Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Kõike kõikidele kõigist/pealkiri muutmisel - Page 10 EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Kõike kõikidele kõigist/pealkiri muutmisel - Page 10 EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Kõike kõikidele kõigist/pealkiri muutmisel - Page 10 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Kõike kõikidele kõigist/pealkiri muutmisel - Page 10 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Kõike kõikidele kõigist/pealkiri muutmisel - Page 10 EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Kõike kõikidele kõigist/pealkiri muutmisel - Page 10 EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Kõike kõikidele kõigist/pealkiri muutmisel - Page 10 EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Kõike kõikidele kõigist/pealkiri muutmisel - Page 10 EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Kõike kõikidele kõigist/pealkiri muutmisel - Page 10 EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 4 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 4 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Kõike kõikidele kõigist/pealkiri muutmisel

Go down 
+35
Sara Rue
Tyler Logan
Liam Payne
Prof. McGonagall
Sunny Lee
Alannah Newton
Demetria Hunter
Aphrodite Ophelika Nox
Edward Lars South
Kwon Minwoo
Katherine Willow
Rosalie Kapelskär
Natalie Johnson
Holly Evans
Chanelle R. Lefèvre
Kira Donovan
Roshon J. Gomez
Demetri Hunter
Ally Brown
Regan Carter
Alicia Renata Clounder
Johanne Friis
Molly A. Ward
Jane Macie Elencia
Lily Collins
Lisell Linkholm
Xavier Z. Demir
Alica Petler
Isis Nigra Nox
Sydney Jenner
Vanessa Rosaly Elencia
Cecelia Jones
Megan Gomez
Athena Z. Demir
Alexa Carter
39 posters
Mine lehele : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 15  Next
AutorTeade
Natalie Johnson
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Natalie Johnson


Postituste arv : 302
Join date : 16/12/2011

Kõike kõikidele kõigist/pealkiri muutmisel - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõike kõikidele kõigist/pealkiri muutmisel   Kõike kõikidele kõigist/pealkiri muutmisel - Page 10 EmptyPüh Jan 15 2012, 17:39

Tagasi üles Go down
Athena Z. Demir
6. klassi õpilane / Prefekt
6. klassi õpilane / Prefekt
Athena Z. Demir


Postituste arv : 3279
Join date : 29/06/2011

Kõike kõikidele kõigist/pealkiri muutmisel - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõike kõikidele kõigist/pealkiri muutmisel   Kõike kõikidele kõigist/pealkiri muutmisel - Page 10 EmptyPüh Jan 15 2012, 19:18

Mul on igav, so don't judge me. Ja see on mingi kolmas jutt minust or wutever..


Hei. Mina olen Mark ja ma elan Sauel, mis on väike linn Tallinna lähedal. Siin on üks kool, kus ma käisin 1.-5. klassini. Ma nimelt vahetasin kooli ja hakkasin käima ühes Tallinna koolis Mustamäel, kus mu isa ka käis kooliaegadel. Kool ise on Tallinna Tehnikagümnaasium (lühendatult TTG). Hetkel seitse ja b. Klass on normaalsem, suht, va kolm inimest keda ma kutsun inimkondoomideks.
Siit foorumist päriselus tunnen kahte inimest Petrat (Cece, Holly. Paralleel klassiõde) ja Tiaréd (Demetri, Annie. Inimene kellega ma saatsin vahepeal sõnumeid tunni ajal ja reaalselt naersime laua all, ta elab ka Saue lähedal).

**
Fakte -
* ma ei kasuta sõna bff
* ma kuulan kpopi ja britte
* kpopist ma armastan miss A, 2ne1, suju ja snsd
* miss A-st Suzy, 2ne1-st Dara ja Minzy, Suju-st Kyuhyun ja Snsd-st Yoona ja Sooyoung
* brittidest armastan Amy Winehouse'i, Coldplay, Hurts ja Cher Lloyd
* mu sünnipäev on 11 märts
* i love unicorns
* mul on olnud kass ja kaks koera. Ühe selle kassi kassipoeg elab minu ema klassiõe (kooliajal ikka) juures Saaremaal
* mac on parem kui pc
* 1# sims 1, 2# sims 3, 3# sims 2
* sims kahes ma teen modelle bodyshopis ja muud ei teegi, kolmes on mul komme teha elu suurt suguvõsa, sims üks on tore ja retro ning sellel on kõige paremad lisapakid
* mõned modellid:
Spoiler:
* minu suurim suguvõsa kolmes, Pulgino suguvõsa:
Spoiler:
* i love mcflurry
**
Spoiler:
**
Mul on ka lahe klass -




**
Stalk me -
feisbuug
tumblr
9gag
Tagasi üles Go down
Sydney Jenner
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Sydney Jenner


Postituste arv : 3300
Join date : 19/10/2011

Kõike kõikidele kõigist/pealkiri muutmisel - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõike kõikidele kõigist/pealkiri muutmisel   Kõike kõikidele kõigist/pealkiri muutmisel - Page 10 EmptyNelj Jan 19 2012, 20:02

Nüüd siis paar pilti minu "lahedast" klassist. Meie jõulupeo nö. afterparty'st tegelikult. Niisiis, meie klass sai jõulupeo teemaks seitsmekümnendate pungi (selle muusikastiili vms, eks). Aga nagu ikka, keerasime me kõik seal tülli ja lõpuks otsustati klass jagada kaheks. Tekkis siis kaks klubi, Virgo klubi (selle nime mõtlesid välja teise klubi liikmed) ja Padjaklubi (selle nime mõtles Virgo klubi). Mina kuulusin Virgo klubisse, sest ma ei soovinud Padjatantsu teha. Ja kui meie esinemised suures saalis olid tehtud, läksime klassi ja seal sai üsna palju nalja. Ja siis tegime mõlema klubi liikmetest grupipildid:

Spoiler:
Virgo klubi

Spoiler:
Padjaklubi

Ja ausalt öeldes ma isegi ei tea, miks ma selle postituse tegin, ilmselt selleks, et pikalt ja laialt kirjeldada, kui võimatu meie klass on ja seda natuke tutvustada.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Kõike kõikidele kõigist/pealkiri muutmisel - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõike kõikidele kõigist/pealkiri muutmisel   Kõike kõikidele kõigist/pealkiri muutmisel - Page 10 EmptyNelj Jan 19 2012, 20:36

Minu klass siis. Ärge mind vahtige, mul tõsine nägu peas. Olgu, see oli päev kui meile tuli keskkooli õpilane õpetajaks ja oli hästi vähe õppida. Olgu, meie klass on imelik klass, kuna sinna kuulub mu sugulane, ukrainlanna, ja sinine silm (kollane nüüd).

Spoiler:


Viimati muutis seda Alex Moretz (Nelj Jan 19 2012, 21:23). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Kõike kõikidele kõigist/pealkiri muutmisel - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõike kõikidele kõigist/pealkiri muutmisel   Kõike kõikidele kõigist/pealkiri muutmisel - Page 10 EmptyNelj Jan 19 2012, 20:37

Sorri topeltposti pärast, aga mul ei näita pilti. Pildi link on: http://tinypic.com/r/nq7fya/5
Tagasi üles Go down
Athena Z. Demir
6. klassi õpilane / Prefekt
6. klassi õpilane / Prefekt
Athena Z. Demir


Postituste arv : 3279
Join date : 29/06/2011

Kõike kõikidele kõigist/pealkiri muutmisel - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõike kõikidele kõigist/pealkiri muutmisel   Kõike kõikidele kõigist/pealkiri muutmisel - Page 10 EmptyNelj Jan 19 2012, 21:14

Fiona, Fiona, see link mida sa sinna img-i alla paned on Direct link of layoutsi all. Kui sa paned selle aadressi mis sa just praegu andsid, siis ei näita jah.
Tagasi üles Go down
Vanessa Rosaly Elencia
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Vanessa Rosaly Elencia


Postituste arv : 2604
Join date : 29/07/2011
Age : 24

Kõike kõikidele kõigist/pealkiri muutmisel - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõike kõikidele kõigist/pealkiri muutmisel   Kõike kõikidele kõigist/pealkiri muutmisel - Page 10 EmptyReede Jan 20 2012, 18:58

