Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Naljad koolimajas #1 EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Naljad koolimajas #1 EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Naljad koolimajas #1 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Naljad koolimajas #1 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Naljad koolimajas #1 EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Naljad koolimajas #1 EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Naljad koolimajas #1 EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Naljad koolimajas #1 EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Naljad koolimajas #1 EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Naljad koolimajas #1

Go down 
4 posters
Mine lehele : 1, 2  Next
AutorTeade
Külaline
Külaline




Naljad koolimajas #1 Empty
PostitaminePealkiri: Naljad koolimajas #1   Naljad koolimajas #1 EmptyEsm Sept 12 2011, 20:03

Adele, tegi siis sellise jutu:

Ärkan ülesse ja märkan enda kõrval poissi, kes oli ilmselgelt Richard.''Morning.'' ütlesin mina.''Hommikust,'' ütles mulle Richard vastu.''Kus pruuta jäi?'' küsisin mina kulmu kortsutades.''Sa ei kuulu siia, sa oled Slytherinist.'' ütlesin mina ja lõin teda tagumikku.''Aii, valus on ju.'' ütles Richard ja pages bokseritega mööda treppe, sellel ajal kui Minerva jalutas sisse.''Kui ebaviisakas teist.'' ütles Minerva.''1 punkt teie majalt, väga ebaviisakas jubedusi teha.'' ütles Minerva rangelt. Mina itsitasin ja küsisin: ''Noh, kas Rachel'iga oli kõik korras?''. Richard vaatas mulle otsa, nagu ta solvus ja sammus minema.''Tubli, suudad minema kihutada paljaid poisse.'' ütles Minerva nina kirtsutades.''10 punkti sinu majale.'' ütles Minerva ja lahkus. Siis ärkas ülesse Sara.''TERE HOMMIKUST!'' karjus Sara, et kõik ärkaksid.''Ole vait, tolmukott.'' ütlesin mina ja kõndisin välja. Sara näitas mulle keelt ja astus voodist välja. Ma läksin välja ja nägin seal Flich'i.''Tere hommikust, Flich.'' ütlesin mina.''Terö omigust.'' ütles Flich vigases eesti keeles.''Gaš gõig maga?'' küsis Flich.''Jah,'' vastasin mina ja kõndisin tema kassist mööda.''Tšau, Adele. Ma sain endale uue barbie.VAATA!'' karjus Kelly nii, et terve kool kajas ja, et Snape tuli.''Kelly ei mingit karjumist, on selge!'' ütles Snape rangelt.''JAH!'' karjus Kelly jälle nii, et terve kool kajas.''Sinu majalt 50 punkti maha!'' ütles Snape ja kadus oma mantliga minema.''Imelik,'' lausus Adele naerdes.''Nii loll ikka ei anna olla.'' ütlesin mina ja kõndisin minema.''Oiei, Kelly.'' ütlesin mina ja jooksisin nõiajoogi klassi.

JÄTKATA!?


Viimati muutis seda Adele Powell (Esm Sept 12 2011, 20:15). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Rosalie Kapelskär
4. klassi õpilane
4. klassi õpilane
Rosalie Kapelskär


Postituste arv : 1539
Join date : 18/08/2011
Age : 21
Asukoht : kord maal,kord linnas ja kord kuskil mujal :D

Naljad koolimajas #1 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Naljad koolimajas #1   Naljad koolimajas #1 EmptyEsm Sept 12 2011, 20:13

HAHA!Ma sain naeukambid
Tagasi üles Go down
http://hogwarts2.forum.co.ee
Külaline
Külaline




Naljad koolimajas #1 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Naljad koolimajas #1   Naljad koolimajas #1 EmptyEsm Sept 12 2011, 20:15

Naerukambid?
Tagasi üles Go down
Mira & Morris Winter
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Mira & Morris Winter


Postituste arv : 445
Join date : 11/09/2011
Age : 29

Naljad koolimajas #1 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Naljad koolimajas #1   Naljad koolimajas #1 EmptyEsm Sept 12 2011, 20:15

*naerukrambid
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Naljad koolimajas #1 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Naljad koolimajas #1   Naljad koolimajas #1 EmptyEsm Sept 12 2011, 20:16

Ma tean, aga lihtsalt küsisin mida ta sellega mõtleb. Kas naerukappe või naeruklambrid.
Tagasi üles Go down
Mira & Morris Winter
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Mira & Morris Winter


Postituste arv : 445
Join date : 11/09/2011
Age : 29

Naljad koolimajas #1 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Naljad koolimajas #1   Naljad koolimajas #1 EmptyEsm Sept 12 2011, 20:17

Ta mõtleb naeruKRAMPE, raske aru saada?
Tagasi üles Go down
Andromeda Parker
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Andromeda Parker


Postituste arv : 412
Join date : 11/04/2011

Naljad koolimajas #1 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Naljad koolimajas #1   Naljad koolimajas #1 EmptyEsm Sept 12 2011, 20:17

Naeruklambrid?? Very Happy
Tagasi üles Go down
Rosalie Kapelskär
4. klassi õpilane
4. klassi õpilane
Rosalie Kapelskär


Postituste arv : 1539
Join date : 18/08/2011
Age : 21
Asukoht : kord maal,kord linnas ja kord kuskil mujal :D

Naljad koolimajas #1 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Naljad koolimajas #1   Naljad koolimajas #1 EmptyEsm Sept 12 2011, 20:18

Naerukad*Seda lugu loen ma siis kui halb tuju.Nägu kohe naeul
Tagasi üles Go down
http://hogwarts2.forum.co.ee
Külaline
Külaline




Naljad koolimajas #1 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Naljad koolimajas #1   Naljad koolimajas #1 EmptyEsm Sept 12 2011, 20:48

See on väga kummaline jutt. Aga jah, nalja saab.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Naljad koolimajas #1 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Naljad koolimajas #1   Naljad koolimajas #1 EmptyEsm Sept 12 2011, 20:49

Ebareaalne, aga nalja saab jah.
Tagasi üles Go down
Rosalie Kapelskär
4. klassi õpilane
4. klassi õpilane
Rosalie Kapelskär


Postituste arv : 1539
Join date : 18/08/2011
Age : 21
Asukoht : kord maal,kord linnas ja kord kuskil mujal :D

Naljad koolimajas #1 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Naljad koolimajas #1   Naljad koolimajas #1 EmptyEsm Sept 12 2011, 20:52

Peaks sellise laulu tegama:
Kui sul tuju halb siis seda juttu loe!
Tagasi üles Go down
http://hogwarts2.forum.co.ee
Külaline
Külaline




Naljad koolimajas #1 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Naljad koolimajas #1   Naljad koolimajas #1 EmptyEsm Sept 12 2011, 20:54

Keegi 2 osa tahab?
Tagasi üles Go down
Mira & Morris Winter
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Mira & Morris Winter


Postituste arv : 445
Join date : 11/09/2011
Age : 29

Naljad koolimajas #1 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Naljad koolimajas #1   Naljad koolimajas #1 EmptyEsm Sept 12 2011, 20:55

Tahan.

Aga ma ei saa aru, mis seal naljakat on? See kuidas Snape kutsub õppilast eesnimepidi ning McGonagall käitub nagu mingi professorist li*u?
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Naljad koolimajas #1 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Naljad koolimajas #1   Naljad koolimajas #1 EmptyEsm Sept 12 2011, 20:56

Kas kolmanda klassi alguses õpetatakse sääraseid "jubedusi" või teadsid sa neist juba varem?
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Naljad koolimajas #1 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Naljad koolimajas #1   Naljad koolimajas #1 EmptyEsm Sept 12 2011, 20:56

Ma panin, sellepärast sellise pealkirja, et mul pole mingit pealkirja teadvust. Very Happy

Sydney: Ma pean seda oma õpetajale siis ütlema vist, ta jube loll on jah.
Tagasi üles Go down
Rosalie Kapelskär
4. klassi õpilane
4. klassi õpilane
Rosalie Kapelskär


Postituste arv : 1539
Join date : 18/08/2011
Age : 21
Asukoht : kord maal,kord linnas ja kord kuskil mujal :D

Naljad koolimajas #1 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Naljad koolimajas #1   Naljad koolimajas #1 EmptyEsm Sept 12 2011, 20:59

JÄTKA!
Tagasi üles Go down
http://hogwarts2.forum.co.ee
Külaline
Külaline




Naljad koolimajas #1 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Naljad koolimajas #1   Naljad koolimajas #1 EmptyEsm Sept 12 2011, 21:00

Adele Powell kirjutas:
Ma panin, sellepärast sellise pealkirja, et mul pole mingit pealkirja teadvust. Very Happy

Sydney: Ma pean seda oma õpetajale siis ütlema vist, ta jube loll on jah.

Tegelikult pole väga muret, mida varem, seda parem. Very Happy
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Naljad koolimajas #1 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Naljad koolimajas #1   Naljad koolimajas #1 EmptyEsm Sept 12 2011, 21:06

Ma siis jätkan, aga see pole enam naljakas:
Ma kõmpisin nõiajoogi klassi, ja sellel ajal vaadates otsa Prof. Derviso't.''Vabandust,'' ütlesin mina ja jooksin klassist välja.''Tule siia tüdruk!'' ütles Prof. Derviso näpuga klassi ette näidates.''Nonii, ütle mulle kuidas segada kokku darmaha ja cervio ja mis sellest tuleb?'' küsis Prof. Derviso.''Eee, Nõiajook?'' küsisin mina kulmu kortsutades.''Ei,'' ütles Prof. Derviso ja klass hakkas naerma.''Palun mine minema.'' ütles Prof. Derviso.Imelik, miks nii? mõtlesin mina.

3 aastat hiljem

Ma kõmbin praegu Ravenclaw'i puhkemajas ja ootan oma parimat sõpra - Emilie't.''Tšau!'' ütles Emilie sisse astudes.''Tšau!'' ütlesin mina talle vastu.''Kas sa tead miks Kelly on surnud?'' küsis Emilie ärvilt.''Ja, ma tean.'' ütlesin mina.''Kes siis?'' küsis Emilie.''Richard.'' ütlesin mina nuttes.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Naljad koolimajas #1 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Naljad koolimajas #1   Naljad koolimajas #1 EmptyEsm Sept 12 2011, 21:08

Aga ebamugav on lugeda, sa võiksid vead parandada ja vb taandridu kasutada, oleks palju mugavam lugeda.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Naljad koolimajas #1 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Naljad koolimajas #1   Naljad koolimajas #1 EmptyEsm Sept 12 2011, 21:08

Ma teaaan, aga alles esimene nädal.
Tagasi üles Go down
Rosalie Kapelskär
4. klassi õpilane
4. klassi õpilane
Rosalie Kapelskär


Postituste arv : 1539
Join date : 18/08/2011
Age : 21
Asukoht : kord maal,kord linnas ja kord kuskil mujal :D

Naljad koolimajas #1 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Naljad koolimajas #1   Naljad koolimajas #1 EmptyEsm Sept 12 2011, 22:14

Issand kui lühike.
Tagasi üles Go down
http://hogwarts2.forum.co.ee
Külaline
Külaline




Naljad koolimajas #1 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Naljad koolimajas #1   Naljad koolimajas #1 EmptyTeis Sept 13 2011, 19:07

Mida teha, pikka ei olnud aega teha.
Tagasi üles Go down
Vanessa Rosaly Elencia
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Vanessa Rosaly Elencia


Postituste arv : 2604
Join date : 29/07/2011
Age : 24

Naljad koolimajas #1 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Naljad koolimajas #1   Naljad koolimajas #1 EmptyTeis Sept 13 2011, 19:11

Võiks tõesti pikem olla.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Naljad koolimajas #1 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Naljad koolimajas #1   Naljad koolimajas #1 EmptyTeis Sept 13 2011, 19:25

Ma tegin seda, kui ma oleks pidanud magama minema. Mingi päev tuleb pikem, kui see kõige alguses. Very Happy
Tagasi üles Go down
Rosalie Kapelskär
4. klassi õpilane
4. klassi õpilane
Rosalie Kapelskär


Postituste arv : 1539
Join date : 18/08/2011
Age : 21
Asukoht : kord maal,kord linnas ja kord kuskil mujal :D

Naljad koolimajas #1 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Naljad koolimajas #1   Naljad koolimajas #1 EmptyTeis Sept 13 2011, 20:03

Soovitus:Kui tahad teha pikka juttu siis kirjuta wordis ükspäev see mida sa esimesel päeval kirjutad ja salvesta see.Järgmine päev võta see sama lahti ja kirjuta edasi jne.
Tagasi üles Go down
http://hogwarts2.forum.co.ee
Sponsored content





Naljad koolimajas #1 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Naljad koolimajas #1   Naljad koolimajas #1 Empty

Tagasi üles Go down
 
Naljad koolimajas #1
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2Mine lehele : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» potteri naljad

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Väljaspool rollimängu :: Omalooming-
Hüppa: