Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.

HomeHome  CalendarCalendar  KKKKKK  OtsiOtsi  Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri  KasutajagrupidKasutajagrupid  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat

Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Reede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Püh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Laup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Laup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Laup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Püh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Püh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Püh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Laup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

Share | 

Kõike kõikidele kõigist/pealkiri muutmisel

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Go down 
Mine lehele : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14, 15  Next
AutorTeade
Holly Evans
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane

Postituste arv : 1880

PostitaminePealkiri: Re: Kõike kõikidele kõigist/pealkiri muutmisel   Laup Apr 07 2012, 19:31

Mul on 76 sentimeetrit alumised juuksed, ülemised peaksid natuke lühemad olema ja kogupikkus peaks jällegi pikem olema.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Chanelle R. Lefèvre
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane

Postituste arv : 6141

PostitaminePealkiri: Re: Kõike kõikidele kõigist/pealkiri muutmisel   Laup Apr 07 2012, 19:35

Mõõdulindiga. Very Happy joonlauaga tuleb ebatäpne, see ei paindu. Very Happy
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane

Postituste arv : 13807

PostitaminePealkiri: Re: Kõike kõikidele kõigist/pealkiri muutmisel   Laup Apr 07 2012, 19:38

Paindub küll. *väänab oma kahtlast joonlauda kahe korra*
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili http://kummik.forum.co.ee/
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane

PostitaminePealkiri: Re: Kõike kõikidele kõigist/pealkiri muutmisel   Laup Apr 07 2012, 19:38

Oks, Berta, su juuksed on siiski pikemad, vb on mul siis veidi pikemad, kui mu juuksed sirged on aga praegu sain ma selle joonlauaga mis mul on veidi üle 40 cm, vist, kui ma õieti mõõtsin.
Tagasi üles Go down
Chanelle R. Lefèvre
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane

Postituste arv : 6141

PostitaminePealkiri: Re: Kõike kõikidele kõigist/pealkiri muutmisel   Laup Apr 07 2012, 19:40

Ahjaa, sellised on olemas ja. Mul sellist pole. Very Happy tegelt mul pole mõõdulinti ka käepärast. Very Happy
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane

PostitaminePealkiri: Re: Kõike kõikidele kõigist/pealkiri muutmisel   Laup Apr 07 2012, 19:56

Vaene laps Very Happy
Tagasi üles Go down
Holly Evans
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane

PostitaminePealkiri: Re: Kõike kõikidele kõigist/pealkiri muutmisel   Laup Apr 07 2012, 20:32

Mul on ka see joonlaud, aga sellega ma oma juukseid ei mõõtnud. Very Happy
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane

PostitaminePealkiri: Re: Kõike kõikidele kõigist/pealkiri muutmisel   Laup Apr 07 2012, 20:39

Millega siis? Mõõdulindiga?
Tagasi üles Go down
Holly Evans
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane

PostitaminePealkiri: Re: Kõike kõikidele kõigist/pealkiri muutmisel   Laup Apr 07 2012, 20:41

Jap, selle pehmega, mis paindub. Very Happy
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane

PostitaminePealkiri: Re: Kõike kõikidele kõigist/pealkiri muutmisel   Laup Apr 07 2012, 20:44

Oks.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline

PostitaminePealkiri: Re: Kõike kõikidele kõigist/pealkiri muutmisel   Püh Apr 22 2012, 13:18

Igav oli:

Minu nimi on Fiona. Kutsuge mind siis Seohyun (loe edasipoole, miks), Ioona, Yoona või kuidas tahate. Ma elan väikses Tõrva linnas, Valgamaal. Koolis käin Tõrva Gümnaasiumis. B klass rokib. Mul on tumeblondid juuksed ja sinihallid silmad. Mul on sama sugune nina nagu Seohyun'il. Minu muusikastiil on siis ainult k-pop. Lemmikud on mul 2NE1, BIGBANG, Girls' Generation, miss A, f(x). Mu jalanumber on 39/40. Need on hobesejalad, ma tean. Õppisin ise üksi ujuma. Ma olen häbelik, ja alati kedagi, keda ma ammu pole näinud hakkan ma selle peale edvistama. Mu lemmikvärv(id) on valge, pruun, beež ja ka heleroosa. Mul on keskmiselt pikad juuksed. Minu ainsad lemmikkonsoolid on Wii, Xbox360. Mul on endal Wii ja PSP (Playstastion Portable). Mul Wii mänge on ainult neli. 2 spordimängu ja üks Just Dance osa (Just Dance 1). Ma saan f(x) Hot Summer'i plaadi. YEEY. Ma olen siis Blackjack, VIP ja EXOtics.
Tagasi üles Go down
Alannah Newton
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane

Postituste arv : 34

PostitaminePealkiri: Re: Kõike kõikidele kõigist/pealkiri muutmisel   Püh Apr 29 2012, 19:29

Nimeks on mul Maret. Hüüdnimedeks Marru või Mammu, muudele ei reageeri. Olen hetkel 13 aastane ning saan 16. juulil 14. Õpin Gustav Adolfi Gümnaasiumis 7. klassis. Käisin kuuendas klassis GAG'is katsetel ning saingi sinna kooli sisse. Enne GAG'i õppisin Jüri Gümnaasiumis. Mul on tuhmblondid lokkis juuksed, pikkuselt olen 1.71. Vabal ajal käin tantsimas ning kergejõustikus. Kunagi õppisin muusikakoolis viiulit, aga see muutus jube tüütuks, seega lõpetasin ära. Minu lemmiknäitleja on Johnny Depp. Lemmikvärvideks on beež, sinine ja roheline. Ma ei ole One Direction'i fänn ning mulle ei meeldi ka Korea muusika. That's all I guess.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Külaline
Külaline

PostitaminePealkiri: Re: Kõike kõikidele kõigist/pealkiri muutmisel   Püh Apr 29 2012, 20:08

Ok, minust natuke.
Esiteks, ma ei ütle oma nime, kuna siis on huvitavam, nii et kutsuge mind ikka Lizzie´ks Very Happy

Ma olen 13 aastane, mu sünnipäev on detsembris ja ma olen ambur ja bloody uhke selle üle Smile ma käin Haapsalu Gümnaasiumis 6. a klassis koos hunniku idiootide ja mõne normaalse inimesega. Ma olen kõige vanem tüdruk ja see ei meeldi mulle. Mul on loomulikult pruunid, aga hetkel peaaegu mustaks värvitud lokkis, tumepruunid juuksed. Hazel värvi silmad, veits erinevat värvi. Ma olen 161 cm aka. Umbes 5´3 jalga pikk ja paistan selliseks jäävatki. Mu jalanumber on 37-38. Ma kirjutan laule, käin kooris ja mu siht on saada lauljaks. Veel kirjutan ma ma luuletusi ja jutte ja muud sellist stuffi. Ma olen õppinud 4 aastat viiulit, aga jätsin selle nõmedate õpetajate pärast pooleli. Mul on üsna pikad ripsmed, ükskord mõõtsin, 1.6 cm, jaapanlase näokuju ja paksud huuled. Mu nina on üsna lai ja veidi ülespidi, aga õnneks ei ole seda väga märgata.
*Mu lemmiknäitlejad on Johnny Depp, Nikki Reed, Keira Knightley ja Kate Winslet.
*Ma armastan One Directionit ja olen Directioner. Minu celebrity crush on Zayn Malik.
*Ma kannan alati beeži või roosat küünelakki
*Mu lemmikvärv on sinine.
*Ma ei oska ujuda.
*Ma ei oska tantsida, sest kõik näeb nkn välja nagu samba. Robotit oleks mul võimatu teha nt.
*Ma kannan alati ühte iiri mustriga sõrmust.
*Ma armastan Suurbritanniat ja tahan esimesel võimalusel Inglismaale elama minna.
*Mulle meeldivad kassid, eriti valged.
*Mul on valge kass, ta nimi on Luca. Ta on mul ka rollimängus.
*Mul on madal enesehinnang, aga mu sõbrad on seda hakanud vaikselt kergitama.
*Ma olin nohik, erak ja üldse imelik laps algklassides.
*Kaksiku tähtkujust inimesed käivad mulle hullult närvidele.
*Mu lemmiktund on inglise keel.
*Ma räägin väga tihti tahtmatult inglise keeles. 70% ajast ma ka mõtlen inglise keeles.
*Mulle meeldib keskaeg.
*Mu lemmiktoit on liha.
*Ma olen agnostik.
*Ma usun vaimudesse.
*Mu klemmikraamat on "Harry Potter".
*Mu lemmikfilm on "P.S. Ma armastan sind."
*Mulle meeldivad armastusfilmid.
*Ma paistan algul väga tagasihoidlik, aga kambas naeravad kõik alati enda kõhud kõveraks, kui minuga räägivad, kuna mul on..ütleme, et omapärane huumorimeel.
*Mulle ei meeldi ropendavad ega vulgaarsed inimesed.
*Mul on hullult palju loomi.
*Ma kannan prille kahjuks, varsti hakkan läätsi kandma.
*Minu lemmiktegelane "Twilight´ist" on Rosalie
*Mulle ei meeldi, kui ma küsin midagi v lihtsalt proovin inimesega jutule saada, aga ta ei märkagi mind.
*Ma olen üpris laisk.
*Mulle ei meeldi kehaline kasvatus.
*Ma näen alati piltide peal välja nagu emo. Vb kui satun ükskord mõnele pildile kus ma EI NÄE välja agu emo, siis ma panen selle siia.
*Muide, kunagi ma peaaegu et olingi emo.

That´s all from me, thanks for reading Smile
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline

PostitaminePealkiri: Re: Kõike kõikidele kõigist/pealkiri muutmisel   Püh Apr 29 2012, 20:15

Nimeks on mul siis Kristine aga peamiselt kutsutakse Krissuks ja vahest ka Kissu(Seda ütlevad mõned klassikaaslased, kuna mu klassis on juba üks tüdruk, kes on Krissu ja samas kodus ütleb mu väike õde ka kuna ta ei oska veel r-i.) Vanuseks on mul 18. Käin Tõrva Gümnaasiumis 11. B klassis. Sünnipäev on 23. novembe.. Mu lemmik värvideks on lilla ja must. Ma olen muidu 171 cm pikk, jalanumbriks on 40-41. Ma kuulan kõike aga peamiselt siiski viimasel ajal k-pop'i. Ma hakkasin seda kuulama oma enda soovil, mulle ei määrinud seda kunagi keegi pähe. Peamiselt kuulan siis SNSD, 2NE1, Big Bang, T-ara, f(x). Samas võin ma kuulata ka vahest Avril Lavinge't, Demi Lovatot(Mõnda üksikut lugu vaid) ja muud eriti ei olegi.

Viimati muutis seda Aqua Maria Smith (Püh Apr 29 2012, 20:37). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Megan Gomez
Vilistlane
Vilistlane

Postituste arv : 6877

PostitaminePealkiri: Re: Kõike kõikidele kõigist/pealkiri muutmisel   Püh Apr 29 2012, 20:16

Ma nõuan su fb-d, Elizabeth. Very Happy Ja mul on pikemad ripsmed, praegu mõõtsin. 1.9 Very Happy.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Külaline
Külaline

PostitaminePealkiri: Re: Kõike kõikidele kõigist/pealkiri muutmisel   Püh Apr 29 2012, 20:28

Oota ma mõõdan uuesti ja vb fb isegi saadki, aga anna ennem:D
*läheb mõõtma*
*Tuleb tagasi*
Jah ikka 1,6 Razz

Viimati muutis seda Elizabeth London (Püh Apr 29 2012, 20:32). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Megan Gomez
Vilistlane
Vilistlane

Postituste arv : 6877

PostitaminePealkiri: Re: Kõike kõikidele kõigist/pealkiri muutmisel   Püh Apr 29 2012, 20:30

Anna ennem, ma pean minema. PM siis.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Külaline
Külaline

PostitaminePealkiri: Re: Kõike kõikidele kõigist/pealkiri muutmisel   Püh Apr 29 2012, 20:33

Ok, eks ma annan siis though...
Tagasi üles Go down
Sunny Lee
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane

Postituste arv : 35

PostitaminePealkiri: Re: Kõike kõikidele kõigist/pealkiri muutmisel   Esm Apr 30 2012, 20:55

MUL ON KA 16. JUULI SÜNNIPÄEV!
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Sydney Jenner
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane

Postituste arv : 3300

PostitaminePealkiri: Re: Kõike kõikidele kõigist/pealkiri muutmisel   Esm Apr 30 2012, 20:56

Ja mul on 10 päeva teist varem. Very Happy
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Prof. McGonagall
1. klassi õpilane
1. klassi õpilane

Postituste arv : 1705

PostitaminePealkiri: Re: Kõike kõikidele kõigist/pealkiri muutmisel   Esm Apr 30 2012, 21:02

Mul on 5 päeva hiljem. Very Happy
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili http://hogwarts.forum.co.ee
Külaline
Külaline

PostitaminePealkiri: Re: Kõike kõikidele kõigist/pealkiri muutmisel   Teis Mai 01 2012, 12:58

Mul on üldse detsembris...
Tagasi üles Go down
Alicia Renata Clounder
4. klassi õpilane
4. klassi õpilane

Postituste arv : 1168

PostitaminePealkiri: Re: Kõike kõikidele kõigist/pealkiri muutmisel   Teis Mai 01 2012, 13:20

Mul on märtsis. Very Happy
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Külaline
Külaline

PostitaminePealkiri: Re: Kõike kõikidele kõigist/pealkiri muutmisel   Teis Mai 01 2012, 13:43

Mul on üldse novembris. Smile
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane

PostitaminePealkiri: Re: Kõike kõikidele kõigist/pealkiri muutmisel   Teis Mai 01 2012, 14:23

Aqua Maria Smith kirjutas:
Mul on üldse novembris. Smile
Tagasi üles Go down
Sponsored content

PostitaminePealkiri: Re: Kõike kõikidele kõigist/pealkiri muutmisel   

Tagasi üles Go down

Kõike kõikidele kõigist/pealkiri muutmisel
Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Tagasi üles 
Lehekülg 12, lehekülgi kokku 15Mine lehele : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14, 15  Next