Minust siis ka.
Minu nimi on Annabel. Hüüdnimi Bella. Käin Tallinna Reaalkoolis. Elan mustamäel Musika keskuse lähedal. Mul on boyfriend. Mu sünnipäev on 7.märts, 2000. Olen 11 praegu.
Faktid, vms:
*Inimesed ei tunne mind tegelikult, ma ei ole enamus ajast mina ise.
*Mul on head hinded.
* Ma olen spordiinimene.
* Ma käin DA's tantsimas.
* Tantsin jazzi, hip-hopi ja bailatinot.
* Kuulan lihtsalt häid laule tavaliselt, neid mis on parasjagu populaarsed vms. Aga lemmikud on laulud Glee'st. *Lemmiklaulja on Beyonce.
*Mulle meeldivad Selena Gomez ja Demi Lovato.
*Mul on oma blogi.
*Mul on poiss.
*Mul on head mälestused saidi Habia World'iga, tegelikult oli see vanasti Starchat ja selleks see ka jääb.
* Ma kasutan Mängukoobast.
*Ma vahetan pidevalt desktopi pilte.
*Ma armastan simsi.
* Sims 2 lööb pika puuga üle sims 1 ja sims 3'me. 1. Sims 2/ 2. Sims 3/ 3. Sims 1.
*Ma olen veidi palju rahul oma juustega.
*Mu lemmiklõhnaõli on Moschino Funny.
*Ma ei söö eriti midagi.
*Ma ei söö ühtegi juurvilja.
*Ma ei söö suppe, ühe erandiga.
*Kõik pildid võtan ma WHI'st.
*Mu isapoolse suguvõsa naistel on üleloomulikud võimed( st mu vanaema, tädi jne), mis on mingil määral nüüd mulle üle kandunud.
*Kasutan vägagi tihti gimpi.
*Mulle meeldivad sõrmused.
*´Mul varastati eelmine nädal koolikott ära, täie raksuga.
* Pärast seda murti koju minu võtmetega sisse, ma olin üksi kodus.
*Ma söön palju šokolaadi.
* Ma armastan tantsimist.
Spoiler:
Ma tean et siin on igast jama aga mul on lihtsalt väga igav Very Happy.
Tagasi üles Go down
Cecelia Jones
3. klassi õpilane
3. klassi õpilane
Cecelia Jones


Postituste arv : 3281
Join date : 20/07/2011

Kõike kõikidele kõigist/pealkiri muutmisel - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõike kõikidele kõigist/pealkiri muutmisel   Kõike kõikidele kõigist/pealkiri muutmisel - Page 10 EmptyReede Jan 20 2012, 19:50

Põhiline info on kuskil esimesel lehel.

http://its-awkward.blogspot.com
@PetraBrit

Mulle maitsevad porgandid, ma laulan, kui ma käin duši all, ma söön umbes väga palju ja ma magan ka päris palju. Ma olen forever alone, sest keegi ei taha mind ja mina ei taha ka kedagi. Ma olen tegelenud laulmisega umbes 10 aastat ja kitarri õpin kuuendat aastat. Tegelikult ei oska ma kumbagi. Mul on preagu väga head hinded ekoolis, ainult üks neli kekas ja ülejäänud viied. Ma tegin sinna mänguvärki, kus te kõik käite, kasutaja, aga ma ei mäleta enam ei selle konto nime ega parooli. Kõik reaalselt vihkavad mind, sest mu iseloom pole tegelt väga hea. Mul on hea fantaasia, ma tulen tihti igasuguste mõttetute küsimuste peale ja ma ei suuda oma suud kinni hoida, ma räägin koguaeg ja see põhjustab mulle päris palju jamasid, aga ma ei oska midagi ette võtta. Mu ema ja isa ei ela koos. Nad on abielus. Mu lemmikvärvid on punane ja roheline. Mulle meeldivad inglise telefoniputkad ja linnaekskursioonide bussid, sest need on punased. Mul on laua peal üks telefoni putka ka, ma hoian oma raha seal. Tegelikult suudan ma jätta jumala head esmamuljet, ajapikku võib see arvamus kaduda. Ma olen 161 sentimeetrit pikk, kui ma just mingi ime läbi kasvanud pole ja ma usun, et kedagi ei huvita mu kaal. Mul on pikad pruunikad juuksed, ma tahan need lähiajal punaseks värvida. Ma tahan vähemalt veel ühe korra oma elus nii Inglismaal kui Ameerikas käia. Ma hakkan iga kord naerma, kui ma näen nime Harry Direction, sest see on nii kahtlane. Ma armastan twitterit ja arvan, et see on mõttekam kui facebook. Ma kardan, et ma pole kunagi nii pikka postitust teinud. Mul on praegu üks krunn peas ja inimesed kutsuvad mind väikseks Müüks. Mul on üks onutütar ja kaks onupoega, ma saan nende kõigiga suurepäraselt läbi. Mu isal on üks päev enne mind sünnipäev, me oleme mõlemad jäärad ja käime igapäevaselt emale närvidele. Mu ema istub päevad läbi kontoris ja isa sõidab autoga ringi ja on palju väljas, seepärast on mu ema paksem kui mu isa. Mu vanemad arutavad igapäevaselt seda, et kus nende vana(vanavana)vanemad elanud on ja mis nende nimed on, see annab mulle võimaluse enda suguvõsa kohta teadmisi saada, aga kahjuks ma ei kasuta seda võimalust. Ma oskan natuke joonistada aga värvimise skillid on mul haletsusväärsed.

Ma kardan, et kõik eelnev on tõde.
Tagasi üles Go down
Jane Macie Elencia
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Jane Macie Elencia


Postituste arv : 2356
Join date : 29/07/2011
Age : 29

Kõike kõikidele kõigist/pealkiri muutmisel - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõike kõikidele kõigist/pealkiri muutmisel   Kõike kõikidele kõigist/pealkiri muutmisel - Page 10 EmptyReede Jan 20 2012, 21:10

KUSTUTATUD.Kuna mõne meelest oli see ilgelt ebaviisakas.


Viimati muutis seda Jane Macie Elencia (Laup Jan 21 2012, 11:12). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Vanessa Rosaly Elencia
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Vanessa Rosaly Elencia


Postituste arv : 2604
Join date : 29/07/2011
Age : 24

Kõike kõikidele kõigist/pealkiri muutmisel - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõike kõikidele kõigist/pealkiri muutmisel   Kõike kõikidele kõigist/pealkiri muutmisel - Page 10 EmptyReede Jan 20 2012, 21:17

Palun ära copi minu pealt. Kirjuta ise tekst eks.
Tagasi üles Go down
Sydney Jenner
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Sydney Jenner


Postituste arv : 3300
Join date : 19/10/2011

Kõike kõikidele kõigist/pealkiri muutmisel - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõike kõikidele kõigist/pealkiri muutmisel   Kõike kõikidele kõigist/pealkiri muutmisel - Page 10 EmptyReede Jan 20 2012, 21:40

Okei, ma lihtsalt pean endast ka midagi kirjutama..
Mu nimi on Triin, aga eelistan, kui mu nimele u lõppu pannakse. Käin Viljandi Paalalinna Gümnaasiumis, mis järgmisest aastast hakkab kandma nime Viljandi Paalalinna Kool. Mul ei ole boyfriend'i. Mu sündisin 6. juulil aastal 2000, ja olen praegu 11 aastane.

Faktid:
* Ma olen väga otsekohene (nagu te juba ilmselt teate) ja mulle meeldib inimesi kritiseerida. Aga ärge laske ennast sellest häirida, see olen lihtsalt mina.
* Ma saan koolis normaalseid hindeid, olen üks edukaimatest meie klassis, aga mul pole enam kõik viied. St. kunagi oli, aga enam mitte.
* Ma laulan kogu aeg, kui ma üksinda olen. Mulle ei meeldi teiste ees esineda, selleks olen ma liiga häbelik.
* Ma käin meie kooli lastekooris, ning olen lisaks ka muusika süvaklassis. Seega, palju laulmist.
* Ma ei käi üheski trennis vms, sest tavaliselt ei tegele ma ühegi asjaga liiga kaua. Ma olen käinud iluvõimlemises, aga olen poole pealt ära tulnud, sest mul pole piisavalt kannatust et seal edasi käia.
* Kui ma kuulan muusikat (ja seda juhtub tihti) siis ma teen seda ikka korralikult, muusika on peaaegu alati nii valjusti kui saab. Üks põhjustest, miks ma seda teen, on, et mu vanemad lähevad selle peale närvi.
* Hurts on parim artist maailmas, lemmiklaulud on Silver Lining & Devotion.
* Kui keegi küsiks, mis majas ma oleksin, kui ma Sigatüükas käiksin, siis ma vastaksin, et Slythenclaw'is. Slytherin ja Ravenclaw sobivad mulle kõige rohkem.
* Mul ei ole oma poissi, ja ma ei taha ka. Ma leian, et minu vanuses "boyfriend'i" omamine on absurdne.
* Ma arvan, et suurem osa tänapäeva lapsi on hukka läinud (kuigi siia foorumisse on tekkinud kena kamp neid, kes ei ole).
*Ma mängin Sims'i, mille olen muretsenud piraatluse teel. Mul on Sims 3 ja mu lemmikperes esineb naine nimega Sydney Jenner.
* Ma ei salli oma emapoolseid sugulasi, kuid armastan isapoolseid, sest nad on nii lahedad.
* Mul on palju erinevaid töötlusprogramme, näiteks Photofiltre, Gimp ja Photoshop. Ma kasutan neid kõiki igapäevaselt.
* Ma olen tädi ühele kenale poisslapsele.
* Mul ei ole otseselt õdesid ega vendi, ainult üks poolvend ja poolõde, kes suri kui ma olin väike.
Tagasi üles Go down
Cecelia Jones
3. klassi õpilane
3. klassi õpilane
Cecelia Jones


Postituste arv : 3281
Join date : 20/07/2011

Kõike kõikidele kõigist/pealkiri muutmisel - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõike kõikidele kõigist/pealkiri muutmisel   Kõike kõikidele kõigist/pealkiri muutmisel - Page 10 EmptyReede Jan 20 2012, 21:44

Sa läksid aasta varem kooli?
Tagasi üles Go down
Sydney Jenner
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Sydney Jenner


Postituste arv : 3300
Join date : 19/10/2011

Kõike kõikidele kõigist/pealkiri muutmisel - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõike kõikidele kõigist/pealkiri muutmisel   Kõike kõikidele kõigist/pealkiri muutmisel - Page 10 EmptyReede Jan 20 2012, 21:44

Ei läinud.
Tagasi üles Go down
Jane Macie Elencia
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Jane Macie Elencia


Postituste arv : 2356
Join date : 29/07/2011
Age : 29

Kõike kõikidele kõigist/pealkiri muutmisel - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõike kõikidele kõigist/pealkiri muutmisel   Kõike kõikidele kõigist/pealkiri muutmisel - Page 10 EmptyReede Jan 20 2012, 21:48

Vanessa Rosaly Elencia kirjutas:
Palun ära copi minu pealt. Kirjuta ise tekst eks.

Ma copysin ainult alg teksti.No appi!Mis me nüüd teeme?
Tagasi üles Go down
Cecelia Jones
3. klassi õpilane
3. klassi õpilane
Cecelia Jones


Postituste arv : 3281
Join date : 20/07/2011

Kõike kõikidele kõigist/pealkiri muutmisel - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõike kõikidele kõigist/pealkiri muutmisel   Kõike kõikidele kõigist/pealkiri muutmisel - Page 10 EmptyReede Jan 20 2012, 21:49

Siis sa käid viiendas klassis, ma mõtlesin, et kuuendas. Very Happy
Tagasi üles Go down
Vanessa Rosaly Elencia
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Vanessa Rosaly Elencia


Postituste arv : 2604
Join date : 29/07/2011
Age : 24

Kõike kõikidele kõigist/pealkiri muutmisel - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõike kõikidele kõigist/pealkiri muutmisel   Kõike kõikidele kõigist/pealkiri muutmisel - Page 10 EmptyLaup Jan 21 2012, 09:26

Jane Macie Elencia kirjutas:
Vanessa Rosaly Elencia kirjutas:
Palun ära copi minu pealt. Kirjuta ise tekst eks.

Ma copysin ainult alg teksti.No appi!Mis me nüüd teeme?
Algteksti ei ole vaja ka coppida, mõtle ise välja.
Tagasi üles Go down
Natalie Johnson
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Natalie Johnson


Postituste arv : 302
Join date : 16/12/2011

Kõike kõikidele kõigist/pealkiri muutmisel - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõike kõikidele kõigist/pealkiri muutmisel   Kõike kõikidele kõigist/pealkiri muutmisel - Page 10 EmptyLaup Jan 21 2012, 10:08

Ma panen ka siis oma klassist pildi:

Spoiler:
Tagasi üles Go down
Vanessa Rosaly Elencia
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Vanessa Rosaly Elencia


Postituste arv : 2604
Join date : 29/07/2011
Age : 24

Kõike kõikidele kõigist/pealkiri muutmisel - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõike kõikidele kõigist/pealkiri muutmisel   Kõike kõikidele kõigist/pealkiri muutmisel - Page 10 EmptyLaup Jan 21 2012, 10:23

Oi, mis mina leidsin. Esimese koolipäeva klassipilt, kõik olid nii nunnud siin. Very Happy
Spoiler:
Tagasi üles Go down
Jane Macie Elencia
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Jane Macie Elencia


Postituste arv : 2356
Join date : 29/07/2011
Age : 29

Kõike kõikidele kõigist/pealkiri muutmisel - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõike kõikidele kõigist/pealkiri muutmisel   Kõike kõikidele kõigist/pealkiri muutmisel - Page 10 EmptyLaup Jan 21 2012, 11:09

Vanessa Rosaly Elencia kirjutas:
Jane Macie Elencia kirjutas:
Vanessa Rosaly Elencia kirjutas:
Palun ära copi minu pealt. Kirjuta ise tekst eks.

Ma copysin ainult alg teksti.No appi!Mis me nüüd teeme?
Algteksti ei ole vaja ka coppida, mõtle ise välja.

Armas sõber:Pole minu teha, et me nii sarnased oleme , et ma ei pea kõike uuesti kirjutama.Ma ei saa aru mis su point on...Triinu kirjutas k a üsna samadest asjadest ju.Haavab su ego või?

Minu kohta küll eriti armas ei ütleks. Smile
Tagasi üles Go down
Edward Lars South
Vilistlane
Vilistlane
Edward Lars South


Postituste arv : 399
Join date : 30/12/2011

Kõike kõikidele kõigist/pealkiri muutmisel - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõike kõikidele kõigist/pealkiri muutmisel   Kõike kõikidele kõigist/pealkiri muutmisel - Page 10 EmptyLaup Jan 21 2012, 17:19

Vanessa Rosaly Elencia kirjutas:
Oi, mis mina leidsin. Esimese koolipäeva klassipilt, kõik olid nii nunnud siin. Very Happy
Spoiler:

hey,te kõik olete minu kooli aabitsad pihta pannud,ma juba mõtlesingi,et kus minu oma on*näitab rusikat*
Tagasi üles Go down
Cecelia Jones
3. klassi õpilane
3. klassi õpilane
Cecelia Jones


Postituste arv : 3281
Join date : 20/07/2011

Kõike kõikidele kõigist/pealkiri muutmisel - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõike kõikidele kõigist/pealkiri muutmisel   Kõike kõikidele kõigist/pealkiri muutmisel - Page 10 EmptyLaup Jan 21 2012, 18:13

Meil olid üsna sarnased aabitsad, ainult see aabits polnud mitmevärviliselt kirjutatud, ainult punane oli.. Very Happy
Tagasi üles Go down
Sydney Jenner
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Sydney Jenner


Postituste arv : 3300
Join date : 19/10/2011

Kõike kõikidele kõigist/pealkiri muutmisel - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõike kõikidele kõigist/pealkiri muutmisel   Kõike kõikidele kõigist/pealkiri muutmisel - Page 10 EmptyLaup Jan 21 2012, 19:39

*tahab riiuli juurde minna, aga isa magab samas toas*

Meil olid ka sellised, aga ma ei mäleta, kuidas aabits peale kirjutatud oli. Very Happy
Tagasi üles Go down
Vanessa Rosaly Elencia
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Vanessa Rosaly Elencia


Postituste arv : 2604
Join date : 29/07/2011
Age : 24

Kõike kõikidele kõigist/pealkiri muutmisel - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõike kõikidele kõigist/pealkiri muutmisel   Kõike kõikidele kõigist/pealkiri muutmisel - Page 10 EmptyPüh Jan 22 2012, 11:32

Jane Macie Elencia kirjutas:
Vanessa Rosaly Elencia kirjutas:
Jane Macie Elencia kirjutas:
Vanessa Rosaly Elencia kirjutas:
Palun ära copi minu pealt. Kirjuta ise tekst eks.

Ma copysin ainult alg teksti.No appi!Mis me nüüd teeme?
Algteksti ei ole vaja ka coppida, mõtle ise välja.

Armas sõber:Pole minu teha, et me nii sarnased oleme , et ma ei pea kõike uuesti kirjutama.Ma ei saa aru mis su point on...Triinu kirjutas k a üsna samadest asjadest ju.Haavab su ego või?

Minu kohta küll eriti armas ei ütleks. Smile
Hale vabandus, vabandage. Sarnased? Nagu halloo tõesti. Mismõttes sa ei pea uuesti kirjutama? Oled lihtsalt nii laisk, et ei viitsi iseendast teksti kirjutada ja copid teiste pealt. Ise tead. Triinu ei coppind, nagu sina. Ta viitsis ikka ise aju veidi liigutada. Ise tead, copi teiste pealt. Tee mis tahad.
Tagasi üles Go down
Jane Macie Elencia
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Jane Macie Elencia


Postituste arv : 2356
Join date : 29/07/2011
Age : 29

Kõike kõikidele kõigist/pealkiri muutmisel - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõike kõikidele kõigist/pealkiri muutmisel   Kõike kõikidele kõigist/pealkiri muutmisel - Page 10 EmptyPüh Jan 22 2012, 11:34

Kergelt öeldes oled sa lapsok.Ma kustutasin selle ära.Miks sa mängid mingit jonnivat titte?
Tagasi üles Go down
Vanessa Rosaly Elencia
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Vanessa Rosaly Elencia


Postituste arv : 2604
Join date : 29/07/2011
Age : 24

Kõike kõikidele kõigist/pealkiri muutmisel - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõike kõikidele kõigist/pealkiri muutmisel   Kõike kõikidele kõigist/pealkiri muutmisel - Page 10 EmptyPüh Jan 22 2012, 11:38

Miks sa ahvid? Kes siin jonniv titt on? Mina kaitsen oma õigusi. Mina viitsin vähemalt ise poste välja mõelda. Kui sulle mu tekst nii väga meeldis, et seda coppida tahtsid, on see selleks natuke vale teema. Oleks võind vähemalt küsida elementaarne viisakus. Copi kui tahad. Mina lihtsalt olen originaalne, ja ma eeldasin et minu tekst jääb ka selleks. Oleksid võinud lihtsalt küsidagi.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Kõike kõikidele kõigist/pealkiri muutmisel - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõike kõikidele kõigist/pealkiri muutmisel   Kõike kõikidele kõigist/pealkiri muutmisel - Page 10 Empty

Tagasi üles Go down
 
Kõike kõikidele kõigist/pealkiri muutmisel
Tagasi üles 
Lehekülg 10, lehekülgi kokku 15Mine lehele : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 15  Next
 Similar topics
-
» Kõike kõikidele kõigist
» Tund kõikidele klassidele!
» 1. Nõiasõnade tund kõikidele klassidele 9.10.12
» Pealkiri
» *pealkiri*

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: Chat'i Arhiiv :: | rpg chat-
Hüppa: