma ei tahaks olla praegu vaikuses,mitte rahvakäras EmptyTeis Veeb 14 2012, 20:38

,,mõh?''küsis Alica ja koperdas sinna pimedamasse kohta,kuhu ta hetkel ei näinud,minnes kuju juurde tundis ta selles ära Isise,,terekes,pole sada aastat näinud''
Tagasi üles Go down
http://hogwarts2.forum.co.ee
Külaline
Külaline




siin on mõnus,külm küll,aga mis teha,ma ei tahaks olla praegu vaikuses,mitte rahvakäras Empty
PostitaminePealkiri: Re: siin on mõnus,külm küll,aga mis teha,ma ei tahaks olla praegu vaikuses,mitte rahvakäras   siin on mõnus,külm küll,aga mis teha,ma ei tahaks olla praegu vaikuses,mitte rahvakäras EmptyTeis Veeb 14 2012, 20:41

"Äh? Tunnen ma sind?" küsis ta pimeduses silmi kissitades, et võõra piirjooni tuvastada. Eriti tuttav küll ei tundunud.
Tagasi üles Go down
Rosalie Kapelskär
4. klassi õpilane
4. klassi õpilane
Rosalie Kapelskär


Postituste arv : 1539
Join date : 18/08/2011
Age : 21
Asukoht : kord maal,kord linnas ja kord kuskil mujal :D

siin on mõnus,külm küll,aga mis teha,ma ei tahaks olla praegu vaikuses,mitte rahvakäras Empty
PostitaminePealkiri: Re: siin on mõnus,külm küll,aga mis teha,ma ei tahaks olla praegu vaikuses,mitte rahvakäras   siin on mõnus,külm küll,aga mis teha,ma ei tahaks olla praegu vaikuses,mitte rahvakäras EmptyLaup Veeb 18 2012, 19:30

Alica lõi endale vastu laupa,,ma olin see Alica Petler,mäletad,Isis?''küsis Alica ja kortsutas kulmu
Tagasi üles Go down
http://hogwarts2.forum.co.ee
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

siin on mõnus,külm küll,aga mis teha,ma ei tahaks olla praegu vaikuses,mitte rahvakäras Empty
PostitaminePealkiri: Re: siin on mõnus,külm küll,aga mis teha,ma ei tahaks olla praegu vaikuses,mitte rahvakäras   siin on mõnus,külm küll,aga mis teha,ma ei tahaks olla praegu vaikuses,mitte rahvakäras EmptyLaup Veeb 18 2012, 19:36

"Olid?" kordas Isis rõhuga. Nimi igatahes tuttav ette ei tulnud, või siis ei suutnud neid lihtsalt meenutada.
Tagasi üles Go down
Rosalie Kapelskär
4. klassi õpilane
4. klassi õpilane
Rosalie Kapelskär


Postituste arv : 1539
Join date : 18/08/2011
Age : 21
Asukoht : kord maal,kord linnas ja kord kuskil mujal :D

siin on mõnus,külm küll,aga mis teha,ma ei tahaks olla praegu vaikuses,mitte rahvakäras Empty
PostitaminePealkiri: Re: siin on mõnus,külm küll,aga mis teha,ma ei tahaks olla praegu vaikuses,mitte rahvakäras   siin on mõnus,külm küll,aga mis teha,ma ei tahaks olla praegu vaikuses,mitte rahvakäras EmptyLaup Veeb 18 2012, 19:51

,,olen''parandas Alica ja võttis võlukepi välja,,lumos''pomises ta,ning võlukepi otsa ilmus tuluke
Tagasi üles Go down
http://hogwarts2.forum.co.ee
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

siin on mõnus,külm küll,aga mis teha,ma ei tahaks olla praegu vaikuses,mitte rahvakäras Empty
PostitaminePealkiri: Re: siin on mõnus,külm küll,aga mis teha,ma ei tahaks olla praegu vaikuses,mitte rahvakäras   siin on mõnus,külm küll,aga mis teha,ma ei tahaks olla praegu vaikuses,mitte rahvakäras EmptyLaup Veeb 18 2012, 19:52

Isis pilgutas kergelt silmi, kui Alica valguse süütas. Neiule meeldis siiski pimedus rohkem,
Tagasi üles Go down
Rosalie Kapelskär
4. klassi õpilane
4. klassi õpilane
Rosalie Kapelskär


Postituste arv : 1539
Join date : 18/08/2011
Age : 21
Asukoht : kord maal,kord linnas ja kord kuskil mujal :D

siin on mõnus,külm küll,aga mis teha,ma ei tahaks olla praegu vaikuses,mitte rahvakäras Empty
PostitaminePealkiri: Re: siin on mõnus,külm küll,aga mis teha,ma ei tahaks olla praegu vaikuses,mitte rahvakäras   siin on mõnus,külm küll,aga mis teha,ma ei tahaks olla praegu vaikuses,mitte rahvakäras EmptyLaup Veeb 18 2012, 19:55

Alica pööritas silmi,Isis paistis olevat muutunud
Tagasi üles Go down
http://hogwarts2.forum.co.ee
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

siin on mõnus,külm küll,aga mis teha,ma ei tahaks olla praegu vaikuses,mitte rahvakäras Empty
PostitaminePealkiri: Re: siin on mõnus,külm küll,aga mis teha,ma ei tahaks olla praegu vaikuses,mitte rahvakäras   siin on mõnus,külm küll,aga mis teha,ma ei tahaks olla praegu vaikuses,mitte rahvakäras EmptyLaup Veeb 18 2012, 20:19

Oi jaa, Isis oli kõvasti muutunud. Ophe sigatüükasse tulek oli kõik tema enam vähem normaalseks muutunud elu peapeale pööranud.
Tagasi üles Go down
Richard Kapelskär
4. klassi õpilane
4. klassi õpilane
Richard Kapelskär


Postituste arv : 44
Join date : 08/03/2012

siin on mõnus,külm küll,aga mis teha,ma ei tahaks olla praegu vaikuses,mitte rahvakäras Empty
PostitaminePealkiri: Re: siin on mõnus,külm küll,aga mis teha,ma ei tahaks olla praegu vaikuses,mitte rahvakäras   siin on mõnus,külm küll,aga mis teha,ma ei tahaks olla praegu vaikuses,mitte rahvakäras EmptyTeis Märts 13 2012, 19:50

Nojah,seda ma usun.Alica vaatas lihtsalt Isist
Tagasi üles Go down
Sponsored content





siin on mõnus,külm küll,aga mis teha,ma ei tahaks olla praegu vaikuses,mitte rahvakäras Empty
PostitaminePealkiri: Re: siin on mõnus,külm küll,aga mis teha,ma ei tahaks olla praegu vaikuses,mitte rahvakäras   siin on mõnus,külm küll,aga mis teha,ma ei tahaks olla praegu vaikuses,mitte rahvakäras Empty

Tagasi üles Go down
 
siin on mõnus,külm küll,aga mis teha,ma ei tahaks olla praegu vaikuses,mitte rahvakäras
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» siin metsas on külm
» Miks siin küll poode ei ole???
» Külm, külm talv
» Siin, jah siin ma olen.
» Mõnus päev

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: | RPG :: RPG: Teine kooliaasta / Enne lahingut-
Hüppa: