Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Operatsioon Päästa Surmasööja EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Operatsioon Päästa Surmasööja EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Operatsioon Päästa Surmasööja EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Operatsioon Päästa Surmasööja EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Operatsioon Päästa Surmasööja EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Operatsioon Päästa Surmasööja EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Operatsioon Päästa Surmasööja EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Operatsioon Päästa Surmasööja EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Operatsioon Päästa Surmasööja EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Operatsioon Päästa Surmasööja

Go down 
5 posters
Mine lehele : 1, 2  Next
AutorTeade
Wil
Vilistlane
Vilistlane
Wil


Postituste arv : 747
Join date : 04/12/2011

Operatsioon Päästa Surmasööja Empty
PostitaminePealkiri: Operatsioon Päästa Surmasööja   Operatsioon Päästa Surmasööja EmptyLaup Jan 28 2012, 19:47

Henry oli lõpuks toimetatud põhjatorni, kus poiss pidi ootama, mida temaga ette võetakse. Pikka aega oli ta olnud vangistuses lossis, keldris, kuid nüüd oli ta üle viidud põhjatorni. Põhjatornis oli ju õpilastel keelatud viibida, ideaalne paik kurjategija vangistuses hoidmiseks. Henry oli omadega ikka juba väga sees. Ta oli luku taga. Tal polnud võimalust suhelda teiste 'omataolistega'. Ja talle anti süüa kolm korda päevas, majahaldjad saatsid söögi torni. Aga tal oli vaja sealt pääseda. Tal oli vaja oma missioon lossis läbi viia. Nii mõnedki surmasööjad väljastpoolt lossi ootasid, et leida sissepääas Sigatüükasse. Ning Henry oli selle leidnud, kuid tal polnud võimalust teisi sellest teavitada.
Nüüd oli George juba kannatust kaotamas. Ta oli seal üksi, seega polnud vahet, keegi ei näinud teda. Poiss seisis vastu seina, pilk kinnistunud aknast paistvale kuule. Tema ratastool seisis külili keeratuna teisel pool seina. Raevuhood. Ja mainimata jäi vist, et poisi võlukepp oli muidugi ära võetud. Vastasel juhul oleks ta juba ammu ennast sealt välja võluda suutnud, eks. Ja oletame, et talle oli antud mingit nõrgestavat nõiajooki. Täielikus ämbris.

OT: Privaatteema. Ainult semud surmasööjad.
Tagasi üles Go down
Kimberly Torres
Vilistlane
Vilistlane
Kimberly Torres


Postituste arv : 250
Join date : 27/09/2011

Operatsioon Päästa Surmasööja Empty
PostitaminePealkiri: Re: Operatsioon Päästa Surmasööja   Operatsioon Päästa Surmasööja EmptyLaup Jan 28 2012, 19:55

Kimberly, kes oli igaks juhuks selga tõmmanud Gryffindor'i rüü, mille ta päris hea plaaniga ühelt tüübilt varastanud oli, hiilis torni. Ta oleks sinna minnes peaaegu Filch'ile vahele jäänud, nii palju jama selle George'iga. Poiss oli pandud mingisse väikesesse kongikesse raske ja paksu tammepuust ukse taha. Uksel oli ka väike nö. piilumisauk, trellidega loomulikult. Kim leidis selle ukse kiiresti üles, hoolimata sellest et oli pime. "Miks, pagan võtaks, sa nende tüüpidega seal raamatukogus kaklema läksid? Sinu pärast oleme kõik nüüd jamas," nõudis tüdruk vaikselt, trellide vahelt sisse vahtides.
Tagasi üles Go down
Wil
Vilistlane
Vilistlane
Wil


Postituste arv : 747
Join date : 04/12/2011

Operatsioon Päästa Surmasööja Empty
PostitaminePealkiri: Re: Operatsioon Päästa Surmasööja   Operatsioon Päästa Surmasööja EmptyLaup Jan 28 2012, 20:01

"Ära topi oma nina minu asjadesse," lausus George hoiatavalt, kui Kimberly't märkas. Tore, keegi oli teda päästma tulnud. Ta saab välja. "Kui ma selle Handersoni kätte saan, siis ma vannun," lausus George, kuid pidi lause pooleli jätma. Ta oli üritanud trellide juurde kõndida, kuid ikka üpris valus oli ennast liigutada. Kes teab, mis temaga seal tehtud oli, et teda nõrgestada. "Ma tapan ta," lausus noormees lõpuks.
Tagasi üles Go down
Kimberly Torres
Vilistlane
Vilistlane
Kimberly Torres


Postituste arv : 250
Join date : 27/09/2011

Operatsioon Päästa Surmasööja Empty
PostitaminePealkiri: Re: Operatsioon Päästa Surmasööja   Operatsioon Päästa Surmasööja EmptyLaup Jan 28 2012, 20:08

"Tapa siis, kui tahad, nagu sellel mingit tähtsust oleks. Aga sa pead ette vaatama, me plaanime siin kooli vallutamist ja siis lähed sina õpilastega tülli! Kas sul on õrna aimugi, kui ohtlik see meile on?!" sisistas Kimberly. Okei, nüüd mõtleme, kuidas me selle George'i sealt siis välja saame. "Alohomora siin päris kindlasti ei tööta," arvas tüdruk. "Sa oled siin päris kaua olnud, mingit ideed, kuidas ma su siit välja peaksin aitama?" küsis Kim irvitades.
Tagasi üles Go down
Wil
Vilistlane
Vilistlane
Wil


Postituste arv : 747
Join date : 04/12/2011

Operatsioon Päästa Surmasööja Empty
PostitaminePealkiri: Re: Operatsioon Päästa Surmasööja   Operatsioon Päästa Surmasööja EmptyLaup Jan 28 2012, 20:13

"Õpilaste vahel toimub tülisid, ikka juhtub...," lausus George pingutusest hingeldades, kui ta üritas kes-teab-mitmendat-korda seda ust lahti lüüa. Ta oli seda üritanud, väga palju kordi. Sellepärast olid tema käed verised. Aga siin polnud isegi vett. "Kui sa mind siit välja ei kavatse aidata, siis tõid sa mulle vähemalt midagi? Puhtaid riideid, midagigi?" küsis ta tüdrukult.
Tagasi üles Go down
Kimberly Torres
Vilistlane
Vilistlane
Kimberly Torres


Postituste arv : 250
Join date : 27/09/2011

Operatsioon Päästa Surmasööja Empty
PostitaminePealkiri: Re: Operatsioon Päästa Surmasööja   Operatsioon Päästa Surmasööja EmptyLaup Jan 28 2012, 20:20

"Jah, ma tõin sulle riideid. Demetri kapist. Ta ei tea seda," lausus Kim irvitades. Jah, tahaks Demetri nägu näha, kui ta saab teada, et George tema riideid kannab. Neiu tõmbas kotist riidevirna ja Wingardium Leviosa't kasutades lennutas selle läbi trellide Henry ette. Poiss ise ei saanud isegi kõndida ju seal. "Kui sa veel midagi tahad, siis ütle, pole eriti raske sulle vajalikku kraami tuua, eks? Ahjaa, ma kavatsen sind siit välja aidata, kui ma teada saan, kuidas ma seda teen."
Tagasi üles Go down
Wil
Vilistlane
Vilistlane
Wil


Postituste arv : 747
Join date : 04/12/2011

Operatsioon Päästa Surmasööja Empty
PostitaminePealkiri: Re: Operatsioon Päästa Surmasööja   Operatsioon Päästa Surmasööja EmptyLaup Jan 28 2012, 20:26

Poiss ei saanud kõndida? Hah, sai küll, kui vaid tahtis. Paistis, et isegi Kimberly polnud seda läbi näinud. Hea maskeering. Väga õnnestunud. "Tänan," lausus poiss demonstratiivselt ning ajas ennast püsti. "Sa ei arva, et need riided mulle võibolla õige natuke väiksed on?" küsis George, vaadates mingeid pükse. Mitmemahlamögin oli oma mõju kaotanud ning nüüd oli George oma välimusega. Ta oli suurem. Demetri oli ju väiksem? Lühem igatahes. Võtnud riided kellegi teise kapist, kasvõi. "Kas sa tõesti ei tulnud selle peale?" noh, mida blondiinist ikka rohkem tahta.
Tagasi üles Go down
Kimberly Torres
Vilistlane
Vilistlane
Kimberly Torres


Postituste arv : 250
Join date : 27/09/2011

Operatsioon Päästa Surmasööja Empty
PostitaminePealkiri: Re: Operatsioon Päästa Surmasööja   Operatsioon Päästa Surmasööja EmptyLaup Jan 28 2012, 20:33

"Sa oled ikka täitsa loll," arvas Kimberly. "Demetri on tublisti kasvanud, ma usun, et te olete päris ühte mõõtu," teatas tüdruk.
Tagasi üles Go down
Wil
Vilistlane
Vilistlane
Wil


Postituste arv : 747
Join date : 04/12/2011

Operatsioon Päästa Surmasööja Empty
PostitaminePealkiri: Re: Operatsioon Päästa Surmasööja   Operatsioon Päästa Surmasööja EmptyLaup Jan 28 2012, 20:39

George kehitas õlgu ning tõmbas endal pluusi seljast. Kas tüdruk ei kavatsegi midagi tema ratastooli kohta märkida? "Parem kutsu Demetri siia. Äkki on temal ajud? Erinevalt sinust äkki suudab mu siit välja aidata?" pakkus George mõrult.
Tagasi üles Go down
Kimberly Torres
Vilistlane
Vilistlane
Kimberly Torres


Postituste arv : 250
Join date : 27/09/2011

Operatsioon Päästa Surmasööja Empty
PostitaminePealkiri: Re: Operatsioon Päästa Surmasööja   Operatsioon Päästa Surmasööja EmptyLaup Jan 28 2012, 20:41

"Mul on ajud!" teatas Kim vihaselt. "Ma ei tea, kuskohas see Demetri on, küll ta tuleb, kui tal ajud on."
Tagasi üles Go down
Megan Gomez
Vilistlane
Vilistlane
Megan Gomez


Postituste arv : 6877
Join date : 17/05/2011

Operatsioon Päästa Surmasööja Empty
PostitaminePealkiri: Re: Operatsioon Päästa Surmasööja   Operatsioon Päästa Surmasööja EmptyLaup Jan 28 2012, 20:42

Mingil hetkel jõudis torni ka Amber. "Siia tuleb kogu kool, kui te sama valjult rääkimist jätkate," sisistas ta vihaselt, kui oli Kim'i ja George'i juurde jõudnud. "Vaiksemalt ei suuda olla? Isegi Filch sai aru, et miskit on käimas," lisas ta kurjalt ning ohkas.
Tagasi üles Go down
Kimberly Torres
Vilistlane
Vilistlane
Kimberly Torres


Postituste arv : 250
Join date : 27/09/2011

Operatsioon Päästa Surmasööja Empty
PostitaminePealkiri: Re: Operatsioon Päästa Surmasööja   Operatsioon Päästa Surmasööja EmptyLaup Jan 28 2012, 20:43

"Filch saab ainult aru, et midagi on käimas, aga ta ei saa aru, mis on käimas!" ütles Kimberly targalt. "George istub siin kongis, aita ta välja."
Tagasi üles Go down
Wil
Vilistlane
Vilistlane
Wil


Postituste arv : 747
Join date : 04/12/2011

Operatsioon Päästa Surmasööja Empty
PostitaminePealkiri: Re: Operatsioon Päästa Surmasööja   Operatsioon Päästa Surmasööja EmptyLaup Jan 28 2012, 20:45

"Kõrvalda see Filch siis ära, sa teeks sellega kõigile teene. Suure teene," nähvas George Amber'ile, kes kohale oli ilmunud. "Mul on vaja siit välja saada," lausus ta võimalikult maha rahunedes. Enesevalitsus oli veel hea.
Tagasi üles Go down
Megan Gomez
Vilistlane
Vilistlane
Megan Gomez


Postituste arv : 6877
Join date : 17/05/2011

Operatsioon Päästa Surmasööja Empty
PostitaminePealkiri: Re: Operatsioon Päästa Surmasööja   Operatsioon Päästa Surmasööja EmptyLaup Jan 28 2012, 20:45

"Nagu ma aru ei saaks," sisistas Amber vihaselt. "Ma ei tea ju, mis kaitseloitsud siin on," lisas ta Kim'ile. Mingid loitsud pidid ju olema, eks. "Kurat, mida ma ütlen talle? Jälle mingit Peeves'e jura?"
Tagasi üles Go down
Wil
Vilistlane
Vilistlane
Wil


Postituste arv : 747
Join date : 04/12/2011

Operatsioon Päästa Surmasööja Empty
PostitaminePealkiri: Re: Operatsioon Päästa Surmasööja   Operatsioon Päästa Surmasööja EmptyLaup Jan 28 2012, 20:48

"Tulge teiselt poolt siis," pakkus George mingi pöörase idee välja. Tornis olid mingid aknad olemas. Jah, poisile oli jäetud võimalus tornist alla hüpata. Kui ta ainult saaks akna ära lõhkuda. Aga ta oli niigi väsinud ja nõrk.
Tagasi üles Go down
Kimberly Torres
Vilistlane
Vilistlane
Kimberly Torres


Postituste arv : 250
Join date : 27/09/2011

Operatsioon Päästa Surmasööja Empty
PostitaminePealkiri: Re: Operatsioon Päästa Surmasööja   Operatsioon Päästa Surmasööja EmptyLaup Jan 28 2012, 20:49

"Me ei oska lennata, meil on võtit vaja! Kui me seda kindlasti ei saa, siis vaatame alles, kuidas me loitsudest mööda pääseme. George, kelle käes võti on? Filch'ile seda küll ei anta, eks?" lausus Kimberly.
Tagasi üles Go down
Wil
Vilistlane
Vilistlane
Wil


Postituste arv : 747
Join date : 04/12/2011

Operatsioon Päästa Surmasööja Empty
PostitaminePealkiri: Re: Operatsioon Päästa Surmasööja   Operatsioon Päästa Surmasööja EmptyLaup Jan 28 2012, 20:52

"Ilmselt McGonagall'i käes. Kuskile ära peidetud. Ta ei jätaks seda ilma järelvalveta," lausus George. Ta oli selles vägagi kindel.
Tagasi üles Go down
Kimberly Torres
Vilistlane
Vilistlane
Kimberly Torres


Postituste arv : 250
Join date : 27/09/2011

Operatsioon Päästa Surmasööja Empty
PostitaminePealkiri: Re: Operatsioon Päästa Surmasööja   Operatsioon Päästa Surmasööja EmptyLaup Jan 28 2012, 20:53

"Muidugi tema..," pomises Kim. "Temaga on raske, eks? Amber mõtleb, mida me teeme. Mina puhkan."
Tagasi üles Go down
Megan Gomez
Vilistlane
Vilistlane
Megan Gomez


Postituste arv : 6877
Join date : 17/05/2011

Operatsioon Päästa Surmasööja Empty
PostitaminePealkiri: Re: Operatsioon Päästa Surmasööja   Operatsioon Päästa Surmasööja EmptyLaup Jan 28 2012, 20:56

"Miks mina?" virises Amber. "Mõtleme koos." Neiu mõtles veidi ning kehitas õlgu. "Ma ei tea.. paneme ming õpetaja imperiuse needuse alla ja laseme sellel võtme ära tuua?" pakkus ta. Vähemalt mingi idee.
Tagasi üles Go down
Wil
Vilistlane
Vilistlane
Wil


Postituste arv : 747
Join date : 04/12/2011

Operatsioon Päästa Surmasööja Empty
PostitaminePealkiri: Re: Operatsioon Päästa Surmasööja   Operatsioon Päästa Surmasööja EmptyLaup Jan 28 2012, 20:57

"Mitte ükski õpetaja poleks nii loll, mingit vastupanu suudavad nad ikkagi osutada," lausus George, kuigi tema ilme selgines pisut. Mingisugune idee oli täitsa olemas. Aga see võtaks liiga kaua aega, ei sobi. Poiss kõndis ukse juurde ning võttis trellidest kinni, vaadates tüdrukutele otsa.
Tagasi üles Go down
Kimberly Torres
Vilistlane
Vilistlane
Kimberly Torres


Postituste arv : 250
Join date : 27/09/2011

Operatsioon Päästa Surmasööja Empty
PostitaminePealkiri: Re: Operatsioon Päästa Surmasööja   Operatsioon Päästa Surmasööja EmptyLaup Jan 28 2012, 20:59

"See oli nali, Amber," irvitas Kim. "Mis sa vahid meid, George? Igatahes, ma olen mõelnud ka mitmemahlamögina peale. Muutuks mõneks õpetajaks. Aga selle mõju kestab ainult tund aega, võib-olla on see liiga vähe. Ja ilmselt ei oskaks me korralikult õpetajaid mängida ka."
Tagasi üles Go down
Megan Gomez
Vilistlane
Vilistlane
Megan Gomez


Postituste arv : 6877
Join date : 17/05/2011

Operatsioon Päästa Surmasööja Empty
PostitaminePealkiri: Re: Operatsioon Päästa Surmasööja   Operatsioon Päästa Surmasööja EmptyLaup Jan 28 2012, 21:00

"Ah, ole vait, Torres," turtsus Amber pahaselt. "Pakkuge siis ise midagi välja."
Tagasi üles Go down
Wil
Vilistlane
Vilistlane
Wil


Postituste arv : 747
Join date : 04/12/2011

Operatsioon Päästa Surmasööja Empty
PostitaminePealkiri: Re: Operatsioon Päästa Surmasööja   Operatsioon Päästa Surmasööja EmptyLaup Jan 28 2012, 21:08

"Muidugi ei oskaks te korralikult õpetajaid mängida," lausus George ning sülitas maha. Mingit head ideed võiks nüüd tulla, eks. Tema oli ikkagi see, kes kannatas. "McGonagall'il on see ordu," alustas poiss siiski oma plaaniga ning vaatas küsivalt tüdrukute poole. Kui nad sellest midagi rohkemat teavad, siis rääkigu.
Tagasi üles Go down
Megan Gomez
Vilistlane
Vilistlane
Megan Gomez


Postituste arv : 6877
Join date : 17/05/2011

Operatsioon Päästa Surmasööja Empty
PostitaminePealkiri: Re: Operatsioon Päästa Surmasööja   Operatsioon Päästa Surmasööja EmptyLaup Jan 28 2012, 21:09

"Mis selle orduga on?" küsis Claire ning vaatas George' kahtlustava näoga. "Mis sa loodad, et nad meid aitavad?" Hah.
Tagasi üles Go down
Wil
Vilistlane
Vilistlane
Wil


Postituste arv : 747
Join date : 04/12/2011

Operatsioon Päästa Surmasööja Empty
PostitaminePealkiri: Re: Operatsioon Päästa Surmasööja   Operatsioon Päästa Surmasööja EmptyLaup Jan 28 2012, 21:14

Õigus, Amber oli ka blondiin. Ja see, et blondiinid just kõige arukamad polnud, pidas praegu täielikult paika. Alexa't oli ka olnud nii lihtne ära kasutada ju. "Jah, muidugi me lähme ja räägime neile oma plaanist, nad kindlasti aitavad meid," lausus poiss sarkastiliselt, Amber'it oma pilguga puurides. "Kui rumal sa oled?" küsis Henry tõsiselt. "Ma räägin, et McGonagall on sinna värbanud igasuguseid, suvalisi," lausus poiss kaalutlevalt. "Enamus neist pole kunagi kellegagi isegi kahevõitlust pidanud," lisas Henry. Las Amber ja Kim teevad nüüd omad järeldused. "Neid oleks liigagi lihtne oma tahtmist tegema panna," arvas noormees. Vastuväiteid.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Operatsioon Päästa Surmasööja Empty
PostitaminePealkiri: Re: Operatsioon Päästa Surmasööja   Operatsioon Päästa Surmasööja Empty

Tagasi üles Go down
 
Operatsioon Päästa Surmasööja
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2Mine lehele : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: | RPG :: RPG: Teine kooliaasta / Enne lahingut-
Hüppa: