Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
raamatukogu - Page 3 EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
raamatukogu - Page 3 EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
raamatukogu - Page 3 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
raamatukogu - Page 3 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
raamatukogu - Page 3 EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
raamatukogu - Page 3 EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
raamatukogu - Page 3 EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
raamatukogu - Page 3 EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
raamatukogu - Page 3 EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 4 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 4 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 raamatukogu

Go down 
5 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorTeade
Külaline
Külaline




raamatukogu - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: raamatukogu   raamatukogu - Page 3 EmptyTeis Mai 24 2011, 21:31

"Oh sa," pomises Syd raamatukogu hiiglaslikke riiuleid nähes. Tüdruk hakkas riiulite vahel ringi käima, aeg ajalt võttis ta mõne raamatu kätte ja tuulas läbi. Lõpuks leidis ta ühe mis talle huvi pakkus. Ta istus laua äärde ja hakkas seda süvenenult uurima.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




raamatukogu - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: raamatukogu   raamatukogu - Page 3 EmptyTeis Mai 24 2011, 21:35

Kui Elliot jõudis raamatukokku avanes talle vaatepilt paljudest raamatutest, ta suundus raamatumerre otsima raamatut mis räägiks mustast maagiast. Lõpuks peale pikka otsingut leidis ta tolle sama raamatu mida oli ennist lugenud teise osa. ''Nii juba läheb,'' sosistas tüdruk muigega. Ta otsis endale istekoha ja asus lugema.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




raamatukogu - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: raamatukogu   raamatukogu - Page 3 EmptyNelj Mai 26 2011, 20:35

Sydney vaatas korraks Elliot'i poole. Syd oli esimesel kohtumisel Elliot'ga otsustanud, et see tüdruk talle ei meeldi. Niisiis luges ta oma raamatust pooleli oleva peatüki läbi ja pani siis raamatu kinni. Ta laenutas selle raamatu välja ja lahkus siis raamatukogust.
Tagasi üles Go down
Alicia Renata Clounder
4. klassi õpilane
4. klassi õpilane
Alicia Renata Clounder


Postituste arv : 1168
Join date : 23/05/2011
Age : 24
Asukoht : Tallinn

raamatukogu - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: raamatukogu   raamatukogu - Page 3 EmptyReede Mai 27 2011, 20:37

Renata saabus raamatukokku,et lugeda mõnda head raamatut maagilistest olenditest,lendluudpallist või mustadest jõudutest. Ta leidis üsna kiiresti paksu raamatu mustadest jõududest ja asus lugema.
Tagasi üles Go down
Kira Donovan
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kira Donovan


Postituste arv : 1719
Join date : 12/04/2011
Age : 27

raamatukogu - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: raamatukogu   raamatukogu - Page 3 EmptyReede Mai 27 2011, 21:22

Rebecca jalutas riiulite vahel. Talle meeldis ju lugeda ning taaskord olid tema jalad toonud ta raamatukokku. Ta jäi seisma ühe ilukirjandust täis riiuli ette ning võttis sealt siis ühe paksu, kuldsete kaantega raamatu. Ta asetas raske raamatu kõige lähemal oleva laua peale. Tema üllatuseks oli keegi juba enne seal. "Hei, ma loodan, et võin siia istuda," lausus Becca sõbralikul toonil ühele tüdrukule ning istus teisele poole lauda, raamatut avades.
Tagasi üles Go down
Alicia Renata Clounder
4. klassi õpilane
4. klassi õpilane
Alicia Renata Clounder


Postituste arv : 1168
Join date : 23/05/2011
Age : 24
Asukoht : Tallinn

raamatukogu - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: raamatukogu   raamatukogu - Page 3 EmptyReede Mai 27 2011, 21:57

Hei. Jah,ikka.
Tagasi üles Go down
Kira Donovan
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kira Donovan


Postituste arv : 1719
Join date : 12/04/2011
Age : 27

raamatukogu - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: raamatukogu   raamatukogu - Page 3 EmptyReede Mai 27 2011, 21:59

Rebecca oli aga juba vastuseta istet võtnud ning oma raamatut kergelt sirvinud. "Mina olen Rebecca, lühidalt Becky, Beck, Becca, kuidas iganes," lausus Rebecca.
Tagasi üles Go down
Alicia Renata Clounder
4. klassi õpilane
4. klassi õpilane
Alicia Renata Clounder


Postituste arv : 1168
Join date : 23/05/2011
Age : 24
Asukoht : Tallinn

raamatukogu - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: raamatukogu   raamatukogu - Page 3 EmptyReede Mai 27 2011, 22:07

Aliciale tundus tüdruk sõbralik ning ta vastas talle. "Rõõm tutvuda. Mina olen Alicia Renata, sõpradele Al või Alice. Sa oled Gryffindoris eks?"
Tagasi üles Go down
Kira Donovan
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kira Donovan


Postituste arv : 1719
Join date : 12/04/2011
Age : 27

raamatukogu - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: raamatukogu   raamatukogu - Page 3 EmptyReede Mai 27 2011, 22:10

"Jah," vastas Becca. "Ja sina...Ravenclaw, on mul õigus?" küsis tüdruk, kuna tal võis vabalt ka eksida.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




raamatukogu - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: raamatukogu   raamatukogu - Page 3 EmptyReede Mai 27 2011, 22:15

Sydney läks ja tagastas raamatukokku ühe raamatu. Siis märkas ta eemal kahte tüdrukut. Syd suundus kohe nende juurde ja istus laua äärde. "Tere," lausus ta, ootusrikkalt säravate silmadega võõrastele otsa vaadates.
Tagasi üles Go down
Kira Donovan
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kira Donovan


Postituste arv : 1719
Join date : 12/04/2011
Age : 27

raamatukogu - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: raamatukogu   raamatukogu - Page 3 EmptyReede Mai 27 2011, 22:16

"Hei," lausus Becca, kui raamatult pilgu tõstis ning võõrast tüdrukut nägi. "Rebecca olen," lausus ta taas end tutvustades, kuna polnud toda tüdrukut ennem kohanud.
Tagasi üles Go down
Alicia Renata Clounder
4. klassi õpilane
4. klassi õpilane
Alicia Renata Clounder


Postituste arv : 1168
Join date : 23/05/2011
Age : 24
Asukoht : Tallinn

raamatukogu - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: raamatukogu   raamatukogu - Page 3 EmptyReede Mai 27 2011, 22:20

"Jah, Ravenclaw," vastas Alicia. Äkki märkas Renata enda kõrval seisvat tüdrukut ning vastas talle. "Tere,olen Alicia Renata. Aga sina?"
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




raamatukogu - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: raamatukogu   raamatukogu - Page 3 EmptyReede Mai 27 2011, 22:22

"Sydney," lausus Syd naeratades. Tüdruk oli uute tutvuste üle õnnelik, kuid ta kartis et kui tüdrukud saavad teada kus majas ta on, ei meeldi ta neile enam.
Tagasi üles Go down
Kira Donovan
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kira Donovan


Postituste arv : 1719
Join date : 12/04/2011
Age : 27

raamatukogu - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: raamatukogu   raamatukogu - Page 3 EmptyReede Mai 27 2011, 22:23

"Mis klassides te käite?" küsis Becca mõlema tüdruku käest.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




raamatukogu - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: raamatukogu   raamatukogu - Page 3 EmptyReede Mai 27 2011, 22:24

"Mina olen viiendas," teatas Sydney sõbralikult.
Tagasi üles Go down
Kira Donovan
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kira Donovan


Postituste arv : 1719
Join date : 12/04/2011
Age : 27

raamatukogu - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: raamatukogu   raamatukogu - Page 3 EmptyReede Mai 27 2011, 22:25

"Mina ka," vastas Becca naeratades.
Tagasi üles Go down
Alicia Renata Clounder
4. klassi õpilane
4. klassi õpilane
Alicia Renata Clounder


Postituste arv : 1168
Join date : 23/05/2011
Age : 24
Asukoht : Tallinn

raamatukogu - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: raamatukogu   raamatukogu - Page 3 EmptyReede Mai 27 2011, 22:35

"Mina olen veel esimeses Smile " Renata lootis,et ta teiste jaoks liiga noor ei tundu.

Alicia laenutas raamatu ja lahkus.


Viimati muutis seda Alicia Renata Clounder (Püh Mai 29 2011, 12:11). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




raamatukogu - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: raamatukogu   raamatukogu - Page 3 EmptyPüh Mai 29 2011, 08:25

"Rebecca, mis majas sina oled?" küsis Sydney ettevaatlikult.
Tagasi üles Go down
Kira Donovan
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kira Donovan


Postituste arv : 1719
Join date : 12/04/2011
Age : 27

raamatukogu - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: raamatukogu   raamatukogu - Page 3 EmptyPüh Mai 29 2011, 12:52

"Gryffindor'is," vastas Rebecca, jälgides Sydney reaktsiooni selle peale. Ta teadis, et mõned majad ei saa omavahel läbi. Kuid Sydney paistis olevat üsna sõbralik tüdruk. "Ja sa ise?" küsis Becca vastu. Gryffindor'is tüdruk polnud, see oli selge.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




raamatukogu - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: raamatukogu   raamatukogu - Page 3 EmptyPüh Mai 29 2011, 13:05

"Slytherin," lausus Syd vaikselt. Rebecca tundus talle sõbralik ja tore tüdruk, ta ei tahtnud seda kõike sassi ajada.
Tagasi üles Go down
Kira Donovan
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kira Donovan


Postituste arv : 1719
Join date : 12/04/2011
Age : 27

raamatukogu - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: raamatukogu   raamatukogu - Page 3 EmptyPüh Mai 29 2011, 13:07

"Ja sul ei ole mingit vaenu Gryffindorlaste suhtes?" küsis ta uudishimulikult.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




raamatukogu - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: raamatukogu   raamatukogu - Page 3 EmptyPüh Mai 29 2011, 13:11

"Majadel pole minu jaoks mingit vahet," ütles Syd. "Kui ma kedagi vihkama hakkan, siis on põhjus muus."
Tagasi üles Go down
Kira Donovan
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kira Donovan


Postituste arv : 1719
Join date : 12/04/2011
Age : 27

raamatukogu - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: raamatukogu   raamatukogu - Page 3 EmptyPüh Mai 29 2011, 13:14

"Tore siis," lausus Becca kergelt naeratades. "Sel juhul ma arvan, et ma pole veel andnud põhjust end vihata," märkis ta ära. Järelikult võisid nad hästi läbi saada küll.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




raamatukogu - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: raamatukogu   raamatukogu - Page 3 EmptyPüh Mai 29 2011, 13:27

Syd naeratas. "Hästi," lausus ta.
Tagasi üles Go down
Kira Donovan
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kira Donovan


Postituste arv : 1719
Join date : 12/04/2011
Age : 27

raamatukogu - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: raamatukogu   raamatukogu - Page 3 EmptyPüh Mai 29 2011, 17:17

"Tegelikult ma arvasin, et Slytherinlastel on nagu mingi reegel, et vihatakse Gryffindorlasi," lausus Becca veidi ettevaatlikult, et mitte Sydney't pahandada. "Kuigi ma ei saa aru, miks see nii on," lisas tüdruk.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





raamatukogu - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: raamatukogu   raamatukogu - Page 3 Empty

Tagasi üles Go down
 
raamatukogu
Tagasi üles 
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 4Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Raamatukogu
» raamatukogu

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: | RPG :: RPG: Esimene kooliaasta-
Hüppa: