Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Slytherin'i puhketuba - Page 4 EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Slytherin'i puhketuba - Page 4 EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Slytherin'i puhketuba - Page 4 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Slytherin'i puhketuba - Page 4 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Slytherin'i puhketuba - Page 4 EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Slytherin'i puhketuba - Page 4 EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Slytherin'i puhketuba - Page 4 EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Slytherin'i puhketuba - Page 4 EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Slytherin'i puhketuba - Page 4 EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 6 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 6 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Slytherin'i puhketuba

Go down 
4 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9 ... 14  Next
AutorTeade
Külaline
Külaline




Slytherin'i puhketuba - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Slytherin'i puhketuba   Slytherin'i puhketuba - Page 4 EmptyNelj Mai 19 2011, 21:01

''Tee mis tahad, aga pinda käimine on kusjuures igavusest üpriski palju parem,'' lausus tüdruk ning suunas oma pilgu põleva kamina poole.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Slytherin'i puhketuba - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Slytherin'i puhketuba   Slytherin'i puhketuba - Page 4 EmptyNelj Mai 19 2011, 21:03

"Sul võib õigus olla," lausus Jack ning tõstis pea. "Mäletad, sa pidid oma minevikust rääkima," lausus Jack ühel hetkel, meenutades eelnenud teemat.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Slytherin'i puhketuba - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Slytherin'i puhketuba   Slytherin'i puhketuba - Page 4 EmptyNelj Mai 19 2011, 21:16

''Mul ei ole midagi rääkidagi väga, oma vanemaid ma pole kunagi tundud ja mul oli kunagi kass,'' lausus tüdruk üli kiirelt ning hakkas isegi enda üle naerma. ''Nii nüüd on sinu kord, jah?'' lausus tüdruk muigega.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Slytherin'i puhketuba - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Slytherin'i puhketuba   Slytherin'i puhketuba - Page 4 EmptyNelj Mai 19 2011, 21:18

"Olgu," kehitas Jack õlgu. "Ma tunnen oma vanemaid liiga hästi. Ning mul pole kunagi kassi olnud," lausus ta kiirelt ning vaatas siis naeratades Elliot'i poole. "Rahul?" küsis ta.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Slytherin'i puhketuba - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Slytherin'i puhketuba   Slytherin'i puhketuba - Page 4 EmptyNelj Mai 19 2011, 21:22

''Rahul,'' sõnas tüdruk naeratades. ''Sa võiksid endale kassi võtta,'' lisas Elliot.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Slytherin'i puhketuba - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Slytherin'i puhketuba   Slytherin'i puhketuba - Page 4 EmptyNelj Mai 19 2011, 21:24

"Miks?" küsis Jack veidi imestunult. "Milleks mulle kass? Mida täpselt ma temaga teeksin?" ei leidnud Jack sellel mõtet.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Slytherin'i puhketuba - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Slytherin'i puhketuba   Slytherin'i puhketuba - Page 4 EmptyNelj Mai 19 2011, 21:28

''Sa tundud kuidagi.. Kassi inimene lihtsalt, sa sobiks kassiga kokku,'' muigas tüdruk ning peale seda kui ta kujutas Jack'i kassiga mängimas tuli ta suust ainult paar sõna - ''Kui armas!''
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Slytherin'i puhketuba - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Slytherin'i puhketuba   Slytherin'i puhketuba - Page 4 EmptyNelj Mai 19 2011, 21:29

"Mis täpsemalt?" küsis Jack, pidades silmas Elliot'i kahte viimast sõna. "Igatahes, seda ei juhtu, mulle pole kassi vaja," ütles Jack lihtsalt, kuid kindlalt.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Slytherin'i puhketuba - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Slytherin'i puhketuba   Slytherin'i puhketuba - Page 4 EmptyNelj Mai 19 2011, 21:33

Tüdruk eiras Jack'i esimest küsimust ning sõnas ''Ma kingin sulle kunagi kassi, luban! Kooli lõpuks äkki?''
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Slytherin'i puhketuba - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Slytherin'i puhketuba   Slytherin'i puhketuba - Page 4 EmptyNelj Mai 19 2011, 21:34

"Siis jääb ta siia, ning mina lähen minema," lausus Jack lihtsalt. "Tõesti tore kingitus," lausus poiss sarkastiliselt.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Slytherin'i puhketuba - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Slytherin'i puhketuba   Slytherin'i puhketuba - Page 4 EmptyNelj Mai 19 2011, 21:37

''Phh, mis oleks siis toredam kingitus?'' küsis tüdruk puurivalt.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Slytherin'i puhketuba - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Slytherin'i puhketuba   Slytherin'i puhketuba - Page 4 EmptyReede Mai 20 2011, 15:55

"Mina ei tea," lausus Jack taaskord õlgu kehitades. "Miski, mis ei ela? Poleks elus," pakkus Jack.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Slytherin'i puhketuba - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Slytherin'i puhketuba   Slytherin'i puhketuba - Page 4 EmptyReede Mai 20 2011, 22:04

Elliot kortsutas kulme ning liikus uue teema juurde ''Sa kardad midagi?'' küsis tüdruk naeratades.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Slytherin'i puhketuba - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Slytherin'i puhketuba   Slytherin'i puhketuba - Page 4 EmptyLaup Mai 21 2011, 20:37

Jack mõtles hetke. "Näiteks mida?" vastas ta küsimusega küsimusele.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Slytherin'i puhketuba - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Slytherin'i puhketuba   Slytherin'i puhketuba - Page 4 EmptyLaup Mai 21 2011, 21:59

''M, ma küsisin sult just seda,'' sõnas tüdruk õlgu kehitades.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Slytherin'i puhketuba - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Slytherin'i puhketuba   Slytherin'i puhketuba - Page 4 EmptyPüh Mai 22 2011, 11:57

Jack kehitas õlgu. "Ilmselt kõik kardavad midagi," lausus ta.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Slytherin'i puhketuba - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Slytherin'i puhketuba   Slytherin'i puhketuba - Page 4 EmptyPüh Mai 22 2011, 16:32

''Küllap vist jah,'' sõnas tüdruk noogutades.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Slytherin'i puhketuba - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Slytherin'i puhketuba   Slytherin'i puhketuba - Page 4 EmptyPüh Mai 22 2011, 20:05

"Sa ise, kardad veel midagi peale lendluudpalli?" küsis Jack kergelt irvitades.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Slytherin'i puhketuba - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Slytherin'i puhketuba   Slytherin'i puhketuba - Page 4 EmptyPüh Mai 22 2011, 20:09

''Ämblikuid,'' sõnas tüdruk nagu muuseas. ''Ja sa ei oska siis midagi välja tuua?'' viitas Elliot kartmise teemale.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Slytherin'i puhketuba - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Slytherin'i puhketuba   Slytherin'i puhketuba - Page 4 EmptyPüh Mai 22 2011, 20:12

"Ämblikud?" küsis Jack muigega. "Midagi ikka leidub," lausus Jack teise küsimuse peale, lihtsalt praegu ei osanud ta tuua täpset vastust.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Slytherin'i puhketuba - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Slytherin'i puhketuba   Slytherin'i puhketuba - Page 4 EmptyPüh Mai 22 2011, 20:17

''Okei,'' sõnas tüdruk ja jäi Jack'i vastusega rahule. Elliot nihutas end kaminale ligemale ja küsis ''Mis sa tavaliselt teed siis?''
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Slytherin'i puhketuba - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Slytherin'i puhketuba   Slytherin'i puhketuba - Page 4 EmptyPüh Mai 22 2011, 20:27

"Mida sa mõtled tavalise all?" esitas Jack küsimuse. "Ilmselt mitte midagi huvitavat," lausus poiss.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Slytherin'i puhketuba - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Slytherin'i puhketuba   Slytherin'i puhketuba - Page 4 EmptyPüh Mai 22 2011, 20:59

Tüdruk muigas ''Ma mõtlesin vaba'aja kohta võinii,''
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Slytherin'i puhketuba - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Slytherin'i puhketuba   Slytherin'i puhketuba - Page 4 EmptyEsm Mai 23 2011, 18:57

"Lendluudpall," lausus Jack veidi mõtlikult. "Jah, see on põhimõtteliselt ainus asi, millega ma viitsin tegeleda," lausus ta pärast väikest mõttepausi. Muidugi olid veel peod ja võiõlu asjad, millest Jack vabal ajal kunagi ära ei ütle, kuid neid ei lugenud ta vastuse hulka põhimõtteliselt.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Slytherin'i puhketuba - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Slytherin'i puhketuba   Slytherin'i puhketuba - Page 4 EmptyEsm Mai 23 2011, 19:47

''Hm, okei,'' lausus tüdruk muigega,''niiet sa oled lendluudpallis hea?'' küsis Elliot. Ta aimas, et kuuleb jaatavat vastust.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Slytherin'i puhketuba - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Slytherin'i puhketuba   Slytherin'i puhketuba - Page 4 Empty

Tagasi üles Go down
 
Slytherin'i puhketuba
Tagasi üles 
Lehekülg 4, lehekülgi kokku 14Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9 ... 14  Next
 Similar topics
-
» Ravenclaw'i puhketuba
» Gryffindor'i puhketuba
» Hufflepuff'i puhketuba
» Slytherin'i puhketuba
» Gryffindor'i puhketuba

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: | RPG :: RPG: Esimene kooliaasta-
Hüppa: